Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Aimeja @ 2017 04 26, 14:39)
Nieko aš nesakau, aš tik galvoju, kad tu tikriausiai esi Ksena.  mastau.gif  duel.gif

Ne, per toli gi, iš arčiau aš
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 26, 09:18)
Jūsų neteisybė gali būti kito teisybė. Ar jūs ribas nustatote?
Papildyta:

Juo persmelkti jūsų postai, jei tik kas jums paprieštarauja.

Nu va, vėl žmones įžeidinėjat. Tik ateina naujas žmogus ir pavarot ant jo.




QUOTE(Monteverte @ 2017 04 26, 09:31)


Čua gal tau taip atrodo, kad tu nekeiki, iš šono juk geriau matosi ax.gif


Tau paciai tinkantys tavo pastebejimai kitiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 26, 15:02)
Tau paciai tinkantys tavo pastebejimai kitiems  mirksiukas.gif

Aš bent nevaidinu geros, pūkuotos, liberalės kaip kai kas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 26, 15:28)
Aš bent nevaidinu geros, pūkuotos, liberalės kaip kai kas bigsmile.gif

mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 22:59)
Butent  4u.gif , as ir kalbu apie zmoniu veiksmu priezastis. Priezastis kurios itakos ne vien juos, bet ir ju palikuonys. Uz tas pasekmes jie ir turi nesti atsakomybe, o ne kaltinti kitus..........

4u.gif pilnai sutinku
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 26, 09:18)
Betgi ne aš tą žodį rūstybė ar kerštas sugalvojau. Nuo senų senovės žmonės dievo ir bijojo, ne tik gerbė ax.gif Aš tai nemanau, kad seniau gyveno durniai, o mes jau čia kažkokie tai proto bokštai.

Negali žinot ar savo paties ar kas padėjo smile.gif

Nu tai zmones daug ko prisifantazuoja, ypac kai reikia nusimest atsakomybe uz savo nesamones, tai va atsiranda rustus dievai, vaikams dar sako, kad ragana ateis ir pagaus ir t.t. smile.gif Kuo bukesnis zmogus tuo daugiau baimiu, kai nepazysti saves, gamtos, tai kas belieka - bijoti smile.gif Bet jei mastai bent logiskai, be jokiu ten praktiku, siaip nu tai jei Dievas sukure zmogu, jei tai jo vaikas, jo paveikslas ir panasumas, jei skyre jam visa meile, apie kokia rustybe gali eiti kalba? Sakot sukure, kad pakankintu? man visgi tada prasilenkia laisvos valios galimybes su tuom...

100 proc nieko negali zinot, bet as taip manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 26, 17:22)
Nu tai zmones daug ko prisifantazuoja, ypac kai reikia nusimest atsakomybe uz savo nesamones, tai va atsiranda rustus dievai, vaikams dar sako, kad ragana ateis ir pagaus ir t.t. smile.gif Kuo bukesnis zmogus tuo daugiau baimiu, kai nepazysti saves, gamtos, tai kas belieka - bijoti smile.gif Bet jei mastai bent logiskai, be jokiu ten praktiku, siaip nu tai jei Dievas sukure zmogu, jei tai jo vaikas, jo paveikslas ir panasumas, jei skyre jam visa meile, apie kokia rustybe gali eiti kalba? Sakot sukure, kad pakankintu? man visgi tada prasilenkia laisvos valios galimybes su tuom...

100 proc nieko negali zinot, bet as taip manau smile.gif

Kodėl tada miršta ilgai laukti ir išmyluoti kūdikiai? Jie ką, savo blogomis mintimis susinaikina? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 26, 17:22)
4u.gif pilnai sutinku
Papildyta:

Nu tai zmones daug ko prisifantazuoja, ypac kai reikia nusimest atsakomybe uz savo nesamones, tai va atsiranda rustus dievai, vaikams dar sako, kad ragana ateis ir pagaus ir t.t. smile.gif Kuo bukesnis zmogus tuo daugiau baimiu, kai nepazysti saves, gamtos, tai kas belieka - bijoti smile.gif Bet jei mastai bent logiskai, be jokiu ten praktiku, siaip nu tai jei Dievas sukure zmogu, jei tai jo vaikas, jo paveikslas ir panasumas, jei skyre jam visa meile, apie kokia rustybe gali eiti kalba? Sakot sukure, kad pakankintu? man visgi tada prasilenkia laisvos valios galimybes su tuom...

100 proc nieko negali zinot, bet as taip manau smile.gif


Meilę? Tie, kurie pirmieji Žemėje kasė auksą tūkstančius metų, irgi buvo mylėjimui atvežti?
Dievai tokie pat pragmatiški kaip ir žmonės. Jei jau sukūrė, matyt, reikia juos kažkaip panaudoti/išnaudoti, o ne mylėti ir mylėtis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 26, 19:00)
Meilę? Tie, kurie pirmieji Žemėje kasė auksą tūkstančius metų, irgi buvo mylėjimui atvežti?
Dievai tokie pat pragmatiški kaip ir žmonės. Jei jau sukūrė, matyt, reikia juos kažkaip panaudoti/išnaudoti, o ne mylėti ir mylėtis.

Dievas sukure zeme ir del aukso nusprende sukurti zmones biggrin.gif Is kur jus tas mintis traukiate Vaizgante? biggrin.gif

Kokiais Dievais jus tikite ? 4u.gif Kazkada pastebejau rasant apie pagonis, bet jie labiau tikejo apie dvasiu persikelima i gamta, augalus, ne i Dievus ...

Jus vis dar ieskote savo tikejimo? Matau kad domites labai daug kuo. Turite daug ziniu taipogi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 26, 19:25)
Dievas sukure zeme  ir del aukso nusprende sukurti zmones  biggrin.gif  Is kur jus tas mintis traukiate Vaizgante?  biggrin.gif

Kokiais Dievais jus tikite ?  4u.gif Kazkada pastebejau rasant apie pagonis, bet jie labiau tikejo apie dvasiu persikelima i gamta, augalus, ne i Dievus ...

Jus vis dar ieskote savo tikejimo? Matau kad domites labai daug kuo. Turite daug ziniu taipogi.  4u.gif


Įtariu is Ren TV. Mano mama kazkaip buvo uzsikabliavusi, bet acu dievui susiprotejo pati, kad tai ne dokumentika, o manipuliacija faktais...

Jei rimtai, zinoma mes viduje galime kvestionuot pateikta versija, kai eina kalba apie mus. Kai kalba eina apie kita asmeni, mes turime priimti jo pasirinkima kuo tiketi. Kaip jau rasiau anksciau kiekvienas musu pasirenka tai kas arciau musu paciu suvokimo.

Siaip, mane glumina kai zmonesm teigia kad dominuoja blogis ir t.t. As tikiu minties galia, kad tai ka galvoji materializuojasi itakoja tavo gyvenima. Galimai ju pesimistines mintys ir itakoja juju gyvenima...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 26, 17:37)
Kodėl tada miršta ilgai laukti ir išmyluoti kūdikiai? Jie ką, savo blogomis mintimis susinaikina? cool.gif

Matomai is praeitu gyvenimu kazkas like, ka reikejo taip sispresti, kitu paiskinimu nezinau, sitoks man logiskiausias. O kaip tu galvoji kodel?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 26, 19:00)
Meilę? Tie, kurie pirmieji Žemėje kasė auksą tūkstančius metų, irgi buvo mylėjimui atvežti?
Dievai tokie pat pragmatiški kaip ir žmonės. Jei jau sukūrė, matyt, reikia juos kažkaip panaudoti/išnaudoti, o ne mylėti ir mylėtis.

O kas sukure zeme?tie patys tavo dievai, kurie paskui sugalvojo pakasineti? siaip aukso susikurti negalejo be zemes ir be zmoniu?
Atleisk, bet bet man toks paaiskinimas nelogiskas ir su mano vidum nesutampa smile.gif Taip gal buvo gal ir kase zmones auksa gal ir kokie ateivei juos isnaudojo, apsiskelbe dievais, kaip ir dabar kasa, bet tai tikrai ne Dievas vercia juos kasti.
Manau, kad tikslingai taip klaidinami zmones, kad jie niekas, kad jie tik vergai, tik biorobotai is vis sukurti tik del kazkokiu darbu ir pan,o zeme tik holograma, kad tik nesinaudotu meiles energija, kad tik nesiplestu ju potencija....
Siaip tikrai girdejus tas istorijas apie auksa, apie baltuosius zmones atvestus ateiviu ir apie juoduosius tikruosius zemes gyventojus, apie delfinu leidima tokiems darbas ir t.t. tik nelabai man jie itikinantys, nesakau, kad taip nebuvo, kaip ir minejau auksa ir dabar kasineja, tik va su zmoniu kilme man kazkas cia ryskiai ne taip ir atrodo dievais vadinat viska ka netingit smile.gif

Kas tau yra dievas ar dievai?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 26, 19:25)
Dievas sukure zeme  ir del aukso nusprende sukurti zmones  biggrin.gif  Is kur jus tas mintis traukiate Vaizgante?  biggrin.gif

Kokiais Dievais jus tikite ?  4u.gif Kazkada pastebejau rasant apie pagonis, bet jie labiau tikejo apie dvasiu persikelima i gamta, augalus, ne i Dievus ...

Jus vis dar ieskote savo tikejimo? Matau kad domites labai daug kuo. Turite daug ziniu taipogi.  4u.gif


Ne, joks dievas jų nekūrė, jie buvo atvežti.
Pamenu, kai kokiais 1999-aisiais skaičiau apie tai čenelingą rusų kalba, tiesiog nepatikėjau. Bet žiūrinėdama gyvenimus radau vieną iš to laikotarpio. Gražaus ten nebuvo nieko... Tik nėra prasmės man apie tai rašyti, nes sakysit, kad tai mano fantazijos.
Tikėjimo jokio neieškau, man jis nereikalingas. Tiesiog daug žinau, bet ne iš knygų, o iš kasdieninės praktikos.
Manęs visai nestebina, kai žmonės manimi netiki. Ypač tie, kurie manęs nepažįsta gyvai. Bet ar turėčiau įtikinėti? Nematau prasmės. Kiekvienas gyvena savo suvokimų rėmuose.
Niekam nesistengiu įtikti, nes man jau nebsvarbu, ką kas apie mane galvoja... Kai kada žinios išties išlaisvina.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 26, 21:27)
Matomai is praeitu gyvenimu kazkas like, ka reikejo taip sispresti, kitu paiskinimu nezinau, sitoks man logiskiausias. O kaip tu galvoji kodel?

Tai jei Dievas gėris, šviesa, davęs tik įrankius, kuriuos turime tobulinti, kas ten gali būti iš kur likę žmogui blogo ir dar iš praeito gyvenimo? Nu argi logiška?
Aš tai nežinau ir nebijau to pripažinti. Galvoju gal prakeiksmas koks, bet aišku ne šiaip kokios tarškos patarškos padarytas, o mokančio arba siaubingai įskaudinto žmogaus, pvz. dėl pralieto kraujo. Būna, kad ne tą niekadėją keikia, o jo vaikus.
Arba tiesiog medicinos klaidos. Klaidos ta prasme, kad gelbėjo paliegėlius ir nėra giminėje stiprių genų, patys kažkaip kapstosi, o vaikams pareina programa prieš imunitetą nukreipta.
Bet kokiu atveju, gėrio nematau šioje situacijoje ir pagalbos nematau, nebent tik Dievo nesikišimą, palikimą viską išties žmogaus valiai tuomet.
Atsakyti