Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 19:37)
Man visiškai nėra skirtumo, kad žmonės tuo netiki. Yra kaip yra. Juk įprasta galvoti, kad jei kažko nematai, vadinasi, to nėra. Bet šioje temoje teigiama, kad dievai yra. Aš gi nerašau darbščiųjų skruzdėliukų būrelyje, o rašau toms, kurios tiki, kad dievai egzistuoja. Dievai egzistuoja, o žmogus tėra kaulų ir mėsos gabalas, ania? Dar kai kurios tiki, kad tas gabalas reinkarnuojasi. Jei žmogus tik mėsos gabalas, vadinasi, dievų būti negali, o aš einu į darbščiųjų skruzdėlukų būrelį pašnekėti apie lapelius ir apie šapelius.


Vaizgante, jei zmones butu sukurti auksui kasti, butume sukurti is metalo, su kastuvais vietoj ranku, jei butu atveze ateiviai butu velgi panasiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 28, 01:13)
Aš iki šiol atsimenu savo vaikystės potyrį. Buvo giminės samburis ir vieni iš jų per kermošius ir pan prekiaudavo cukraus vata. Tą kartą jie turėjo jos pagamine ir supakave į plastikinius maišelius.  Aš tuo metu dar net nežinojau kas yra cukraus vata. Valgė patys ir man pasiūlė, vietoj "ačiū" aš juos vos ne rėkdamas durniais išvadinau nes tuo metu galvojau, kad man siūlo paprastą medicininę vatą. Bet kai įsidėjau į burną .... man poto buvo gėda ir nesmagu dėl savo kategoriškos, smerkiančios reakcijos.
Kažin ką bučiau pagalvojęs, jei ne iš maišelio ta vata butų ištrauke, o prie mano akių pagamine. Vis tiek vata.

Supratimas/suvokimas ateina ne per argumentus, o per patyrimą. Bet savo atveju galiu sakyti, kad kruopelytė tikėjimo yra butina.

Mėginimas vertinti(tiksliau pažinti) tik per seną(asmeninę) patirtį naujos patirties neatneša.


O as visada vaikus mokiau, neimti saldainiu is svetimu, nepazistamu zmoniu. Lygiai taip pat mokiau nepasiduoti bandai, kritiskai apsmastyti savo veiksmus, ju pasekmes.

Kaip ir pati, neketinu bandyti visu naujoviu ant saves, del nauju potyriu. Nes branginiu tiek savo kuna, tiek savo siela.

Dabar pilna spauda apie visokius sekso paivarinimus, siuloma isbandyti grupini, svingo vakarelius ir t.t. Jus bandykite eksperimentuokite su savimi kiek tik norite, siekite tu savo naujoviu, bil tik sirdele geidzia. Man negaila, tai jusu paciu atsakomybe. Ir tu naujoviu as neketinu praktikuoti, nes nei mano kunas nei mano siela nera pereinamas kiemas ir ne siuksliu kibiras, kad kiekvienas kuris neva turi naujoves galetu nusilengvinti manyje.

Pagaliau man pati intymiausia vieta yra zmogaus smegenys. Neleisiu visokio plauko perejunams, jas krustis (aciu Linui Kunigeliui) pseudo naujovemis.

Jau ne karta rasiau, as atvira ziniom, argumentuotai informacijai. Man nera argumentas puikybes istikto asmens ditirambai apie save branguti, ir jo neva slapta misija zemeje, kad juo sekciau. Jus norite, jusu valia, eksperimentuokite savo samone, galimai pazinsite kazka naujo, o galimai pasiklyste utopiju labirinte.

O apie vata pasakysiu taip. Siaip nemegstu saldumynu is mazens, nes labai greitai apsala sirdis. Tai galima laikyti ir yda, kitam tai privalumas. Manim saldumynu pramone negali manipuliuoti, o kaip zinome cukrus yra narkotikas. Taip ir su informacija, ne viskas kas nauja yra privaloma isbandyti.

Ir dar, as mieliau valgau medu, mazai bet tik ji. Man galite girti naujus saldiklius, raginti juos ragauti, vartoti, bet as ju nevartosiu, nes man surogatas niekada neatstos Medaus.

Tikiuosi pakaks alegoriju kad suprastumet apie ka as.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 28 balandžio 2017 - 08:58
Ir dar man kilo mintis, tesiant "cukrines vatos" naujoviu tema.

O kaip su dekalogo 1 isakymu - Neturek kitu Dievu, tik mane viena.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 28, 10:50)
O kaip su dekalogo 1 isakymu - Neturek kitu Dievu, tik mane viena.

Susiraskit teisingą dekalogą, o tada skelbkit https://en.wikipedia...gia_Guidestones
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 10:52)
Susiraskit teisingą dekalogą, o tada skelbkit https://en.wikipedia...gia_Guidestones


Jau pasenusi info, beje apie tai as rasiau ne karta.
Abejuose tas punktas yra net nepkeite eiliskumo poziciju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 28 balandžio 2017 - 09:55
QUOTE(Moonte @ 2017 04 28, 10:53)
Jau pasenusi info, beje apie tai as rasiau ne karta.
Abejuose tas punktas yra.

Dievas kaip ir jūs, turi teisę daugintis ir turėti vaikų.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 28, 10:54)
Dievas kaip ir jūs, turi teisę daugintis ir turėti vaikų.


Ar ne zmones yra Dievo vaikai?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 28, 10:59)
Ar ne zmones yra Dievo vaikai?

Nebūtų ir moterų, jei nebūtų Deivių. Moterys yra pagal Deives, ne pagal Dievą gi juk. Logiška, ką?
Vadinasi, Dievas + Deivė = Dievo vaikai (tikrieji). O žmonės tėra kūriniai, globotiniai, siekiantys patapti Dievo vaikais.
Sutikite, jei būtumėte tikras Dievo vaikas, tai su savo pykčiu ir panieka oponentams, ne paklodes rašytumėt išsijuosusi mums, o mažų mažiausia žaibu jau į mus trenktumėt. patikėkit, žmonės jūsų vibracijas net per kompą jaučia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 28, 09:57)
O as visada vaikus mokiau, neimti saldainiu is svetimu, nepazistamu zmoniu. Lygiai taip pat mokiau nepasiduoti bandai, kritiskai apsmastyti savo veiksmus, ju pasekmes.

Kaip ir pati, neketinu bandyti visu naujoviu ant saves, del nauju potyriu. Nes branginiu tiek savo kuna, tiek savo siela.

Dabar pilna spauda apie visokius sekso paivarinimus, siuloma isbandyti grupini, svingo vakarelius ir t.t. Jus bandykite eksperimentuokite su savimi kiek tik norite, siekite tu savo naujoviu, bil tik sirdele geidzia. Man negaila, tai jusu paciu atsakomybe. Ir tu naujoviu as neketinu praktikuoti, nes nei mano kunas nei mano siela nera pereinamas kiemas ir ne siuksliu kibiras, kad kiekvienas kuris neva turi naujoves galetu nusilengvinti manyje.

Pagaliau man pati intymiausia vieta yra zmogaus smegenys. Neleisiu visokio plauko perejunams, jas krustis (aciu Linui Kunigeliui) pseudo naujovemis.

Jau ne karta rasiau, as atvira ziniom, argumentuotai informacijai. Man nera argumentas puikybes istikto asmens ditirambai apie save branguti, ir jo neva slapta misija zemeje, kad juo sekciau. Jus norite, jusu valia, eksperimentuokite savo samone, galimai pazinsite kazka naujo, o galimai pasiklyste utopiju labirinte.

O apie vata pasakysiu taip. Siaip nemegstu saldumynu is mazens, nes labai greitai apsala sirdis. Tai galima laikyti ir yda, kitam tai privalumas. Manim saldumynu pramone negali manipuliuoti, o kaip zinome cukrus yra narkotikas. Taip ir su informacija, ne viskas kas nauja yra privaloma isbandyti.

Ir dar, as mieliau valgau medu, mazai bet tik ji. Man galite girti naujus saldiklius, raginti juos ragauti, vartoti, bet as ju nevartosiu, nes man surogatas niekada neatstos Medaus.

Tikiuosi pakaks alegoriju kad suprastumet apie ka as.


Jus tiesiog nepagavot mano minties. Be to, jei norėčiau rašyti tik Jums, tai rašyčiau tik Jums ir ne čia, todėl rašau ką noriu smile.gif

Suvalgykit geriau medaus šauktą smile.gif Juk ne apie tiksliuosius mokslus kalbama.


Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 28, 11:12)
Jus tiesiog nepagavot mano minties. Be to, jei norėčiau rašyti tik Jums, tai rašyčiau tik Jums ir ne čia, todėl rašau ką noriu smile.gif 

Suvalgykit geriau medaus šauktą smile.gif Juk ne apie tiksliuosius mokslus kalbama.


Supratau, kai issenka argumentai, tad jau oponentas kaltas, mat ne taip supranta, minciu negaudo. O gal tamstos mintys ne tos? Itariu, anot jusu tokiu prielaidu net negli buti... O jus, ar supratote mano alegorijas?

Eik medaus pavalgyti cia tokia neva kulturinga fomra, kai rusu nepraustaburniai siuncia ant trieju raidziu... Bet kuo tai susije su tema? Ar as siunciu jus vatos valgyti, kad jus nenorite, ar negalite mane suprasti? Ar kad tiesiog musu skirtingos nuomones, ir niekada nebus panasios...

Beje, as galiu parasyti alegorija ir naudojantis tiksliuju mokslu kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 28 balandžio 2017 - 10:26
QUOTE(Moonte @ 2017 04 28, 10:59)
Ar ne zmones yra Dievo vaikai?


Tai tik alegorija, kuria žmonės labai sėkimingai manipuliuoja... Net ir šioje temoje...
Nelaikau savęs jokio dievo vaiku...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 28, 11:44)
Tai tik alegorija, kuria žmonės labai sėkimingai manipuliuoja... Net ir šioje temoje...
Nelaikau savęs jokio dievo vaiku...


Nugis kai paskaitai Biblija, ne ta poliruota krikscioniska versija apie Adoma ir Ieva, o ir kita issamesne, tarkim kiek kartu, kam ir kodel buvo daroma Adomui moteris. Kame cia yra alegorija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 28 balandžio 2017 - 10:56