Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Aimeja @ 2017 05 03, 11:58)
o tavo pastovus priminimas kaip tu matai akivaizdus ir sukelia klausimą, kam tau taip būtina, kad kiti žinotų?  4u.gif


Bet kodėl tave tai kabina? Kodėl mano tekstuose pastebi būtent tai?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 12:00)


Vaizgante, as puikiai valdau savo emocijas, todel jus mane ir apvadinote salta. Jusu pagrindine pagiezos priezastis kad neismusat manes is veziu ir negaunate energijos, kai pati negatyvia energija svaidotes. Siaip as vodovaujuosi Konfucijaus ismintimi "Tik uz gerus darbus reikia atmoketi geru, o i blogus pagal nuopelnus". Niekada nepradesiu konfliktu, bet nepraleisiu progos nukreipti blogos energijos srauto siuntejui. Jusu kepuraite gal ir padeda nuo vampyru, bet nepadeda nuo savo pacios energijos srauto. Tikiuosi, kad jus suprasite apie ka as rasau.


Ne, aš nesuprantu, nes klaidingai mane įsivaizduoji. Nesu nei pikta, nei pagiežinga, nei turiu poreikį maitintis kitų žmonių energijomis. Šioje temoje rašau tik todėl, kad rašydama sau gaunu daug informacijos (jos neviešinu, nes ji reikalinga tik man), buvo ir vienas kitas man reikalingas klausimas, kuris padėjo rasti mano ieškomą atsakymų gelmę. Gerbiu pašnekovus ir apgailestaujau, kad kartais mano humoras suprantamas kaip tulžies liejimas...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 10:13)
Kaip visada, pacios puola pacios rekia. Paradoksas.

Bet matot kaip įdomiai čia gaunasi. Kai jūs kitoms replikuojat ir jums sakoma, kad jūs negražiai su oponentais, tai jūs nepuolat, esate geroji fėja,- taip teigiat, o kai kiti jums replikuoja, tai jau jus puola?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 10:10)
Užpavydėjau: mano kelios premjeros čia buvo, ir niekas nepaplojo. Einu paverkti į kampą  cray.gif

Dar reikia daugiau stengtis matomai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 10:28)
Bet tie kas su bedziais bendrauja, bendrauja ne todel kad jie bedziai. Skirtumas akivaizdus.

Dabar ne atsiskyreliu, tai budinga budistam), dabar jei kalbame apie vakaru civilizacija yra vartotoju, individualistu  visuomene. Ji yra paremta ne prievarta, o barteriniu mainu pagrindu. Tu man as tau. Prievata buvo na tarkim kai buvo baudziava, vergija t.y. kai zmones neturejo pasirinkimo, galimybes itakoti savo nuosava gyvenima, nes buvo priklausomi.

Nu tai tarpusavy jie bendrauja kaip ir turtingi, arba turtingi iš gailesčio bendrauja, arba todėl, kad giminės ir t.t.

Bėdžius irgi mainų ieško, tai koks skirtumas?
Atsakyti

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 03, 00:34)
dvasing|as, dvasinga
1. turintis daug psichinių jėgų: Dvasingas žmogus.
2. turintis gyvybę, dvasią. dvasingai prv. dvasingumas.
Sitas? nu tai pritariu tada ir as smile.gif galvojau gal kas turi kita interpretacija kokia.



QUOTE(Monteverte @ 2017 05 03, 09:34)



Hm.. Šiuo atveju dvasingumą galima suprasti kaip santykinį rodiklį tarp žmogaus materialios ir nematerialios realybės.
Pagal įdėja žmogaus gyvenime visų pirmą turėtų vadovautis savo vidiniu balsu, savo intuicija. Tai manau yra žmoguas gyvenimo kelio pagrindins GPS'as.
Gali sakyti, kad "ai, čia ne man tokie dalykai", bet tai yra tingumas naudotis savo intelektu.
Intuicija+intelektas yra geriausia dvasinė praktika smile.gif ir visos kitos praktikos butų pasirinktos tikslingiai.



QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 11:56)

Papildyta:
Kas yra intuicija? Manau, tai galima paaiškinti, žinant, kad žmogus yra daugiamatis. Kiekvienas mūsų pavidalas turi tam tikrą kiekį informacijos apie tuos pačius dalykus. Kadangi visi mūsų pavidalai tarpusavyje yra susiję, kartais informacija ateina iš mūsų kažkurio pavidalo.


Na taip.. savotiškai info dalijimasis su pačiu savimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 03, 12:19)
Pagal įdėja žmogaus gyvenime visų pirmą turėtų vadovautis savo vidiniu balsu, savo intuicija. Tai manau yra žmoguas gyvenimo kelio pagrindins GPS'as.
Gali sakyti, kad "ai, čia ne man tokie dalykai", bet tai yra tingumas naudotis savo intelektu.
Intuicija+intelektas yra geriausia dvasinė praktika smile.gif ir visos kitos praktikos butų pasirinktos tikslingiai.

Bingo, Eureka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 12:07)
Bet kodėl tave tai kabina? Kodėl mano tekstuose pastebi būtent tai?
*****

Ne, aš nesuprantu, nes klaidingai mane įsivaizduoji. Nesu nei pikta, nei pagiežinga, nei turiu poreikį maitintis kitų žmonių energijomis. Šioje temoje rašau tik todėl, kad rašydama sau gaunu daug informacijos (jos neviešinu, nes ji reikalinga tik man), buvo ir vienas kitas man reikalingas klausimas, kuris padėjo rasti mano ieškomą atsakymų gelmę. Gerbiu pašnekovus ir apgailestaujau, kad kartais mano humoras suprantamas kaip tulžies liejimas...


Neisivaizduoju, as reaguoju i konkretu posta, kaip si ryta. Kuris buvo beprasmis ir nesusijes su tema.
Manau virtualiam pasaulyje deretu ironizuoti/juokauti is saves, bet tai auskciausias humoro pilotazas. SM tai sugeba P. Jadze, Nakvisa, Alter ego. Bet cia subjektyvi mano nuomone.

O as visai nerasau apie intymius dalykus kurie skirti tik man. Jei tu esi isties tuo kuo teigi esanti, jau senai turejai suvokti su kuo bendrauji. Taip, as sutinku, kad ne visos zinios yra skirtos viesinimui, bet ju pagalba neviesinant ju, o per aplinkui galima inspiruoti zmogaus mastyma, ta linkme, kitaip tariant paruosti dirva zinioms. Jei tavo misija cia dalintis info ( kuo as abejoju), tu privalai ne pati "sumesti zinias", o palaipsniui privesti zmogu prie isvadu, kad jos butu jo paties ismastytos. O skleisti info taip kaip darai, tu zmones tik erzini dozuodama, nedasakydama, Aimeja ir kitos, kurios vaodovaujasi kritiniu mastymu desningai piktinasi, zmones beprasmiu sau veiksmu neatlikineja. Ir ju tikrai negali apkaltinti, sorry jos teisios. Cia tiktu patarle apie ginkla "Be reikalo nekelk, be garbes nenuleisk", jei negali dalintis info, tai visai ir nekalbek.

Cia siaip, pamastymai. Zinoma, tavo valia isiklausyti, ar ne. Vel gi aprasyti be jokio pykcio, arogncijos, puikybes ir t.t. Nors arogancija karts nuo karto manyje praslysta, itariu ta savybe ir tavyje mane erzina, kaip ir tave.
Atsakyti

vaižgantė, 03 Geg 2017 - 10:03, parašė: Mąstau dabar apie tai, kad mes visi esam vampyraujami. Kai kuriems energijos nusiurbinėjimams patys esam davę leidimą (pvz, savo vaikams), kai kuriuos esam įsileidę pačiais įvairiausiais būdais (gailėdami gyvenimu besiskundžiančios kaimynės), o kai kurie siurbtukai mus išnaudoja gyvenimas po gyvenimo. Kol esi jaunas, gali nusiurbinėjimo ir nejausti, bet su metais pastebi, kad trūksta energijos, ryte jautiesi neišsimiegojus, greičiau pavargsti ir pan. Manau, sumažinti utėliukų, kurie tavimi maitinasi, skaičių, niekada nėra per vėlu. Paprastai literatūroje rašoma apie prisijungimus per virkšteles prie pilvo. Taip, jie yra. Bet aš esu radus tokią kepurėlę ant galvos. Ji primena placentą kažkiek. Ir nuo tos kepurėlės eina daugybė virkštelių į visas puses...Man pavyko visą tą kepurėlę nusilupti. Darbas sunkus, trunka ilgai, bet kai labai nori, viskas pavyksta. Tenka žiūrėti visas virkšteles iš eilės, identifikuoti siurbėliukus, apmąstyti, kodėl leista prisisiurbti ar per kur buvo gautas priėjimas prisikabinti. O tada galima tą virkštelę nupjauti. Va dabar prasideda visas įdomumas, nes apie tai, ką dabar parašysiu, dauguma nesat girdėję ir susimąstę. Jau minėjau, kad žmogus yra daugiamatis, kad turi daugybę pačių įvairiausių savo pavidalų. Ta kepurėlė su virkštelėmis yra kitame lygmenyje, jame mes turim ir savo atitikmenį, su kuriuo galima "susipažinti" ir paprašyti nutraukti virkšteles...Išties tai yra pažintis su pačia savimi... (Visada, kai keliauju per lygmenis, ieškau savo atitikmenų tuose lygmenyse, nes kitaip ten nepateksi, be to, egzistuoja tam tikras lygmenų etikos kodeksas).
Labai idomu.. to matyt sunku isvengti. As kadangi turiu dabar mazu vaiku, kuriems daugiausia demesio turiu slitti ir kurie didziaja mano energijos dali gauna, tai man idomu, ar butina nutraukti prisisiurbusias vaiku virksteles?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 12:27)


O as visai nerasau apie intymius dalykus kurie skirti tik man. Jei tu esi isties tuo kuo teigi esanti, jau senai turejai suvokti su kuo bendrauji. Taip, as sutinku, kad ne visos zinios yra skirtos viesinimui, bet ju pagalba neviesinant ju, o per aplinkui galima inspiruoti zmogaus mastyma, ta linkme, kitaip tariant paruosti dirva zinioms. Jei tavo misija cia dalintis info ( kuo as abejoju), tu privalai ne pati "sumesti zinias", o palaipsniui privesti zmogu prie isvadu, kad jos butu jo paties ismastytos. O skleisti info taip kaip darai, tu zmones tik erzini dozuodama, nedasakydama, Aimeja ir kitos, kurios vaodovaujasi kritiniu mastymu desningai piktinasi, zmones beprasmiu sau veiksmu neatlikineja. Ir ju tikrai negali apkaltinti, sorry jos teisios. Cia tiktu patarle apie ginkla "Be reikalo nekelk, be garbes nenuleisk", jei negali dalintis info, tai visai ir nekalbek.





SM neatlieku jokių misijų. Ir ką tik aiškiai pasakiau, kad rašymas čia reikalingas man pačiai. Nesiruošiu mokytojauti- nematau prasmės.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 05 03, 12:00)
Niekada nepradesiu konfliktu, bet nepraleisiu progos nukreipti blogos energijos srauto siuntejui.


Gal galite paaiškinti, kaip jus tai techniškai darote ?
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 05 03, 12:29)
As kadangi turiu dabar mazu vaiku, kuriems daugiausia demesio turiu slitti ir kurie didziaja mano energijos dali gauna, tai man idomu, ar butina nutraukti prisisiurbusias vaiku virksteles?


Klausimas įdomus.
Savo vaikų virkšteles nutraukiau, jos buvo ne tik galvos kepurėlėje, bet ir prie pilvo. Visgi manau, kad maitinti nereikėtų nieko. Vaikas gimsta su maximaliu kiekiu gyvybinės energijos (inkstuose). Papildomai energijos gauna kvėpuodamas, būdamas lauke, valgydamas. Manau, mama vaikui yra pirmoji mokytoja, kuri turėtų duoti suprasti, kad apsirūpinimas energijomis yra tavo, vaike, asmeninis reikalas, ir tu neturi teisės ją nusiurbinėti iš kitų...Žmonėms bendraujant vyksta natūralūs mainai, nenaudojant jokių vampyrinių mechanizmų. Vaikams reikalingas gražus bendravimas ir su tėvais, ir su seneliais, ir su draugais. Gražaus bendravimo metu vyksta natūralūs mainai.
Atsakyti

Dar idomu apie tuos lygmenis skirtingus .. kokiais budais tau tai pavyksta? Ar visi taip gali? 🤔🙂.. 

Dar kas liecia vaiku virksteliu nutraukima.. naturaliai kilo klausimas, kaip tai padaryti? Ar sudetinga? Toliau sektu vyro virkstele, gal tevu, draugu.. ir ziu, lengviau kvepuot pradetume, ir santykiai gal dar pageretu.. 

Man pastaruoju metu sunku ryte keltis.. o ir sustingimai ivairus pasireiskia, skausmas kaklo, strenu, koju.. kazin tai susije su energija.  Ar gal jau kiti reikalai 🤔

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnyte Jank: 03 gegužės 2017 - 11:53
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 12:38)
Klausimas įdomus.
Savo vaikų virkšteles nutraukiau, jos buvo ne tik galvos kepurėlėje, bet ir prie pilvo. Visgi manau, kad maitinti nereikėtų nieko. Vaikas gimsta su maximaliu kiekiu gyvybinės energijos (inkstuose). Papildomai energijos gauna kvėpuodamas, būdamas lauke, valgydamas. Manau, mama vaikui yra pirmoji mokytoja, kuri turėtų duoti suprasti, kad apsirūpinimas energijomis yra tavo, vaike, asmeninis reikalas, ir tu neturi teisės ją nusiurbinėti iš kitų...Žmonėms bendraujant vyksta natūralūs mainai, nenaudojant jokių vampyrinių mechanizmų. Vaikams reikalingas gražus bendravimas ir su tėvais, ir su seneliais, ir su draugais.  Gražaus bendravimo metu vyksta natūralūs mainai.


Abejoju ar absoliučiai visas virkšteles galima nutraukti. Jei žmogus iš ankščiau dalį jų "užsitarnavo" kaip baumsę/karminę skolą. Tai kogero tik jo pačio reikalas yra jas nutraukti. Čia kaip su turto areštavimu iki kol pats tarkim skolos nesusimokai ar kaip nors kitaip neatsiskaitai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 03, 13:07)
Bet kodėl tave tai kabina? Kodėl mano tekstuose pastebi būtent tai?



Pastebiu tai ką tu pastoviai tiesiogiai arba ,,tarp eilučių'' rašai ir tiek. Nei kabina, nei nekabina, tiesiog akivaizdu. 4u.gif
Atsakyti