Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 13:42)
Dar neaišku, kas ką išlaiko. Mes abu su vyru mokam PSD, bet medicininėse įstaigose nesilankom. Dukra kartą metuose nueina pas gydytoją  pažymos pasiimti, bet ne mums ji reikalinga.
Matyt, kžkokią tamstos skausmingą vietą užkabinau  mirksiukas.gif

Ji pavydi toms, kurios normaliai išgyvena, turėdamos daugiau laiko už ją, pvz. forumams. Ją labai nervina tas oponenčių pranašumas ir prie tokių labai kabinasi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 27, 13:53)
Ji pavydi toms, kurios normaliai išgyvena, turėdamos daugiau laiko už ją, pvz. forumams. Ją labai nervina tas oponenčių pranašumas ir prie tokių labai kabinasi.


Manau, daugumai moterų, kai užauga vaikai, atsiranda daugiau laisvo laiko. Be to, dabar kur beeitum, kartu su tavim ir telefonas. Dauguma važinėjančių į darbą miesto transportu ne miesto vaizdais gėrisi, o nosis sukišę į telefonus. Ir tai normalu. Vakar, būdama Valdovų rūmuose, fotografijas iškart dėjau į FB. Dabar tai kasdienybė...
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 27 balandžio 2017 - 13:03
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 14:11)
Manau, daugumai moterų, kai užauga vaikai, atsiranda daugiau laisvo laiko. Be to, dabar kur beeitum, kartu su tavim ir telefonas. Dauguma važinėjančių į darbą miesto transportu ne miesto vaizdais gėrisi, o nosis sukišę į telefonus. Ir tai normalu. Vakar, būdama Valdovų rūmuose, fotografijas iškart dėjau į FB. Dabar tai kasdienybė...

Tai vat, o ji nesupranta. Nesupranta, kad galima dirbant per pertraukas rašyti, nesuvokia, kad būna lengvų darbų, kur pvz. kai jau viskas įrengta ir sustyguota, daug ir dirbti nebereikia, nesuvokia, kad galima valtelėje ežere plaukioti ir parašyti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 27, 14:53)
Ji pavydi toms, kurios normaliai išgyvena, turėdamos daugiau laiko už ją, pvz. forumams. Ją labai nervina tas oponenčių pranašumas ir prie tokių labai kabinasi.


hihihi.gif hihihi.gif Apima svetima gėda, kai taip rašo suaugus moteris. ax.gif
Miela Monteverte, tau sunku suvokti, kad kitiems žmonėms forumai yra toks niekalas, kad apie pavydą čia net kalbos negali būti. Bet kadangi tu juose gyveni, diena iš dienos, metai iš metų, tai tu tiesiog nesuvoki, kad žmogus gali turėti ir kitų veiklų, užsiėmimų, aš kaip tik atvirkščiai, galvoju, kad kuo daugiau būtų darbo, tai aš čia iš vis nerašyčiau, nes tai tokia beprasmybė, toks tuščias laiko gaišimas, jokios naudos, jokios prasmės. Nulis. Jokio tobulėjimo. Taip aš parašau irgi čia biggrin.gif , bet puikiai suprantu, kad tai visiškai nieko neduoda.

O sėdėjimą forumuose, laikyti pranašumu, tai gali tik kvailokas žmogus. Pranašumas gali būti geros darbo sąlygos, seminarai, kilimas karjeros laiptais, įdomus darbas, tobulėjimas, žinių gavimas, geras savo srities išmanymas, dirbti mėgstamą darbą ir t.t, daugybė dalykų, bet pasigirti, kad aš turiu daug laiko forumuose sėdėti, tai ...ai tiek to. nesakysiu. biggrin.gif Man tai būtų gėda ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 15:11)
Ir tai normalu. Vakar, būdama Valdovų rūmuose, fotografijas iškart dėjau į FB. Dabar tai kasdienybė...


Ne visiems kasdienybė. Man asmeniškai tuštybės mugė.
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 27, 15:13)
Tai vat, o ji nesupranta. Nesupranta, kad galima dirbant per pertraukas rašyti, nesuvokia, kad būna lengvų darbų, kur pvz. kai jau viskas įrengta ir sustyguota, daug ir dirbti nebereikia, nesuvokia, kad galima valtelėje ežere plaukioti ir parašyti ir t.t.


NESUPRANTU. Koks tikslas, kokia būtinybė, kaip gali būti įdomu plaukiojant valtele sėdėti pav. SM? Visas malonumas ir yra plaukioti valtele, atsipalaiduoti, stebėti gamtą...


Viskas baigiu, nes labai pavydžiu. hihihi.gif

Tema apie Dievą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 27, 14:36)


Ne visiems kasdienybė. Man asmeniškai tuštybės mugė.



Visas gyvenimas- tuštybės mugė.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 27, 14:36)
toks niekalas, kad apie pavydą čia net kalbos negali būti.
Bet kadangi tu juose gyveni, diena iš dienos, metai iš metų,
O sėdėjimą forumuose, laikyti pranašumu, tai gali tik kvailokas žmogus. Pranašumas gali būti geros darbo sąlygos, seminarai, kilimas karjeros laiptais, įdomus darbas, tobulėjimas, žinių gavimas, geras savo srities išmanymas, dirbti mėgstamą darbą ir t.t, daugybė dalykų, bet pasigirti, kad aš turiu daug laiko forumuose sėdėti, tai ...ai tiek to. nesakysiu. biggrin.gif  Man tai būtų gėda  ax.gif
Ne visiems kasdienybė. Man asmeniškai tuštybės mugė.
NESUPRANTU. Koks tikslas, kokia būtinybė, kaip gali būti įdomu plaukiojant valtele sėdėti pav. SM? Visas malonumas ir yra plaukioti valtele, atsipalaiduoti, stebėti gamtą...
Viskas baigiu, nes labai pavydžiu.  hihihi.gif

Tema apie Dievą.  4u.gif

Oho kokia litanija blink.gif biggrin.gif tai labai daug apie tamstą pasako mirksiukas.gif
Toks niekalas, bet vis sukus ir apsukus čia ir čia? Ko su realia drauge nepasikalbi per skype, telefoną, ko jai nepaaiškini gyvenimo kaip kad man aiškini? tongue.gif
O tu iš paskos manęs ir kitų gyveni ar bent jau ateini tikrinti tą mūsų gyvenimą. Kuo tu geresnė? Ko tau taip įdomu čia?
Matyt tu ir esi tas kvailokas žmogus, nes jei būtum gudri, tai ir nesikabinėtum kas kartą ir litanijų nerašytum. Užbėgtum tik į naudingiausias temas, pvz. apie valgio gamybą pasižiūrėt ar teisinio kokio patarimo, o dabar? Darai tą patį, ką ir tavo kritikuojamos ir dar baksnoji pirštu. Nu kvailiau nebūna biggrin.gif
Kai dažnai plaukioji ta valtele šiltuoju metu, tai ko neparašyt? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 27, 14:46)

Kai dažnai plaukioji ta valtele šiltuoju metu, tai ko neparašyt? tongue.gif


Noriu ir šilto meto, ir valtelės...Gėris...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 27, 13:53)
Ji pavydi toms, kurios normaliai išgyvena, turėdamos daugiau laiko už ją, pvz. forumams. Ją labai nervina tas oponenčių pranašumas ir prie tokių labai kabinasi.



Aimeja, Monteverte labai tiksliai apibudina save pacia gincuose 4u.gif Ji taiko aponentams savo pacios savybes 4u.gif Kas seniai siame forume, visi jau zino 4u.gif
Nekreipkite demesio , neverta biggrin.gif Jai labiausiai truksta demesio mirksiukas.gif Kaip ir jos "Dievams"

Dewofsoul, man biologinis irgi graziau skamba, negu fantastinis kiborginis mirksiukas.gif

Moonte, nesutinku del sindromo -extra chromosomos turejimas , nera liga mirksiukas.gif Jie labai geri zmones beje 4u.gif Dievas juos tikrai myli uz tai ( uz geruma) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 27, 15:46)

Aš neneigiu, kad čia rašau, bet nei tuo didžiuojuosi, nei laikau kažkokiu pranašumu, nei manau, kad kažkas man to galėtų pavydėti. Nes būtų juokinga. Tuo mes ir skiriamės. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 27, 16:35)
Aimeja, Monteverte labai tiksliai apibudina save pacia gincuose  4u.gif Ji taiko aponentams savo pacios savybes 4u.gif Kas seniai siame forume, visi jau zino  4u.gif
Nekreipkite demesio , neverta  biggrin.gif  Jai labiausiai truksta demesio mirksiukas.gif Kaip ir jos "Dievams"



Taip. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 27, 15:35)


Dewofsoul, man biologinis irgi graziau skamba, negu fantastinis kiborginis  mirksiukas.gif




Siūlau paimti bet kokio žmogaus nuotrauką ir nupiešti ant jos robotinį kūną, tada visi ir pamatytume, kas yra kas mirksiukas.gif Nereikėtų ginčytis.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 27, 16:03)
Aš neneigiu, kad čia rašau, bet nei tuo didžiuojuosi, nei laikau kažkokiu  pranašumu, nei manau, kad kažkas man to galėtų pavydėti. Nes būtų juokinga. Tuo mes ir skiriamės.  4u.gif
Papildyta:
Taip.  smile.gif

Tai ko kabinėjiesi prie tų, kurios daugiau rašo? Nu kokia to priežastis?
Jei tai nabagei atrašei taip, vadinasi tiki veidrodiniu principu. Tai vat ir išrišau tave eilinį kartą biggrin.gif kabinėjiesi - pavydi kitoms, daugiau rašančioms, norėtum būt jų vietoje, bet nesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 27, 09:04)
Na, bent jau mokslas labai rimtai į tai žiūri smile.gif O "tik" skamba gana nuvertinančiai smile.gif

O kas blogo gyventi hologramoje? Kaip jau minėjau, Micheal Talbot knygoje holograma paaiškintų labai daug pasaulio anomalijų ir keistumų. Kai, tarkime, materialisto pasaulėžiūroje netelpa dvasiniai reikalai, o idealisto - materiali tikrovė, tai hologramos požiūryje logiškai sugyena viskas kartu - materialus pasaulis, evoliucija, praeiti gyvenimai, vaiduokliai, multivisatos ir t.t. Užtai man tas hologramos požiūris kaipo toks - labai patrauklus ir, sakyčiau, didis smile.gif  ax.gif

Koks mokslas konkreciai? ezoterinis?
kas butu blogai? tai nebutu relaybe, o tik virtuali tikrove, reiskia ir jus cia ir dabar tik virtuali, jusu skausmas virtualus, patyrimai ir t.t. Koks materialus, jei tai tik holograma, viskas tik iliuzija smile.gif
Ar jums yra skirtumas, kai zaidziat kompiuterini zaidima ir kai gyvenate savo gyvenime?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 26, 21:38)
Tai jei Dievas gėris, šviesa, davęs tik įrankius, kuriuos turime tobulinti, kas ten gali būti iš kur likę žmogui blogo ir dar iš praeito gyvenimo? Nu argi logiška?
Aš tai nežinau ir nebijau to pripažinti. Galvoju gal prakeiksmas koks, bet aišku ne šiaip kokios tarškos patarškos padarytas, o mokančio arba siaubingai įskaudinto žmogaus, pvz. dėl pralieto kraujo. Būna, kad ne tą niekadėją keikia, o jo vaikus.
Arba tiesiog medicinos klaidos. Klaidos ta prasme, kad gelbėjo paliegėlius ir nėra giminėje stiprių genų, patys kažkaip kapstosi, o vaikams pareina programa prieš imunitetą nukreipta.
Bet kokiu atveju, gėrio nematau šioje situacijoje ir pagalbos nematau, nebent tik Dievo nesikišimą, palikimą viską išties žmogaus valiai tuomet.


Taigi sakiau, kad zmogus turi laisve rinktis ta geri ar gerio trukuma smile.gif ar nemanot, kad turim laisva valia?
Jei zmogus butu tik robotas, taip, ka gavo ta ir turi, bet zmogus yra zmogus jis pats turi atskleisti savo potenicja, arba gali rinktis neatskleisti, netobuleti, gali rinktis degraduoti ir t.t. O kaip gali Dievas kistis, kai jau viska dave, ka dar gali duoti? Ar ta pagalba atnestu nauda ar zala? Gerio ir as nematau tame, bet matomai tai toks zmoniu pasirinkimas. juk kai vaikai suauge,ar tevai daug gali kistis ir kazkaip itakoti, jei vaikas nenori?
Net tai ka jus vardinat visa tai irgi juk turi priezastis, prakeikia daug ka, kodel vieniems veikia, kitiems ne. Kodel su vienu vaiku medikai suklysta su kitu ne. Kodel kazkas issikapsto is baisiausiu ligu, o kiti mirsta atrodo nuo visai paprastu... Pvz ta byla Kedainiuose, juk daug vaiku musa, kodel uzmuso butent si berniuka? Kodel ta mama pasirinko ta vyra? kodel negelbejo ir t.t. daug klausimu, vis tiek juk viskas turi tureti priezastis. netikiu as chaosu ir atsitiktinumu, man reikia logikos ir sturkturos ir ,kad vidus pritartu smile.gif . Gal klystu, bet tokia jau mano pasauleziura.
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 04 27, 10:52)
Ar galima lygmenis traktuoti kaip kitas dimensijas ?

Manau yra skirtumas tarp skirtingu dimesniu, kad ir skirtingu energetiniu kunu ir hologramos smile.gif Dimensijos ir materija gali buti ivairi, o holograma tera materijos atvaizdavimas. pzv apie msu galima sakyti turim emocini kuna, siela, dvasia ir t.t. bet tai vis tiek mes, musu dalis, ne tik kazkoks trasnliavimas netikras, iliuzinis.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 10:59)
Nežinau, kaip su tais terminais, nes kai reikia ką nors paaiškinti, tai tampa sudėtinga dėl specialių terminų nebuvimo. Nieko nuostabaus, kad terminų nėra, nes tokiu dalykus mato vienetai... Matytų daugiau žmonių, jei galvotų apie karmos balansavimą, savo amžinumą, o ne tik apie šį trumpą gyvenimą, kurio metu energija eikvojama pinigų uždirbimui, namų statymui ir pan. Ir tik miręs žmogus pamato, kad viskas yra kitaip, nei manė, bet pakeisti jau nieko nebeįmanoma...

Skutau dabar morkas ir galvojau, kaip sistemiškai paaiškinti žmogaus sandarą. Visi kalba apie auras, čakras, bet niekur neradau apie robotinį žmogaus kūną. Pats žmogus yra per kelis lygmenis: tas, kurį mes matome, energiniai kūnai ir dar robotinis kūnas. Tie, kurie mėgintų neigti robotinio kūno egzistavimą, jį nori nenori pajunta senatvėje, kai pradeda skaudėti sąnarius, smukti stuburas ir pan. Kol kūnas jaunas, stangrus, jis atlaiko robotinio kūno svorį. O vėliau prasideda skausmai.

Nemanai, kad gali visgi irgi klysti?ar jautiesi nebeklystanti? kaip kazkam kataliku realigija atrodo realybe, taip tau tavo patyrimai? Juk gali daug ko nezinoti ir tai, ka patiri gali buti tik holograma, o gal tik viena is realybiu, o gal tau tie vadinami dievai pudrina smegenis? smile.gif

Tai taip ir nesupratau, kas zmones sukure? jei kazkas tik atsiveze auksa pakasinet,i tai vis tiek is kazkur tie zmones turejo atsirasti? O kas auksa sukure?

O jei senatveje zmogui neskauda nei sanariu, nei stuburas smunka? nors siaip sie dalykai labai paparstai biologiskai paaiskinami, be mistiku...
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 14:11)
Papildyta:
]

Ta nuotrauka nera realybe, cia absurdas, paziurekit i seselius smile.gif Pameginkti atkurti realybeje : )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 27 balandžio 2017 - 17:49