Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 30, 17:12)
Meilė šiame lygmenyje yra sureikšminta. Tai padaryta tyčia- kad žmogus jos norėtų, siektų, be jos jaustųsi nelaimingas.
Man patinka Tomo Girdzijausko mintis, kad kai vyras mano, kad jis myli moterį (ir atvirkščiai), jam svarbu dirginimas, kurį sukelia mylimas asmuo. Dirginimas, pojūčiai. Po kiek laiko tas dirginimas ir pojūčiai susilpnėja, ir manoma, kad meilė pasibaigė. Tada ieškoma kito asmens, kuris galėtų suteikti tokį pat stiprų dirginimą ir pojūčius. Na žiauru...


Jus kalbate apie liguista meile, net manyciau ne meile o aistra.

O kaip besalygiska meile. Motinos meile.
Ar platoniska.
Biciuliska meile.
Meile sau ir atimam savo. Altruistas.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 17:20)
Jus kalbate apie liguista meile, net manyciau ne meile o aistra.

O kaip besalygiska meile. Motinos meile.
Ar platoniska.
Biciuliska meile.
Meile sau ir atimam savo. Altruistas.


Siūlau labiau pasigilinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 30, 17:30)
Siūlau labiau pasigilinti.  mirksiukas.gif


Eilini karta glumina, kai zmogus greitas daryti isvadas, net pries tai nepasiteiraves, ka zmogus apie tai galvoja.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 17:36)
Eilini karta glumina, kai zmogus greitas daryti isvadas, net pries tai nepasiteiraves, ka zmogus apie tai galvoja.


Matyt, neįdomu. O pasigilinti visuomet verta.
Atsakyti
Labai į temą Juozo Erlicko tekstas:

"Senelis Rėmelis vėl barė jaunimą:
- Pienburniai!.. Vos dvidešimties sulaukę jau viską išbandę, jau imat nuobodžiaut! O man devyniasdešimt ir viskas man dar įdomu. Taip yra todėl, kad aš dvasiškai turtingas. O kodėl aš toks? Ogi visą gyvenimą sėdėjau prie knygų, nieko neišbandžiau ir nieko nepamačiau. Jei būčiau bandęs ir matęs, aišku, ir man viskas būtų nusibodę.
Taip taręs senelis pirstelėjo- nuo foliantų pūštelėjo auksinės dulkės ir saulės spindulys jos vaidenos it tolimas kelias į paslaptingą ir puikų, nuotykių sklidiną pasaulį.
Jaunimas lenkėsi ir dėkojo. Bet kai išėjo pro šventyklos duris, tai vėl ėmė gyventi senoviškai." (Tekstas iš vakar dienos "Lietuvos ryto")
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 30, 17:38)
Matyt, neįdomu. O pasigilinti visuomet verta.


Matau, stoka tamstos ziniu, itakojo jusu poreiki pereiti nuo diskusijos prie asmeniskumu.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 30, 17:53)
Labai į temą Juozo Erlicko tekstas:

"Senelis Rėmelis vėl barė jaunimą:
- Pienburniai!.. Vos dvidešimties sulaukę jau viską išbandę, jau imat nuobodžiaut! O man devyniasdešimt ir viskas man dar įdomu. Taip yra todėl, kad aš dvasiškai turtingas. O kodėl aš toks? Ogi visą gyvenimą sėdėjau prie knygų, nieko neišbandžiau ir nieko nepamačiau. Jei būčiau bandęs ir matęs, aišku, ir man viskas būtų nusibodę.
Taip taręs senelis pirstelėjo- nuo foliantų pūštelėjo auksinės dulkės ir saulės spindulys jos vaidenos it tolimas kelias į paslaptingą ir puikų, nuotykių sklidiną pasaulį.
Jaunimas lenkėsi ir dėkojo. Bet kai išėjo pro šventyklos duris, tai vėl ėmė gyventi senoviškai." (Tekstas iš vakar dienos "Lietuvos ryto")


Cia jus apie save?
Nes apie mano gyvenimo buda ir ziniu saltini jus nieko nezinote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 30 balandžio 2017 - 16:56
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 16:27)
Butent pastoviai kartoju, kad tikejimo pagristi negali, todel kad jis yra tikejimas.

Bet oponentas kalba apie ZINOJIMA. O ta zinojima naudoja, kaip autoriteta diskusijoje, vertinant kitu tikejimus. Is to ir kyla nesupratimas, konfliktine situacija.

Nes vietoj to kad pagristu savo ZINOJIMA, pradedama pretenzijos reiksti oponentui.


Kažkada kai pasakiau, kad mokslininkai jau viską žino apie mūsų prigimtį, tad mums nereikia jokių gilesnių transedencinių būties paaiškinimų, žmogus, kurį laikau savo Mokytoju, man atsakė - Mokslininkai TIKI, kad ŽINO. Priėmus tokį požiūrį tapau atviresnė įvairesnei informacijai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dewofsoul: 30 balandžio 2017 - 17:02
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 17:59)
Matau, stoka tamstos ziniu, itakojo jusu poreiki pereiti nuo diskusijos prie asmeniskumu.
Papildyta:
Cia jus apie save?
Nes apie mano gyvenimo buda ir ziniu saltini jus nieko nezinote.


Mieloji, bijodama prarasti šios temos direktorės kėdę pati ištisai mėgini iš manęs tyčiotis ir žeminti. Mano kantrybė didelė, bet piktybiškus žmones būtina bausti. Visas tamstos pasiųstas energijas surinkau į vieną vietą ir grąžinu šeimininkei- man jų nereikia. Kadangi nesu nei pikta, nei įžeidi, mano biolaukas tų energijų neįsileido. Siuntinukas ateis po keleto valandų. Kadangi prieš save pasistačiau veidrodį, nuo šiol kiekviena pasiųsta strėlė atgal grįš atgal. Todėl siūlyčiau pradėti galvoti prieš rašant ir liautis tyčiotis. Tai ne tik nedaro tau garbės, bet parodo asmenybės silpnumą.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 30, 18:01)
Kažkada kai pasakiau, kad mokslininkai jau viską žino apie mūsų prigimtį, tad mums nereikia jokių gilesnių transedencinių būties paaiškinimų, žmogus, kurį laikau savo Mokytoju, man atsakė - Mokslininkai TIKI, kad ŽINO. Priėmus tokį požiūrį tapau atviresnė įvairesnei informacijai smile.gif


Kitaip tariant smalsiu agnostiku, kuris neapsiriboja savo patirtimi, zinojimu 4u.gif
Ir man paciai, padeda abejoti savo ZINOJIMO teisingumu. Tai viena pagrindiniu priezasciu kodel as cia. Diskusija su gebanciais diskutuoti, man padeda isgryninti savo minti, paziureti diskutuojama kitu kampu, padaryti naujus atradimus, pagaliau gauti peno tolimesniam gilinimuisi. Geras t.y. mastantis oponentas man yra lobis, svajoniu svajone.Negaliu priimti oponento teiginiu kaip aksioma, kai jis
net nesivargina diskutuoti - konstruktyviai lyginti nuomones.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 30, 18:14)
Mieloji, bijodama prarasti šios temos direktorės kėdę pati ištisai mėgini iš manęs tyčiotis ir žeminti. Mano kantrybė didelė, bet piktybiškus žmones būtina bausti. Visas tamstos pasiųstas energijas surinkau į vieną vietą ir grąžinu šeimininkei- man jų nereikia. Kadangi nesu nei pikta, nei įžeidi, mano biolaukas tų energijų neįsileido. Siuntinukas ateis po keleto valandų. Kadangi prieš save pasistačiau veidrodį, nuo šiol kiekviena pasiųsta strėlė atgal grįš atgal. Todėl siūlyčiau pradėti galvoti  prieš rašant ir liautis tyčiotis. Tai ne tik nedaro tau garbės, bet parodo asmenybės silpnumą.


Manau, kad komentuoti net neverta, eiline pagiezos doze. As nebijau jusu, nei jusu gazdinimu, nes zinau, kad Dievas zino mano rsymo intencijas.

Jus man pasakykite ar toki bruda gali rasyti adekvatus zmogus, vien todel kad nesutampa nuomones...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 30 balandžio 2017 - 17:22
QUOTE(Moonte @ 2017 04 30, 18:18)


Jus man pasakykite ar toki bruda gali rasyti adekvatus zmogus, vien todel kad nesutampa nuomones...


Šioje temoje brudą rašo Moonte, kuri laiko save adekvačiu žmogum. Primenu, kad nesu maximos pardavėja, prekiaujanti žuvimi, esu mokslus baigusi ezoterikė, parapsichologė, ir moku/sugebu pakankamai daug, jei žmogus peržengia ribas. Nuotraukos nereikia, puikiai matosi rašančiosios fantomas. Daugiau įspėjimų nebus. Siūlau liautis žeminti ir menkinti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 30, 18:29)
Šioje temoje brudą rašo Moonte, kuri laiko save adekvačiu žmogum. Primenu, kad nesu maximos pardavėja, prekiaujanti žuvimi, esu mokslus baigusi ezoterikė, parapsichologė, ir moku/sugebu pakankamai daug, jei žmogus peržengia ribas. Nuotraukos nereikia, puikiai matosi rašančiosios fantomas. Daugiau įspėjimų nebus. Siūlau liautis žeminti ir menkinti.


Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...

Taip, taip dabar prasidejo autoriteto demosntravimas, gazinimas. Pradekite veikla, kaip sakoma nuo zodziu prie darbu. Pirmyn.
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 04 29, 18:00)
<p>Ubuntu*** nepastebejau cia tokiu, kas sakytu jog tik jis teisus. Visu patirtys ir suvokimai skirtingi. Ziniu lygis atitinkamai taip pat . Lygiaverte diskusija gali vykti tik be patyciu ir badymosi pirstais i kitus..  pasistenkim pagarbos 😉</p>
<p>Beje, ir nebutina visko suprasti, gal lengviau pavyks priimti, arba praleisti 🙂</p>

Paklauskit Vaizgantes, ar ji abejoja savo teisingumu? ar mano, kad yra kitoks pasaulis, nei ji mato, visus tuos lygmenis, ar abejoja, kad jie egzistuoja? biggrin.gif
Neimanoma visko suprasti ....
Niekam nieko asmeniskai netaikau , siaip jau, nes cia tik internetas ir bendravimas ci alabai sudetingas, mes daug k atik interpretuojam...susitikus gyvai, gal butu visiskai kitokia diskusija...
mes is vis nezinom kas kuri esam ir ka rimtai sako kas, kas gal siaip prisigalvoja ka, gal kokie zurnalistai raso, provokuoja, gal kokie darbuotojai, specialiai, nezinom, tai ir ziurekim lengviau i tas diskusijas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 30 balandžio 2017 - 18:45