Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 01, 18:40)
..
p.s. man jo paskaitos irgi vietom patinka, tik tas stumimas i vedine pasauleziura, ir tiek daug tu atsakomybiu moteriai, kazkaip man truksta lygsvaros, manau, uz santykius, seima ir tobulejima abu atsako. O pas ji gaunasi, jei zmona, ne taip ka masto, vyras nebegali tobuleti, kazkaip absurdiska smile.gif



Nepastebėjau vedinės pasaulėžiūros...Man patinka jo siūlomas modelis, kad moteris turi būti vidaus reikalų ministrė, o vyras- užsienio reikalų ministras. Taip gyvenant ir nelendant į kito pareigas išties yra kur kas lengviau...Buvau trijose jo paskaitose: poroms, apie vaikus ir moterims. Man labai patiko, gaila,, kad to nežinojau tada, kai tik susipažinau su savo vyru- nebūčiau tiek klaidų pridarius...Ir apie berniukų auklėjimą patarimus per vėlai išgirdau...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 01, 18:25)
Tiesa, nesupratot, kas yra meilės sureikšminimas. Sureikšminimas- iškėlimas aukščiau kitų. Meilė yra jausmas. Jausmų yra daugiau, pvz., atjauta. Kodėl nesureikšminta atjauta? Kuo ji mažiau svarbi nei meilė? Bet jei žmonės pradės galvoti apie tai, kaip svarbu būti jautriu, atjaučiančiu kitą žmogumi, empatišku, jie taps geresni...O jei sureikšminama meilė, jos siekiama kaip vandens dykumoje, ir žmogus netampa geresnis. Noras, kad tave kažkas mylėtų, iš esmės yra egoistinis...Nė vienas neturim vidinio poreikio mylėti, mums svarbiau, kad mus mylėtų: iš pradžių tėtis ir mama (jei yra brolis ar sesuo- konkurencija, pyktis, kad jį myli labiau), vėliau- partneris, sutuoktinis. Grįžtant prie to, ką parašiau apie dievus, agregorai nėra suinteresuoti, kad žmonės būtų geresni, nes tada jie negeneruos reikiamų energijų...
Papildyta:
Nebūtinai vaikai palaiko tik vieną kurią pusę... Tiesiog jų smegeninėse nupiešiamas būtent toks šeimos modelis, ir turėdami savo šeimas, jie kartos tas pačias klaidas net tuo atveju, jei teigs, kad nori gyventi kitaip nei gyveno tėvai, kurie,pvz., konfliktus spręsdavo bardamiesi.

As tai nelabai suvokiu kaip galeciau sureiksminti meile, taip gal kazkas tai ir daro, bet man meile paprasciausiai yra, kartais atrodo ir nenoreciau, kad butu, nu cia vyro atzvilgiu, kai susipykstam biggrin.gif
Bet man meile nera tik jausmas, kazkaip jausmai kinta, ta jauti ta atjauta, tai nejauti, tai jauti pykti, laime, pavyda, dziagsma, atjauta, baime ir t.t. O meile kazkaip vienoda vis yra ir tiek smile.gif kazin ar gerai is vis sureiksminti vien ais jausmu, man asmeniskai svarbiausia, kad butu balansas ir ramybe, kai tie jausmai ilsisi ir viduje ramu, tai geriausia bigsmile.gif

O is kur tada tie agregorai atsirado?ta prasme, jei dievu yra daug, tarkim, tai kas juos sukure? kas tuos esnius sukure, kuriems jei pavaldus?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 05 01, 18:44)
Nepastebėjau vedinės pasaulėžiūros...Man patinka jo siūlomas modelis, kad moteris turi būti vidaus reikalų ministrė, o vyras- užsienio reikalų ministras. Taip gyvenant ir nelendant į kito pareigas išties yra kur kas lengviau...Buvau trijose jo paskaitose: poroms, apie vaikus ir moterims. Man labai patiko, gaila,, kad to nežinojau tada, kai tik susipažinau su savo vyru- nebūčiau tiek klaidų pridarius...Ir apie berniukų auklėjimą patarimus per vėlai išgirdau...

youtubej yra nemazai jo video ir siaip straipsniu, as manau ir pats jis neneigia, kad jo idejos is vedu. Manau, panasus ju mokymai kaip ir Trockio. Nors Tomas lyg ir puoseleja krikscioniska poziuri, nors ten irgi patriarchatas smile.gif
Man tas kliuva pas Toma, kad motris, jei nori buti Karaliene, turi paddaryti vyra Karaliumi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 01 gegužės 2017 - 17:50
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 01, 18:50)

Man tas kliuva pas Toma, kad motris, jei nori buti Karaliene, turi paddaryti vyra Karaliumi  biggrin.gif


Tu čia jau iškraipai, jis kitaip sako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 01, 18:50)
Man tas kliuva pas Toma, kad motris, jei nori buti Karaliene, turi paddaryti vyra Karaliumi  biggrin.gif


Supraskit, kad ir vyras turi elgtis su moterim, kaip su Karaliene. Ir koks tada busi Karalius, be Karalienės ? smile.gif
Vyrams vienokios pamokos, moterims kitokios.
Atsakyti
Man šitas lektorius visai patinka: https://www.youtube....h?v=N_BqdRs3zCY
Atsakyti
Ubuntu, jei mes visi Vieno Tevo Dievo vakai , tai mes visi broliai ir seserys mirksiukas.gif Logiska ?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 05 01, 19:25)
Ubuntu, jei mes visi Vieno Tevo Dievo vakai , tai mes visi broliai ir seserys  mirksiukas.gif Logiska ?


Tik jos klausi,ar ir kiti gali atsakyti?
Atsakyti

Pasirasau po kiekvienu vaizgantes zodziu pirmam poste apie meile, o va del to, kad meile yra utopija, tai pasigincyciau. Yra ta meile, yra, tik po storu baimes, kuri toliau pereina i puikybe, pavyda, sarvu. Sutinku, kad tarp zmoniu tai beveik neimanomi santykiai, retas kas priimam kita besalygiskai. Sakyciau toks santykis imanomas tik giliai tikinciam, arba santykyje su Kureju, arba uz savo artimo matant Kurejo valia. O siaip tai pezalai. 

Sakot, Zemaite aprase sunkia moters dalia. O jus pacios Zemaites biografija paskaitykit. Ta, siuolaikine,ne kur mokykloj pasakojo. Yra knyga,jei kam idomu, paziuresiu pavadinima, turiu. Pakalusios babytes buta.

Neklausiau T. G., tai negaliu pakomentuoti. Kiekvienam mokytojui suprasti reikalinga atitinkama vibracija, turi surezonuoti, kad ne tik girdetum,  bet ir suprastum.  Vieno autoriaus knygas skaiciau pries 10 metu, ziuredavau video, klausydavau, bet tik siemet supratau ir isgirdau. 

Kas cia klauset, is kur atsiranda egregorai. Du bendraminciai- jau egregoras. SM irgi egregoras, ezoterikos irgi :)

Atsakyti

Mes vieno tevo vaikai esam subtilesniam lygmeny nei sitas, matomas. Kunais tikrai ne gimines :D baznycioj priimta taip sakyti, ten eina kalba apie sielas. 

Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 01, 20:39)
<p>Mes vieno tevo vaikai esam subtilesniam lygmeny nei sitas, matomas. Kunais tikrai ne gimines biggrin.gif baznycioj priimta taip sakyti, ten eina kalba apie sielas. </p>


Šioje temoje verta dalyvauti todėl, kad kai susirenka į vieną vietą protingos moterys, atsiranda ir vienas kitas netikėtas klausimas, kuris priverčia pasižiūrėti į viską iš kito šono.
Kuris laikas sėdžiu ir mąstau, nes turiu du variantus. Bet gal būtų ne klaida teigti, kad mes galim vadintis broliais ir seserimis todėl, kad kažkada (pagal šio lygmens laikmatį- prieš milijardus metų) visi buvom sukurti pagal tą pačią programą. Tikriausiai buvo naudota ne viena programa. Gyvybė taip pat nėra dievo kibirkštis kūne kaip inde, o programa (žmogui būtina viską supoetinti, kad maloniau jaustųsi).
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 20:32)
Pagaliau, kokie yra turtingumo kriterijai? Kiekvienas skirtingai vertina "turtinguma".

taip, kiekvienam skirtingi. Jei kas biednas jaučiasi turtingas ir laimingas bei šlovina sau Dievus ar vieną Dievą, tai viskas tvarkoje. Bet jei kas nuolat jaučia nepriteklių, susivargęs, užsidirbęs, jaučiasi pažemintas, tai koks ten ir tikėjimas tada? Su kančia atmieštas? O taip, aišku ir tokiam egrogoras atsiras, o kaipgis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 30, 21:49)
Ai, nu baikit ką duel.gif , man tai visų pasisakymai įdomūs. Daug ko nesuprantu, daug kas svetima, bet aš visad už akiračio praplėtimą  unsure.gif

Apie gerus ir blogus Dievus. Bandyčiau prieiti iš kitos pusės. C.S. Lewis knygoje "Tiesiog krikščionybė" (tiesą sakant, man jokio skirtumo religija, galėjo būt knyga pavadinimu ir"Tiesiog islamas" biggrin.gif) rašo apie gėrio absoliutą. Bijau dabar ką klaidingai perteikt, bet mintis buvo tokia, kad kaip tik - viskas kyla ne iš blogio, o iš gėrio. Argumentas buvo toks, kad VISKĄ mes darome dėl/iš gėrio plačiausia prasme. Pvz.: darome gerus darbus tiesiog dėl gėrio. Ir blogus darbus darome dėl gėrio: jeigu vagis plėšia banką, tai dėl savo GERbuvio, dėl to, kad jam būtų gerai. Noras geras, bet poelgis ne. Sakykim, vyras prievartauja moterį. Kad ir akip žiauru, bet jis tai daro dėl savo geros (normaliems žmonėms tai nesuprantama, aišku) būsenos. Kažkas kažką žudo, dėl malonumo (bet malonomas kilęs iš noro, kad būtų gerai), keršto (patenkinęs savo keršto poreikį, žmogus jausis gerai). Taip maždaug C. S. Lewis argumentuoja, kad tėra gėrio Dievas, nėra blogio valdovo ar kokių ten nelabųjų ir pan.

Jis sako, kad nėra žmonių, kurie darytų blogą vardan blogio, vis vien jų poelgiuose yra siekis gero - turto, moralinio pasitenkinimo, garbės, valdžios, t.y. to, kas jiems neša gerus jausmus.

Labai gražios mintys. Būtent panašiai ir guaansi, kad kiekvienas gėrį kitaip supranta, todėl, jei kas tiki Dievais, kurie leidžia rinktis sau gėrį, tai nereiškia, kad tiki velniais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 04 30, 23:17)
Kažin ar yra žmonių, kurie neieško tokių dosnių rėmėjų?  unsure.gif  biggrin.gif
Nemokamas sūris tik pelėkautuose.

Viskas šioje žemėje mokama. Nu kas ne? Net šypsenos nemokamai negausi iš to, kuriam nepatiksi, kad ir kaip staipytumeisi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 30, 23:48)
Man tai tik tikejimas, zinau tik kas vyko su manim, praeityje, del ateities tik tikiu. Kaip buvo pvz del atlyginimo, as zinau, kad gavau uz praeita menesi, ir tikiu, kad gausiu uz ateinanti, bet 100proc nezinau. Tikimybe buna didesne mazesne, bet realybe kinta smile.gif
Ypac del mokslu tai tikrai tik tikejimas smile.gif ir patys mokslininkai ne del visko sutaria, ypac istorikai ir archeologai, faktas yra ka jie rado, o kaip interpretuoja, tai ir tera interpretacija smile.gif

Tie, kurie realiai nejaučia Dievų buvimo, ženklų, pagalbos, tai gal ir tiki. O tie, kurie jaučia, patyrė, tai ir žino smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 05 01, 00:13)
jums ka vaikams/tevams meile kazkaip nusilpsta ir reikia kazkokiu dirgikliu?

O jei tie tėvai ar vaikai ims jus nuolat skaudint įvairiai ir visapusiškai? Tikrai mylėtumėt taip pat kaip ir idealiausius tėvus, vaikus?
Papildyta:
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 05 01, 11:44)
Atsitiko giliai tikinciu zmoniu seimoj nelaime. Jie parode savo tikejima, jie juo remesi, juo jie gyvena is tikruju, pagaliau. Kadangi tai buvo laidotuves, zmones mate ir piktinosi tuo, ka mate, piktinosi tuo, kaip jie tai suvoke. Buvo straipsnis rajono spaudoj, kur zurnaliste save state i ju padeti ir rase, kad ji taip anaip, zodziu, ji kitaip. Tie zmones buvo pasmerkti. Nors jie pacia sunkiausia skaudziausia valanda issaugojo meile. Tai va, vieni masto, kiti tuo gyvena. Skirtumas akivaizdus.

Bet tai kas ten per Dievas, kuris tokioms savo gerutėms avelėms tokią kančią siunčia?
Man tai būtent toks klausimas kyla. Neįsivaizduoju kodėl kitiems nekyla. Juk ne vienas ir ne du yra gražiai, darniai, laimingai nugyvenę žmonės ir nebūtiūnai labai religingi, todėl atsakymas, kad visi daug kenčiam manęs neįtikins.
Atsakyti

Šioje temoje verta dalyvauti todėl, kad kai susirenka į vieną vietą protingos moterys, atsiranda ir vienas kitas netikėtas klausimas, kuris priverčia pasižiūrėti į viską iš kito šono.
Kuris laikas sėdžiu ir mąstau, nes turiu du variantus. Bet gal būtų ne klaida teigti, kad mes galim vadintis broliais ir seserimis todėl, kad kažkada (pagal šio lygmens laikmatį- prieš milijardus metų) visi buvom sukurti pagal tą pačią programą. Tikriausiai buvo naudota ne viena programa. Gyvybė taip pat nėra dievo kibirkštis kūne kaip inde, o programa (žmogui būtina viską supoetinti, kad maloniau jaustųsi).

Ne tik protingos, bet ir grazios  :huh2: tikiuosi.

As rasiau, kad save suvokiu kaip kuna sieloj ir dvasioj. As nesu kunas, mintys ir jausmai. Kas as esu, nezinau. Manes nera. Irgi rasiau. Bet esu. :hmm: Kaip sako mano drauge- x... parisi. Atsiprasau uz x. Bet ji taip sako  :unsure: 

Programise tu. Tai pasakyk man, ar programa= gyvybe pagal jus su xor? As suprantu, kad programa butu labiau kaip veikimo budas, potraukiai, tikslai. Gyvybe butu uz viso to. Programa neveiktu be gyvybes. Ar jus manot kitaip? 

Maciau kaip vienas busimas programuotojas sukure programa, kaip dauginasi triusiai. Jie ten dauginosi dauginosi dauginosi. Jiems nebuvo galima nesidauginti, tada neveiktu programa. Reiktu istaisyti klaida. Jums nieko neprimena? Ir, kai pagalvoji, ka gali zinoti, jaute tie triusiai ka nors ar ne? Atrodo nesamone parasiau, bet kai pagalvoji... Sorry, pamastai :D 

Atsakyti