Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:42)
Žinant simbolius, tai normalus kūrėjo paveikslas... Nėra blogis nei pentagrama, nei ragai, nei kūrimo simboliai pilve... Tik keisti žmonės mato viską iškreiptai...


Galiu pasakyti kad sis paveikslas nera susijes su blogiu.

Beje klaidinga manyti kad pentograma nieko blogo negali tureti. Zmones kurie isties ismano apie simbolika zino, kad jei pentograma nesiojama spinduliu i virsu simbolizuoja gerio jegas, zmogu, trejybe ir t.t., jei i apacia okutizme reiskia demona.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 29, 12:49)


O kaip čia žiūrėt? Su pirštais, be pirštų? gal yra kokia nuoroda ar cm skaičiavimas?


Dėl nuorodų nežinau...Mokiausi šiek tiek pas A.Svirkienę chirologijos. Žiūrimas delnas nuo pirštų apačios. Jei nori, gali nufotkinti savo delną ir man atsiųsti, pasakyčiau. Paprastai delne būna ne viena stichija, manajame yra dar ir ugnis (labai daug linijų), ir vanduo (pirštai ilgi). Žemės delnų dabar labai mažai, nebent pas kokį kaimo žmogų galima pamatyti- trumpi pirštai ir plati delno apačia.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:55)
Gerai, Moonte, į temą. Ant kokio debesėlio matai dievus? Būtų įdomu išgirsti tavo Žinias, o ne nuomonę šiuo klausimu. Ačiū.


As galiu pagristi viska ka pati tegiau. Taigi, kur as tai buvau rasiusi, tada as pagrisiu savo izvalga.

As gi tve prasau pagristi tavo pacios izvalgas, ne tokias kaip tu cia rasai ne mano, o is lempos.

Kas yra man Dievas, as jau tau atsakiau ir pagrindziau,kodel taip manau.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 29, 12:57)
Galiu pasakyti kad sis paveikslas nera susijes su blogiu.

Beje klaidinga manyti kad pentograma nieko blogo negali tureti. Zmones kurie isties ismano apie simbolika zino, kad jei pentograma nesiojama spinduliu i virsu simbolizuoja gerio jegas, zmogu, trejybe ir t.t., jei i apacia okutizme reiskia demona.


Na, apie demonus turiu savo nuomonę... Nėra jie tokie baisūs, kokie vaizduojami, ir jei žmogaus gyvenime apsilanko, niekada tai nebūna atsitinktinai...
Šiame piešinyje yra pavaizduoti svarbiausi kūrėjo ženklai. Matom, kad tai ir ne vyras, nes yra krūtinė, o pilve lygmenų/gyvybės kūrimo mechanizmas.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 04 29, 13:00)
As galiu pagristi viska ka pati tegiau. Taigi, kur as tai buvau rasiusi, tada as pagrisiu savo izvalga.

As gi tve prasau pagristi tavo pacios izvalgas, ne tokias kaip tu cia rasai ne mano, o is lempos.

Kas yra man Dievas, as jau tau atsakiau ir pagrindziau,kodel taip manau.


Išsisukinėji. Klausiu konkrečiai: kur yra dievas?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:58)
Dėl nuorodų nežinau...Mokiausi šiek tiek pas A.Svirkienę chirologijos. Žiūrimas delnas nuo pirštų apačios. Jei nori, gali nufotkinti savo delną ir man atsiųsti, pasakyčiau. Paprastai delne būna ne viena stichija, manajame yra dar ir ugnis (labai daug linijų), ir vanduo (pirštai ilgi). Žemės delnų dabar labai mažai, nebent pas kokį kaimo žmogų galima pamatyti- trumpi pirštai ir plati delno apačia.

9 * 8 cm pas mane, jei be pirštų.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 29, 13:03)
9 * 8 cm pas mane, jei be pirštų.


http://www.chirologi...hiju-tipologija
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 13:02)

Išsisukinėji. Klausiu konkrečiai: kur yra dievas?


Melas. Teiginys: Manyje.
Argumrntad: Esu jo kurinyd, nrsioju savyje jp kiborksi
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 29, 13:17)
Melas. Teiginys: Manyje.
Argumrntad: Esu jo kurinyd, nrsioju savyje jp kiborksi


Kur tavyje?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 13:07)

Ihm, viskas atitinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 13:19)
Kur tavyje?

Sieloje
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 29, 13:29)


Maniau, kad pilve sėdi, karūną užsidėjęs. Fu...
Na ką, tęsiam toliau. Kas yra siela? (Aš asmeniškai tikrai nežinau, kas tai yra.)

Kadangi su šeima važiuojam į miestą pietauti, trumpam nebūsiu, todėl paliksiu dar vieną svarbų klausimą: kur yra siela? Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 29 balandžio 2017 - 12:41
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 13:31)
Maniau, kad pilve sėdi, karūną užsidėjęs. Fu...
Na ką, tęsiam toliau. Kas yra siela? (Aš asmeniškai tikrai nežinau, kas tai yra.)

Tu galvoji kad mane jaudona tavo asociacijos...
Vaiku darzelis.

OK,be problu, siela yra dievo kibirkstis. Ji yra manyje.

Tu nezinai, kodel tai turi itakoti mano TIKEJIMA?

Ar negalima ta tema diskutuoti? Tau idomi forma, man turinys. Kaip soela itakoja zmogu,cia mano galva prasmingiau.

Kiek kartu reikia atsakyti i ta pati klausima, kad suvoktum kas rasoma?

As senai vazouoju, esu netoli Klaipedos. Taigi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 29 balandžio 2017 - 13:04