Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 26, 21:34)
Matomai is praeitu gyvenimu kazkas like, ka reikejo taip sispresti, kitu paiskinimu nezinau, sitoks man logiskiausias. O kaip tu galvoji kodel?
Papildyta:

O kas sukure zeme?tie patys tavo dievai, kurie paskui sugalvojo pakasineti? siaip aukso susikurti negalejo be zemes ir be zmoniu?
Atleisk, bet bet man toks paaiskinimas nelogiskas ir su mano vidum nesutampa smile.gif Taip gal buvo gal ir kase zmones auksa gal ir kokie ateivei juos isnaudojo, apsiskelbe dievais, kaip ir dabar kasa, bet tai tikrai ne Dievas vercia juos kasti.
Manau, kad tikslingai taip klaidinami zmones, kad jie niekas, kad jie tik vergai, tik biorobotai is vis sukurti tik del kazkokiu darbu ir pan,o zeme tik holograma, kad tik nesinaudotu meiles energija, kad tik nesiplestu ju potencija....
Siaip tikrai girdejus tas istorijas apie auksa, apie baltuosius zmones atvestus ateiviu ir apie juoduosius tikruosius zemes gyventojus, apie delfinu leidima tokiems darbas ir t.t. tik nelabai man jie itikinantys, nesakau, kad taip nebuvo, kaip ir minejau auksa ir dabar kasineja, tik va su zmoniu kilme man kazkas cia ryskiai ne taip ir atrodo dievais vadinat viska ka netingit smile.gif

Kas tau yra dievas ar dievai?


Na, bent jau mokslas labai rimtai į tai žiūri smile.gif O "tik" skamba gana nuvertinančiai smile.gif

O kas blogo gyventi hologramoje? Kaip jau minėjau, Micheal Talbot knygoje holograma paaiškintų labai daug pasaulio anomalijų ir keistumų. Kai, tarkime, materialisto pasaulėžiūroje netelpa dvasiniai reikalai, o idealisto - materiali tikrovė, tai hologramos požiūryje logiškai sugyena viskas kartu - materialus pasaulis, evoliucija, praeiti gyvenimai, vaiduokliai, multivisatos ir t.t. Užtai man tas hologramos požiūris kaipo toks - labai patrauklus ir, sakyčiau, didis smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 27, 09:04)
Na, bent jau mokslas labai rimtai į tai žiūri smile.gif O "tik" skamba gana nuvertinančiai smile.gif

O kas blogo gyventi hologramoje? Kaip jau minėjau, Micheal Talbot knygoje holograma paaiškintų labai daug pasaulio anomalijų ir keistumų. Kai, tarkime, materialisto pasaulėžiūroje netelpa dvasiniai reikalai, o idealisto - materiali tikrovė, tai hologramos požiūryje logiškai sugyena viskas kartu - materialus pasaulis, evoliucija, praeiti gyvenimai, vaiduokliai, multivisatos ir t.t. Užtai man tas hologramos požiūris kaipo toks - labai patrauklus ir, sakyčiau, didis smile.gif  ax.gif


Holograma galima paaiškinti ir dievų egzistavimą: pirmame aukšte paprasti žmonės, antrame dievukai, trečiame dievai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 10:21)
Holograma galima paaiškinti ir dievų egzistavimą: pirmame aukšte paprasti žmonės, antrame dievukai, trečiame dievai  ax.gif

antrame regis elfai
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 27, 10:27)
antrame regis elfai


Aš apie valdymą.

Vaikštinėjant gamtoje galima rasti vietų, kuriose plika akimi matyti kiti lygmenys.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 10:33)
Aš apie valdymą.

Vaikštinėjant gamtoje galima rasti vietų, kuriose plika akimi matyti kiti lygmenys.


Ar galima lygmenis traktuoti kaip kitas dimensijas ?
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 27, 10:52)
Ar galima lygmenis traktuoti kaip kitas dimensijas ?


Nežinau, kaip su tais terminais, nes kai reikia ką nors paaiškinti, tai tampa sudėtinga dėl specialių terminų nebuvimo. Nieko nuostabaus, kad terminų nėra, nes tokiu dalykus mato vienetai... Matytų daugiau žmonių, jei galvotų apie karmos balansavimą, savo amžinumą, o ne tik apie šį trumpą gyvenimą, kurio metu energija eikvojama pinigų uždirbimui, namų statymui ir pan. Ir tik miręs žmogus pamato, kad viskas yra kitaip, nei manė, bet pakeisti jau nieko nebeįmanoma...

Skutau dabar morkas ir galvojau, kaip sistemiškai paaiškinti žmogaus sandarą. Visi kalba apie auras, čakras, bet niekur neradau apie robotinį žmogaus kūną. Pats žmogus yra per kelis lygmenis: tas, kurį mes matome, energiniai kūnai ir dar robotinis kūnas. Tie, kurie mėgintų neigti robotinio kūno egzistavimą, jį nori nenori pajunta senatvėje, kai pradeda skaudėti sąnarius, smukti stuburas ir pan. Kol kūnas jaunas, stangrus, jis atlaiko robotinio kūno svorį. O vėliau prasideda skausmai.
Atsakyti
Biologinis=robotinis?
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 27, 11:41)
Biologinis=robotinis?


Ne. Manau, filmuose matei kiborgus. Mes panašiai atrodom.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 27 balandžio 2017 - 11:15
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 27, 11:59)
Nieko nuostabaus, kad terminų nėra, nes tokiu dalykus mato vienetai... Matytų daugiau žmonių, jei galvotų apie karmos balansavimą, savo amžinumą, o ne tik apie šį trumpą gyvenimą, kurio metu energija eikvojama pinigų uždirbimui, namų statymui ir pan. Ir tik miręs žmogus pamato, kad viskas yra kitaip, nei manė, bet pakeisti jau nieko nebeįmanoma...

Skutau dabar morkas


Ir tu jau tas vienetas, tai čia be abejonių. smile.gif
Ar teisingai supratau, kad jei žmogus uždirba pinigus, stato namą, tai jis jokiu būdu jau nebus tas matantis, jis negali galvoti apie karmos balansavimą, savo amžinumą ir t.t. Čia jau tik nedirbančiam ir turinčiam daug laisvo laiko tai duota? biggrin.gif

Iš kur gavai morką? Nes aš galiu galvoti apie karmas nuo ryto iki vakaro, kalbėti su 150 elfų ar angelais, bet nuėjus į prekybos centrą man niekas veltui nei pieno, nei batono neduos. Ir ką tada? O tau duoda? Taip, kad kalbėti tam tikra prasme paniekinančiai apie žmogų uždirbantį pinigus (dažnai jis dar tą kalbančią su elfais moterį išlaiko) statantį namą yra negražu. Pamanyk, toks jei nestatytų, tai gal kažką matytų. Gal būtų tas vienetas? O jam gal nereikia nieko matyti? Jis laimingas, kad stato namą, kuria, užsiima malonia sau veikla.
Susireikšminimas pas tave tai oho. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 27, 13:09)

Susireikšminimas pas tave tai oho.  biggrin.gif


Jei matai manyje susireikšminimą, tada tavyje pavydas ohoho.
Jei santechnikas kalba apie naujo modelio klozetą, viskas tvarkoje, bet jei vaižgantė kalba apie savo kasdienybę, ji, vadinasi, susireikšminus. Taip, kaip santechnikas žiūri į vamzdžius, taip aš žiūriu į lygmenis, į dievus, į žmogaus sandarą. Argi sunku tai suprasti? Manau, kad kol žmogus nesupranta, kas jis toks, kaip jis pats sudarytas, kokia prasmė jam diskutuoti apie dievus?
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 27, 13:09)
Ir tu jau tas vienetas, tai čia be abejonių.  smile.gif
Ar teisingai supratau, kad jei žmogus uždirba pinigus, stato namą, tai jis jokiu būdu jau nebus tas matantis, jis negali galvoti apie karmos balansavimą, savo amžinumą ir t.t. Čia jau tik nedirbančiam ir turinčiam daug laisvo laiko tai duota?  biggrin.gif


Žmogus daug ką gali, bet daug ko tiesiog nedaro. Dauguma kogero gyvena kaip triušiai. Gi žinot kaip jie gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 27, 13:09)
Taip, kad kalbėti tam tikra prasme paniekinančiai apie žmogų uždirbantį pinigus (dažnai jis dar tą kalbančią su elfais moterį išlaiko) statantį namą yra negražu.ht]


Dar neaišku, kas ką išlaiko. Mes abu su vyru mokam PSD, bet medicininėse įstaigose nesilankom. Dukra kartą metuose nueina pas gydytoją pažymos pasiimti, bet ne mums ji reikalinga.
Matyt, kžkokią tamstos skausmingą vietą užkabinau mirksiukas.gif
Atsakyti