Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

Nemokam diskutuoti be perėjimų prie asmeniškumų. Niekam netaikau, tiesiog visas internetas to pilnas, kad ir delfio komentarai. Nuo išsikolijimų iki išreikšto noro nudaigoti kitaip mąstančius.

Užstosiu vaižgantę smile.gif maždaug žinau tai, apie ką ji čia užsimena, sakydama, kad "jūs nesuprasit". Patikėkit, tikrai dar nesuprasit, gal niekada nesuprasit. Nemenkinu nei vienos, tačiau ji su savo bendraminčiais yra kitokia nei, tarkim, aš, eilinė statistinė pilietė. Man ten buvo ''slyškom", kaip rusai sako. Atvirai sakant, baisoka biggrin.gif Todėl pamojavau ranka, pasakiau ate. Jokio priešiškumo nepajutau, gražiai atsisveikinom toj vietoj. Gal kada susisuks šarai ir pasiprašysiu atgal. Nežinau. Bet įdomu. Tikrai tongue.gif Tik manau, kad man šiuo metu tokių žinių nereikia. Yra sakoma, kad smalsumas pražudė pelę.

Kas dėl Dievo, man visai gera tikėti, kad kažkam vis dėlto rūpiu. Kad kažkas tikrai myli be išlygų. Tuo pačiu davęs visišką laisvę. Bet rėmuose. O gal tie rėmai mano pačios proto sukurti. Ką aš žinau, negėręs nesuprasi. O kai aš negeriu, tai ir nežinau. Bet visai įdomus variantas, kad kiekvienas už save, kad akis už akį. Visais įmanomais variantais. Bet ne, pirmasis variantas man artimesnis.
Aš pasakiau, hau.
Surūkom taikos pypkę. Juk mes visos skirtingos, kitokios. Juk neįdomu būtų bendrauti su savo klonu.
Atsakyti

Ubuntu*** nepastebejau cia tokiu, kas sakytu jog tik jis teisus. Visu patirtys ir suvokimai skirtingi. Ziniu lygis atitinkamai taip pat . Lygiaverte diskusija gali vykti tik be patyciu ir badymosi pirstais i kitus..  pasistenkim pagarbos 😉

Beje, ir nebutina visko suprasti, gal lengviau pavyks priimti, arba praleisti 🙂

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnyte Jank: 29 balandžio 2017 - 17:02
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 04 29, 17:49)
<p>Panasu, kad besieliai gali buti kuriami turint konkretu tiksla.. Kaip pagal uzsakyma. Juk jei neturi sielos, neturi ir sazines. Reiskia gali ivykdyti bet koki paliepima ar veiksma.. kaip pvz. Susisprogdinti kur minioje, kad zutu zmones ..🤔</p>


Gal būtų visai ir įdomu pasižiūrėti į kokio susisprogdinusio teroristo nuotrauką...Bet tai gali būti ir paprasti fanatikai...Man labiau žinomas būdas, kai į vieno žmogaus kūną įdedamas kitas...
Atsakyti

Gal būtų visai ir įdomu pasižiūrėti į kokio susisprogdinusio teroristo nuotrauką...Bet tai gali būti ir paprasti fanatikai...Man labiau žinomas būdas, kai į vieno žmogaus kūną įdedamas kitas...

O, cia idomu.. Kaip tai daroma?... ir ar mes galim atskirti, atpazinti tokius?..🤔

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 18:01)
Gal būtų visai ir įdomu pasižiūrėti į kokio susisprogdinusio teroristo nuotrauką...Bet tai gali būti ir paprasti fanatikai...Man labiau žinomas būdas, kai į vieno žmogaus kūną įdedamas kitas...

Ai, ten iš tos serijos, kai žmogus pats atsisako sielos mainais į kažką. Paskui ir gyvena toks besielis. Žodžiu, pasidomėsiu, pati užvedžiau kalbą, o neturiu ką pasakyti biggrin.gif Nors aš tik paklausiau.
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 04 29, 18:07)
Ai, ten iš tos serijos, kai žmogus pats atsisako sielos mainais į kažką. Paskui ir gyvena toks besielis. Žodžiu, pasidomėsiu, pati užvedžiau kalbą, o neturiu ką pasakyti biggrin.gif Nors aš tik paklausiau.


Ne, ne taip. Paskolina savo kūną. Kartais kūnas būna užgrobiamas. Tas naujas asmuo turi ir senojo ypatybių, ir naujų atsineša. Neteko susidurti su atveju, kad kūną paskolintų jau subrendęs žmogus, paprastai paimamas mažo vaiko kūnas (2-7m.). Neretai sutartis būna sudaroma prieš vaikui gimstant. Tarkim, žinau atvejį, kai vienas vaikas, kurį dabar vadina autistu, staiga pasikeitė- pradėjo kalbėti angliškai ir privertė tėvus mokytis anglų kalbos, nes jis nenorėjo kalbėti lietuviškai (žinau, kad tokių atvejų pasaulyje yra aprašyta nemažai). Nėra sunku suprasti, kodėl būtent tai mamai toks pkštas įvyko- ji daug metų žaidė su ezoterika. Būtent- žaidė. O už žaidimus visuomet tenka susimokėti...
Galėčiau duoti daugiau pavyzdžių, paminėdama konkrečias pavardes, tik nežinau, ar tai būtų korektiška. Tokių yra ir suaugėlių, mėgstančių šmėžuoti tv ekranuose.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 18:16)
Ne, ne taip. Paskolina savo kūną. Kartais kūnas būna užgrobiamas. Tas naujas asmuo turi ir senojo ypatybių, ir naujų atsineša. Neteko susidurti su atveju, kad kūną paskolintų jau subrendęs žmogus, paprastai paimamas mažo vaiko kūnas (2-7m.). Neretai sutartis būna sudaroma prieš vaikui gimstant. Tarkim, žinau atvejį, kai vienas vaikas, kurį dabar vadina autistu, staiga pasikeitė- pradėjo kalbėti angliškai ir privertė tėvus mokytis anglų kalbos, nes jis nenorėjo kalbėti lietuviškai (žinau, kad tokių atvejų pasaulyje yra aprašyta nemažai). Nėra sunku suprasti, kodėl būtent tai mamai toks pkštas įvyko- ji daug metų žaidė su ezoterika. Būtent- žaidė. O už žaidimus visuomet tenka susimokėti...
Galėčiau duoti daugiau pavyzdžių, paminėdama konkrečias pavardes, tik nežinau, ar tai būtų korektiška. Tokių yra ir suaugėlių, mėgstančių šmėžuoti tv ekranuose.

Mhm. Esu girdėjusi panašų pasakojimą iš senovės Egipto serijos.
Aš ne apie tai klausiau. Tiek to, žinau kur, pasidomėsiu pati.
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 04 29, 18:18)
Mhm. Esu girdėjusi panašų pasakojimą iš senovės Egipto serijos.
Aš ne apie tai klausiau. Tiek to, žinau kur, pasidomėsiu pati.


Nemanau, kad įmanoma atsisakyti sielos, jei ją turi...Daug mąsčiau šiandien, kas ta siela yra, ir turiu savo versiją...Ne religinę, aišku...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 18:24)
Nemanau, kad įmanoma atsisakyti sielos, jei ją turi...Daug mąsčiau šiandien, kas ta siela yra, ir turiu savo versiją...Ne religinę, aišku...

Tai va, ir man taip atrodo. Pagal mano supratimą. Matyt, kalbama apie skirtingus reiškinius ar dalykus tais pačiais žodžiais. Ypač pas rusus pastebiu, kiekvienas savaip įvardina, kas yra dūša ir duch. Pas vieną aiškintoją vienas svarbesnis, pas kitą- kitas.
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 04 29, 18:28)
Tai va, ir man taip atrodo. Pagal mano supratimą. Matyt, kalbama apie skirtingus reiškinius ar dalykus tais pačiais žodžiais. Ypač pas rusus pastebiu, kiekvienas savaip įvardina, kas yra dūša ir duch. Pas vieną aiškintoją vienas svarbesnis, pas kitą- kitas.


Manau, taip yra todėl, kad mėginama į rėmus įsprausti labai sudėtingus dalykus. Be galo sudėtingus...
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 04 29, 16:03)
Apie besielius sužinojau visai neseniai. Nebuvau to girdėjusi. Bent jau paskaičius internete akivaizdu, kad tokių gali visai būti smile.gif

Aš irgi girdėjau ir į kai kuriuos antžmogius pasižiūrėjus, visko gali būti išties.
Papildyta:
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 04 29, 16:11)
Mano galva taip pat kazkieno sukurtas, zmoniu palaikomas ir maitinamas energija. Dievu ko gero gali buti ir be galo daug, ko gero ir tarpusavy konkuruoja ir pan..

O taip, dar ir kaip konkuruoja. Nors pvz. į krikščionių agregorą manieji perdaug dėmesio nekreipia, matyt jiems tas kankinizmas ir pasidavimas neatrodo konkurencingas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 29, 17:45)
Tada kitas klausimas, gal mes turim skirtingus kurejus? O gal jus klystat? ne simboliai kazkuom blogi, o kas tai per sutverimas ir ka tai visa reiskia...

Visko gali būti. Pažiūrėkit kokie žmonės skirtingi. Maniškiai niekada neproteguotų jokio šiuolaikinio verksnio. Tokiems tik pas Kristų turbūt ax.gif
Ir dar filmą prisiminiau, komediją kažkokią, kur berods amerikietis klausė korėjiečių Jėzaus ar jam padės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 29 balandžio 2017 - 18:44
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 14:33)
Na taip, juk kai sukuri robotą/kiborgą, jis ir neturi sielos, bet gali atrodyti kaip žmogus ar kitas asmuo (priklausomai nuo to, kas gyvena konkrečiame lygmenyje). Jie ir teturi tą vieną kūną, nes šiaip jau kiekvienas žmogus ar mąstantis kūrinys kituose lygmenyse turi daugybę pavidalų kituose lygmenyse- ir kūnus, ir bekūnius pavidalus. Mes esam labai sudėtingi tvariniai.


Praeitą savaitgalį žiūrėjau filmą "Dvasia šarvuose" (Ghost in The Shell). Mokslininkai vis stengėsi į robotą įdėti sielą. Kaip 2xxx robotė pabudo su sąmone,tik neturinti prisiminimų,o vaizdinius,jie tikėjo,kad PAGALIAU korporacija galės pradėti serijinę gamybą.Bet robotė pabėgo...susipažinusi su kitu projektų 2xx5,kurio sąmonė buvo dar nuovokesnė. Iš visų jos organų buvo paliktos tik smegenys.
Manyčiau, robotas turi pasąmonę,bet neturi sielos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *elfė*: 29 balandžio 2017 - 18:57