Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 11:54)
Oponentas šioje temoje yra vienas, o oponentės visos kitos. Oponentas kaip ir nesiskundžia mano  atsakymais.
Moonte, kaltini mane ditirambais, gal pati savuosius susiskaičiuok? Mes apie tave irgi pakankamai sužinojom šioje temoje, kiek tu daug esi gero nuveikus- pradedant tuo, kad moki mokesčius, baigiant tuo, kad perskaitei Č.Aitmatovo knygą. Pasirodo, tu ir apie runkelius išmanai geriau už bet ką. Na šaunu- tokia įvairiapusiška moteris.

Su argumentais yra sudėtinga, nes niekas negali matyti mano akimis, girdėti mano ausimis, jausti mano jutimus. Šventraščiais remtis negaliu, nes jais netikiu. Man nerimti atrodo tie visi nekalti prasidėjimai ir angelų pasirodymai mergai, pagimdžiusiai benkartą. Viena, kuo tikiu, tai "prisikėlimu iš mirusiųjų", nes tai, tik kitu pavadinimu, vyksta nuolat šiame lygmenyje. Tai įprastinė praktika.


Visi jums oponuojantys yra oponentai. TAigi tai ne vienas asmuo. Ir butent aibes besiskundzianciu.

Prasom, skaicuok, kalkuliatoriu duoti? Taip as neretai pagrindziu izvalgas savo patirtimi, bandau suprantamai pateikti oponentui savo poziurio kampa, kai pati...

Ai tiek to, gaila laiko, nesuprasi...
Tu negerbi nieko, nei saves, nei oponento, kuris aukoja savo brangu laika bandydamas tave suprasti, kai galejo ji panaudoti prasmingesniems dalykams. Ubuntu*** nuosirdziai bande suprasti, klausimai isties buvo idomus. Savo neva pezalais nemasiau ddiskusijai, ka gali zinoti, gal tikrai as maisau, bet ne, pasirodo kad tu neigali pagristi savo pacios mintis, mano diskutavimo maniera tai neitakoja.

XOR
Turejote galimybe pavaisinti Ubuntu*** "cukraus vata", kas gali zinoti gal butu susigundziusi. Bet gi jus nenorite pateikti zmogui "cukraus vatos" sudeti, galvojate kad galite primaitinti ji bet kokiu brudu, kad ir stiklo vata. O ne, kritini mastyma turintis zmogus pries vartodamas nori issiaiskinti INGIRIDIENTUS.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 29 balandžio 2017 - 11:08
Manau bus i tema gana idomi inormacija .
Ka reiskia dvasinis, rusu kalboje aiskiau skamba, nes pas mus ir duxovnyi ir dushevnyj vienaip tik verciasi.
Kazkas norejo jusu "dievu" nuotrauku, stai prasom smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

http://www.insiderre...um20/topic1518/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 29 balandžio 2017 - 11:21
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 29, 12:10)
Manau bus i tema gana idomi inormacija .
Ka reiskia dvasinis, rusu kalboje aiskiau skamba, nes pas mus ir duxovnyi ir dushevnyj vienaip tik verciasi.

vartotojo įkelta nuotrauka

http://www.insiderre...um20/topic1518/


Rusu kalboje aplamai daug zodzius kurie siek tiek kitaip suvokiami, verciami.

Tarkim целомудренный, musu lietuviskai atitikmuo skaistus. BEt tai tikrai nieko bendro nera, su musu skaistumo suvokimu neturi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 29, 09:07)
O tai katalikai ką durniai, debilai anot jūsų? Negali jiems padėti? Gali, aš pati mačiau kaip gali. Nepaisant to, man ta religija netinka. Mano vaikystėje sukosi daina kažkokio ten išeivio/ateivio, kuris su akcentu dainavo. "O viešpatie Dieve, O Kristau, palaiminki mus..." Tą "Kristau" jis taip įdomiai, su anglišku akcentu dainavo. Mane prikaustydavo ta daina, bet aš ją kitaip girdėjau. Aš 100 proc. buvau įsitikinus, kad ten dainuoja: "O viešpatie Dieve, Ugnis Tau". Man tai atrodė labai logiška, nekilo jokių klausimų. Ir pamenu, kai mane po kažkiek metų mama berods pataisė ar kažkas kitas ir pasakė, kad ten O Kristau, man buvo šokas. Paprastu atveju aš tik pasijuokčiau, o tada buvo šokas. Aš tiesiog negalėjau patikėti. Vadinasi net vaikystėje jau turėjau saviškio Dievo žinojimą, nepaisant katalikų bandymų. Maniškis Aukščiausias mėgsta ugnį įvairiapusiškai, mano pačios stichija yra ugnies.
Jei atvirai, tai esu bandžius užmegzti reikalą su tamsiom būtybėm. Nesidomi jos manim, nepadeda ax.gif Per aukšti mano dažniai, per geros čakros ir trečioji akis per gera ax.gif


Nesupratai, as neneigiu, kad padeda, tik va klausimas kas padeda, vadini tas butybes dievais, as nevadinu, buvo vadinamos jos visaip per istorija, bet tai tikrai ne Dievas, kuris sukure zmones. Musu seneliai vadino ir kaukais ir aitvarais ir t.t. daug ju viskoiu is tikro...ir jie labai noretu buti dievais... As tik sakau, kad tavo ar Vaizgantes tikejimai ir matymai nieko nesiskiria nuo kitu religijos atsovu, o kadangi visass religijas vertinu kaip tiesa atmiesta su melu, kai zmone sisipainioja i tas dovanas, uz kurias reikai susimoketi, tai ir vertinu jusu visus matymus taip pat, magijos dalis, kultas, bet ne bendravimas su Dievu.
Visokiu tu tamsiu butybiu yra smile.gif
paklausiu kitaip, kas manai sukure zmogu?
ir kodel manai, jam reikai pagalbos? ar zinai kaip psichologai vertina pagalba?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 04 29, 12:15)
Rusu kalboje aplamai daug zodzius kurie siek tiek kitaip suvokiami, verciami.

Tarkim целомудренный, musu lietuviskai atitikmuo skaistus. BEt tai tikrai nieko bendro nera, su musu skaistumo suvokimu neturi.

Taip rusu kalba labai gili, ir manau joje slyppi daug isminties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 29 balandžio 2017 - 11:20
QUOTE(Moonte @ 2017 04 29, 12:00)
..

Ai tiek to, gaila laiko, nesuprasi...
Tu negerbi nieko, nei saves, nei oponento, kuris aukoja savo brangu laika bandydamas tave suprasti, kai galejo ji panaudoti prasmingesniems dalykams. Ubuntu*** nuosirdziai bande suprasti, klausimai isties buvo idomus. Savo neva pezalais nemasiau ddiskusijai, ka gali zinoti, gal tikrai as maisau, bet ne, pasirodo kad tu neigali pagristi savo pacios mintis, mano diskutavimo maniera tai neitakoja.




Veidrodžio principas... Pasiskaityk tai, ką parašei man, ir prisitaikyk sau.
Tu nuolat kartoji, kad aš nesuprasiu. Tu visiškai negerbi pašnekovo ir nuolat jį menkini. Pati nesugebėdama argumentuoti, kartoji, kad aš neargumentuoju. Pačios postuose trūksta logikos, bet mane tuo kaltini. Tu nesugebi pagrįsti savo minčių. Tai, ką rašai, yra tušti svaičiojimai. Ir ištisai giriesi savo privalumais.
Gal apsiramink jau, ką? Aš taip mėginu tave suprasti, bet dėl tavo rašymo stiliaus ir begalinės arogancijos negaliu.
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 29, 12:18)


Taip rusu kalba labai gili, ir manau joje slyppi daug isminties.


Žinant, kad slavų kalbos kilo iš baltų kalbų, akivaizdu, kad tas gilumas paveldėtas. Jei nebūtų buvę mūsų istorijoje visokių jablonskių ir kitų kalbos darkytojų, nebūtų pamiršta tūkstančiai gilių lietuviškų žodžių. Tačiau norint sunaikinti žmogaus esmę, pradedama nuo kalbos sunaikinimo...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 11:17)
Tai, ką rašau, perskaitai ir suvoki per savo pačios patirtį. Niekada nesu siūlius eiti mano keliu, kaip tik nuolat rašau, kad jo nesiūlau, nes jis labai sunkus. Niekada nesu rašius, kad mano kelias yra teisingas. Jis teisingas tik man. Kiti teieško savo kelių. Aš sėdžiu mėšle kaip ir visi kiti, todėl nesu nei geresnė, nei blogesnė- tokia pat, kaip tu ar bet kuri kita/kitas.
Jaučiu, kad mane provokuoji todėl, kad tau išties labai smalsu... Galėčiau papasakoti daugybę įdomių dalykų, bet negaliu dėl čia esančių patyčių.
Kodėl čia esu? Montevertė rašo, kad ji yra ugnis, o aš esu oras. Oras yra visur, todėl jis viską mato ir žino, be to, jis negali žinoti tik sau... Kad ir kiek mane mėgintų ar žemėmis užpilti, ar vandeniu užlieti, ar ugnimi deginti, pasipurtau ir einu toliau... Skaito mano postus moterytės ir piktinasi. Tegul... mirksiukas.gif


Taip mes viska supranam pagal save ir savo filrtus, tu irgi, kam nuolat tai kartoti? smile.gif Is tikro manau, kad kaip ir kituose religijose, tai ka pasakoji yra daug tiesos, bet yra ir siek tiek melo smile.gif Man neidomu tos tavo keliones, panasiu istoriju pilna, kiekvienam pagal skoni. Kaip ir sakai visi turi savo kelius, mano irgi atskiras. Tik va tema apie Dieva, o tu vis pasakoji apie kazkokais butybes, lygmenis ir t.t. kaip tai surista? as abejuju ar jas kas neigia, apie jas raso beveik visos religijos... O kai klausia kas taves apie Dieva nieko neatsakai, todel ir keista, kam diskutuot, jei nenori diskutuot i tema.
O cia nei patyciu, nei piktinimosi nematau, siaip zmonem kyla klausimai, diskutuojam ir viskas. Kai kazka labai stipriai teigi, tai atitinkamai stiprus kyla ir klausimai smile.gif Kai vis teigi, kad tik tu kazka gali suprasti, tai irgi kyla kai kam sypsena ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 29, 12:29)
Tik va tema apie Dieva, o tu vis pasakoji apie kazkokais butybes, lygmenis ir t.t. kaip tai surista? as abejuju ar jas kas neigia, apie jas raso beveik visos religijos... O kai klausia kas taves apie Dieva nieko neatsakai, todel ir keista, kam diskutuot, jei nenori diskutuot i tema.



Pasakoju todėl, kad tai susiję su tema...Argi dievai gyvena šiame lygmenyje? Gi ne... Tikiuosi, nemanot, kad ant debesėlio? Be lygmenų suvokimo neįmanoma suvokti ir dievų...

Tiesa, paaiškinsiu dėl oro. Pasižiūrėkit į savo delnus- tikriausiai jie pailgi, kaip ir daugumos žmonių, kurie prisitaikė prie šio gyvenimo tempo. Tai ugnies tipo delnai. Manieji kvadratiniai. Tai oro tipo delnai. Tokių mažai. O oras yra žinios, informacija. Mano funkcija- davimas, dalijimasis. Tačiau tie, kurie priima, turi būti pasiruošę. (Kadangi visos mano, kad yra pasiruošusios, todėl jas labai piktina, kai kalbu puse burnos.)
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 29, 12:18)
Nesupratai, as neneigiu, kad padeda, tik va klausimas kas padeda, vadini tas butybes dievais, as nevadinu, buvo vadinamos jos visaip per istorija, bet tai tikrai ne Dievas, kuris sukure zmones. Musu seneliai vadino ir kaukais ir aitvarais ir t.t. daug ju viskoiu is tikro...ir jie labai noretu buti dievais... As tik sakau, kad tavo ar Vaizgantes tikejimai ir matymai nieko nesiskiria nuo kitu religijos atsovu, o kadangi visass religijas vertinu kaip tiesa atmiesta su melu, kai zmone sisipainioja i tas dovanas, uz kurias reikai susimoketi, tai ir vertinu jusu visus matymus taip pat, magijos dalis, kultas, bet ne bendravimas su Dievu.
Visokiu tu tamsiu butybiu yra smile.gif
paklausiu kitaip, kas manai sukure zmogu?
ir kodel manai, jam reikai pagalbos? ar zinai kaip psichologai vertina pagalba?

Nėra apie ką kalbėtis, jei Dievo temoje imi kalbėti apie kaukus ar aitvarus. Manau, kad ne ten papuolei tada ax.gif
Aš tavęs nekritikuoju, tu imiesi kritikos, tai gal tada pirma ir pasipasakok kaip gi tu bendrauji su tikru Dievu ir ką jis tau sako? Apšviesk visus.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 29, 12:10)
Manau bus i tema gana idomi inormacija .
Ka reiskia dvasinis, rusu kalboje aiskiau skamba, nes pas mus ir duxovnyi ir dushevnyj vienaip tik verciasi.
Kazkas norejo jusu "dievu" nuotrauku, stai prasom smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

http://www.insiderre...um20/topic1518/


Žinant simbolius, tai normalus kūrėjo paveikslas... Nėra blogis nei pentagrama, nei ragai, nei kūrimo simboliai pilve... Tik keisti žmonės mato viską iškreiptai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:28)
Veidrodžio principas... Pasiskaityk tai, ką parašei man, ir prisitaikyk sau.
Tu nuolat kartoji, kad aš nesuprasiu. Tu visiškai negerbi pašnekovo ir nuolat jį menkini. Pati nesugebėdama argumentuoti, kartoji, kad aš neargumentuoju. Pačios postuose trūksta logikos, bet mane tuo kaltini. Tu nesugebi pagrįsti savo minčių. Tai, ką rašai, yra tušti svaičiojimai. Ir ištisai giriesi savo privalumais.
Gal apsiramink jau, ką? Aš taip mėginu tave suprasti, bet dėl tavo rašymo stiliaus ir begalinės arogancijos negaliu.
[right][snapback]71599265[/snapback][/right]

Visiškai pritariu. Kai žmogus nuolat rašo tokias paklodes, tai jis savyje labai daug prikaupęs ir toli gražu ne pozityvo. Laiko laiko savyje, o po to pratrūkinėja. Su kuo tik ima kalbėti, tą menkina. O jai pritaria nebent tos, kurios pačios taip elgiasi.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 29, 12:39)
Tiesa, paaiškinsiu dėl oro. Pasižiūrėkit į savo delnus- tikriausiai jie pailgi, kaip ir daugumos žmonių, kurie prisitaikė prie šio gyvenimo tempo.  Tai ugnies tipo delnai. Manieji kvadratiniai. Tai oro tipo delnai. Tokių mažai. O oras yra žinios, informacija. Mano funkcija- davimas, dalijimasis. Tačiau tie, kurie priima, turi būti pasiruošę. (Kadangi visos mano, kad yra pasiruošusios, todėl jas labai piktina, kai kalbu puse burnos.)
[right][snapback]71599296[/snapback][/right]

O kaip čia žiūrėt? Su pirštais, be pirštų? gal yra kokia nuoroda ar cm skaičiavimas?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 29, 12:29)
Taip mes viska supranam pagal save ir savo filrtus, tu irgi, kam nuolat tai kartoti?  smile.gif Is tikro manau, kad kaip ir kituose religijose, tai ka pasakoji yra daug tiesos, bet yra ir siek tiek melo smile.gif Man neidomu tos tavo keliones, panasiu istoriju pilna, kiekvienam pagal skoni. Kaip ir sakai visi turi savo kelius, mano irgi atskiras. Tik va tema apie Dieva, o tu vis pasakoji apie kazkokais butybes, lygmenis ir t.t. kaip tai surista? as abejuju ar jas kas neigia, apie jas raso beveik visos religijos... O kai klausia kas taves apie Dieva nieko neatsakai, todel ir keista, kam diskutuot, jei nenori diskutuot i tema.
O cia nei patyciu, nei piktinimosi nematau, siaip zmonem kyla klausimai, diskutuojam ir viskas. Kai kazka labai stipriai teigi, tai atitinkamai stiprus kyla ir klausimai smile.gif Kai vis teigi, kad tik tu kazka gali suprasti, tai irgi kyla kai kam sypsena ir viskas.  4u.gif


Butent.

Mat tik keista kad grazbylistes, prasideda kai pereinama i asmeniskumus, bet i tema nieko, tik metomos aptakios nieko, gal tik paciai, o kitam nereiskiancios frazes.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 29, 12:51)
Butent.

Mat tik keista kad grazbylistes, prasideda kai pereinama i asmeniskumus, bet i tema nieko, tik metomos aptakios nieko, gal tik paciai, o kitam nereiskiancios frazes.


Gerai, Moonte, į temą. Ant kokio debesėlio matai dievus? Būtų įdomu išgirsti tavo Žinias, o ne nuomonę šiuo klausimu. Ačiū.
Atsakyti