Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 15:02)
Todel, man keista, kai zmones manosi kad Dievas dalina materialias dovanas. Kaip jau karta rasiau, Dievas duoda mums meskeres, suteikia mums igudzius-talentus gaudyti zuvi (materia). Materija nera siekiamybe, tai tik galimybe patenkinti savo pagrindines fizines, beje ir dvasines reikmes. Bet mes nuodemingi, kartais tampame vartotojais, pradedam garbinti aukso versi, o tai jau velgi velnio pinkles.

Nes dalina. Dieviškų egregorų begalė. Jūs tiesiog neradote tokio, kuris jums dalintų.
Visai kita energija, vibracijos eina iš žmogaus, kuris materialiai aprūpintas, saugus besijaučiantis ir nuo vargšo. Taip, yra egregorų, kuriems labai patinka iš vargšų siurbti ir tik tų žmonių bėda, jei jie neranda geresnių egregorų.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 30, 12:31)
Tikras tikejimas ateina is zinojimo.

Tikjimas ir yra tada, kai nezinai. Kai zinai , tai jau ir zinai, kam tada tiketi? Ar sakot as tikiu, kad esu vyras? ar tiesiog as vyras? smile.gif (jus lyg vyras?)
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 30, 19:51)
Tikjimas ir yra tada, kai nezinai. Kai zinai , tai jau ir zinai, kam tada tiketi? Ar sakot as tikiu, kad esu vyras? ar tiesiog as vyras? smile.gif (jus lyg vyras?)

Nu kaip nežinai? O kaip mokslas apie tai, ko nematei, nes nebuvai gimęs? Ar tai tik tikėjimas tais mokslininkais, archeologais ir t.t.? Ar visgi sakome, kad žinau kas buvo seniau, nes skaičiau.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 18:33)
Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...

Taip, taip dabar prasidejo autoriteto demosntravimas, gazinimas. Pradekite veikla, kaip sakoma nuo zodziu prie darbu. Pirmyn.


Jusu polinkis sumenkinti kita zmogu savo pacios trukumais sekmingai kasa jums duobe. Jums net argumentai nepades suprasti. Kai kuriais atvejais panasu, kad jusu teksto suvokimo gabejimas likes jusu pacios ego seselyje.
Liaukites saipytis ir tyciotis, nes jums tai labiausiai kenkia.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 30, 19:48)
Nes dalina. Dieviškų egregorų begalė. Jūs tiesiog neradote tokio, kuris jums dalintų.
Visai kita energija, vibracijos eina iš žmogaus, kuris materialiai aprūpintas, saugus besijaučiantis ir nuo vargšo. Taip, yra egregorų, kuriems labai patinka iš vargšų siurbti ir tik tų žmonių bėda, jei jie neranda geresnių egregorų.


Labai viliuosi kad apsieisime be asmeniskumu.

Cia manau, yra labai svarbu kokie zmogaus poreikiai. Ir nuo to, kaip jis pats sugeba savo talentu pagalba save kuryboje relaizuodamas uzdirbti pinigus, jei laikome tai turtingumo matu.

Pagaliau, kokie yra turtingumo kriterijai? Kiekvienas skirtingai vertina "turtinguma".
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 04 30, 20:07)
Jusu polinkis sumenkinti kita zmogu savo pacios trukumais sekmingai kasa jums duobe. Jums net argumentai nepades suprasti. Kai kuriais atvejais panasu, kad jusu teksto suvokimo gabejimas likes jusu pacios ego seselyje.
Liaukites saipytis ir tyciotis, nes jums tai labiausiai kenkia.


Gerbiamasai, ka turite pasakyti i tema?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 30, 20:01)
Nu kaip nežinai? O kaip mokslas apie tai, ko nematei, nes nebuvai gimęs? Ar tai tik tikėjimas tais mokslininkais, archeologais ir t.t.? Ar visgi sakome, kad žinau kas buvo seniau, nes skaičiau.


I tai puikiai atsake, dewofsoul.
"Kažkada kai pasakiau, kad mokslininkai jau viską žino apie mūsų prigimtį, tad mums nereikia jokių gilesnių transedencinių būties paaiškinimų, žmogus, kurį laikau savo Mokytoju, man atsakė - Mokslininkai TIKI, kad ŽINO. Priėmus tokį požiūrį tapau atviresnė įvairesnei informacijai".

Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 30, 14:22)
Kūrėjas naudoja programą. Kartais tenka susikurti pagalbininkų kitame lygmenyje, kur pats dėl kažkokių priežasčių negali apsilankyti (pvz., kitaip eina laikas). Tarkim, reikia sunaikinti kažkokį objektą. Tai grynai roboto funkcija. Naudojant programas sukuriami reikiami robotai ir naikinimo priemonės. Robotai paklūsta kūrėjo mintims ir sunaikina reikiamą objektą.

Kadangi Moontei dėl robotų kilo klausimų, jaučiu pareigą šiek tiek papildyti tai, ką jau rašiau apie robotus.
Šiame lygmenyje yra asmenų, turinčių žmogaus kūną, o dvasiniuose jie turi roboto kūną. Kad niekas neatpažintų roboto, kūrėjas robotui duoda minimalų kiekį emocijų, bet jausmų ne. Toks žmogus negali mylėti ir jausti tikrų žmogiškų jausmų. Tokių žmonių akys paprastai būna šaltos (nebent įdėti specialūs lęšiai), balsas su šalčio intonacijomis. Jie čia atsiunčiami atlikti tam tikrų funkcijų, pvz., saugoti kažkokį objektą ar subjektą, šnipinėti, suburti žmones į kažkokią organizaciją. Pvz. pats pirmas toks robotas, su kuriuo susidūriau, yra gerai žinomas ciguno meistras (etikos sumetimais pavardės nerašysiu). Juo žavisi, iš jo mokosi daugybė žmonių. Kuo jis išties užsiima, žino tik tas, kuris jį čia siuntė.
Robotus įmanoma perprogramuoti arba išjungti, kiekvieno modelio robotas turi savo išjungimo sistemą, kuri gana sudėtinga. Pvz., minėto ciguno meistro išjungimo mechanizmas yra ant krūtinės, po atverčiama detale. Tai kelių spalvų mygtukai, kuriuos reikia paspausti tam tikra tvarka (reikia žinoti kombinaciją). Kaip įsitikinau, robotų išjungimas turi nedidelę naudą, nes išjungus vieną, automatiškai kitur įsijungia kitas robotas.
Minėti robotai šiame lygmenyje atsiranda dviem būdais: arba gimsta kaip įprasti vaikai, arba įdedami į mažo vaiko kūną.


O dabar atsiminkime del ko cia kilo alasas. Ir kaip buvo, to paties oponento, nuvertinta MEILE.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 30, 19:51)
Tikjimas ir yra tada, kai nezinai. Kai zinai , tai jau ir zinai, kam tada tiketi? Ar sakot as tikiu, kad esu vyras? ar tiesiog as vyras? smile.gif (jus lyg vyras?)

As anksciau buvau labiau tikintysis t.y soks toks krikscionis, dievo rankos bijojau ir tas dalykas buvo tiesiog is tevu atejes. Veliau pradejau dometis psichologija, ezoterika. Savo ziniomis norejau tiesiog pasidalinti su tevais. Sulaukiau neigiamos reakcijos, o bet koks bendras pasamprotavimas buvo tiesiog neimanomas, buvau tuo metu dar gan jaunas. Kazkur viduje pradejo kirbeti mintis, kad kazkur yra apgavyste, nes klausimo, lyg suabejojimo iskelimas yra lyg nuskaltimas.

Tokios yra tendencijos, kad zmones aklai prieme tikejima, lyg stabmeldyste tiesiog bijo savo tikejimu suabejoti. Ta baime privercia gintis puolimu.
Manyciau, kad ta baime yra vergo bruozas, o vergas tarnauja autoritetui.


Juk buna ir taip, kad zinai, bet netiki.
Kai zinai, bet netiki- reiskais, kad nesuvoki. Atejus suvokimui atsiranda ir atsakomybe.

Pvz.
Mano vienas kambariokas pasakojosi, kaip neblaivus vairavo automobili, kartu su juo buvo ir pakeleiviu.
Tuo paciu aiskino, jog zinojo, kad tokiu budu kele pavoju sau ir jo draugams.
Neretas atvejis. Netikejimas galimomis pasekmemis arba zinojimas be atsakomybes.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 20:32)
Papildyta:
O dabar atsiminkime del ko cia kilo alasas. Ir kaip buvo, to paties oponento, nuvertinta MEILE.


Pasakymas, jog meile yra sureiksminta, nera jos nuvertinimas.
Kad siais laikais tai yra vos ne siekiamybe, tikslas, makaronu ingredientas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 30, 21:27)
Pasakymas, jog meile yra sureiksminta, nera jos nuvertinimas.
Kad siais laikais tai yra vos ne siekiamybe, tikslas, makaronu ingredientas smile.gif


O cia kiekvienas interpretuoja savaip. Jusu interpretacija tokia, mane ji visai neglumina.

GAl galite pateikti pvz. kaip sureiksminama meile.
Atsakyti
Ai, nu baikit ką duel.gif , man tai visų pasisakymai įdomūs. Daug ko nesuprantu, daug kas svetima, bet aš visad už akiračio praplėtimą unsure.gif

Apie gerus ir blogus Dievus. Bandyčiau prieiti iš kitos pusės. C.S. Lewis knygoje "Tiesiog krikščionybė" (tiesą sakant, man jokio skirtumo religija, galėjo būt knyga pavadinimu ir"Tiesiog islamas" biggrin.gif) rašo apie gėrio absoliutą. Bijau dabar ką klaidingai perteikt, bet mintis buvo tokia, kad kaip tik - viskas kyla ne iš blogio, o iš gėrio. Argumentas buvo toks, kad VISKĄ mes darome dėl/iš gėrio plačiausia prasme. Pvz.: darome gerus darbus tiesiog dėl gėrio. Ir blogus darbus darome dėl gėrio: jeigu vagis plėšia banką, tai dėl savo GERbuvio, dėl to, kad jam būtų gerai. Noras geras, bet poelgis ne. Sakykim, vyras prievartauja moterį. Kad ir akip žiauru, bet jis tai daro dėl savo geros (normaliems žmonėms tai nesuprantama, aišku) būsenos. Kažkas kažką žudo, dėl malonumo (bet malonomas kilęs iš noro, kad būtų gerai), keršto (patenkinęs savo keršto poreikį, žmogus jausis gerai). Taip maždaug C. S. Lewis argumentuoja, kad tėra gėrio Dievas, nėra blogio valdovo ar kokių ten nelabųjų ir pan.

Jis sako, kad nėra žmonių, kurie darytų blogą vardan blogio, vis vien jų poelgiuose yra siekis gero - turto, moralinio pasitenkinimo, garbės, valdžios, t.y. to, kas jiems neša gerus jausmus.
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 30, 21:10)
As anksciau buvau labiau tikintysis t.y soks toks krikscionis, dievo rankos bijojau ir tas dalykas buvo tiesiog is tevu atejes. Veliau pradejau dometis psichologija, ezoterika. Savo ziniomis norejau tiesiog pasidalinti su tevais. Sulaukiau neigiamos reakcijos, o bet koks bendras pasamprotavimas buvo tiesiog neimanomas, buvau tuo metu dar gan jaunas. Kazkur viduje pradejo kirbeti mintis,  kad kazkur yra apgavyste, nes klausimo, lyg suabejojimo  iskelimas yra lyg nuskaltimas.

Tokios yra tendencijos, kad  zmones aklai prieme tikejima, lyg stabmeldyste tiesiog bijo savo tikejimu suabejoti. Ta baime privercia gintis puolimu.
Manyciau, kad ta baime yra vergo bruozas, o vergas tarnauja autoritetui.
Juk buna ir taip, kad  zinai, bet netiki.
Kai zinai, bet netiki- reiskais, kad nesuvoki. Atejus suvokimui atsiranda ir atsakomybe.

Pvz.
Mano vienas kambariokas pasakojosi, kaip neblaivus vairavo automobili, kartu su juo buvo ir pakeleiviu.
Tuo paciu aiskino, jog zinojo, kad tokiu budu kele pavoju sau ir jo draugams.
Neretas atvejis. Netikejimas galimomis pasekmemis arba zinojimas be atsakomybes.


BAime yra gyvuliskas instinktas, kuris blokuoja mastyma. Baimes apimti zmones negali blaiviai-kritiskai vertinti aplinka, nors jus kritini mastyma priskiriat pie neigiamu emociju, tiesa pasakius as iki siol nesuprantu prie ko cia logika ir emocijos.

Kad baime yra gyvuliskos kilmes tai nera joks blogis, tai savisaugos instinktas, kuris pasireikskia nesamoningam lygmenyje.

BAime Dievui, verciau jo bausmem buvo aktualu kai viespatavo ST. Butent Kirstus, jo misija Zemeje pakeite Dievo santiki su zmonemis. Kodel taia ivyko, itariu todel kad zmogaus samoningumas padidejo, pakilo karte, ir su Dievu bendravimo lygmuo.

Is esmes kodel naudojamos bausmes. BAusmes naudojamos tam kaditakoti. Tabu paremtas mirties baime, neskatina mastymo, suvokimo kodel negalima, tik skatina baime, kuri isdresuoja zmogu iki automatizmo, jei pranyktu bausmes baime, jokie TABU zmogaus nesustabdys.

NT gi antese kita santiki, kai zmogus skatinamas ne bijoti, o mastyti, neperzengti TABU ribos ne isbaimes, o is vertybiniu paskatu, kurios buvo samoningai perimtos is Dievo.
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 30, 21:49)
Ai, nu baikit ką duel.gif , man tai visų pasisakymai įdomūs. Daug ko nesuprantu, daug kas svetima, bet aš visad už akiračio praplėtimą  unsure.gif

Apie gerus ir blogus Dievus. Bandyčiau prieiti iš kitos pusės. C.S. Lewis knygoje "Tiesiog krikščionybė" (tiesą sakant, man jokio skirtumo religija, galėjo būt knyga pavadinimu ir"Tiesiog islamas" biggrin.gif) rašo apie gėrio absoliutą. Bijau dabar ką klaidingai perteikt, bet mintis buvo tokia, kad kaip tik - viskas kyla ne iš blogio, o iš gėrio. Argumentas buvo toks, kad VISKĄ mes darome dėl/iš gėrio plačiausia prasme. Pvz.: darome gerus darbus tiesiog dėl gėrio. Ir blogus darbus darome dėl gėrio: jeigu vagis plėšia banką, tai dėl savo GERbuvio, dėl to, kad jam būtų gerai. Noras geras, bet poelgis ne. Sakykim, vyras prievartauja moterį. Kad ir akip žiauru, bet jis tai daro dėl savo geros (normaliems žmonėms tai nesuprantama, aišku) būsenos. Kažkas kažką žudo, dėl malonumo (bet malonomas kilęs iš noro, kad būtų gerai), keršto (patenkinęs savo keršto poreikį, žmogus jausis gerai). Taip maždaug C. S. Lewis argumentuoja, kad tėra gėrio Dievas, nėra blogio valdovo ar kokių ten nelabųjų ir pan.

Jis sako, kad nėra žmonių, kurie darytų blogą vardan blogio, vis vien jų poelgiuose yra siekis gero - turto, moralinio pasitenkinimo, garbės, valdžios, t.y. to, kas jiems neša gerus jausmus.


Kas yra paieskose, atviru protu, jis visur ir visame kame ras krisla, peno pasmastymui 4u.gif

Na man visa tai nuskambejo kraupokai.
Atsiminiau patarle "Gerais norais pragaro keliai gristi"

Suprantu kad zmogus bando pateisinti savo veiksmus, bet neva gerio siekimas vien sau, suteikiant skausma kitam, ar tai yra GERIS? Abejoju. Man tai primena bandyma suniveliuoti ribas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 30 balandžio 2017 - 21:04
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 21:55)
Kas yra paieskose, atviru protu, jis visur ir visame kame ras krisla, peno pasmastymui  4u.gif

Na man visa tai nuskambejo kraupokai.
Atsiminiau patarle "Gerais norais pragaro keliai gristi"

Suprantu kad zmogus bando pateisinti savo veiksmus, bet neva gerio siekimas vien sau, suteikiant skausma kitam, ar tai yra GERIS? Abejoju. Man tai primena bandyma suniveliuoti ribas.


Kažkaip 100% buvau įsitikinus, kad ir Jūs kažką iš C.S Lewis skaičiusi smile.gif Tiesiog smile.gif rolleyes.gif AŠ gal blogai pateikiau mintį, bet esmę supratau taip, kaip pateikiau smile.gif
Atsakyti
Pagalvojau, kas galetu pateisinti skausmo kitam suteikima. Na tarkim, medikai, kaip ir daro zmogui skaudziai, tam kad ji pagydytu. TAs skausmo suteikimas, bent jau mano akimis pateisinamas. Nors tai galima subanalinti, mat gydytojas taip sau uzdirba alga, suprask, taip sau gerio iesko.

Yra dar toks gyvenimiskas momentas, kada isterijos, panikos istiktam zmogui, kuris viskai nesivaldo, gali uzdusti, trenkia per veida, taip sukeliant soka grazinant jam gebejima ikvepti, vidine pusiausvyra.

Siaip galima rasti, aibes dalyku, bet kaip besuksi, visama tame nera yra prioritetas kenciantis zmogus, ir noras nutraukti jo kancia.

Beje kaip jus ziurite i eutanazija?


QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 30, 22:08)
Kažkaip 100% buvau įsitikinus, kad ir Jūs kažką iš C.S Lewis skaičiusi smile.gif Tiesiog smile.gif rolleyes.gif  AŠ gal blogai pateikiau mintį, bet esmę supratau taip, kaip pateikiau smile.gif


Ne as neskaiciau, bet jus mane sugundet, butinai perskaitysiu. Aciu uz krypti.
Jau uzsisakiau "Kipso lasus", anotacija suintrigavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 30 balandžio 2017 - 21:32