Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 13:43)
Manau, ne šiaip sau sugalvota, kad būtų krikštijami maži vaikai- jie juk neturi pasirinkimo laisvės... Per prievartą tampi didelio, riebaus agregoro vergu. Manau, visos iniciacijos galioja ir kituose gyvenimuose. Pvz., man yra buvę atvejų, kai žmogus pas mane ateina, kad gautų reiki iniciaciją, ir nustebęs sako, kad iš vakaro pradėjo šilti rankos...Pažiūrėjus į žmogaus biolauką galima pamatyti, ar jis gavęs reiki iniciacijas, todėl sertifikatų dalijimas yra nereikalingas...

Tai kodel krikstijai vaikus tai zinodama?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 15:19)

  Dievas yra vienas jis turi ir vyruiska ir moteriska prada, todel zmones pora vyra sir moteris ir yra Dievo panasumas, jei abu  gali kurti taip kaip ir Dievas. bet mes aisku laisvi tiketi viskuom kuom nori...
....


Teko lankytis lygmenyse, kuriuose nėra tokio dalyko kaip lytis. Tai koks tada dievas juos kūrė?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 15:23)
Su logika yra taip: kadangi skiriasi mūsų patirtys, tai, kas man yra logiška, tau gali atrodyti nelogiška...
Kai supranti, kad šitas lygmuo yra vienas iš tūkstančių (o gal milijonų, milijardų) lygmenų, kodėl būtent šitam lygmeniui turėtų būti kuriami žmonės? Ar nėra paprasčiau juos atvežti iš kito panašaus lygmens, jei yra konkretus tikslas- reikalingi vergai aukso kasimui?

Emigracijos tema labai plati ir apie tai būtų galima visą paskaitą paskaityti, sunku atsakyti keliais sakiniais... Parašysiu tik pora savo pastebėjimų. Kažkodėl žmonės, kurie gimsta Lietuvoje, neužduoda sau klausimo: kodėl gimiau būtent šioje valstybėje, šitoje giminėje, šioje šeimoje, gavau būtent tokį vardą ir pavardę? Jei atsakytų į šį klausimą, nekiltų joks noras emigruoti. Iš kitos pusės žiūrint, kai kurie emigruoja būtent dėl karmos balansavimo- turi skolų konkrečiai valstybei. Tik jeigu to sąmoningai nesupranta, dažniausiai tik dar daugiau skolų prisidaro...

Tai, ką vadinu mėšlu, yra buvusių gyvenimų skolos. Galima kalbėti, kad gimei tam, kad būtum laiminga, o galima gyventi sąmoningai ir bent vieną šaukštą to mėšlo iškuopti. Kas išties to nori, randa ir būdų, kaip tai padaryti...

[right][snapback]71597718[/snapback][/right]

Nu ir vel filosofija ir saves aukstinimas? smile.gif Logika yra logika, kad ir kokios ten patirtys? is kur zinai, kad turi didesnes patirties, nei as?
Nu taip ir neatsakei i paparsta klausima, jei mes nieko gero nepadarom, tai kaip tada ta mesla galim issikuopti?
O del emigracijos, tai jei zmones niekas niekur nejudetu, tai butu greit kraujomaisa arba kaip sakai is vis is seimos neisieitu, juk ta pavarde gavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 28 balandžio 2017 - 14:32
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 15:23)
Tai kodel krikstijai vaikus tai zinodama?


Kai krikštijau sūnus, to dar nežinojau, nes tai buvo pakankamai seniai- prieš 22 ir 20 metų. Kai krikštijau dukrą, supratau, kad jai krikštas nieko nepakeis, nes įdirbį KB istorijoje turi nemažą, kaip ir aš pati.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 15:32)
Kai krikštijau sūnus, to dar nežinojau, nes tai buvo pakankamai seniai- prieš 22 ir 20 metų. Kai krikštijau dukrą, supratau, kad jai krikštas nieko nepakeis, nes įdirbį KB istorijoje turi nemažą, kaip ir aš pati.

tai vis tiek koks tikslas kikstyti?
Matai, o as jau pries tiek metu zinojau visa tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 15:30)
Nu ir vel filosofija ir saves aukstinimas? smile.gif  Logika yra logika, kad ir kokios ten patirtys? is kur zinai, kad turi didesnes patirties, nei as?
Nu taip ir neatsakei i paparsta klausima, jei mes nieko gero nepadarom, tai kaip tada ta mesla galim issikuopti?
O del emigracijos, tai jei zmones niekas niekur nejudetu, tai butu greit kraujomaisa arba kaip sakai is vis is seimos neisieitu, juk ta pavarde gavo smile.gif


Kur tu matai tą savęs aukštinimą? Kad pasakoju apie lankymąsi kituose lygmenyse? O jeigu man tai toks įprastas dalykas kaip tau apsipirkinėjimas maximoje? Aš nelaikau to kažkokiu išskirtiniu dalyku ir nė negalvoju tuo girtis ar puikuotis. Tiesiog ši tema verčia mane dalintis sava patirtimi, nors visai to nenorėčiau. O ir tavo pačios užduodami klausimai mane verčia kalbėti apie savo patirtį. Nesiruošiu aiškinti, kaip galima tą mėšlą išsikuopti, nes tuoj parašysi, kad verbuoju į savo sektą. Galbūt yra ir kitų kelių, manasis yra labai sunkus.

Kaip matau, nesupratai, kam žmogui reikalingas atsakymas į klausimą, kodėl būtent tokią pavardę gavo. Tai apie ką mums šnekėtis tada? Tai neturi nieko bendro su kraujomaiša. Kodėl jos nebuvo tada, kai sienos buvo uždarytos?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 15:26)
Teko lankytis lygmenyse, kuriuose nėra tokio dalyko kaip lytis. Tai koks tada dievas juos kūrė?
[right][snapback]71597721[/snapback][/right]

Nezinau ar nesupranti, ka rasau ar apsimeti?
Tai ar sakiau, kad Dievas turi lytis? energijas turi, ne lytis, sioje zemeje visi turi lytis, viskas padalinta i moteriska ir vyriska prada...gal apsistokim ties diskusijom apie si pasauli? pirma issiaiskinkim su mumis paciais, Tai kas visgi zmones sukure?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 15:33)
tai vis tiek koks tikslas kikstyti?
Matai, o as jau pries tiek metu zinojau visa tai smile.gif


Kodėl turėčiau tau aiškintis???
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 15:38)
Nezinau ar nesupranti, ka rasau ar apsimeti?
Tai ar sakiau, kad Dievas turi lytis? energijas turi, ne lytis, sioje zemeje visi turi lytis, viskas padalinta i moteriska ir vyriska prada...gal apsistokim ties diskusijom apie si pasauli? pirma issiaiskinkim su mumis paciais, Tai kas visgi zmones sukure?


Man rodos, tu apsimeti biggrin.gif

Ir kodėl būtent aš turėčiau tau paaiškinti, kas žmones sukūrė. Kodėl ne visažinė Moontė? Jei norėčiau, galėčiau sužinoti, kas žmones sukūrė, bet ar kas šioje temoje tuo patikės? Galėčiau nukeliauti laiko tuneliu būtent į tą laikotarpį, nemanau, kad būtų labai sunku. Bet ar turi prasmę mano vargas, gi niekas nepatikės. Tai kokia prasmė?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 15:37)
Kur tu matai tą savęs aukštinimą? Kad pasakoju apie lankymąsi kituose lygmenyse? O jeigu man tai toks įprastas dalykas kaip tau apsipirkinėjimas maximoje? Aš nelaikau to kažkokiu išskirtiniu dalyku ir nė negalvoju tuo girtis ar puikuotis. Tiesiog ši tema verčia mane dalintis sava patirtimi, nors visai to nenorėčiau. O ir tavo pačios užduodami klausimai mane verčia kalbėti apie savo patirtį. Nesiruošiu aiškinti, kaip galima tą mėšlą išsikuopti, nes tuoj parašysi, kad verbuoju į savo sektą. Galbūt yra ir kitų kelių, manasis yra labai sunkus.

Kaip matau, nesupratai, kam žmogui reikalingas atsakymas į klausimą, kodėl būtent tokią pavardę gavo. Tai apie ką mums šnekėtis tada? Tai neturi nieko bendro su kraujomaiša. Kodėl jos nebuvo tada, kai sienos buvo uždarytos?
[right][snapback]71597741[/snapback][/right]

"Su logika yra taip: kadangi skiriasi mūsų patirtys, tai, kas man yra logiška, tau gali atrodyti nelogiška..."
Ir ta ka vel rasai velgi puikybe. Yra zmoniu, kurie gali keliauti po ivairius planus, nieko cia keisto ir isskirtinio. Paprasciausiai aiskinti kitam, kad nesuprasi kazko del to, kad tu matai vaikstai po lygmenis, o kakzkas ne, cia yra puikybe ir nesugebejimas paprasciausiai atsakyti i elementarius klausimus smile.gif Bendrauju su zmonem, kurie visa tai daro ir nieko, sugeba atsakyti i visus klausimus, be pasikelimo ir metymo vis ,ai, jus nesurpasit smile.gif Kai pats supranti ir kitiem gali paaiskinti...

As neklausiu, kaip mesla issikuopti, as klausiu teoriskai kaip tai imanoma, jei nieko gero nesugebam padaryti?

Viska as supratau, nereikia taip paciai vis susireiksminti, kad vis kazkokia iskirtine, vis kazkas nesupranta, nes nedaro to paties, kaip ir tu, paprasciausiai atsakyk i klausima, nenori neatsakyk, uzteks gal jau to "jus nesuprasit"? Kokios sienos ir kokiam laikui buvo uzdarytos, kiek kartu gime?? Zmones migravo visa laika, daugiau ir maziau.......kada is Lietuvos zmones negalejo isvaziuoti???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 28 balandžio 2017 - 14:49
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 15:19)
Monteverde, ar nesuvoki, kad turi kazkokiu iliuziju apie tai kaip turi elgtis dievai ar dievu vaikai?Kodel manai, kad turetu kazkokiais zaibais svaidytis? efektu reikia? smile.gif Musu mintis galinegesne nei bet koks zaibas smile.gif  Dievas yra vienas jis turi ir vyruiska ir moteriska prada, todel zmones pora vyra sir moteris ir yra Dievo panasumas, jei abu  gali kurti taip kaip ir Dievas. bet mes aisku laisvi tiketi viskuom kuom nori...
Taip zmones turi visas energijas, visas ir jei neturi subalansaves ju tai ir kyla tai pyktis, tai panieka, tai dar kas.....

T, ne d, aš Monteverte

O kodėl iliuzijų turiu aš, o ne tu? Matai, jei tu iki šiol tik apie vieną sužinojai, tai nereiškia, kad nėra daugiau. Aš kažkada irgi maniau, kad jei yra kas, tai tas Jėzaus forma, plius jo tėvas, o tais visais senaisiais graikų, egipto ar kitais netikėjau kažkaip, taip pat ir iš visokių alachų ar jahvių juokiausi. Bet dabar manau kitaip. Kodėl? O todėl, kad per protėvius radau savo Dievus ir labai lengvai sužinojau kiek jų ir kokie. Bet kadangi visata labai didelė, aš neteigiu, kad egzistuoja tik maniškiai, ypač kai matau pvz. kiek kančios žmonėms, juo tikinties, skiria krikščionių egregoras.

O tai koks žmogus subalansavęs energijas? kažkur atsiskyręs vienas kalnuose "Om"? Nes jei gyvena tarp žmonių, žverių ir t.t., jis negali neturėti įvairių energijos formų. Negali tiesiog. Nes ne ameba gi yra.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 28, 15:47)

Ir ta ka vel rasai velgi puikybe. Yra zmoniu, kurie gali keliauti po ivairius planus, nieko cia keisto ir


Jei manai, kad tai puikybė- tebūnie, nesiginčysiu. O kodėl turėčiau jos neturėti? Kas keistųsi?

Tai gal tu ir paklausk tų kitų, manęs nekamantinėjus, kas žmones sukūrė. Kodėl aš turėčiau vargintis? Man tai visai neįdomu...Man pilnai užtenka žinių, kaip apskritai kuriami lygmenys ir žmonės. Nesu smalsi...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 15:48)
T, ne d, aš Monteverte

O kodėl iliuzijų turiu aš, o ne tu? Matai, jei tu iki šiol tik apie vieną sužinojai, tai nereiškia, kad nėra daugiau. Aš kažkada irgi maniau, kad jei yra kas, tai tas Jėzaus forma, plius jo tėvas, o tais visais senaisiais graikų, egipto ar kitais netikėjau kažkaip, taip pat ir iš visokių alachų ar jahvių juokiausi. Bet dabar manau kitaip. Kodėl? O todėl, kad per protėvius radau savo Dievus ir labai lengvai sužinojau kiek jų ir kokie. Bet kadangi visata labai didelė, aš neteigiu, kad egzistuoja tik maniškiai, ypač kai matau pvz. kiek kančios žmonėms, juo tikinties, skiria krikščionių egregoras.

O tai koks žmogus subalansavęs energijas? kažkur atsiskyręs vienas kalnuose "Om"? Nes jei gyvena tarp žmonių, žverių ir t.t., jis negali neturėti įvairių energijos formų. Negali tiesiog. Nes ne ameba gi yra.

[right][snapback]71597765[/snapback][/right]

Tai as ir nesakau, kad tai ka manau, yra 100 proc tiesa. As tik klausiu taves konkreciu klausimu, nes atrodo, kad pati esi isitikinusi, kad butent taip, o ne kitaip yra? ar man tik pasirode? Pamatei kazkokias butybes ir nusprendei, kad jie dievai? nes jie taip sake ir parode kazkokiu fokusu?

Jausti emocijas, tai ne tas pats, kas pasiduoti kazkokiom emocijom ar jausmams. Juk yra skirtumas, kai mes issigastam, jei kas atsitinka staiga - tai normali apsaugine musu reakcija, emocijos ir jausmai mums padeda gyvenime orientuotis ir gyvenit, bet jei zmogus nuolat jaucia baime, pykti ir t.t. tai jau ir yra issibalansavimas, ar ne?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 15:56)
Jei manai, kad tai puikybė- tebūnie, nesiginčysiu. O kodėl turėčiau jos neturėti? Kas keistųsi?
Tai gal tu ir paklausk tų kitų, manęs nekamantinėjus, kas žmones sukūrė. Kodėl aš turėčiau vargintis? Man tai visai neįdomu...Man pilnai užtenka žinių, kaip apskritai kuriami lygmenys ir žmonės. Nesu smalsi...

[right][snapback]71597784[/snapback][/right]

Tema ne apie tave, tik jei diskutuojam tai diskutuojam, jei kazko nezinai taip ir sakyk, nezinau , nebutina vis prisidengti savo kazkokiu isskirtinumu 4u.gif
Tai ju atsakymus zinau, idomu ka tu mastai, nes tu pasakoji apie zmones kaip kazkokius biorobutus, vergus, bet tuo paciu sakai, kad jei turi valytis karma, prasiau paaiskinti sita momenta, bet jei nesugebi, nezinai....tik tiek
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 28 balandžio 2017 - 15:01