Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

Jus labai klystat.
As su vyru alkoholiku issiskyriau. 
Jis iveike savo krize pats savistoviai, grizo is eima, ir mes laimingai gyvenam. TAigi, as ne tradicine alkoholiko zmona.

Beje, o kodel jus mano rasliavoje, pozicijoje bandote izvelgti negatyvia patirti, kuri manyje neva inspiravo tokias mintis? Kodel?

Ka galiu pasakyti? Visu pirma, ne mano reikalas kazkieno gyvenimai ir kitu, svetimu zmoniu sielu reikalai. Gal parasiau todel, kad buvo velus metas, tokiu laiku man visada uzastreja pojuciai, demesys krypsta tokiu reikalu link. Dabar tikrai to nerasyciau. Ne bandau izvelgti negatyvia patirti, kuri inspiravo tokias mintis, priesingai. Mano supratimu, zmogaus vidus, mintys, charakteris inspiruoja patirtis. Ne ten akcentas. Pati kapstau savo problemu priezastis, o cia kazkas kazka parase, tai ir sugretinau, savo turimas zinias. Smagu girdeti, kad viskas susitvarke. Nors kazkam gerai visuotinio dejavimo laikais :)

Vis lendu cia ir lipu i tribina. Kazko negeras jausmas lieka po visko. 

Atsakyti

Savanoriaudama gyvūnų prieglaudose daug supratau šiuo klausimu...Na, gal musės ar tarakonai ir septintos eilės pusbroliai, bet katės, šunys, karvės...tikrai ne. Mano namuose šiuo metu gyvena du šunys, katė ir vėžlys, ir aš galėčiau papasakoti po keletą jų praėjusių gyvenimų, kuriuose jie buvo žmonės (gi ir ne atsitiktinai jie į mano namus pakliuvo, pvz., Žarai ketvirti metai keičiu sauskelnes dėl savo pačios karmos balansavimo, nes kažkada iš jos, kai buvo jaunas vyras, organus perkėliau kiborgui.) Dėl medžių nesu tikra, bet po to, kai teko kalbėtis su medžiu Kernavėje, man liko klaustukų...Medžiai tikrai turi gyvybę, nes jaučiu jų skausmą, kai praeinu pro nukirstus...
Žinau tvirtai, kad tas pats karmos balansavimas teks žmogui, ir gimusį kūdikį mirti palikusiam, ir kačiukus į konteinerį išmetusįam...Čia mums tik atrodo, kad mes turim teisę nuspręsti, kuri gyvybė yra svarbesnė...

Ir as panasiai zadejau pakomentuoti. As kartais apie savo suni galvoju panasiai. Ir prisiima jie musu siuksliu, turbut is dideles meiles. Turbut esat susidurusios su faktais, kad isejus zmogui anapus, neuzilgus nustimpa naminis augintinis. Medziai irgi gyvi. Nebeskinu jau puoksciu, kad pasimerkciau ant stalo. Na, labai retai :)

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 01, 23:59)

man idomu pasiklausyti Трехлебов Алеесей Васильевич apie viska jis sneka ir gana idomiai, youtubej daug video smile.gif apie demonus  Трехлебов Алеесей Васильевич Ведагоръ О демонах Trehlebov Aleesey Vedagor About demons


Paklausysiu, dėkui. Mėgstu ką nors darbuodamasi klausytis tokių visokių šnekų. Tik šitas, vyrukas, matau, grožiu nepasižymi biggrin.gif Bet ir Tomas ne gražuolis, man jis į žydą panašus.
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 00:16)
) As galius akyti tikrai jauciu Dieva, jo buvima ir t.t. o gal cia tik iliuzija?  bigsmile.gif




O gal jauti savo pačios dalį?
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 02, 10:00)
Ir as panasiai zadejau pakomentuoti. As kartais apie savo suni galvoju panasiai. Ir prisiima jie musu siuksliu, turbut is dideles meiles. Turbut esat susidurusios su faktais, kad isejus zmogui anapus, neuzilgus nustimpa naminis augintinis. Medziai irgi gyvi. Nebeskinu jau puoksciu, kad pasimerkciau ant stalo. Na, labai retai smile.gif

taip, jeigu kas nors leidžia gyvūnui atskleisti save, duoda jam pakankamai laisvės, bet ir ugdo, rodo pasaulį, tai pamatys, kad šalia apsigyveno mažas stebuklas, gebantis daug ko išmokyti.
Aš savo šuns dėka pamilau žiemą, gal net tikslo labiau išmokau siekti, išmokau daugiau kantrybės, supratau, kad reikia leisti sau daugiau atsipalaiduoti ir t.t.
Jau senokai nebeskinu tarkime "kačiukų" ar žirginėlių pavasarį, nebenoriu savaime to, man tai patapo tuštybe, noris, kad jie ir augtų ten, kur jiems lemta. Ir šiaip į medžius irgi žiūriu pagarbiai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 02, 10:12)
.
Aš savo šuns dėka pamilau žiemą, 


Ir aš...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 02, 10:00)
Tokiu atvejui ir kokybiškam laikui pokalbiams, ritualams su Dievais lieka laiko, o ne taip kaip vargšams.


Ne ,,kačiukų'' skynimas, o tokie pasakymai yra tuštybė. Bet tu to nesuprasi.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 05 02, 10:34)
Ne ,,kačiukų'' skynimas, o tokie pasakymai yra tuštybė. Bet tu to nesuprasi.

Ir nenoriu suprasti. Aiškinkis savame egrogore su kitais kankiniais scenic.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 02, 01:16)
Manau kad mes VISI esame kuriniai, bet jis sukure sielas ir leido patiems kurti savo gyvenimus, savo ateiti. Leisdamas ir mums kurti  wub.gif
Padejo mums begalybe sukurdamas viska, ko tik mums gali prireikti  wub.gif
Tevai padeda vaikams, anukams kartais net proanukiams, manau kad tie tevai labiausiai apdovanoti Dievo, nes ne visi turi tokia galimybe  ax.gif
Kartais mato kaip zmones kencia ir pasiima ( leidzia pasirinkti- kuo ne kiek neabejoju)  juos anksciau, galbut netgi matydamas kokie sunkumai ju laukia del ju gerumo..... wub.gif
Blogiems duoda laiko pasitaisyti....pakankamai  4u.gif


Taip del to ir sakau, kad viskas , ka matom ir yra Dievas, jo dalis, vienokioj ar kitokioj israiskoj, visa zeme gyva, Visata gyva, tik ne visi mokam bendrauti su ja. Yra viena moteris, kartais pasiklausau jos,ji bedrauja su Zeme , ji grazina kristalus i vandeni, velgi nezinau kiek cia realu, kiek tiesos, bet man jos kalbos patinka, dusia atsiliepia (Kiesha Crowther: „Esate stipriausi iš stipriausių“).
Manau, visi mes panasiai geri ir blogis smile.gif tik gal visu kelias skirtingas, nes gal Dievas del to save ir isdalino i daug isikunyjimu, kad pazinti visas plotmes ir visa buti? Kaip vienas fizikas sako, mes Visatos pazystancios pacios save 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 02, 09:00)
Esate gidėjus posakį: "geriau verkti sėdint Porsche nei ant dviračio"? Manau suprantate jį ir kiek viesko iš jo išplaukia? Joks egregoras nepažadės vien tik laimės, bet visiems žinoma tiesa, kad pasiturintis kažkur nuvažiuos greičiau, įsigys kažką greičiau, pailsės daugiau ir t.t. Tokiu atvejui ir kokybiškam laikui pokalbiams, ritualams su Dievais lieka laiko, o ne taip kaip vargšams.
Ne tik pinigus turėjau omenyje, o viską. Įskaitant energiją, todėl ir paminėjau šypseną, kad net jos gali negauti, jei kažkuo nepatiksi ar pan. O jei patinki, tu gauni kažkiek energijos iš to žmogaus.
Tai kaip suprantu Kristaus egregoras labai gerai ties jumis padirbėjo? Kad ir kas, kad ir kiek kančios, o jūs vistiek mylit, atleidžiat...
Aš tai kitokia. Manau, kad meilę reikia užsitarnauti.


O jus esat ismeginusi sia busena? biggrin.gif as esu, deja, ne geriau verkti porshe, nei ant kokios taburetes, nei turputelio negeriau unsure.gif Kaip tik , kai turi atrodo viska ir vis tiek kenti dar sunkiau, atrodo nieko netruksta , bet va nei laimes nei dziaugsmo pinigai nenuperka, meiles irgi.... Esu ismeginusi gyvenime ir visiska skurda ir prabanga, laimes pojutis nesikeite, skausmas nesikeite nuo to. Taip, turtingas daugiau daiktu ar kitu materialiu dalyku gali isigyti ir viskas, o ar tai jo gyvenimas bus kokybiskesnis nuo to, tai tikrai ne smile.gif
Vel jus klystat, is to ka kalbat, atrodo niekad negyvenot labai turtingai ir nebendravot su tikria turtingais zmonem, ir prisikuret iliuziju smile.gif Bendrauti su Dievu galima nuolat, tam nereikia skirti atskirai laiko, su juo galima bendrauti ir darzus ravint ir mersedesa vairuojant. Tikrai nenoriu apsakyti, kad turtai blogai, ne, tik jie duoda daugiau atsakomybes ir viskas. Neesu sutikusi nei vieno tikrai turtingo zmogaus, kuris turetu daugiau laiko, dazniausiai atvirksciai biggrin.gif ir mano Dievui jokio ritualo nereikia...

Sypsenas gauni is zmoniu ir del to, kad jie buna mandagus, ne del to, kad patinki biggrin.gif bet sutinku, kad gyvenime niekas nevyksta be priezasties, bet ta priezastis nebutinai turi buti teigiama biggrin.gif

Atleidziu zmonem del saves, ne del ju, nes pyktis pirmiausia kenkia man smile.gif Meile ir yra meile, kai myli ne uz kazka, o myli. Kai zmogu vertini, su juo buni, gyveni ar dar ka darai, del to, kad jis gerai elgiasi ar yra turtingas ar grazus, tai jau ne meile, kas tik norit, aistra, kaprizai, patogumo ieskojimas, prostitucija, karmos balansavimas, kiekviena situacija skirtinga, bet tai nieko panasaus su meile neturi biggrin.gif Pagarba reikia uzsitarnauti, o meile ji yra, kaip mamos myli savo vaikus ? jus turit vaiku? laukiat kol jie paaugs ir uzsitarnaus jusu meile? bigsmile.gif nu man neina kazkaip pasirinkti , ka myleti ir neina nustoti myleti, gal kiti tai sugeba... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 02, 10:02)
O gal jauti savo pačios dalį?

Gal , del to ir sakau neesu niekuom tikra, tikiu, kad yra taip arba taip, bet negaliu sakyti, kad kitaip negali buti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 02, 09:27)
...Čia mums tik atrodo, kad mes turim teisę nuspręsti, kuri gyvybė yra svarbesnė...

Sutinku, as nemanau, kad turim teise zudyti gyvunu... Su augalais kiek kitaip manau, nes valgyt kazka visgi reikia biggrin.gif , bet velgi pasiimti is gamtos turetumem, kas butina, ir net nuskinti medzio sakeles nereikia, jei mes jos nevalgysim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 02 gegužės 2017 - 10:34
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 11:31)



Sutinku, as nemanau, kad turim teise zudyti gyvunu... Su augalais kiek kitaip manau, nes valgyt kazka visgi reikia  biggrin.gif , bet velgi pasiimti is gamtos turetumem, kas butina, ir net nuskinti medzio sakeles nereikia, jei mes jos nevalgysim...


Vilkas juk neatsiprašo kiškio, nes nori ėsti...Manau ir mes, kai norim valgyti, be jokios sąžinės graužaties galim tai daryti. Gi visi priklausom tai pačiai mitybos grandinei...Tačiau kaip vilkas nežudo kiškio būdamas sotus, taip ir mums nederėtų to daryti...

Kalbant apie turtus, galvoju apie tai, kad turėdamas pinigų gali daug gero kitiems padaryti. Gal jūs iš manęs pasijuoksit, bet pvz., svajoju, kad jeigu iš dangaus nukristų milijonų, pastatyčiau pavyzdinę gyvūnų prieglaudą kartu su veterinarijos klinika, kuri benamius gyvūnus gydytų nemokamai. Arba kokią Suzuki muzikos mokyklą. Deja, turtingieji dažniau galvoja apie lėktuvų ir jachtų pirkimą...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 11:31)
Kaip tik , kai turi atrodo viska ir vis tiek kenti dar sunkiau, atrodo nieko netruksta , bet va nei laimes nei dziaugsmo pinigai nenuperka, meiles irgi....

Pagarba reikia uzsitarnauti, o meile ji yra, kaip  mamos myli savo vaikus ? jus turit vaiku? laukiat kol jie paaugs ir uzsitarnaus jusu meile?  bigsmile.gif nu man neina kazkaip pasirinkti , ka myleti ir neina nustoti myleti, gal kiti tai sugeba...  bigsmile.gif

Jūs kažkaip per giliai jau kapstote. Aš tai tiesiog natūralų gyvenimą aprašau ir nekalbu apie tas situacijas, kur perkame meilė ar dar kas nors unsure.gif Žinoma, kad ne pinigais meile pirkti reikia, bet ar susiradus mylimąją, sukūrus šeimą, susilaukus vaikų ne geriau gražiai, pasiturinčiai gyventi? Geriau kažkur Afrikos gentyje skursti vis galvojant ką tam vaikui valgyt paduot? Arba gyventi kažkur gūdžiame kaime šalia girtuoklių asocialų, kur matai liūdnus pavyzdžius kas kartą, bijoti, kad vaikų neužmuštų ar pan.?

Kol vaikai maži, sunku lyginti, todėl man lengviau būtų palyginti savo mamą su jos draugėmis ar pažįstamomis ir jų vaikais. Tokia ta ir meilė, jei kurios vaikai, po to dar ir anūkai tik skaudina. Jei ta meilė išlieka, tai ji sužeista. Yra mamų, kurios niekada neverkė dėl savo vaikų (nebent kažkas jiems nutiko iš išorinio pasaulio blogo), bet vaikai niekada nežeidė širdies ir t.t., o yra tokių mamų, kurios nuolat kenčia įvairiausius negatyvius jausmus dėl savo vaikų. Mano mama pakankamai tokių mamų pažįsta. Nemanau, kad meilė turėtų būti lygi kančiai unsure.gif Kančia ir taip iš meilės gali gimti, kai pvz. ilgiesi, nes ilgai nematai mylimo ar jis susirgo, ar nerimauji kaip jam kažkas pasiseks ir t.t. O jei prie tos kančios prisideda dar tai, kad jis tavęs negerbia, žemeina, skaudina, pastovi gėda dėl jo prieš žmones, dar net apmuša, tai kokia čia bemeilė? Skausmas tgai, širdgėla ir kviala viltis, kad o gal įvyks stebuklas?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 02, 11:54)
Kalbant apie turtus, galvoju apie tai, kad turėdamas pinigų gali daug gero kitiems padaryti. Gal jūs iš manęs pasijuoksit, bet pvz., svajoju, kad jeigu iš dangaus nukristų milijonų, pastatyčiau pavyzdinę gyvūnų prieglaudą kartu su veterinarijos klinika, kuri benamius gyvūnus gydytų nemokamai. Arba kokią Suzuki muzikos mokyklą. Deja, turtingieji dažniau galvoja apie lėktuvų ir jachtų pirkimą...

Būtent.
Niekaip nesuprantu, kodėl kai kurie žmonės turte įžvelgia negatyvą? Ne visi juk korupcionieriai ir ne visi šlykščiais būdais pinigų gauna.
Perka ir jachtas, bet kiek ir suaukoja. Jei ne jie, tai daug kurių fondų, prioeglaudų nebevūtų arba būtų minimaliai, nes neužtenka darbo rankų ir atsidavimo, ypač šiauriniuose kraštuose, kur šalta. Reikia pinigų įgyti pastogei, inventoriui ir t.t. Tada jau galima suburti, kad ir bėdžius, kurie prisidės prie prieglaudos tolesnio gyvavimo, bet pradžioje pinigai būtini ir ne maži.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 02 gegužės 2017 - 11:12
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 02, 12:05)


. Reikia pinigų įgyti pastogei, inventoriui ir t.t. Tada jau galima suburti, kad ir bėdžius, kurie prisidės prie prieglaudos tolesnio gyvavimo, bet pradžioje pinigai būtini ir ne maži.


Šiame gyvenime to nedarysiu, nes per daug išeikvočiau energijos. O ir pačiose prieglaudose savanoriavau trumpai (man labiau patiko balkone kačiukus auginti, gydyti ir šeimininkus surasti), nes tam reikia labai daug energijos. Kiekvienas turim savo paskirtį ir nedera blaškytis...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 02, 11:54)
Vilkas juk neatsiprašo kiškio, nes nori ėsti...Manau ir mes, kai norim valgyti, be jokios sąžinės graužaties galim tai daryti. Gi visi priklausom tai pačiai mitybos grandinei...Tačiau kaip vilkas nežudo kiškio būdamas sotus, taip ir mums nederėtų to daryti...

Kalbant apie turtus, galvoju apie tai, kad turėdamas pinigų gali daug gero kitiems padaryti. Gal jūs iš manęs pasijuoksit, bet pvz., svajoju, kad jeigu iš dangaus nukristų milijonų, pastatyčiau pavyzdinę gyvūnų prieglaudą kartu su veterinarijos klinika, kuri benamius gyvūnus gydytų nemokamai. Arba kokią Suzuki muzikos mokyklą. Deja, turtingieji dažniau galvoja apie lėktuvų ir jachtų pirkimą...


Vilkai tik mesa ir valgo, zmones pilnai pasisotina is augalinio maisto, aisku, jei nera galimybiu tada valgom gyvunus .....Bet taip , tai turetu buti kaip ir sakiau butiniausiem poreikiam - zudymas, gynyba, isgyvenimas ir pan.

Taip as irgi taip noreciau biggrin.gif ir tikrai yra daug turtingu zmoniu, kurie panasiai elgiasi, bet matomai man neskirta siame gyvenime buti milijonierei. Nors ir su tiek kiek turiu, stengiuosi kazka gero padaryti kitiems, tik daznai ilgai tenka mastyti, kas tas geras bus ir kartais ir be pinigu sugebu ta gera padaryti, aisku nezinau kiek tai gera tik, nors tuo metu atrodo gerai smile.gif
p.s.Nors siaip sakei, kad zmones gero nedaro tik didesni ir mazesni blogi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 02 gegužės 2017 - 11:54