Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 01, 19:25)
Ubuntu, jei mes visi Vieno Tevo Dievo vakai , tai mes visi broliai ir seserys  mirksiukas.gif Logiska ?

Cia jau atsake moterys esme, taip, dvasiskai mes visi ne tik broliai ir seserys, mes - viena. O fiziskai aisku musu genai visu skirtingi, bet ir nutole ne daug esam, nezinau kiek tiesos, bet gentikos mokslas teigia, kad mes visi kile is 7 promotuliu...Man fizinis kunas kaip susikoncentraves vanduo, kai debesis pvz tik daug tirsciau, nes vandens pas mus 70 proc mazdaug, siek tiek medziagu, kaip zemeje ir viskas smile.gif
Kaip kazkas pasake, mes tik labai nervingi agurkai. biggrin.gif
O ta dvasia, kuri duoda jega ir energija kunui, tai ji apsijungia su kitom dvasiom, aisku turim ir siela. Matrioskabudavo pvz senovej kai mokydavo apie zmogaus sandara, tai pagal tai turim 7 kunus, nors is tikro iki begalybes mes tu kunu turim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 01, 20:16)
<p>Pasirasau po kiekvienu vaizgantes zodziu pirmam poste apie meile, o va del to, kad meile yra utopija, tai pasigincyciau. Yra ta meile, yra, tik po storu baimes, kuri toliau pereina i puikybe, pavyda, sarvu. Sutinku, kad tarp zmoniu tai beveik neimanomi santykiai, retas kas priimam kita besalygiskai. Sakyciau toks santykis imanomas tik giliai tikinciam, arba santykyje su Kureju, arba uz savo artimo matant Kurejo valia. O siaip tai pezalai. 
Sakot, Zemaite aprase sunkia moters dalia. O jus pacios Zemaites biografija paskaitykit. Ta, siuolaikine,ne kur mokykloj pasakojo. Yra knyga,jei kam idomu, paziuresiu pavadinima, turiu. Pakalusios babytes buta.
Kas cia klauset, is kur atsiranda egregorai. Du bendraminciai- jau egregoras. SM irgi egregoras, ezoterikos irgi smile.gif</p>


Bet yra ta meile, nezinau aisku besalygiskai viska priimti labai sunku, jei ypac artimas daro kazka negero sau pvz, vis tiek vienas kitam kakzaip gyvenime padedam orientuotis, bet man meile tai ir yra zmogaus priemimas, jis tampa savu ir niekur tas jausmas, nei su laiku, nei su kazkokiais veiksmais nedingsta...

Taip, skaiciau apie Zemaite, bet tai kokia buvo jusu mintis, kaip tai surista bendrai su seimom?

As klausiau smile.gif tai taip iseina, egregorius kuriam ir mes zmones, o kas sukure pirma egregoriu, kai zmoniu nebuvo, kas sukure tuos kurejus, kur zmones kuria? Kas is vis sukure tokie galimybe atsirasti egregoriams? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 01, 19:01)
Man šitas lektorius visai patinka: https://www.youtube....h?v=N_BqdRs3zCY

Grazus vyrukas biggrin.gif

man idomu pasiklausyti Трехлебов Алеесей Васильевич apie viska jis sneka ir gana idomiai, youtubej daug video smile.gif apie demonus Трехлебов Алеесей Васильевич Ведагоръ О демонах Trehlebov Aleesey Vedagor About demons
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 01 gegužės 2017 - 23:01
Man pakako Vaizgantes mintis paskaityti toliau neskaiciau.

Su metais, prarandu maksimalizma, tad stengiuosi nevertinti krastutinemis kategorijomis (juoda ir balta). Todel manau, kad veiksmu, jausmu ir t.t. esme parodo intencijos. Ir tik intenciju deka, mes galime vertinti.

Jau esu rasiusi cia, kad visi zmogaus egzistencijos aspektai turi dvi medalio puses. Tas jausmas meile, rodos negali buti blogiu, bet sis jausmas gali tvirkinti, skaudinti, net nuzudyti. Taip ir kiti zmogaus jauciami jausmai, daromi veiksmai. Man keista, kai nuvertinami jausmai, elgesys ir t.t. kad anie neatitinka isivaizduojamo tobulumo. Bet gerai pagalvojus, kuris musu yra tobulas? Tuomet is kur tas isitikinimas, kad musu elgesys, jasumai butinai privalo buti tobuli? Kita vertus, kodel netobulo zmogaus meile nera vertybe? pagaliau ar galima remiantis netobulo zmogaus meile, ismatuoti Dieviskaja meile, juolab abejoti ja kaip verybe?

SAkot besalygine meile yra banali klise. Nesutinku. Nes besalygine meile yra kai myli ne uz tai koks yra, o us tai kad aplamai yra. Man teko susidurti su vaikais kurie buvo paimti is asocialiu seimu, visi vaikai nori grizti pas mama ir teti, jie juos labai myli. O kiek yra motinu, kurios lankosi ikalinimo vietose, rupinasi savo prasizengusiais vaikais... Iki siol atsimenu, kai aptikau ligonines tualete raudancia moteri, pries tai visa diena stebejausi, jos optimizmu, pozityvu bendraujant su onkologine liga serganciu vaiku. O kiek motinu slaugo savo neigalius vaikus, neatiduota ju i specistaigas, neatsisako.

Niekada nenuverinau egoizmo, kaip ir neusreiksminau altruizmo, beje mes jau cia kalbejome apie EGO. BEt va meiles deka zmogus sugeba suvladyti savo EGO, vardan kito EGO. Butent meile santikiuose su kitais skatina pakatuma.

Ar galima sakyti kas yra geri tevai, kas yra blogi, nes ju meile neva netobula,itakota egozimo... Nezinau, as nedrisciau vertinti. Bet ar ne dievas sake mylek savo artima kaip pats save?

Kai as esu zmogus, ne dievas, mano meile itariu tikrai nera tobula, bet jei ji yra ne tobula ar ji yra maziau vertinga? AS savo sunui nuo mazumes suteikiau laisve. Kai jis budamas 1,5 metu griebe karsta puodeli as jo nestabdziau, leidau pajausti, ka reiskia karstis. Jis dirbtuvese kaip saldainius "irisiukus" suciulpe mano akvarelinius dazus. Niekada neruosiau su juo pamokas, net dokumentus i pacio issirinkta gimnazija jis nusinese pats, tik mano paraso paprase, mat jis buvo baiges tik 4 pradines kalses. Savistoviai pradejo dirbti budamas 13 metu. Nors mes esame labai pasiturinti seima. Isvykes studijuoti, issilaike pats, dirbo ir mokesi. Dabar paklausus 30 metu vyra, ar jo vaiksyte buvo laiminga, jis atsako, kad yra begalo dekingas kad jam buvo leidziama daryti klaidas, todel jis ismoko nebijoti klysti ir taisyti jas.

Siuo metu, as stebiu labai grazias intencijas, kai vyrai-teveliai dalyvauja savo vaiku auklejime, nuo pat gimimo. Mano tevu, mano pacios laikais dazniausiai visuomene-sociumas vyrui buvo primetes stereotipini bankomato vaidmeni. As tkrai negaliu abejoti zmoniu besalygine meile savo vaikams, vien todel kad ji netobula.

***************************************************************************

Meile tarp vyro ir moters. AS manau kad chemija-aistra reikalinga tam, kad sudomintu zmogu, kad ji trauktu prie konkretaus asmens, taip skatintu ji pazinti giliau, ne tik kaip sekso partneri, bet kaip asmenybe. Todel aistra yra meiles sudedamoji dalis, bet tikrai nera meile, ar santikiu pagrindas. pagrindinis skirtumas tarp meiles ir aistros, kad aistra atima galimybe protauti, meiles jausmas gi paremtas protu, kai zmogus neidealizuodamas, kas budinga aistrai, suvokia kad myli kita asmeni.
Kita vertus, kazkodel tai zmones meilei suteike kazkokiu keistu iliuziju. Mano kad ta tikra meile privalo neisblesti, buti kaip pirma diena... Utopija. As kartu su vyru daugiau kaip trisdesimt metu. Mes esame draugai, tevai, meiluziai, bendrazygiai, kolegos, bendrasavininkai ir t.t. Mus sieja daug bendru sasaju. Ir ka as noriu pasakyti, kad per laika kintant, nedingo nei viena mus siejanti sasaja, jos tik pasipilde kitomis, priklausomai nuo musu poreikiu, isgyvenimu, pokyciu. Su metais musu meile nedingo, o transformavosi, tos sasajos laikui begant keite prioritetines vietas. kai gime sunus prioritetas tevyste, o iki to dominavusi aistra, biciulyste, niekur nedingo, jos tik nuejo i kita plana, ir taip vyko pastoviai. As nemanau, jei prioritetams kintant vietomis, meile del to tampa nevisaverte.

Kdel isirsta seimos, tai ne meile kalta, tai dazniausiai itakoja brandumo stoka. Zmones nemoka iveikineti kriziu, taisyti savo klaidas. To pvz butu, kad zmones kazkodel tai nori, kad butu, taip kaip buvo. Nesuvokia, jog butent tai kaip buvo ir sudare salygai krizei susidaryti. Todel, jei jie nori buti kartu, turi pradeti viska is naujo, ir nekartoti pries tai padarytas kalidas. Beje tai nera garantas, kad ateityje nebus santikiu krizes, nes jos sukelejas jau bus kita situacija. Belieka viltis, kad jie turedami igudzius krizes iveikimo jais naudosis ir ateityje.

Beje meile galima nuzudyti, ja zudo abejingumas, piktnaudziavimas pasitikejimu, nepagarba.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 05 01, 21:39)
taip, kiekvienam skirtingi. Jei kas biednas jaučiasi turtingas ir laimingas bei šlovina sau Dievus ar vieną Dievą, tai viskas tvarkoje. Bet jei kas nuolat jaučia nepriteklių, susivargęs, užsidirbęs, jaučiasi pažemintas, tai koks ten ir tikėjimas tada? Su kančia atmieštas? O taip, aišku ir tokiam egrogoras atsiras, o kaipgis mirksiukas.gif

Viskas šioje žemėje mokama. Nu kas ne? Net šypsenos nemokamai negausi iš to, kuriam nepatiksi, kad ir kaip staipytumeisi smile.gif
Tie, kurie realiai nejaučia Dievų buvimo, ženklų, pagalbos, tai gal ir tiki. O tie, kurie jaučia, patyrė, tai ir žino smile.gif
O jei tie tėvai ar vaikai ims jus nuolat skaudint įvairiai ir visapusiškai? Tikrai mylėtumėt taip pat kaip ir idealiausius tėvus, vaikus?
Bet tai kas ten per Dievas, kuris tokioms savo gerutėms avelėms tokią kančią siunčia?


Tai, kad ta kancia buna ir pas urtingus ir pas vargsus, nuo turtu laimes pojutis visiskai nepirklauso, aisku kuno pagrindinius poreigius patenkinti reikia, bet dauguma musu turi daug daugiau ne butina smile.gif

Nu tikrai ne viskas mokama, nu nebent turi omeny pasakmes, kad viskas turi priezastis ir pasekmes, tai taip, bet tikria ne uz viska reikia pinigu smile.gif

Tiki, kad zinai ir patyriai, gal taip butu tiksliausia smile.gif Stai mes net nezinom tiksliai ar mes realus ar mes kokios hologramos, ka jau sneket apie kitka smile.gif As galius akyti tikrai jauciu Dieva, jo buvima ir t.t. o gal cia tik iliuzija? bigsmile.gif

Skaudinimas meiles nenaikina, taip yra skaudu, kai skaudina, bet meile, bent man nuo to nedingsta unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 01, 21:04)
Gyvybė taip pat nėra dievo kibirkštis kūne kaip inde, o programa (žmogui būtina viską supoetinti, kad maloniau jaustųsi).

Programa irgi gali buti vadinama kibirkstim smile.gif juk ta programa nera kopiuteryje parasyta smile.gif o toje busenoje kur ji yra gal ir yra kazkokia enegrija, kuria galima pavadinti kibikrstim, nes ji tarsi uzveda , uzdega kuna. Kunas juk nulat dega, viduj turiu omeny procesus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 01 gegužės 2017 - 23:29
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 01, 23:11)
<p>Moonte. Suprantu, apie koki pavyda kalbat, cia toks azartinis pavydas smile.gif as irgi daznai ji jauciu, kai matau, kad kitos padaro kazka geriau nei as. Tose srityse, kurios man imponuoja. Toks jausmas vercia tobulinti igudzius. Jus susvelninot, ka as isryskinau, uzastrinau. Tai irgi poziuris. Ir jis man atrodo teisingas. </p><p>As kalbejau apie demonstruoja dorovinguma.</p><p>Kas del.alkoholiku, pas mane aplink ju nors vezimu vezk. Buvo. Man tai buvo geda, beda, tai, kas nedave gyventi taip, kaip.as norejau gyventi. Zinot, yra tokia praktika, kai atsiprasineji to, ko nekenti. As nu nekenciau, niekinau. Labai gera praktika. Jei kas norit perprasti savo problemu priezastis. Dar. Be asmeniskumu galiu pasakyti, kad jumyse pacioj yra sureiksminta kazkas, gal dvasingumas, gal meile vyrui, kad jus gavot/issirinkot toki vyra, t.y. alkoholika. Jis griove jusu idealus, kurie virsijo meile. Siaip man tas matosi is jusu pasisakymu. Pati tai akcentuojat. Nebent as klystu, jei jums tai nesukele diskomforto. Bet dumu be ugnies nebina. Kadangi tuo dabar ypac domiuosi, man tai akivaizdu. Kad negalvotumet, jog izeidineju, pasakysiu, jog vienas is mano tevu alkoholikas, beveik visa tokia viena gimines puse. Ir dabar po tos praktikos zinau, kad "nieks kits cia nekalts, merguzele, tu pati". Ir tik dabar pradejau matyti juose zmones. Kiti tokie idomus smile.gif</p>


Jus labai klystat.
As su vyru alkoholiku issiskyriau. Beje aplinkiniai taip ir nesuprato, kodel. Nes konfliktu nebuvo, tiesiog ramiai, draugiskai atsisedom, pkalbejom, jis myledamas mane ir sunu paleido, nes suvoke kad su savimi nesusitvarko. Lygiai itaip pat as myledama ji palikau, tam kad musu abeiju sunui suteikti stabilu pagrinda ateityje. Vyras budamas blaivus bendravo su sunumi, bet negyveno kartu. Taigi musu elgsena neitelpa i stereotipinius remus.

Jis iveike savo krize pats savistoviai, grizo is eima, ir mes laimingai gyvenam. TAigi, as ne tradicine alkoholiko zmona.

Beje, o kodel jus mano rasliavoje, pozicijoje bandote izvelgti negatyvia patirti, kuri manyje neva inspiravo tokias mintis? Kodel?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 01 gegužės 2017 - 23:28
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 01, 23:46)
Toks jausmas, kad pirmąkart su vyru gyveni... Aš niekuomet savo vyrui neprieštarauju, bet taip viską susuku, kad jis padaro taip, kaip aš noriu... mirksiukas.gif

Kaip suprasti pirma karta, nu su pirmu gyvenu smile.gif bet as nematau tikslo visiems tiems maivymams, kaip sakai susukimo to nemoku, mane erzina taip elgtis, kazkaip nenaturalu, kaip Tomas apraso. Nepatiko pasakiau ir viskas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 05 01, 18:59)
Supraskit, kad ir vyras turi elgtis su moterim, kaip su Karaliene. Ir koks tada busi Karalius, be Karalienės ? smile.gif
Vyrams vienokios pamokos, moterims kitokios.

Tai va tame ir esme, kad siulo, jei vyras taip nesielge, tai su juo elgtis, kaip su Karaliumi, niekad nepriestarauti niekur, tik kiek matau aplinkoje, toks elgesys veda tik i nuolatines tarnaites pareigas... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 05 02, 00:04)
Man pakako Vaizgantes mintis paskaityti toliau neskaiciau.
Su metais, prarandu maksimalizma, tad stengiuosi nevertinti krastutinemis kategorijomis (juoda ir balta). Todel manau, kad veiksmu, jausmu ir t.t. esme parodo intencijos. Ir tik intenciju deka, mes galime vertinti.
Jau esu rasiusi cia, kad visi zmogaus egzistencijos aspektai turi dvi medalio puses. Tas jausmas meile, rodos negali buti blogiu, bet sis jausmas gali tvirkinti, skaudinti, net nuzudyti. Taip ir kiti zmogaus jauciami jausmai, daromi veiksmai. Man keista, kai nuvertinami jausmai, elgesys ir t.t. kad anie neatitinka isivaizduojamo tobulumo. Bet gerai pagalvojus, kuris musu yra tobulas? Tuomet is kur tas isitikinimas, kad musu elgesys, jasumai butinai privalo buti tobuli? Kita vertus, kodel netobulo zmogaus meile nera vertybe? pagaliau ar galima remiantis netobulo zmogaus meile, ismatuoti Dieviskaja meile, juolab abejoti ja kaip verybe?
SAkot besalygine meile yra banali klise. Nesutinku. Nes besalygine meile yra kai myli ne uz tai koks yra, o us tai kad aplamai yra. Man teko susidurti su vaikais kurie buvo paimti is asocialiu seimu, visi vaikai nori grizti pas mama ir teti, jie juos labai myli. O kiek yra motinu, kurios lankosi ikalinimo vietose, rupinasi savo prasizengusiais vaikais... Iki siol atsimenu, kai aptikau ligonines tualete raudancia moteri, pries tai visa diena stebejausi, jos optimizmu, pozityvu bendraujant su onkologine liga serganciu vaiku. O kiek motinu slaugo savo neigalius vaikus, neatiduota ju i specistaigas, neatsisako.

Niekada nenuverinau egoizmo, kaip ir neusreiksminau altruizmo, beje mes jau cia kalbejome apie EGO. BEt va meiles deka zmogus sugeba suvladyti savo EGO, vardan kito EGO. Butent meile santikiuose su kitais skatina pakatuma.

Ar galima sakyti kas yra geri tevai, kas yra blogi, nes ju meile neva netobula,itakota egozimo... Nezinau, as nedrisciau vertinti. Bet ar ne dievas sake mylek savo artima kaip pats save?

Kai as esu zmogus, ne dievas, mano meile itariu tikrai nera tobula, bet jei ji yra ne tobula ar ji yra maziau vertinga? AS savo sunui nuo mazumes suteikiau laisve. Kai jis budamas 1,5 metu griebe karsta puodeli as jo nestabdziau, leidau pajausti, ka reiskia karstis. Jis dirbtuvese kaip saldainius "irisiukus" suciulpe mano akvarelinius dazus. Niekada neruosiau su juo pamokas, net dokumentus i pacio issirinkta gimnazija jis nusinese pats, tik mano paraso paprase, mat jis buvo baiges tik 4 pradines kalses. Savistoviai pradejo dirbti budamas 13 metu. Nors mes esame labai pasiturinti seima. Isvykes studijuoti, issilaike pats, dirbo ir mokesi. Dabar paklausus 30 metu vyra, ar jo vaiksyte buvo laiminga, jis atsako, kad yra begalo dekingas kad jam buvo leidziama daryti klaidas, todel jis ismoko nebijoti klysti ir taisyti jas.

Siuo metu, as stebiu labai grazias intencijas, kai vyrai-teveliai dalyvauja savo vaiku auklejime, nuo pat gimimo. Mano tevu, mano pacios laikais dazniausiai visuomene-sociumas vyrui buvo primetes stereotipini bankomato vaidmeni. As tkrai negaliu abejoti zmoniu besalygine meile savo vaikams, vien todel kad ji netobula.

***************************************************************************

Meile tarp vyro ir moters. AS manau kad chemija-aistra reikalinga tam, kad sudomintu zmogu, kad ji trauktu prie konkretaus asmens, taip skatintu ji pazinti giliau, ne tik kaip sekso partneri, bet kaip asmenybe. Todel aistra yra meiles sudedamoji dalis, bet tikrai nera meile, ar santikiu pagrindas. pagrindinis skirtumas tarp meiles ir aistros, kad aistra atima galimybe protauti, meiles jausmas gi paremtas protu, kai zmogus neidealizuodamas, kas budinga aistrai, suvokia kad myli kita asmeni.
Kita vertus, kazkodel tai zmones meilei suteike kazkokiu keistu iliuziju. Mano kad ta tikra meile privalo neisblesti, buti kaip pirma diena... Utopija. As kartu su vyru daugiau kaip trisdesimt metu. Mes esame draugai, tevai, meiluziai, bendrazygiai, kolegos, bendrasavininkai ir t.t. Mus sieja daug bendru sasaju. Ir ka as noriu pasakyti, kad per laika kintant, nedingo nei viena mus siejanti sasaja, jos tik pasipilde kitomis, priklausomai nuo musu poreikiu, isgyvenimu, pokyciu. Su metais musu meile nedingo, o transformavosi, tos sasajos laikui begant keite prioritetines vietas. kai gime sunus prioritetas tevyste, o iki to dominavusi aistra, biciulyste, niekur nedingo, jos tik nuejo i kita plana, ir taip vyko pastoviai. As nemanau, jei prioritetams kintant vietomis, meile del to tampa nevisaverte.

Kdel isirsta seimos, tai ne meile kalta, tai dazniausiai itakoja brandumo stoka. Zmones nemoka iveikineti kriziu, taisyti savo klaidas. To pvz butu, kad zmones kazkodel tai nori, kad butu, taip kaip buvo. Nesuvokia, jog butent tai kaip buvo ir sudare salygai krizei susidaryti. Todel, jei jie nori buti kartu, turi pradeti viska is naujo, ir nekartoti pries tai padarytas kalidas. Beje tai nera garantas, kad ateityje nebus santikiu krizes, nes jos sukelejas jau bus kita situacija. Belieka viltis, kad jie turedami igudzius krizes iveikimo jais naudosis ir ateityje.

Beje meile galima nuzudyti, ja zudo abejingumas, piktnaudziavimas pasitikejimu, nepagarba.


patiko mintys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 01, 23:20)
<p>Moonte. As taip ir nesakiau. Apie emocijas. Ir as degtukas. Tik ne visada isrekiu, ne visada parodau, daznai nukreipiu gilyn. Nes jei duociau valia emocijom, tai nezinau. Mano diedas dar emocingesnis, bet yra buve, kad jis mane ramino. Dabar matau, kad tie plykstelejimai yra... Rodykles, su kuo reiktu dirbti. Bet cia jau nugrybavau nuo temos.</p><p>Kas del.profesijos, darbas yra darbas. Patys kalti, kas ant tokio kabliuko pasikabina, turiu minty tuos, ka pavyksta isprovokuoti. Nezinau, ar dirbat telike, bey paziurejus tokia laida dusioj lieka kartelis. Uztat as ju beveik ir neziuriu.</p><p>Labanakt.</p>


As dirbu ne TV, as meno zmogus.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 05 01, 22:31)
Kadangi esu programuotojas ir geriau išmanau už neprogramuotoją vaižgantę, nesu tikras, kad gyvybė yra programa.

Pati programa gal Dievas, Siela gal zinutes tarp serverio ir browserio, browseris - kunas smile.gif Tik tos zinutes dar turincios laisve veikti, ne butinai kaip joms liepta smile.gif Gal del to ir sako, kad tai kibikrstis Dievo? kaip elektrinis signalas, kuris teka neuronais pzv. .....
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 01, 23:59)
Cia jau atsake moterys esme, taip, dvasiskai mes visi ne tik broliai ir seserys, mes - viena. O fiziskai aisku musu genai visu skirtingi, bet ir nutole ne daug esam, nezinau kiek tiesos, bet gentikos mokslas teigia, kad mes visi kile is 7 promotuliu...Man fizinis kunas kaip susikoncentraves vanduo, kai debesis pvz tik daug tirsciau, nes vandens pas mus 70 proc mazdaug, siek tiek medziagu, kaip zemeje ir viskas smile.gif
Kaip kazkas pasake, mes tik labai nervingi agurkai.   biggrin.gif
O ta dvasia, kuri duoda jega ir energija kunui, tai ji apsijungia su kitom dvasiom, aisku turim ir siela. Matrioskabudavo pvz senovej kai mokydavo apie zmogaus sandara, tai pagal tai turim 7 kunus, nors is tikro iki begalybes mes tu kunu turim smile.gif




Tada mes gimines ir su augalais, ir gyvunais, vabaliukais, pauksciais ir t.t. Jie irgi Dievo vaikai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 01 gegužės 2017 - 23:59
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 02, 00:43)
Tada mes gimines ir su Augalais, ir Gyvunais, Jie irgi Dievo vaikai ?

Nu ne , palei mano suratima, gal ir gimines, bet jau tolimesnes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gal pusbroliai? bigsmile.gif
Nepasakyciau, kad augalai ar gyvunai Dievo vaikai, daugiau gal kuriniai zmogui....
O kaip jus manot?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 00:55)
Nu ne , palei mano suratima, gal ir gimines, bet jau tolimesnes  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gal pusbroliai? bigsmile.gif
Nepasakyciau, kad augalai ar gyvunai Dievo vaikai, daugiau gal kuriniai zmogui....
O kaip jus manot?


Manau kad mes VISI esame kuriniai, bet jis sukure sielas ir leido patiems kurti savo gyvenimus, savo ateiti. Leisdamas ir mums kurti wub.gif

Padejo mums begalybe sukurdamas viska, ko tik mums gali prireikti wub.gif

Tevai padeda vaikams, anukams kartais net proanukiams, manau kad tie tevai labiausiai apdovanoti Dievo, nes ne visi turi tokia galimybe ax.gif
Kartais mato kaip zmones kencia ir pasiima ( leidzia pasirinkti- kuo ne kiek neabejoju) juos anksciau, galbut netgi matydamas kokie sunkumai ju laukia del ju gerumo..... wub.gif

Blogiems duoda laiko pasitaisyti....pakankamai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 00:16)
Tai, kad ta kancia buna ir pas urtingus ir pas vargsus, nuo turtu laimes pojutis visiskai nepirklauso, aisku kuno pagrindinius poreigius patenkinti reikia, bet dauguma musu turi daug daugiau ne butina smile.gif

Nu tikrai ne viskas mokama, nu nebent turi omeny pasakmes, kad viskas turi priezastis ir pasekmes, tai taip, bet tikria ne uz viska reikia pinigu smile.gif

Skaudinimas meiles nenaikina, taip yra skaudu, kai skaudina, bet meile, bent man nuo to nedingsta  unsure.gif

Esate gidėjus posakį: "geriau verkti sėdint Porsche nei ant dviračio"? Manau suprantate jį ir kiek viesko iš jo išplaukia? Joks egregoras nepažadės vien tik laimės, bet visiems žinoma tiesa, kad pasiturintis kažkur nuvažiuos greičiau, įsigys kažką greičiau, pailsės daugiau ir t.t. Tokiu atvejui ir kokybiškam laikui pokalbiams, ritualams su Dievais lieka laiko, o ne taip kaip vargšams.

Ne tik pinigus turėjau omenyje, o viską. Įskaitant energiją, todėl ir paminėjau šypseną, kad net jos gali negauti, jei kažkuo nepatiksi ar pan. O jei patinki, tu gauni kažkiek energijos iš to žmogaus.

Tai kaip suprantu Kristaus egregoras labai gerai ties jumis padirbėjo? Kad ir kas, kad ir kiek kančios, o jūs vistiek mylit, atleidžiat...
Aš tai kitokia. Manau, kad meilę reikia užsitarnauti.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 02, 00:55)
Nu ne , palei mano suratima, gal ir gimines, bet jau tolimesnes  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gal pusbroliai? bigsmile.gif
Nepasakyciau, kad augalai ar gyvunai Dievo vaikai, daugiau gal kuriniai zmogui....
O kaip jus manot?


Savanoriaudama gyvūnų prieglaudose daug supratau šiuo klausimu...Na, gal musės ar tarakonai ir septintos eilės pusbroliai, bet katės, šunys, karvės...tikrai ne. Mano namuose šiuo metu gyvena du šunys, katė ir vėžlys, ir aš galėčiau papasakoti po keletą jų praėjusių gyvenimų, kuriuose jie buvo žmonės (gi ir ne atsitiktinai jie į mano namus pakliuvo, pvz., Žarai ketvirti metai keičiu sauskelnes dėl savo pačios karmos balansavimo, nes kažkada iš jos, kai buvo jaunas vyras, organus perkėliau kiborgui.) Dėl medžių nesu tikra, bet po to, kai teko kalbėtis su medžiu Kernavėje, man liko klaustukų...Medžiai tikrai turi gyvybę, nes jaučiu jų skausmą, kai praeinu pro nukirstus...
Žinau tvirtai, kad tas pats karmos balansavimas teks žmogui, ir gimusį kūdikį mirti palikusiam, ir kačiukus į konteinerį išmetusįam...Čia mums tik atrodo, kad mes turim teisę nuspręsti, kuri gyvybė yra svarbesnė...
Atsakyti