Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 22:42)
As manau kad tai pasekme to zmogaus, ar jo giminacio, kurio tam tikras elgesys itakojo ainius.
...
[right][snapback]71591963[/snapback][/right]

Bet juk visa tai ir yra priezastys, ka vardinat. O tie veiksniai irgi turi priezastis...
Beda ta, kad daugelis zmoniu turi daug kompleksu, ir badnyma ieskot priezasciu nuraso kaltinimui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 25 balandžio 2017 - 21:50
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 25, 22:49)
Bet juk visa tai ir yra priezastys, ka vardinat. O tie veiksniai irgi turi priezastis...
Beda ta, kad daugelis zmoniu turi daug kompleksu, ir badnyma ieskot priezasciu nuraso kaltinimui...


Butent 4u.gif , as ir kalbu apie zmoniu veiksmu priezastis. Priezastis kurios itakos ne vien juos, bet ir ju palikuonys. Uz tas pasekmes jie ir turi nesti atsakomybe, o ne kaltinti kitus. REikia kaltinti ne Dieva, o tarkim seneli, kuris vienokiu ar kitokiu metu stokodamas kritinio mastymo neivertino savo veiksmu pasekmiu, kurios ateityje itakos artimu zmoniu gyvenimus.

kaip as minejau, kad ir neisnesioti vaikai, jie isauge platins pazeista gena, kuris itakos populiacijos genofonda, tures itakos ne tik reprodukcijai, bet ir galimoms ligoms.

TAme ir esme, rodos elgiames humaniskai, bet tas humaniskumas su laiku atnes rimtas pasekmes. Nes buvo nepaisoma Dievo numatytos tvarkos. Kas baudzia Dievas, ar zmogus pats save...

Man aplamai visi tiek kaltinimai Dievui yra beprasmiai.
Atsakyti

Pritariu del isisenejusio pykcio, nepasitenkinimo.. visa tai , o ir panasios neg energijos pereina I ligas. Kaip pvz tos, kurios cia minimos, pasireiskia per bronchu spazmus, sloga, inkstu sutrikimais 

Atsakyti
Kas yra kritinis mąstymas? Man atrodo, jo mylėtoja pati keistai jį supranta. Duosiu ūkišką pvz: Marytė mato, kaip už kampo rūko kaimynės sūnus, ji susiraukia ir piktai pamąsto: na jau ne, mano sūnus nerūkys. Tikrai tokiu atveju meilės, švelnumo, atjautos ar kt energijų nė su žiburiu nerasi. Po kritišku žiūrėjimu į tai, ką kitas mąsto, kalba, daro, visuomet slepiasi negatyvas.
Kritinis mąstymas turi savas pasekmes. Nuo 2005 m., kai atsiradau šiame forume, iki užkimimo žmonėms aiškinau apie dvasines ligų priežastis. Kai kurie iki šiol to negirdėjo, nors dabar informacijos per akis.
Po kritiniu mąstymu slypi krūva negatyvių energijų, kurios su laiku sukelia bronchų spazmus, slogą, inkstų problemas, kaip rašė xor, surakina viršutinę nugaros dalį. Ši energija kažkodėl labai siurbliuoja gyvybinę energiją, susikaupusią inkstuose, o tai lemia blogėjančią sveikatą.
Kur kas didesnė nauda yra kitus stebėti neutraliai, be jokių kritiškumų. Stebi ir sau pritaikai. Ir sveikatai nekenkia...
Atsakyti
Dėl to vadinamo humaniškumo, dėl kurio silpsta žmonių populiacija, pritariu. Esu griežtai prieš dirbtinį apvaisinimą, nedžiugina leidimas daugintis psichiniams ligoniams ir pan. Dar vienas pavyzdys- gulbės. Jų vis daugiau rudenį neišskrenda, nes... jas žmonės tiesiog peršeria. Neišskrendančių gulbių vaikai taip pat neskrenda, ir tie riebūs ir laimingi. Mano supratimu, neišskridusias gulbes reikėtų be gailesčio šaudyti, o už jų šėrimą skirti dideles baudas. Ta mūsų "meilė" gamtai atsisuka prieš mus pačius...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 22:28)
Siaip jus suvokait ka rasot?



Aš tai suvokiu, o kas trugdo jums tai suvokti ?


QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 22:28)
Mano galva, jus nesuvokiat kas yra kritinis mastymas.




Suprantu tik tiek, kad tai yra įvertinimas per asmeninę prizmę. Apibrėžimų gali buti daug.

QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 21:26)
Mes visada vertinam-renkames tarp blogio ir gerio, kaip jau sakiau tai vadinama kritiniu mastymu.

Gėrio kogero net ir nėra, yra tik blogis ir mažesnis blogis.


Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 23:12)
Kas yra kritinis mąstymas? Man atrodo, jo mylėtoja pati keistai jį supranta. Duosiu ūkišką pvz:  Marytė mato, kaip už kampo rūko kaimynės sūnus, ji susiraukia ir piktai pamąsto: na jau ne, mano sūnus nerūkys. Tikrai tokiu atveju meilės, švelnumo, atjautos ar kt energijų nė su žiburiu nerasi. Po kritišku žiūrėjimu į tai, ką kitas mąsto, kalba, daro, visuomet slepiasi negatyvas.
Kritinis mąstymas turi savas pasekmes. Nuo 2005 m., kai atsiradau šiame forume, iki užkimimo žmonėms aiškinau apie dvasines ligų priežastis. Kai kurie iki šiol to negirdėjo, nors dabar informacijos per akis.
Po kritiniu mąstymu slypi krūva negatyvių energijų, kurios su laiku sukelia bronchų spazmus, slogą, inkstų problemas, kaip rašė xor, surakina viršutinę nugaros dalį.  Ši energija kažkodėl labai siurbliuoja gyvybinę energiją, susikaupusią inkstuose, o tai lemia blogėjančią sveikatą.
Kur kas didesnė nauda yra kitus stebėti neutraliai, be jokių kritiškumų. Stebi ir sau pritaikai. Ir sveikatai nekenkia...


As pradedu abejoti kad jus esate mokytoja. Nes pedagogai zino kas yra krtinis mastymas, ir tokiu pvz. apie ji nepateikineja kaip pateikiat jus. Jus ziniai tai ne krtinis mastymas.

Dar karta pakartosiu ka reiskia kritinis mastymas. Tai savo, kito asmens vieksmu, ju paskemiu suvokimas.

Pvz. Jei as isgersiu svaigalu, as negalesiu vairuoti automobilio, nes alkoholis itakos mano aplinkos suvokima, atims kritini mastyma, todel as kelsiu gresme saugumui zmoniu kurie vaziuos kartu su manimi, ir kitiems eismo dalyviams.

Kits pvz. kai siejamas su kitu zmogaus elgesiu. Jei as neuzkirsiu kelio smurtui pries vaika, as tampu lygiai tokiu apt smurtautoju kaip ir jo tevai. Mano kaip piliecio prievole reaguoti ir pranesti policijai apie vykdoma nusikaltima.

Kritinio mastymo nebuvimas, atnesa kruva negativiu pasekmiu, basiausios ju zmoniu mirtys, kurios itakoja ju artimuju gyvenimus.

Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 23:29)
As pradedu abejoti kad jus esate mokytoja. Nes pedagogai zino kas yra krtinis mastymas, ir tokiu pvz. apie ji nepateikineja kaip pateikiat jus. Jus ziniai tai ne krtinis mastymas.

Dar karta pakartosiu ka reiskia kritinis mastymas. Tai savo, kito asmens vieksmu, ju paskemiu suvokimas.

Pvz. Jei as isgersiu svaigalu, as negalesiu vairuoti automobilio, nes alkoholis itakos mano aplinkos suvokima, atims kritini mastyma, todel as kelsiu gresme saugumui zmoniu kurie vaziuos kartu su manimi, ir kitiems eismo dalyviams.

Kits pvz. kai siejamas su kitu zmogaus elgesiu. Jei as neuzkirsiu kelio smurtui pries vaika, as tampu lygiai tokiu apt smurtautoju kaip ir jo tevai. Mano kaip piliecio prievole reaguoti ir pranesti policijai apie vykdoma nusikaltima.

Kritinio mastymo nebuvimas, atnesa kruva negativiu pasekmiu, basiausios ju zmoniu mirtys, kurios itakoja ju artimuju gyvenimus.


Dešimt metų nebedirbu mokykloje...
Siūlau junginį "kritinis mąstymas" keisti junginiu "sveikas protas". Kiekvienas žodis turi savo krūvį. Žodis "kritinis" turi savo negatyvią energiją...
(O su policija gal atsargiai, bent jau mūsų valstybėje...)
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 04 25, 23:29)

Gėrio kogero net ir nėra, yra tik blogis ir mažesnis blogis.


O taip. Ir nėra nieko baisiau už tuščią pozityvumą...
Atsakyti
QUOTE(xor @ 2017 04 25, 23:29)
Aš tai suvokiu, o kas trugdo jums tai suvokti ?
Suprantu tik tiek, kad tai yra įvertinimas per asmeninę prizmę. Apibrėžimų gali buti daug.
Gėrio kogero net ir nėra, yra tik blogis ir mažesnis blogis.


As zinau irgi. Intelektualinis velnias. Man teko jau diskutuoti su dilentantais.

As rasau bendrazmogiskas tiesas. Kurios zinomos kiekvienam pedagogui. Beje apie kritini mastyma daug yra parases anglu filosofas Beitrand Russet. Taigi, as neketinu savintis svetimus laurus.

Cia jusu asmeninis vertinimas. Bet tai nera aksioma. Man zmogiskai jusu gaila, kad jus supa vien blogis.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 23:37)


As rasau bendrazmogiskas tiesas. Kurios zinomos kiekvienam pedagogui. 


Aš nežinau. Tuo metu, kai dirbau mokykloje, mums buvo uždrausta apie tai kalbėti... Taip ir likau nesupratus, kas tas kritinis mąstymas nagrinėjant literatūrinius kūrinius...Man tokio neprireikė...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 23:35)
Dešimt metų nebedirbu mokykloje...
Siūlau junginį "kritinis mąstymas" keisti junginiu "sveikas protas". Kiekvienas žodis turi savo krūvį. Žodis "kritinis" turi savo negatyvią energiją...
(O su policija gal atsargiai, bent jau mūsų valstybėje...)



Aciu Dievui. Nors as abejoju tuo, man sunku suvokti kad pedagogas neismano savo amato pradmenu, nesuvokia kas yra kritinis mastymas, sieja ji vien su negatyvu, beje, kritinis mastymas yra sveiko proto pozymis.

Zodis kritinis, turi negatyvia energija tik infantiliam zmogui, kuris vengia atsakomybes uz savo veiksmus.

************

Puikiai bendradabiauju su teisesaugos organais, uzkertu kelia smurtui pries vaikus.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 23:43)
Aciu Dievui. Nors as abejoju tuo, man sunku suvokti kad pedagogas neismano savo amato pradmenu, nesuvokia kas yra kritinis mastymas, sieja ji vien su negatyvu, beje, kritinis mastymas yra sveiko proto pozymis.

Zodis kritinis, turi negatyvia energija tik infantiliam zmogui, kuris vengia atsakomybes uz savo veiksmus.

************

Puikiai bendradabiauju su teisesaugos organais, uzkertu kelia smurtui pries vaikus.


Seniai mąstau ne kaip lietuvių kalbos mokytoja, tą amatą esu užmiršus, man jis nebeįdomus... Laikas eina, mano suvokimai nestovi vietoje. Moonte, elementariai noriu paaiškinti, kad jei žmogus nori būti sveikas, jis į viską, kas bevyktų jo gyvenime, turi žiūrėti ramiai. Man tai nėra lengva, nes esu gana emocinga.
Matyt, esu infantilus žmogus. Bet pačios vartojami žodžiai "diletantas", "infantilus" rodo pačios santykį su žmonėmis... Vertinimą ir smerkimą. Žodis yra ženklas, jis charakterizuoja jo vartotoją. Deja, ne iš gražiosios pusės. Todėl tikrai nepavyks įrodyti, kad kritinis mąstymas yra gėris ir nekenkia sveikatai...
Atsakyti