Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 22:47)
Rusė niekaip negali išmokti, kad lietuviai profesijas skirsto į vyriškas ir moteriškas: lituanistė ir lituanistas smile.gif
Geros kloties kituose vandenyse  4u.gif


Dekui 4u.gif
O jums linkiu nepaskesti savo mesle.
***********

Siaip atejau i sia tema, pakalbeti, ka manote apie 9 nuopolio ratus...

Ar jie gzistuoja, ar jie iki siol aktualus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 balandžio 2017 - 21:59
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 22:36)
Galvoju, kiek metų žmonėms kalbu apie jų sėdėjimą mėšlo krūvoje? Gal dešimt? Ir papiktina būtent tuos, pasikvėpinusius...Tuos, kurie mano, kad yra geri, kad gyvenime daro kažką gero...

O gal pati ir sedi toje meslo kruvoje ir nesugebi suprasti, kad ne visi sedi? siaip mazai kas mano, kad yra geri, net nepazystu tokiu zmoniu, visi sveiko proto zmones, suvokia, kad visaip elgesi per gyvenima.
Zinai yra tokia paterle, kuom kvepia tuom ir kitus tepa.....
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 21:49)
Dabar mąsčiau, kodėl žmogui reikia tikėti dievu, kuris yra meilė. Priežastys, matyt, nėra labai kvapnios... Kai sėdi savoje mėšlo krūvoje ir aplink tave sėdi tokie patys (vieni kvepalų pasipurškia, kiti smilkalų pasmilkina, kad taip nesijaustų, ir tai vadinama "vibracijų pakėlimu"), norisi tikėti, kad yra kažkas, didis, kuris tave priima su visa tavo nekvapnia mėšlo krūva. Užuot mėginus tą krūvą kaip nors susimažinti, tikima visokiais nuodėmių atleidimais ir mylinčiais dievais. Na. viltis durnių motina...
Esu linkus pritarti xor, kuris teigia, kad gėrio nėra, yra tik blogis ir mažesnis blogis. Paklausius, ką rašo internete žmonės, toks jausmas, kad kažkas šaudė žydus, kažkas vežė į Sibirą, kažkas išvogė valstybę ir t.t. Nusileido marsiečiai ir tai padarė. Ir nė vienas nenori pažiūrėti į veidrodį ir sau pasakyti: tai aš esu tas blogis. Šio lygmens gyventojai yra, pasak Jėzaus, angių išperos. Ir tik tokie. Kitokie čia negimsta... Todėl ir šioje temoje toks širšalas.


Dievas nera meile, meile yra atskira energija. O kodel tau taip meslas vis vaidenasi ir taip nesinori jausti meiles? kazkas labai iskaudino gyvenime?
Zmones nera blogis, zmones daro kartais blogus dabus, kartais gerus? kam viska taip perspausti? nori matyti save kaip meslo kruva, blogi, o kam kitus gruzinat tomis nesamonemis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 27 balandžio 2017 - 22:04
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 27, 22:59)
O gal pati ir sedi toje meslo kruvoje ir nesugebi suprasti, kad ne visi sedi? siaip mazai kas mano, kad yra geri, net nepazystu tokiu zmoniu, visi sveiko proto zmones, suvokia, kad visaip elgesi per gyvenima.
Zinai yra tokia paterle, kuom kvepia tuom ir kitus tepa.....


Jei manai, kad gyveni tik vieną kartą, gali leisti sau manyti, kad mėšle nesėdi. Bet jei pripažįsti, kad gyvenai šimtus, tūkstančius kartų, vaizdelį matai kitaip...Kūnelis kitas, bet uodega, kuri velkasi iš paskos, sava...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 23:03)
Jei manai, kad gyveni tik vieną kartą, gali leisti sau manyti, kad mėšle nesėdi. Bet jei pripažįsti, kad gyvenai šimtus, tūkstančius kartų, vaizdelį matai kitaip...Kūnelis kitas, bet uodega, kuri velkasi iš paskos, sava...

Matomai neskaitai mano zinuciu, jau ne karta minejau, kad manau, kad zmones ne karta gimsta, bet tai nereiskia, kad mes blogis. O jei tau taip norisi isivaizduoti, tik tavo reikalas, nereikia ir kitus tuo paciu tepti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 27, 23:06)
Matomai neskaitai mano zinuciu, jau ne karta minejau, kad manau, kad zmones ne karta gimsta, bet tai nereiskia, kad mes blogis. O jei tau taip norisi isivaizduoti, tik tavo reikalas, nereikia ir kitus tuo paciu tepti smile.gif


Tai jei ne blogis, tai kodėl žmones ne stato Lietuvą, o iš jos bėga į kitų sukurtą gėrį?( Moontė užkrėtė- pradėjau rašyti vertiniais iš rusų kalbos, pšeprašam)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 27 balandžio 2017 - 22:11
quote=Ubuntu***,2017 04 27, 23:06]
Matomai neskaitai mano zinuciu, jau ne karta minejau, kad manau, kad zmones ne karta gimsta, bet tai nereiskia, kad mes blogis. O jei tau taip norisi isivaizduoti, tik tavo reikalas, nereikia ir kitus tuo paciu tepti smile.gif
[/quote]

Matydama vien mesla kituose, galimai ji taip svaresne jauciasi...
Kas zino.

Bet as viena pastebejau, zmogus pats savo meslinom mintim, sukelia antipatija, bet kalte uz tai bus linkes permesti oponentams. Suprask, jie nezino ir nemato tai ka zino ji. Kai ji tai objektyvumo virsune, kuri neabejoja savo teisumu. Jos teiginius kvestionuoti sventvagyste.

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 23:10)
Tai jei ne blogis, tai kodėl žmones ne stato Lietuvą, o iš jos bėga į  kitų sukurtą gėrį?( Moontė užkrėtė- pradėjau rašyti vertiniais iš rusų kalbos, pšeprašam)


Tai sau ir uzduok klausima, kodel neini statyti Lietuvos.

As asmeniskai ja statau. Moku mokescius, sukuriau darbo vietas, padedu zmonems.

Bet pala, ar ne tu pati aiskini, kad tai beprasme veikla...
Tai viena karta apsispresk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 balandžio 2017 - 22:18
Moonte, žinok, statau, bet apie tai nepasakoju, nes tai tik mano asmeninis reikalas ax.gif Tik va mano statymas labiau su tema susijęs nei tavo. mirksiukas.gif Tai nėra misija, tai nėra geri darbai, tai visai kas kita.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 27, 23:06)
Matomai neskaitai mano zinuciu, jau ne karta minejau, kad manau, kad zmones ne karta gimsta, bet tai nereiskia, kad mes blogis. O jei tau taip norisi isivaizduoti, tik tavo reikalas, nereikia ir kitus tuo paciu tepti smile.gif


Linkusi tiketi i pomirtini gyvenima, ar reinkarnacija, todel kad man kaip ir gaila kad dingtu SIELA - zmogaus idirbis. Jei nebutu atgimimo, nesvarbu kokia forma, tai butu praradimas, netausojimas, bereikalingas svaistymas. Na nebuna taip gamatoje, kad beprasmiskai isnyktu.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 23:22)
Moonte, žinok, statau, bet apie tai nepasakoju, nes tai tik mano asmeninis reikalas  ax.gif  Tik va mano statymas labiau su tema susijęs nei tavo.  mirksiukas.gif  Tai nėra misija, tai nėra geri darbai, tai visai kas kita.


Mano irgi tiesiogiai su tema susijes.
Tai ir kiti stato, tyliai, ir apie iskirtine, slapta misija neaiskina mirksiukas.gif

Man primena Anderso pasaka "Nuogas karalius" ten labai viskas buvo grazu, o svarbiausia paslaptinga ir mistiska, o siuvejai buvo nuostabiausi kurejai, kol vaikas nepasake, kad karalius nuogas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 balandžio 2017 - 22:41
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 27, 19:10)
100 % atitinka MOntevertė-Montevertę ,negaliu net sakyti kad 99.99 %  Taip gerai save ivardina ir issirisa  4u.gif Eilini karta  victory.gif

Eik jau pas savo žaidėjus, pasiilgo tavęs baisiai, pranešė man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 27, 23:27)


Man primena Anderso pasaka "Nuogas karalius" ten labai viskas buvo grazu, o svarbiausia paslaptinga ir mistiska, o siuvejai buvo nuostabiausi kurejai, kol vaikas nepasake, kad karalius nuogas...


Primenu, kad tema ne apie runkelių ravėjimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 23:43)
Primenu, kad tema ne apie runkelių ravėjimą  mirksiukas.gif


Ir ne makaronu kabinimo, kaip ir sau ditirabu giedojimo, vietoj argumento savo teiginiams.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 27, 23:49)
Ir ne makaronu kabinimo, kaip ir sau ditirabu giedojimo, vietoj argumento savo teiginiams.



Aš iki šiol atsimenu savo vaikystės potyrį. Buvo giminės samburis ir vieni iš jų per kermošius ir pan prekiaudavo cukraus vata. Tą kartą jie turėjo jos pagamine ir supakave į plastikinius maišelius. Aš tuo metu dar net nežinojau kas yra cukraus vata. Valgė patys ir man pasiūlė, vietoj "ačiū" aš juos vos ne rėkdamas durniais išvadinau nes tuo metu galvojau, kad man siūlo paprastą medicininę vatą. Bet kai įsidėjau į burną .... man poto buvo gėda ir nesmagu dėl savo kategoriškos, smerkiančios reakcijos.
Kažin ką bučiau pagalvojęs, jei ne iš maišelio ta vata butų ištrauke, o prie mano akių pagamine. Vis tiek vata.

Supratimas/suvokimas ateina ne per argumentus, o per patyrimą. Bet savo atveju galiu sakyti, kad kruopelytė tikėjimo yra butina.

Mėginimas vertinti(tiksliau pažinti) tik per seną(asmeninę) patirtį naujos patirties neatneša.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 28 balandžio 2017 - 00:16