Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 13:31)
paliksiu dar vieną svarbų klausimą: kur yra siela? Ačiū.

Įsiterpsiu smile.gif vis paskaitau jūsų diskusijas.
Ar esat girdėjusios/skaičiusios apie besielius žmones? Ką manot, jei girdėjot?

Kad jau įlindau, tai parašysiu, kaip man atrodo. Ne siela manyje, bet aš esu sieloj. Kaip kad obuolys (kūnas) kad plaukiotų vandens telkiny, tarkim, jūroje (sieloje). Jūra yra vandenyno pakraštys, o tie apsijungę krūvon. Toks vaikiškas primityvus palyginimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ponia Lylia: 29 balandžio 2017 - 14:22
QUOTE(Moonte @ 2017 04 29, 13:53)
Tu galvoji kad mane jaudona tavo asociacijos...
Vaiku darzelis.

OK,be problu, siela yra dievo kibirkstis. Ji yra manyje.

Tu nezinai, kodel tai turi itakoti mano TIKEJIMA?

Ar negalima ta tema diskutuoti? Tau idomi forma, man turinys. Kaip soela itakoja zmogu,cia mano galva prasmingiau.

Kiek kartu reikia atsakyti i ta pati klausima, kad suvoktum kas rasoma?

As senai vazouoju, esu netoli Klaipedos. Taigi


Tavo problema ta, kad tu nesupranti humoro. mirksiukas.gif

Kaip suprasti- siela yra dievo kibirkštis? Tai kažkoks tuščias žodžių junginys.
Kur tavyje ji yra? Skrandyje? Širdyje? Ausyje? Ar visgi kitame lygmenyje nei tavo fizinis kūnas?

Papildyta:
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 04 29, 15:18)
Įsiterpsiu smile.gif vis paskaitau jūsų diskusijas.
Ar esat girdėjusios/skaičiusios apie besielius žmones? Ką manot, jei girdėjot?

Kad jau įlindau, tai parašysiu, kaip man atrodo. Ne siela manyje, bet aš esu sieloj. Kaip kad obuolys (kūnas) kad plaukiotų vandens telkiny, tarkim, jūroje (sieloje). Jūra yra vandenyno pakraštys, o tie apsijungę krūvon. Toks vaikiškas primityvus palyginimas  smile.gif


Atvirai pasakysiu, kad iki šiol nesidomėjau siela. Man jos tiesiog neprireikė ax.gif (Juokauju, aišku.)
Tarkim, galima viską interpretuoti per Moontės pasirinktą požiūrio tašką, bet aš dar palauksiu, kol ji man paaiškins, kas ta kibirkštis ir kur ta siela yra.
Manau, kad galima taip sakyti, kad dievas yra manyje. Bet kol kas šitos koncepcijos neaiškinsiu, palauksim Moontės atsakymo.
Ponia Lylia, viską galima interpretuoti ir taip, kaip tu sakai- aš esu sieloje. Tinka ir taip, žiūrint, kaip viską pasuksi. Tavo paaiškinimas man patinka. Jis tikrai aiškesnis nei Moontės...
Luktelkim, vėliau pateiksiu savo versiją, dabar ją apmąstau.
Atsakyti
Apie besielius sužinojau visai neseniai. Nebuvau to girdėjusi. Bent jau paskaičius internete akivaizdu, kad tokių gali visai būti smile.gif

Šiaip tai ne aš taip sugalvojau, pas Walsh'ą taip parašyta smile.gif tik kitas pavyzdys ten. Bet man patiko. Negalutinis ir mano atsakymas, aš irgi mąstau. Seniai ir dar, aišku, ilgai mąstysiu biggrin.gif Bet, gal kaip neseniai sakė Trockis, geriau atsikabinti nuo tokių klausimų kėlimo ir tiesiog džiaugtis gyvenimu.

Vaižgante, jūs su Monte nesusikalbėsit, nes viena apie pyrago kepimą ir torto tepimą, kita apie automobilio remontą. Bent man taip atrodo. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2017 04 29, 16:03)


Vaižgante, jūs su Monte nesusikalbėsit, nes viena apie pyrago kepimą ir torto tepimą, kita apie automobilio remontą. Bent man taip atrodo.  biggrin.gif


Va būtent, tik ji niekaip nenori to suprasti...
Ačiū už idėją, pamąstysiu apie besielius... Minčių yra, bet reikia jas apmąstyti...
Atsakyti

Nematau pas *vaizgante* nei puikybes nei kalbejimo tik apie save..  Informacija pasirode labai idomi, noretusi gauti paskaityti daugiau sia ir kitomis susijusiomis temomis..  :4u:

Merginos, butu daug smagiau tema skaityti jei maziau butu kritikos ir smerkimo uz kitokia info ir pan. Maziau susireiksminimo gal padetu objektyviai vertinti "oponentus/es"  :D Puikybe pas dazna taip pat pratryksta ir nelieka nepastebeta...

Dar norejau paklausti, kaip galima pagristi savo nuomone, kad cia taip jau reikalaujama? ..  :huh2:  nuomone ir yra nuomone is patirties ir susikurto poziurio,ar ne taip? tai gan asmeninis ir tikejimo dalykas.. :hmm:

 

Kas liecia mano poziuri.. Dievas, labai idomus dalykas..tuo vieninteliu turbut ir netikiu. Sunkoka apibrezt, nes vos ne kiekvienas savaip tai isgyvena. Isgyvena ta prasme, kad suvokia ir tiki skirtingai, kas ir itakoja suvokianciojo ir tikinciojo samone ir gyvenima..

Mano galva taip pat kazkieno sukurtas, zmoniu palaikomas ir maitinamas energija. Dievu ko gero gali buti ir be galo daug, ko gero ir tarpusavy konkuruoja ir pan.. 

Kaip minejo *vaizgante*, dievo tema is ties labai siejasi ir su lygmenimis, kuriu yra daug.. zemeje yra persipyne ir susisluoksniave ne vienas lygmuo.. tai ir tu dievu yra nemazai. Taigi atskirti dievo ir lygmenu (dimensiju, ismatavimu ar pan) temas butu netikslinga.

 

 

Atsakyti

Besieliai, gal kaip kokie indai? tai galetu buti ir sukurti tarsi robotai, labai panasus i zmones..

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 04 29, 16:14)
<p>Besieliai, gal kaip kokie indai? tai galetu buti ir sukurti tarsi robotai, labai panasus i zmones..</p>


Na taip, juk kai sukuri robotą/kiborgą, jis ir neturi sielos, bet gali atrodyti kaip žmogus ar kitas asmuo (priklausomai nuo to, kas gyvena konkrečiame lygmenyje). Jie ir teturi tą vieną kūną, nes šiaip jau kiekvienas žmogus ar mąstantis kūrinys kituose lygmenyse turi daugybę pavidalų kituose lygmenyse- ir kūnus, ir bekūnius pavidalus. Mes esam labai sudėtingi tvariniai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:42)
Žinant simbolius, tai normalus kūrėjo paveikslas... Nėra blogis nei pentagrama, nei ragai, nei kūrimo simboliai pilve... Tik keisti žmonės mato viską iškreiptai...

4u.gif

Kiekviena parasote kazka tikrai teisingo g.gif Kai rasote be pykcio ir kai nebandote kazko irodineti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:39)
Pasakoju todėl, kad tai susiję su tema...Argi dievai gyvena šiame lygmenyje? Gi ne... Tikiuosi, nemanot, kad ant debesėlio? Be lygmenų suvokimo neįmanoma suvokti ir dievų...
Tiesa, paaiškinsiu dėl oro. Pasižiūrėkit į savo delnus- tikriausiai jie pailgi, kaip ir daugumos žmonių, kurie prisitaikė prie šio gyvenimo tempo.  Tai ugnies tipo delnai. Manieji kvadratiniai. Tai oro tipo delnai. Tokių mažai. O oras yra žinios, informacija. Mano funkcija- davimas, dalijimasis. Tačiau tie, kurie priima, turi būti pasiruošę. (Kadangi visos mano, kad yra pasiruošusios, todėl jas labai piktina, kai kalbu puse burnos.)


Tema apie Dieva, ne dievus smile.gif Man Dievas, kaip sakiau pirmiausia zmogaus Kurejas , kurio dalys ir esam, ir taip jis ir siame lygyje, kaip ir visur ir visame. kas jums yra Dievas ir dievai, nors jauciu beprasmiska klausti smile.gif
Manes nepiktina jusu kalbos, paprasciausiai isdesciau, ka pamaciau ir nelogiskas vietas, bet jus nenorit diskutuoti, jus norit tik kalbeti, ir kad jusu klausytu, ar ne taip? ar manot, kad kazkas cia grupeje gali zinoti daugiau nei jus? ar as klystu?
Mano delnai nepailgi, o grynai kvadratiniai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:42)
Žinant simbolius, tai normalus kūrėjo paveikslas... Nėra blogis nei pentagrama, nei ragai, nei kūrimo simboliai pilve... Tik keisti žmonės mato viską iškreiptai...

Tada kitas klausimas, gal mes turim skirtingus kurejus? O gal jus klystat? ne simboliai kazkuom blogi, o kas tai per sutverimas ir ka tai visa reiskia...
Atsakyti

Panasu, kad besieliai gali buti kuriami turint konkretu tiksla.. Kaip pagal uzsakyma. Juk jei neturi sielos, neturi ir sazines. Reiskia gali ivykdyti bet koki paliepima ar veiksma.. kaip pvz. Susisprogdinti kur minioje, kad zutu zmones ..🤔

Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 29, 17:01)
4u.gif
Kiekviena parasote kazka tikrai teisingo  g.gif Kai rasote be pykcio  ir kai nebandote kazko irodineti  4u.gif

4u.gif ka ir sakiau, visos kazka jauciam, kazka zinom , nes tiesa pirmiausia mumyse, bet ir klystam del kazko ir per gyvenima nauju gaunam suvokimu. tik neimanoma diskutuoti, jei kazkas galvoja, kad tik jis vienas teisus, o visi kiti nesugebantys suprasti....Jei vyktu lygeverte diskusija, gal galetume idomiu dalyku atrasti...
Atsakyti
Ubuntu, parašysiu bent tris variantus apie tai, kaip galima suvokti dievą/dievus, kai sulauksiu Moontės atsakymų...
Nesu visažinė, bet šia tema domiuosi keletą pastarųjų metų, per tiek laiko prisirinko visokių žinių ir pamintijimų...
Galiu priimti kitų tikėjimus, jei jie pateikiami be įžeidinėjimų...
Atsakyti