Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 19:09)

Tai moteriai, kuri neturi vaiku pasakyciau, matyt jai gyvenime skirta kita misija, kuri tikrai nesumenskta vien todel kad ji negali tureti vaiku.


Na taip.

Man užkliuvo pats manymas, kad dievas jau viską davė...Nerandu logikos. Mnao supratimu, daug kas vyksta tiesiog pagal karmos įstatymą. Daug kas, bet ne viskas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 19:12)
Na taip.

Man užkliuvo pats manymas, kad dievas jau viską davė...Nerandu logikos. Mnao supratimu, daug kas vyksta tiesiog pagal karmos įstatymą. Daug kas, bet ne viskas...


As nepamenu kad kas akcentavo VISKA.
Nors, kaip rasiau galimybe gyventi, yra akstinas kurti, siekti to kas man aktualu. Todel man pati didziausia dovana yra gyvenimas t.y. galimybe gyventi pilna ta zodzio prasme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 balandžio 2017 - 18:30
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 25, 17:59)
Aš ne į temą pjaunu smile.gif

Užkliuvo Vaižgantės pasakymas "neturi vaikų, matyt yra dėl ko". Kažkas panašaus.

Prisiminiau vieną giminaitę, kuri nelabai gilinasi į dvasinius reikalus, tačiau yra be galo geros širdies, atjaučianti, pareiginga, darbšti, gera žmona. Na, bent iš šono taip atrodo. Ir negali susilaukti vaikų. Tad pamaniau, jog kokio nors "pažengusio" žmogaus pasakymas, kad neturi vaikų ir matyt yra dėl ko, vedant prie to, kad praeituose jos gyvenimuose buvo kažas negero, ją turbūt be galo įskaudintų.

Labai dažnai pastebiu netiesioginius teisimus. Tiek SM, tiek realiam gyvenime ir tiesiog nesuprantu, kam to reikia.

Pasistengsiu daugiau nebediskutuot ne į temą.



Butent mirksiukas.gif Tie kurie taip visus teisia, gal kazkada irgi bus teisiami ? Prirasinedami kitiems ligas, gal patys sirgs jomis ? Juk pagal ju Dievus tai karmiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 25, 20:10)
Butent  mirksiukas.gif  Tie kurie taip visus teisia, gal kazkada irgi bus teisiami ? Prirasinedami kitiems ligas, gal patys sirgs jomis  ? Juk pagal ju Dievus tai karmiskai  mirksiukas.gif


Siūlau apsidairyti aplink save ir rasti bent vieną neteisiantį. mirksiukas.gif O paskui gali ir į veidrodį žvilgtelėti. Nebūdama tobula, nelauk iš kitų tobulumo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 18:19)
O kur čia teisimas? Jei nėra vaikų, yra priežastys. Argi aš parašiau, kad todėl, kad bloga ar dar kažką? Gi neparašiau. Pati taip sugalvojai.  mirksiukas.gif

Na, tuomet jo čia nebuvo smile.gif Bet gyvenime būna ir dažniau negu reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 25, 20:31)
Na, tuomet jo čia nebuvo smile.gif Bet gyvenime būna ir dažniau negu reikia smile.gif


O kiek reikia?
Iš kitų visuomet tikimės daugiau nei iš savęs.
Kai suvoki, kad ką nors savyje pakeisti per vieną gyvenimą yra neįmanoma, apsiramini.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 20:12)
Siūlau apsidairyti aplink save ir rasti bent vieną neteisiantį.  mirksiukas.gif  O paskui gali ir į veidrodį žvilgtelėti. Nebūdama tobula, nelauk iš kitų tobulumo.

Sutinku, visi teisiam. Ir aš teisiu teisiančius. Ir kažkada, kai mačiau neteisybę gyvenime ir pykau ant engėjo, supratau, kad engti engėjo irgi engimas smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dewofsoul: 25 balandžio 2017 - 19:39
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 25, 20:37)
Sutinku, visi teisiam. Ir aš teisiu teisiančius. Ir kažkada, kai mačiau neteisybę gyvenime ir pykau ant engėjo, supratau, kad engti engėjo irgi engimas smile.gif


Kuo skiriasi TEISIMAS nuo VERTINIMO?

Ar jus atkreipet demesi, kad chamai nelaikydami bendrazmogiskas vertybes savo vertybemis, ju pagalba manipuliuoja kitus zmones, kuriems jos yra vertybe?

Velgi, griztant prie temos apie Dieva, labai pamokanti Chamo Nojaus sunaus istorija, beje kuri susijusi su tuo paciu TEISIMU-PASMERKIMU...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 25, 18:07)
Isizeidimas nebudingas Dievui smile.gif

Tik ne kazkokie dievai salina, o pats zmogus salina save, tokie desniai visiems vienodi...

Nu nelabai sraigtelis gal daugiau kurejas savo gyvenimo ?

O rūstybė?

Tik žmogus? O kai cunamis nuplauna, žaibas nutrenkia, meška sudrasko?

Nu kuria, kuria, kuria, bet vieną dieną bekuriant kaukšt ir plyta ant galvos užkrenta ir po kūrybos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 20:57)
Kuo skiriasi TEISIMAS nuo VERTINIMO?

Ar jus atkreipet demesi, kad chamai nelaikydami bendrazmogiskas vertybes savo vertybemis, ju pagalba manipuliuoja kitus zmones, kuriems jos yra vertybe?

Velgi, griztant prie temos apie Dieva, labai pamokanti Chamo Nojaus sunaus istorija, beje kuri susijusi su tuo paciu TEISIMU-PASMERKIMU...


Yra atskiros energijos: teisimo, vertinimo, smerkimo. Visos jos negatyvios, o negatyvas nėra nei mažesnis, nei didesnis...
Ne tik chamai manipuliuoja, tai puikiai įvaldę mes visi, net tie, kurie apie tai nepagalvoja...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 20:12)
Siūlau apsidairyti aplink save ir rasti bent vieną neteisiantį.  mirksiukas.gif  O paskui gali ir į veidrodį žvilgtelėti. Nebūdama tobula, nelauk iš kitų tobulumo.

Uhu, ypač kai dar ir visokiais prakeiksmais mėtosi šioji mūsų "šventuola" biggrin.gif
Atsakyti

O as manau, kad kritiskai vertinti savo ir kito veiksmus butina, taip zmogus ismoksta gyvenimo pamokas. Nematau tame negatyvo. Mazameciai vaikai nepakaltinami, nes neturi kritinio mastymo, nesugeba iki galo suvokti veiksmu pasekmiu. Beje kaip ir pagyvene zmones, ypac turintys senatvine demencija praranda si gebejima.

O as pasiuliau pakalbeti butent apie Chama Nojaus sunu, kodel jo elgesys amziams paliko pedsaka, o amoralius zmones vadina chamais.

Atsakyti