Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 16:06)
Siūlau paimti bet kokio žmogaus nuotrauką ir nupiešti ant jos robotinį kūną, tada visi ir pamatytume, kas yra kas  mirksiukas.gif  Nereikėtų ginčytis.



jei jus isivaizduojate zmones padarytus is metalo, tai galite ir isivaizduoti kaip robotus. Dabar zinoma bando robotus gaminti kuo panasius i zmones, bet be metalo ir laideliu, mikroschemu juose jie niekaip negali apsieiti biggrin.gif Taip kad mes tikrai ne robotai Vaizgante, ar jus tai bandote siame skirelyje issiaiskinti ? biggrin.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 04 27, 16:09)
Tai ko kabinėjiesi prie tų, kurios daugiau rašo? Nu kokia to priežastis?
Jei tai nabagei atrašei taip, vadinasi tiki veidrodiniu principu. Tai vat ir išrišau tave eilinį kartą biggrin.gif kabinėjiesi - pavydi kitoms, daugiau rašančioms, norėtum būt jų vietoje, bet nesi biggrin.gif



100 % atitinka MOntevertė-Montevertę ,negaliu net sakyti kad 99.99 % Taip gerai save ivardina ir issirisa 4u.gif Eilini karta victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 27, 19:10)
jei jus isivaizduojate zmones padarytus is metalo, tai galite ir isivaizduoti kaip robotus. Dabar zinoma bando robotus gaminti kuo panasius i zmones, bet be metalo  ir laideliu, mikroschemu juose jie niekaip negali apsieiti  biggrin.gif  Taip kad mes tikrai ne robotai Vaizgante, ar jus tai bandote siame skirelyje issiaiskinti ?  biggrin.gif



Man visiškai nėra skirtumo, kad žmonės tuo netiki. Yra kaip yra. Juk įprasta galvoti, kad jei kažko nematai, vadinasi, to nėra. Bet šioje temoje teigiama, kad dievai yra. Aš gi nerašau darbščiųjų skruzdėliukų būrelyje, o rašau toms, kurios tiki, kad dievai egzistuoja. Dievai egzistuoja, o žmogus tėra kaulų ir mėsos gabalas, ania? Dar kai kurios tiki, kad tas gabalas reinkarnuojasi. Jei žmogus tik mėsos gabalas, vadinasi, dievų būti negali, o aš einu į darbščiųjų skruzdėlukų būrelį pašnekėti apie lapelius ir apie šapelius.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 27, 18:47)
Koks mokslas konkreciai? ezoterinis?
kas butu blogai? tai nebutu relaybe, o tik virtuali tikrove, reiskia ir jus cia ir dabar tik virtuali, jusu skausmas virtualus, patyrimai ir t.t. Koks materialus, jei tai tik holograma, viskas tik iliuzija smile.gif
Ar jums yra skirtumas, kai zaidziat kompiuterini zaidima ir kai gyvenate savo gyvenime?



Oficialusis ;)
https://phys.org/new...c-universe.html

http://www.technolog...eje-hologramoje

Visų pirma -reikia teisingai suprasti hologramos koncepciją smile.gif Tai nesusiję su komp žaidimais. Primityviausiu požiūriu - holograma - tai dvimatė erdvė prie tam tikrų aplinkybių virstanti trimate. Jei taip norit - dvimatė dimensija. Kuo ji mažiau reali už trimatę erdvę?
Realybė - tėra kaip ir laikas ar erdvė - tėra socialiniai konktruktai smile.gif

Straipsnyje rašo: "Kažkaip neramu darosi pagalvojus, jog mūsų aplinkos suvokimas yra visiškai klaidingas, tačiau fizikams tokia idėja nėra svetima jau senokai."

Suvokimas klaidingas, bet ne aplinka smile.gif

Ką pakeistų faktas, kad gyvenam hologramoje, jeigu niekas jūsų aplinkoje nekistų? Man tai nieko smile.gif Išskyrus džiaugsmą ir pasitenkinimą, kad gyvenimas dar įdomesnis nei maniau smile.gif

P.S. rašydama šį postą ir ieškodama liet straipsnio, mačiau, kad kai kur vertimas ir hologramos koncepcija klaidinga. Tai galbūt žmones ir gasdina, kad neva tai nesam realūs. Bet kaip galim būt nerealūs, jeigu nei jūs, nei aš neabejojame savo realumu? smile.gif


Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 19:37)
Man visiškai nėra skirtumo, kad žmonės tuo netiki. Yra kaip yra. Juk įprasta galvoti, kad jei kažko nematai, vadinasi, to nėra. Bet šioje temoje teigiama, kad dievai yra. Aš gi nerašau darbščiųjų skruzdėliukų būrelyje, o rašau toms, kurios tiki, kad dievai egzistuoja. Dievai egzistuoja, o žmogus tėra kaulų ir mėsos gabalas, ania? Dar kai kurios tiki, kad tas gabalas reinkarnuojasi. Jei žmogus tik mėsos gabalas, vadinasi, dievų būti negali, o aš einu į darbščiųjų skruzdėlukų būrelį pašnekėti apie lapelius ir apie šapelius.

Neeeeee ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dewofsoul: 27 balandžio 2017 - 20:30
Dabar mąsčiau, kodėl žmogui reikia tikėti dievu, kuris yra meilė. Priežastys, matyt, nėra labai kvapnios... Kai sėdi savoje mėšlo krūvoje ir aplink tave sėdi tokie patys (vieni kvepalų pasipurškia, kiti smilkalų pasmilkina, kad taip nesijaustų, ir tai vadinama "vibracijų pakėlimu"), norisi tikėti, kad yra kažkas, didis, kuris tave priima su visa tavo nekvapnia mėšlo krūva. Užuot mėginus tą krūvą kaip nors susimažinti, tikima visokiais nuodėmių atleidimais ir mylinčiais dievais. Na. viltis durnių motina...
Esu linkus pritarti xor, kuris teigia, kad gėrio nėra, yra tik blogis ir mažesnis blogis. Paklausius, ką rašo internete žmonės, toks jausmas, kad kažkas šaudė žydus, kažkas vežė į Sibirą, kažkas išvogė valstybę ir t.t. Nusileido marsiečiai ir tai padarė. Ir nė vienas nenori pažiūrėti į veidrodį ir sau pasakyti: tai aš esu tas blogis. Šio lygmens gyventojai yra, pasak Jėzaus, angių išperos. Ir tik tokie. Kitokie čia negimsta... Todėl ir šioje temoje toks širšalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 27 balandžio 2017 - 21:21
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 27, 21:25)

P.S. rašydama šį postą ir ieškodama liet straipsnio, mačiau, kad kai kur vertimas ir hologramos koncepcija klaidinga. Tai galbūt žmones ir gasdina, kad neva tai nesam realūs. Bet kaip galim būt nerealūs, jeigu nei jūs, nei aš neabejojame savo realumu? smile.gif




Manau reikia pagalvoti ir apie tai, kad šių laikų moksliniai pasiekimai ir atradimai yra kogero tik trupinio trupinys.

Pati holograma manau yra tik kaip terpė. Matricos filme tai savotiškas to pavaizdavimas. Žmonių gyvenimai dirbtinoje realybėje. Tokių realybių gali buti daugybė, o tikrasis mūsų inkubaturioje (inkubatorių gali buti irgi daug to pačio asmens). Sąryšis tarp kūno ir virtualaus gyvenimo ( sakau gyvenimo, bet ne realybės) yra per žmogaus emocijas, intuiciją.

Vaižgantė paminėjo robotinį kūną. Kogero jis turi sąryšį per mūsų sąmonę. Beveik jau pamiršau visus joginiu terminus tad mūsų sąmonę galima pavadinti "aukštesniuoju aš" ????

Mūsų pačių išankstinės nuostatos trugdo tai geriau pajusti ir suprasti. Visko iki galo suprasti kogero žmogus nėra pajėgus, bet iš pastarųjų dienų pokalbių galiu sakyti, kad žmogus pats sau sukuria papildomą "hologramą", apsistato tvorom iš popierinių kaladėlių ir neturi jokio poreikio jos peržengti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 21:49)
Dabar mąsčiau, kodėl žmogui reikia tikėti dievu, kuris yra meilė. Priežastys, matyt, nėra labai kvapnios... Kai sėdi savoje mėšlo krūvoje ir aplink tave sėdi tokie patys (vieni kvepalų pasipurškia, kiti smilkalų pasmilkina, kad taip nesijaustų, ir tai vadinama "vibracijų pakėlimu"), norisi tikėti, kad yra kažkas, didis, kuris tave priima su visa tavo nekvapnia mėšlo krūva. Užuot mėginus tą krūvą kaip nors susimažinti, tikima visokiais nuodėmių atleidimais ir mylinčiais dievais. Na. viltis durnių motina...


Cia reik suprasti peliuko krerstas buvo, tikiuosi nusilengvinot...

Na puiku, priimam zaidima. Visiem siulau pamastyti, kodel zmogui reikia, visur matyti mesla, kai kalba apie oponentu tikejima ir ne tik?
Paciam pastoviai akcentuoti blogi, mat geriu tiki tai naivuoliai, ar pasakoti apie Dievu orgijas, kuriem zmones nemotais? O sitie turiningi ir isamus teiginiai, kieno rodilis?

Aciu uz izvalgas. Bus idomu perskaityti.

Ka as manau sia tema.
Yra beprasmiska ka irodineti zmogui kuris visur mato mesla. Tu jam gali rodyti sirdi, o jis matys tik mesos gabala. Is esmes jis teisus, sirdis gi tikrai mesos gabalas. Tik tas kuris istikruju zino kas yra sirdis, suvoks tikra tiesa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 balandžio 2017 - 21:36
QUOTE(Moonte @ 2017 04 27, 22:27)
Cia reik suprasti peliuko krerstas buvo, tikiuosi nusilengvinot...

Na puiku, priimam zaidima. Visiem siulau pamastyti, kodel zmogui reikia, visur matyti mesla, kai kalba apie oponentu tikejima ir ne tik?
Paciam pastoviai akcentuoti blogi, mat geriu tiki tai naivuoliai, ar pasakoti apie Dievu orgijas, kuriem zmones nemotais? O sitie turiningi ir isamus teiginiai, kieno rodilis?

Aciu uz izvalgas. Bus idomu perskaityti.


Galvoju, kiek metų žmonėms kalbu apie jų sėdėjimą mėšlo krūvoje? Gal dešimt? Ir papiktina būtent tuos, pasikvėpinusius...Tuos, kurie mano, kad yra geri, kad gyvenime daro kažką gero...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 27, 22:27)
Cia reik suprasti peliuko krerstas buvo, tikiuosi nusilengvinot...

Na puiku, priimam zaidima. Visiem siulau pamastyti, kodel zmogui reikia, visur matyti mesla, kai kalba apie oponentu tikejima ir ne tik?
Paciam pastoviai akcentuoti blogi, mat geriu tiki tai naivuoliai, ar pasakoti apie Dievu orgijas, kuriem zmones nemotais? O sitie turiningi ir isamus teiginiai, kieno rodilis?

Aciu uz izvalgas. Bus idomu perskaityti.



„Kaip jums atrodo: jeigu kas turėtų šimtą avių ir viena nuklystų, argi jis nepaliktų devyniasdešimt devynių kalnuose ir neitų ieškoti nuklydusios? 13 Ir jei surastų, – iš tiesų sakau jums, – jis džiaugtųsi dėl jos labiau negu dėl devyniasdešimt devynių, kurios nebuvo paklydusios. 14 Taip ir jūsų dangiškasis Tėvas nenori, kad pražūtų bent vienas iš šitų mažutėlių“. Mt 18,12

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 22:36)
Galvoju, kiek metų žmonėms kalbu apie jų sėdėjimą mėšlo krūvoje? Gal dešimt? Ir papiktina būtent tuos, pasikvėpinusius...Tuos, kurie mano, kad yra geri, kad gyvenime daro kažką gero...


Meloji, sedekite jus tam mesle, kiek tik norite. Kalbekite jus apie ji visa savo gyvenima. Cia matyt jusu gyvenimo prasme. As gi uzsiimsiu sau prasmingose veiklose, ne vien pezesiu, bet ir ka nors gero nuveiksiu visuomenes labui. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 27, 22:27)

Yra beprasmiska ka irodineti zmogui kuris visur mato mesla. Tu jam gali rodyti sirdi, o jis matys tik mesos gabala. Is esmes jis teisus, sirdis gi tikrai mesos gabalas. Tik tas kuris istikruju zino kas yra sirdis, suvoks tikra tiesa.


Taip, mieloji, širdis yra tik mėsos gabalas. Ne vieną gyvenimą tą mėsos gabalą teko čiupinėti: išimti iš žmonių krūtinių ir perdėti kiborgams, kad varinėtų kraują.

Kas iš tos širdies, jei žmogus šaltas kaip ledas? Tik kraują varinėjantis maišelis...
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 27, 22:38)
„Kaip jums atrodo: jeigu kas turėtų šimtą avių ir viena nuklystų, argi jis nepaliktų devyniasdešimt devynių kalnuose ir neitų ieškoti nuklydusios? 13 Ir jei surastų, – iš tiesų sakau jums, – jis džiaugtųsi dėl jos labiau negu dėl devyniasdešimt devynių, kurios nebuvo paklydusios. 14 Taip ir jūsų dangiškasis Tėvas nenori, kad pražūtų bent vienas iš šitų mažutėlių“. Mt 18,12


Niekada nemegau preparuotos isminties. Jis sudaro didele terpe interpretacijom.

Todel net oponentu postus cituodama cituoju visa parasyta turini, o ne atskirus teiginius.

O pateikusi butinai pati pakomentuoju, nes suvokiu, ne viskas kas man savaime suprantama, turi buti suprantama taip kaip man kitam.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 22:42)
Taip, mieloji, širdis yra tik mėsos gabalas. Ne vieną gyvenimą tą mėsos gabalą teko čiupinėti: išimti iš žmonių krūtinių ir perdėti kiborgams, kad varinėtų kraują.

Kas iš tos širdies, jei žmogus šaltas kaip ledas? Tik kraują varinėjantis maišelis...


Dekui. Ka ir reikejo irodyti.
Lituanistas nesuvokia kas yra alegorija, bet tiek to...
Kita vertus gal nusiimkite savo meslinus akinius, galimai pasaulis nusvis kitomis spalvomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 27 balandžio 2017 - 21:47
QUOTE(Moonte @ 2017 04 27, 22:45)
.
Lituanistas nesuvokia kas yra alegorija, bet tiek to...


Rusė niekaip negali išmokti, kad lietuviai profesijas skirsto į vyriškas ir moteriškas: lituanistė ir lituanistas smile.gif
Geros kloties kituose vandenyse 4u.gif
Atsakyti