Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 16:05)
Tai as ir nesakau, kad tai ka manau, yra 100 proc tiesa. As tik klausiu taves konkreciu klausimu, nes atrodo, kad pati esi isitikinusi, kad butent taip, o ne kitaip yra? ar man tik pasirode? Pamatei kazkokias butybes ir nusprendei, kad jie dievai? nes jie taip sake ir parode kazkokiu fokusu?

Jausti emocijas, tai ne tas pats, kas pasiduoti kazkokiom emocijom ar jausmams. Juk yra skirtumas, kai mes issigastam, jei kas atsitinka staiga - tai normali apsaugine musu reakcija, emocijos ir jausmai mums padeda gyvenime orientuotis ir gyvenit, bet jei zmogus nuolat jaucia baime, pykti ir t.t. tai jau ir yra issibalansavimas, ar ne?
Papildyta:

Tema ne apie tave, tik jei diskutuojam tai diskutuojam, jei kazko nezinai taip ir sakyk, nezinau , nebutina vis prisidengti savo kazkokiu isskirtinumu  4u.gif
Tai ju atsakymus zinau, idomu ka tu mastai, nes tu pasakoji apie zmones kaip kazkokius biorobutus, vergus, bet tuo paciu sakai, kad jei turi valytis karma, prasiau paaiskinti sita momenta, bet jei nesugebi, nezinai....tik tiek

Nieko sau "fokusai" unsure.gif Tais Dievais tiki toli gražu ne aš viena, o milijonai kitų žmonių iš n šalių ir jaučia realią jų galią, pagalbą ir t.t. Realią, suprantate? Jie atėję iš mūsų protėvių. Niekas nekaltas, kad neturite ryšio su protėviais ir nepažįstate tų Dievų. O gal ir negalite, nes jūsų protėviai buvo ne tie, ne tais tikėjo. Kadangi aš nesu kažkokia samarietė, tai tikrai nesivarginu nieko per prievartą pažindinti ir aiškinti. Aš skaitau, kad jei kas nežino, nerado, tai jam tas ir neskirta, nepriklauso, todėl saugau paslaptis smile.gif Pašnekėsime, jei rasite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 16:05)


Tema ne apie tave, tik jei diskutuojam tai diskutuojam, jei kazko nezinai taip ir sakyk, nezinau , nebutina vis prisidengti savo kazkokiu isskirtinumu  4u.gif
Tai ju atsakymus zinau, idomu ka tu mastai, nes tu pasakoji apie zmones kaip kazkokius biorobutus, vergus, bet tuo paciu sakai, kad jei turi valytis karma, prasiau paaiskinti sita momenta, bet jei nesugebi, nezinai....tik tiek


Ir žinau, ir sugebu, bet čia apie tai nerašysiu. Taškas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 15:43)
Kodėl turėčiau tau aiškintis???
Papildyta:
Man rodos, tu apsimeti  biggrin.gif
Ir kodėl būtent aš turėčiau tau paaiškinti, kas žmones sukūrė. Kodėl ne visažinė Moontė? Jei norėčiau, galėčiau sužinoti, kas žmones sukūrė, bet ar kas šioje temoje tuo patikės? Galėčiau nukeliauti laiko tuneliu būtent į tą laikotarpį, nemanau, kad būtų labai sunku. Bet ar turi prasmę mano vargas, gi niekas nepatikės. Tai kokia prasmė?

[right][snapback]71597745[/snapback][/right]

kaip ir sakiau, neturetum, bet kad dalyvauji diskusijoje tai ir paklausiau, jei pradejai sakyti a , klausiau ir b, nenori juk neprivalai sakyti ar kas vercia dalyvaut diskusijoje? smile.gif
Ne tikejime esme, manau, mes visi tikim savom tiesom, ka Moonte pasakojo matau, ir ji nevengia bent atsakinet i klausimus, nors ir ne su viskuo sutinku su ja, kaip ir ji su manim. Manau, toks ir yra diskusijos principas, sneketis, o jei tik ateini pasakyti kokia esi isskirtine, kaip viska zinai, bet negali pasakyti, tai jau cia ne diskusija smile.gif
O tu kazka darai tik, kad kiti tavim patiketu?

Paprasciausiai, jei jau diskutuojam apie zmogu ir Dieva, tai manau ir yra esminis klausimas, kas sukure zmogu? Jei esi maciusi kazkokias butybes ir laikai jas dievasi, net nezinodama zmogaus kilmes, tai mazu maziausiai keista. Bent man Dievas ir yra tas, kas sukure zmogu, bet kiti gal suvokia kitaip?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 16:12)
Ir žinau, ir sugebu, bet čia apie tai nerašysiu. Taškas.
[right][snapback]71597819[/snapback][/right]

"Jei norėčiau, galėčiau sužinoti, kas žmones sukūrė, bet ar kas šioje temoje tuo patikės? Galėčiau nukeliauti laiko tuneliu būtent į tą laikotarpį, nemanau, kad būtų labai sunku. Bet ar turi prasmę mano vargas, gi niekas nepatikės. Tai kokia prasmė?
"
Tai, kad rasei nezinai, tik galetum suzinoti, tai gal apsispresk? Nu nerasyk, niekas gi neprievartauja, tik juokingai atrodo tokei atsifutbolinimai...kam is vis tada pradeti apie tai sneketi, apie ka nesnekesi?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 16:05)
Tai ju atsakymus zinau, idomu ka tu mastai, nes tu pasakoji apie zmones kaip kazkokius biorobutus, vergus, bet tuo paciu sakai, kad jei turi valytis karma, prasiau paaiskinti sita momenta, bet jei nesugebi, nezinai....tik tiek



Žmogus tūrėjęs daugybę gyvenimų manau daugybė kartų yra kažko prisidirbęs. Vienam gyvenime gal patyrė stiprų baimės priepuolį, kitame gyvenime dėl persineštos baimės, kuri buvo nuo pat gimimo galėjo ką nors užmušti arba buti eilinis Hitleris. Tokio pobūdžio skriaudos kogero ir yra taip vadinamas mešlas.
Aš abejoju ar įmanama per vieną gyvenimą tą mešlą iškuopti. Aišku, niekaip žmogžudystės niekaip neatpirksi. Bet karmos atoveiksmis vis tiek bus - busi nužudytas.
Nužudei milijoną žmonių - tave nužudys milijoną kartų smile.gif

Atsakyti
Ubuntu, čia tu kartoji apie mano išskirtinumą. Gal liaukis kartoti, o tai imsiu ir patikėsiu biggrin.gif

Šiaip jau ezoterika yra slaptosios žinios, todėl ne kožnam pabažnam dievo kakę uostyti (mano a.a. darbų mokytojos mėgstamas posakis).
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 16:05)
Tai ju atsakymus zinau, idomu ka tu mastai, nes tu pasakoji apie zmones kaip kazkokius biorobutus, vergus, bet tuo paciu sakai, kad jei turi valytis karma, prasiau paaiskinti sita momenta, bet jei nesugebi, nezinai....tik tiek


Apie tokius dalykus jau ankščiau esu girdėjęs ir man tai pvz nėra naujiena. Ne tik vaižgantė tai gali matyti.

Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 28, 16:19)
Aš abejoju ar įmanama per vieną gyvenimą tą mešlą iškuopti. Aišku, niekaip žmogžudystės niekaip neatpirksi. Bet karmos atoveiksmis vis tiek bus - busi nužudytas.
Nužudei milijoną žmonių - tave nužudys milijoną kartų smile.gif

Netikiu tuo. O jei gynei savo žemę, savo šeimą, save?
Tas niekada nieko nežudymas jau kvepia kito žando atsukimu ax.gif O jei sakysit, kad ne, tai tada ir žudymas žudymui nelygus bei bausmės taip pat.
Be to, kartais žudymas tegali būti žemės valymas, kai perdaug parazitų privysta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 16:45)
Netikiu tuo. O jei gynei savo žemę, savo šeimą, save?
Tas niekada nieko nežudymas jau kvepia kito žando atsukimu ax.gif O jei sakysit, kad ne, tai tada ir žudymas žudymui nelygus bei bausmės taip pat.
Be to, kartais žudymas tegali būti žemės valymas, kai perdaug parazitų privysta ax.gif


Monteverte, man teko šiuo klausimu domėtis, kai žiūrinėjau vieną savo gyvenimą. Buvau genties vadas (moteris). Mūsų gentyje vienas po kito pradėjo gimti vaikai su vilko gomuriu ir kiškio lūpa. Moterims, pagimdžiusioms tokius vaikus, uždraudžiau gultis su vyrais, vyrams, kurie tapo apsigimusių vaikų tėvais, uždraudžiau gultis su moterimis. Aišku, jie manęs neklausė. Gentis buvo nedidelė, pavogti kitų genčių atstovų, kad nebūtų kraujomaišos, buvo sudėtinga. Neturėjau kitos išeities- nepaklususiems perrėžiau gerkles. Kiek gerklių perrėžiau, tiek kartų kituose gyvenimuose man buvo perrėžta gerklė, buvau užsmaugta, turėjau apsigimimų, ligų ir pan., susijusių su gerkle. Matyt, karmos dėsnis nesigilina, kokiu tikslu buvo žudyta...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 16:45)
Netikiu tuo. O jei gynei savo žemę, savo šeimą, save?



Taip jau yra, kad visada gali rinktis. Ginti arba išduoti.

QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 16:45)
Be to, kartais žudymas tegali būti žemės valymas, kai perdaug parazitų privysta ax.gif


Buna ir taip. Bet jei esi tas valytojas irgi gali rinktis. Čia tik kaip pavyzdys.
Blogiau yra, kai pats žmogaus charakteris(gal tiksliau žmogaus ydų rinkinys ir jų svoris) per n laiko tampa niekam nemalonus. Manau su tuo reikia tvarkytis pirmiausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 28 balandžio 2017 - 16:01
O kaip aukos dievams? Tai dabar leidžiame sau net priešo nepaaukoti, o kitaip jį sudoroti, o anksčiau gi buvo kitiap. Ir būtent, kad tada pasisekdavo, kai paaukodavo.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 19:35)
O kaip aukos dievams? Tai dabar leidžiame sau net priešo nepaaukoti, o kitaip jį sudoroti, o anksčiau gi buvo kitiap. Ir būtent, kad tada pasisekdavo, kai paaukodavo.


Šiuo klausimu nesidomėjau. Žinau tik apie dabartines aukas. Pvz., jei perkam kompus, telefonus, televizorius ir t.t., energetiškai maitinam kai kuriuos robotinius lygmenis; įdomu tai, kad net rūbų pirkimas kažką maitina (gal dėl to, kad kai perki suknelę, be emocijų jos niekaip neišsirinksi?) Ne šiaip sau yra taip skatinamas vartojimas- dėl energijų, kurias "aukojam" pirkdami...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 12:45)
Aš tai dar neišmokau energijos nufotkinti ax.gif Keep trying, Die trying biggrin.gif



QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 15:48)
T, ne d, aš Monteverte

O kodėl iliuzijų turiu aš, o ne tu? Matai, jei tu iki šiol tik apie vieną sužinojai, tai nereiškia, kad nėra daugiau. Aš kažkada irgi maniau, kad jei yra kas, tai tas Jėzaus forma, plius jo tėvas, o tais visais senaisiais graikų, egipto ar kitais netikėjau kažkaip, taip pat ir iš visokių alachų ar jahvių juokiausi. Bet dabar manau kitaip. Kodėl? O todėl, kad per protėvius radau savo Dievus ir labai lengvai sužinojau kiek jų ir kokie. Bet kadangi visata labai didelė, aš neteigiu, kad egzistuoja tik maniškiai, ypač kai matau pvz. kiek kančios žmonėms, juo tikinties, skiria krikščionių egregoras.

O tai koks žmogus subalansavęs energijas? kažkur atsiskyręs vienas kalnuose "Om"? Nes jei gyvena tarp žmonių, žverių ir t.t., jis negali neturėti įvairių energijos formų. Negali tiesiog. Nes ne ameba gi yra.

nail.gif showoff.gif
Atsakyti