Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 14:27)



Nu gal kaip kas supranta, man tai butu ne duoda, o duodi pats sau galimybe patobuleti  biggrin.gif Bet kartais tikrai buna toks jausmas, kad kazkas kazkur kreipia, nors atrodo nei ka kurei tokio, nei norejai...gal is kitu gyvenimu ateina, gal is kazkokiu susitarimu, visko nezinau..


Kažin, ar galvotum, kad pamoka skirta tavo tobulėjimui, jei avarijoje žūtų visa tavo šeima...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 11:31)
Taip del to ir sakau, kad viskas , ka matom ir yra Dievas, jo dalis, vienokioj ar kitokioj israiskoj, visa zeme gyva, Visata gyva, tik ne visi mokam bendrauti su ja. Yra viena moteris, kartais pasiklausau jos,ji bedrauja su Zeme , ji grazina kristalus i vandeni,  velgi nezinau kiek cia realu, kiek tiesos, bet man jos kalbos patinka, dusia atsiliepia (Kiesha Crowther: „Esate stipriausi iš stipriausių“).



4u.gif
Jis ir pats geriausias mokytojas 4u.gif Ir jo ivertinimai patys geriausi wub.gif gamtiski heart.gif Tokie , kokiais joks zmogus negali ivertinti ( ne pazymiai, ne balai, ne pinigai....) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 14:27)
Nepatikesi, mano bendradarbiai ne vienas i darba atvyksta su dviraciu, nes taip sveikiau, nes sedimas darbas ir taip kenkia, nors ir uzdirba daug pinigu, aisku dauguma turi ir masinas  biggrin.gif Zinok viskas taip salygina, sunku pasakyti, kas geriau, aisku patogiau su masina, bet kai jos neturejau ir daug vaiksciojau problemu nebuvo tiek su sveikata smile.gif Nu neina man taip imti ir pasakyti, kad masina visada , visapusiskai geriau, kartais taip, kartais ne ir visiskai viskas gyvenime turi 2 puses ir gera ir bloga ir viska gauni gyvenime to ko reikia cia ir dabar, kartais reikia pestute pavaiksciot, kartais su dviraciu pavazineti, kratais su masina, o kartais namuose pabuti smile.gif

gali vis tiek nei vaiku ugdyti, nei maisto kokybisko tureti ir daug tokiu matau pavyzdziu gyvenime.

Kartais pasalti ir pabadauti labai i sveikata  biggrin.gif  ir smegenys geriau pradeda dirbti, svarbu, kad kinta viskas gyvenime, gali viena diena buti labai turtinags, kita be nieko...[/i]

O jei turi pinigu, o vaikai mirsta nuo kazkokios ligos, kuri negydoma, tai jautiesi geriau, nei jei vaikai mirtu is bado? imat labai nelygevercius pvz, jei imat apie mirti tai imkit mirti abiejose situacijose, jei apie isgyvenima tai vel abiejuose, ir skurde ir nepritekliuje per kara ir po karo mano mociute visus vaikus isaugino, isleido i mokslus, nors daznai pietums budavo tik balandu sriuba ir pas turtingus zmones vaikai kencia ligas, ir mirsta ...

[i]taip tos atkris atsiras naujos smile.gif


O kas nori? Tik sakau, kad turint milijjonus nebutinai busi laimingesnis, nei kazkas gyvenantis pusbadziu, nu nera tokios aksiomos pasaulyje. Aisku, dauguma siekiam uzsidirbti , kad pasitenkit savo poreikius, bet demesys turi buti nukreiptas ne i pinigus ir gavima, o i tai ka kuri gyvenime, i zmones salimais i santykius, nes jei to nebus, didejantys pinigai didins tik problemas, o ne mazins. Matai tau turtas pat savaime vertybe ar ne?, man ne , man pinigai tik irankis ir priklauso nuo to, kuris naudojasi ranku, kaip su juo naudosis

Mašinos turėjimas netrukdo pasinaudoti dviračiu, kada tai racionaliau, sveikiau ir t.t. Mašinos neturint niekada nepadarysi to, ką gali padaryti tas, kuris ją turi.

Tai aišku, kad gali neugdyti, apleisti ir t.t. Ar apie tai čia mes kalbame? Aš tai ne apie tai. Aš apie naudojimąsi galimybėmis, o ne nesinaudojimą jomis. Dėl to paties dvasingumo... turtingesnis, turtingesnėje šalyje gali vaikui atverti įvairias tų pačių religijų, tikėjimų galimybes, supažindinti, leisti rinktis, ugdyti laisvą žmogų. O kur nors biednoje tautelėje, kur net interneto nėra, mokykloje vienas mokytojas, vaikas galbūt tik apie vieną kažkokį ten Dievą sužinos arba nesužinos visai iš vieno galbūt kažkokio fanato mokytojo. Tai kas geriau dvasiai? Visapusiškumas ar tik vienpusė informacija?

Kai tą pats pasirenki, pvz. pasninką ar nori nuvykti į misiją Sibiras tai tiap, bet jei tau tą primeta ar ateina ilgalaikis vargas, kame čia gėris?

Vistiek manau geriau. Paimkime tą pačią Pugačiovą pvz. Daleiskime būtų jos Kristina mirusi. Ji, turėdama pinigų, vat kokiu įmantriu būdu, būdama vyresnio amžiaus ir vėl vaikų "susilauktų", vėl turėtų laimės namuose, jei laimė jai vaikai.

O jau pas bėdžius naujų neatsiras, tik pas turtingus? biggrin.gif

Nebūtina milijonus turėti. Bet kas beveik nieko neturi, tai jam irgi ne maldos galvoje. Nebent kažkoks neadekvatas, kuris ne dirbti puola, ne nugarą lenkia, kad pagerėtų gyvenimas, o sėdi ir meldžiasi tiktais biggrin.gif Tą ir norėjau pasakyti, nežinau kodėl nesupratote.

Lengva jums filosofuot prie kompo šiltai su kavyte ir bulkyte rankoje smile.gif Toli gražu ne kiekviena meilė išliks meile, jei užeitų skurdas, badas, maras. Kažin, jei žmonėms atsirastų galimybė, ar negelbėtų tada savęs brangių su kokiu turčiumi, kuris pažadėtų ištraukti, jei sakykime vaikai jau būtų vistiek mirę, telikęs tik skurdžius vyras/žmona šalia.
Tikrai manote, kad vien tik meilė, dvasingumas, atsidavimas viską pasaulyje nugalės? Jei taip, tai linkiu tuo nenusivilti kada 4u.gif
Dar kartą pakartoju: nemanau, kad su pinigais pirkčiaus vyro ar vaikų meilę ar dar kieno nors, bet su pinigais mylėti daug lengviau, nereikia dėl nepriteklių virkauti, gali laiku pasiilsėti ir t.t. Būtent, kad jie puikus įrankis.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 02, 15:02)



Lengva jums filosofuot prie kompo šiltai su kavyte ir bulkyte rankoje smile.gif Toli gražu ne kiekviena meilė išliks meile, jei užeitų skurdas, badas, maras. Kažin, jei žmonėms atsirastų galimybė, ar negelbėtų tada savęs brangių su kokiu turčiumi, kuris pažadėtų ištraukti, jei sakykime vaikai jau būtų vistiek mirę, telikęs tik skurdžius vyras/žmona šalia.
Tikrai manote, kad vien tik meilė, dvasingumas, atsidavimas viską pasaulyje nugalės? Jei taip, tai linkiu tuo nenusivilti kada 4u.gif



Ir į Sibirą ištremti žmonės mylėjo ir tuokėsi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 02, 15:05)
Ir į Sibirą ištremti žmonės mylėjo ir tuokėsi...

Neneigiu to. Aš tik kalbu apie lengvumą gyventi ir tikėti, kada tai yra lengviau ir kada sunkiau, atmetant tuos pavyzdžius, kad turtuolis nuo turtų tik narkašinasi ir visai nebedvasingas ir atmetant tai, kad bėdžius neva labai jau dvasingas, tik sėdi ir medituoja, o ne lenkia nugarą, kad užsidirbti.
Ir aišku, kaip minėjau, atmetant naivius, nieko nemačiusius žmogelius, kurie galvoja, kad jei Dievas siunčia, reik kentėt, pono nenugalėsi, nes gimei valstiečiu ir t.t.
Atsakyti

Neneigiu to. Aš tik kalbu apie lengvumą gyventi ir tikėti, kada tai yra lengviau ir kada sunkiau, atmetant tuos pavyzdžius, kad turtuolis nuo turtų tik narkašinasi ir visai nebedvasingas ir atmetant tai, kad bėdžius neva labai jau dvasingas, tik sėdi ir medituoja, o ne lenkia nugarą, kad užsidirbti.
Ir aišku, kaip minėjau, atmetant naivius, nieko nemačiusius žmogelius, kurie galvoja, kad jei Dievas siunčia, reik kentėt, pono nenugalėsi, nes gimei valstiečiu ir t.t.

Monteverte, ne apie tai kalba. Zinoma, reikia stengtis gyventi geriau, sveikiau, turtingiau, svariau, pagaliau taip, kaip zmogus nori. Reikia siekti savo tikslu, svajoniu. Galima ir pasibarti. Cia isorinis lygmuo. Nemanau, kad religijos kalba apie materialu lygmeni, ju dvasine sfera ( isimtis sumaterialeje dvasininkai). Todel kalbama apie zmogaus vidu. Neprisiristi prie turtu, pareigu, nesuabsoliutinti zmogiskos logikos. Nuvalkiotas posakis apie ciesoriu tai ir sako. Turim kunus, tai reikia jais rupintis patiems, nezirziant kazkieno malones is anapus, nes mums duotas protas ir rankos, kojos. Turim siela, jai ne visada galioja zmogiska logika. Kas tinka kalbant apie kuniskus reikalus, ne visada tiks kalbant apie subtilia zmogaus puse. 

Perdetas zmogiskumo sureiksminimas prie gero nepriveda. Prasideda ligos, byra likimai. Sakoma, kad jei tevas per daug sureiksmines darba, jo vaikai bus tinginiai, anukai prasigers, o proanukiams is viso mazai sansu isgyventi. 

Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 02, 15:54)
Monteverte, ne apie tai kalba. Zinoma, reikia stengtis gyventi geriau, sveikiau, turtingiau, svariau, pagaliau taip, kaip zmogus nori. Reikia siekti savo tikslu, svajoniu. Galima ir pasibarti. Cia isorinis lygmuo. Nemanau, kad religijos kalba apie materialu lygmeni, ju dvasine sfera ( isimtis sumaterialeje dvasininkai). Todel kalbama apie zmogaus vidu. Neprisiristi prie turtu, pareigu, nesuabsoliutinti zmogiskos logikos. Nuvalkiotas posakis apie ciesoriu tai ir sako. Turim kunus, tai reikia jais rupintis patiems, nezirziant kazkieno malones is anapus, nes mums duotas protas ir rankos, kojos. Turim siela, jai ne visada galioja zmogiska logika. Kas tinka kalbant apie kuniskus reikalus, ne visada tiks kalbant apie subtilia zmogaus puse. </p><p>Perdetas zmogiskumo sureiksminimas prie gero nepriveda. Prasideda ligos, byra likimai. Sakoma, kad jei tevas per daug sureiksmines darba, jo vaikai bus tinginiai, anukai prasigers, o proanukiams is viso mazai sansu isgyventi.

Kalba gali būti apie viską smile.gif
Žinot, aš neseniai labai gerai prigavau vieną porelę, kurie keliauja po pasaulį, gyvena taip, kaip daugelis tik svajoja ir t.t. Jie visada labai daug apie dvasingumą kalbėjo, apie gėrį, grožį ir t.t. Nu ok, kalbėkit, paklausyti gražu.
Bet vieną dieną jie sukvailiojo ir drįso pareikšti, kad pinigai čia šūds, svarbu vien dvasingumas ir t.t. Tai kaip rėžiau jiems, kad mažai nepasirodė biggrin.gif Po to dar dėkingi buvo, kad atsitokėjo, susigėdo labiausiai biggrin.gif
1. be pinigų jie būtų niekas, niekas nesponsoruotų jų kelionių aplink pasaulį ir negalėtų fotkintis su drambliais, bučiuoti kitų egzotiškų gyvūnų, valgyti kokybiško maisto ir skirti daug laiko sportui, meditacijai, kūno gražinimui ir t.t. Be pinigų tik kelių km spinduliu apeitų aplink savo šaltos šalies namus. Gera jiems svaigti apie balansus, harmonijas, kai yra svieki, gražūs, aprūpinti ir gyvena kaip Dievai.
2. be pinigų, jie net padėti kitiems negalėtų, nes padėti nori. Net nabago jų rasto kačiuko gal niekas nepaimtų ar paimtų ir pusbadžiu augintų, jei jie pirmai pradžiai nebūtų davę pinigų, apipirkę to kačiuko maistais, priemonėmis į priekį ir dar pareklamano būsimo kačiuko šiemininko verslą, tai ir paėmė tada. Galėtų padėti nebent savo gyvenimo sąskaita, atsisakyti savo kelionių, grožio ir kitų dalykų, lenkdami galvą kokioje nors fermoje už sriubos lėkštę. garantuoju, kad dvasingumas greitai išgaruotų.
Prisiminė tada laikus kaip išsekus, kone verkdama anksti rytais važiuodavo į darbą, per kamščius kaži kiek km, kaip jėgas prarasdavo, nebeturėdavo motyvacijos niekam, tik išsivaduoti norėjo ir gyventi geriau.

Galbūt senoviniai žmonės ir stipresni, daugiau iškentę ir dvasią išleikę, bet iš šiuolaikinių dvasingumo be pinigų juokas didelis ima smile.gif
Atsakyti

As ir nesiginciju, viskas taip, kaip sakot. Tik ten ne dvasingumas. Gyvenimo budas ir tiek.  Gal jiems taip ir atrodo. 

Va, klausimas jums visoms: kaip manot, ar dvasingumas susijes su gyv budu? Ar gyv budas susijes su dvasingumu? Ir kas tas dvasingumas, visu pirma.

Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 02, 16:26)
<p>As ir nesiginciju, viskas taip, kaip sakot. Tik ten ne dvasingumas. Gyvenimo budas ir tiek.  Gal jiems taip ir atrodo. </p><p>Va, klausimas jums visoms: kaip manot, ar dvasingumas susijes su gyv budu? Ar gyv budas susijes su dvasingumu? Ir kas tas dvasingumas, visu pirma.</p>

Nu kad dvasingumas. Jie ieško savęs, gilinasi, medituoja, kartoja mantras, pvz. man visko gana, aš ten, kur ir turiu būti, aš esu aš ir t.t. tausoja gamtą, myli gyvūnus, ieško gyvenimo prasmės, gilesnių vertybių. Neleidžia pinigų blizgučiams, labai gražiai kreipiasi į žmones, visu myli, liejasi su gamta ir t.t. Nu bet tam vistiek reikia pi-ni-gų biggrin.gif Nes būtent, kai sėdi tik savo namuose ir dirba tą patį, nuobodų darbą, sėdi kamščiuose ir t.t., tai joks dvasingumas ir negimsta arba daug mažiau jo gimsta.
Anksčiau žmonės labai daug ko nežinojo, tai sėdėjo savo bakūžėse ir nebūtas istorijas kūrė ir regis buvo laimingi, bet dabar, tai dauguma žino koks tas pasaulis, kokia ta žemė, kiek gėrybių turi, kiek nuostabių kampelių, kultūrą ir vargiai jau ten labai dvasingas ir laimingas būsi toje pačioje bakūžėje tarp miškų. Įmanoma, žinoma, įsirengti, priiminėti miestiečius pailsėti ar kokias edukacines pamokėles vesti, bet vėlgi, tai ribota ir ne kiekvieno dvasia to trokšta.


Atsakyti

Tokiam gyvenimo budui tikrai reikia pinigu :D ir dar laiko. Ir idealizmo. 

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 02, 14:40)
Kažin, ar galvotum, kad pamoka skirta tavo tobulėjimui, jei avarijoje žūtų visa tavo šeima...

cia jau gal galvociau, kad tiek prisidribau, kad gamta mane paprasciausiai sunaikino....nors kiek zmoniu tiek ir potyriu, sunku kazka sneket apie tokias sunkias situacijas.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 02, 15:10)
Neneigiu to. Aš tik kalbu apie lengvumą gyventi ir tikėti, kada tai yra lengviau ir kada sunkiau, atmetant tuos pavyzdžius, kad turtuolis nuo turtų tik narkašinasi ir visai nebedvasingas ir atmetant tai, kad bėdžius neva labai jau dvasingas, tik sėdi ir medituoja, o ne lenkia nugarą, kad užsidirbti.
Ir aišku, kaip minėjau, atmetant naivius, nieko nemačiusius žmogelius, kurie galvoja, kad jei Dievas siunčia, reik kentėt, pono nenugalėsi, nes gimei valstiečiu ir t.t.

Bet as juk to ir nerasiau, as tik sakau, kad tiek turtingas, tiek skurdzius gali vienodai medituoti, buti dvasingu arba nedvasingu, nors man tas zodis kazkoks, kaip mesingas skamba, nelbaia aiskus. Kas tau yra dvasingas? man tai visi zmones, turintis dvasia, o kaip tuo dvasingu buti?
As deja nemanau, kad Dievas man kazka siuncia, manau, kad pati sau siunciu, veikmas yra, yra atoveiksmis, pasekme yra karma.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 02, 15:02)
Tai aišku, kad gali neugdyti, apleisti ir t.t. Ar apie tai čia mes kalbame? Aš tai ne apie tai. Aš apie naudojimąsi galimybėmis, o ne nesinaudojimą jomis. Dėl to paties dvasingumo... turtingesnis, turtingesnėje šalyje gali vaikui atverti įvairias tų pačių religijų, tikėjimų galimybes, supažindinti, leisti rinktis, ugdyti laisvą žmogų.

Dar kartą pakartoju: nemanau, kad su pinigais pirkčiaus vyro ar vaikų meilę ar dar kieno nors, bet su pinigais mylėti daug lengviau, nereikia dėl nepriteklių virkauti, gali laiku pasiilsėti ir t.t. Būtent, kad jie puikus įrankis.

Manai, tik is isores galim agauti informacija? internetu, per knygas? ir manai, butinai reiki arinktis kazkokia religija? Ar bent zinai kiek visa tai kainuoja turtingesniuose salyse??net paprasti bureliai kiek kainuoja...Suprask augant zmoniu pragyenimo lygiui auga ir kainos, paziurek ,kiek Jav kainuoja privacios gero smokyklos ir universitetai, zmones paskui puse gyvenimo paskolas issimokineja. O zinai kiek riekia energijos, darbo ir kiek paaukoti reikai uz milijonus, kurie kaip ir atrodytu uztikrina gera gyvenima, pasiekiamuma visko? jei ju aisku nelaimi loterijoje ar negimsti tokioje seimoje? Viskas, ka sneki labai graziai skamba teorijoje.
Taip irankis puikus, bet ir pavojingas ,kaip koks peilis, ne taip panaudosi ir pasipjaut gali..., man asmeniskai nera lengviau myleti su pinigais, kaip sakiau turiu ir kitokios patirties, nezinau kaip elgciausi ekstremaliose situacijose, bet del skurdo, niekad nekilo mintis atsisakyti vyro ir iskeisti i turtingesni , as galvojau kitaip, ka mes galim daryti, kad situacija pasikeistu smile.gif
Galiausiai baigiant sia diskusija apie turtus manau tiks Steve Jobs zodziai, galim mokytis is kitu klaidu, ne tik is savo smile.gif Galiausiai mano mintis, geriausia kai yra balansas, kai nesi nei skurde, nei pertekliuje, kai turi tiek, kiek uztenka tavo seimos reikmems, ir kai tos reikmes sveikos smile.gif

I reached the pinnacle of success in the business world. In others’ eyes, my life is an epitome of success.
However, aside from work, I have little joy. In the end, wealth is only a fact of life that I am accustomed to.
At this moment, lying on the sick bed and recalling my whole life, I realize that all the recognition and wealth that I took so much pride in, have paled and become meaningless in the face of impending death.
In the darkness, I look at the green lights from the life supporting machines and hear the humming mechanical sounds, I can feel the breath of god of death drawing closer…
Now I know, when we have accumulated sufficient wealth to last our lifetime, we should pursue other matters that are unrelated to wealth…
Should be something that is more important:
Perhaps relationships, perhaps art, perhaps a dream from younger days
Non-stop pursuing of wealth will only turn a person into a twisted being, just like me.
God gave us the senses to let us feel the love in everyone’s heart, not the illusions brought about by wealth.
The wealth I have won in my life I cannot bring with me. What I can bring is only the memories precipitated by love.
That’s the true riches which will follow you, accompany you, giving you strength and light to go on.
Love can travel a thousand miles. Life has no limit. Go where you want to go. Reach the height you want to reach. It is all in your heart and in your hands.
What is the most expensive bed in the world?
Sick bed…
You can employ someone to drive the car for you, make money for you but you cannot have someone to bear the sickness for you.
Material things lost can be found. But there is one thing that can never be found when it is lost – Life.
When a person goes into the operating room, he will realize that there is one book that he has yet to finish reading – Book of Healthy Life.
Whichever stage in life we are at right now, with time, we will face the day when the curtain comes down.
Treasure Love for your family, love for your spouse, love for your friends.
Treat yourself well. Cherish others.

Papildyta:
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 02, 15:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="71604981" data-time="1493727056"><div><p>Neneigiu to. Aš tik kalbu apie lengvumą gyventi ir tikėti, kada tai yra lengviau ir kada sunkiau, atmetant tuos pavyzdžius, kad turtuolis nuo turtų tik narkašinasi ir visai nebedvasingas ir atmetant tai, kad bėdžius neva labai jau dvasingas, tik sėdi ir medituoja, o ne lenkia nugarą, kad užsidirbti.
Ir aišku, kaip minėjau, atmetant naivius, nieko nemačiusius žmogelius, kurie galvoja, kad jei Dievas siunčia, reik kentėt, pono nenugalėsi, nes gimei valstiečiu ir t.t.</p></div></blockquote><p>Monteverte, ne apie tai kalba. Zinoma, reikia stengtis gyventi geriau, sveikiau, turtingiau, svariau, pagaliau taip, kaip zmogus nori. Reikia siekti savo tikslu, svajoniu. Galima ir pasibarti. Cia isorinis lygmuo. Nemanau, kad religijos kalba apie materialu lygmeni, ju dvasine sfera ( isimtis sumaterialeje dvasininkai). Todel kalbama apie zmogaus vidu. Neprisiristi prie turtu, pareigu, nesuabsoliutinti zmogiskos logikos. Nuvalkiotas posakis apie ciesoriu tai ir sako. Turim kunus, tai reikia jais rupintis patiems, nezirziant kazkieno malones is anapus, nes mums duotas protas ir rankos, kojos. Turim siela, jai ne visada galioja zmogiska logika. Kas tinka kalbant apie kuniskus reikalus, ne visada tiks kalbant apie subtilia zmogaus puse. </p><p>Perdetas zmogiskumo sureiksminimas prie gero nepriveda. Prasideda ligos, byra likimai. Sakoma, kad jei tevas per daug sureiksmines darba, jo vaikai bus tinginiai, anukai prasigers, o proanukiams is viso mazai sansu isgyventi. </p>

4u.gif labai graziai suraset



Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 02, 16:42)
vargiai jau ten labai dvasingas ir laimingas būsi toje pačioje bakūžėje tarp miškų.

o dievuliau kokia laiminga buciau biggrin.gif matyt jau pakankamai to pasaulio prisiziurejau. Tam yra gera patarle zole is toli visada zalesne biggrin.gif
Papildyta:
Sako zydai galvoja, kad jei jam skurdas, tai reiskia Dievas ji apleido, kriskcionis dziaugiasi skurdu , nes tai vienintelis kelias i Dievo karalyste. Induizme yra kastos, kur turi priimti tai, ka gavai gimes...ka noriu pasakyti, kad tu filosofiju labai daug, svarbu kuo maziau steriotipu galvoje biggrin.gif is patirties galiu pasakyti, kad zmogus kuris nori gyventi, myleti, kurti daryti kazka gero, ras budu tam visuose situacijose...o kitam duok bet ka naikins save ir viskas unsure.gif
O as manau, kad Dievas sukure Zeme, zmones susikure pinigus smile.gif
Atsakyti