Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 12:12)
Mačiau, kaip mano sūnūs pasikeitė, gimus sesei. Nešiojo, ant puodo sodino, knygutes skaitė. Tai neįkainojama patirtis. Moterys, tinginčios gimdyti vaikus, viengimiui įduoda lėlę ir planšetę, o pačios gyvena vyrišką gyvenimą. Paskui vieną dieną nueina į moteriškumo seminarą, apsimauna ilgą sijoną ir nusprendžia, kad tai puiku. O vaiką augina darželis ir mokykla ir taip suluošina, kad jis paskui gyvena kaip zombis, nežinodmas, kas toks yra ir ką čia veikia...
Koks dar ten vidinis kompas, kai moterys moteriškumą šaldymo kamerose laiko...


O as manau kad moterys vaikus negimdo ne todel kad tingi. Pagaliau augina zmones ne vien savo biologinius vaikus, tam reikia daugiau pasisventimo nei savo. Taigi nereikia jau taip nuvertinti zmones. Ir pagaliau ne tas kas pagimdo, o tas kas uzaugino.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 12:34)
Nėra ką galvoti- moteriai turėtų būti aišku, kokia jos gyvenimo prasmė: per vaikus, per vaikų užauginimą. Per tai ir jos augimas. O ne sėdėti ofise prie kompo ir forume diskutuoti apie dvasingumą. Va vyrams kur kas sudėtingiau...


Cia tu taip nusprendei. As gi manau, kad moteris visu pirma yra zmogus-asmenybe, ne siaip zmogus, bet ir mastantis, kuriantis ir jos funkcija zemeje neapsiriboja vien reprodukcija. Ji tikrai nera inkubatorius, o vyrai tikrai nera vien reproduktoriai. Kiekvienas gyvuly dauginasi be problemu, su dvasingumu tai visai nesusije.

Pagaliau ta pati moteris gali puikiausiai dirbti ofise,sukurti nuostabiausia produkta, ar pagelbeti zmonems, ar lysveje augindama nuostabiausius pomidorus. Tuo paciu isaukleti puikiausius vaikus. Vienas kitam netrukdo. Zinoma, su salyga, je nesi tinginys, esi kuribingas zmogus. Beje dazniausiai tos moterys kurios nepasiriboja vien reprodukcine veikla, turi dar ir kita-asmenine veikla, kuri itakoja jos kaip kurejos vystimasi isaugina pilnavercius palikuonis, nes ju akiratis platesnis.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 12:45)
O as manau kad moterys vaikus negimdo ne todel kad tingi. Pagaliau augina zmones ne vien savo biologinius vaikus, tam reikia daugiau pasisventimo nei savo. Taigi nereikia jau taip nuvertinti zmones. Ir pagaliau ne tas kas pagimdo, o tas kas uzaugino.



Karmos balansavimas auginant svetimus vaikus nėra pasišventimas...

Tai, kas vadinama dvasingumu, puikiai realizuojama auginant vaikus, nes yra vienintelis auklėjimo metodas- asmeninis pavyzdys. Jei nori, kad vaikai nesirgtų, kad užaugtų padorūs žmonės, privalai labai daug dirbti su savimi. Tai be galo sunku.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 13:32)
Karmos balansavimas auginant svetimus vaikus nėra pasišventimas...

Tai, kas vadinama dvasingumu, puikiai realizuojama auginant vaikus, nes yra vienintelis auklėjimo metodas- asmeninis pavyzdys. Jei nori, kad vaikai nesirgtų, kad užaugtų padorūs žmonės, privalai labai daug dirbti su savimi. Tai be galo sunku.


Tuomet kaip ir auginant nuosavus.
Is esmes viska galima subanalinti ziurint is ciniko pozicijos.

Bent jau man, saziningai, visiskai nusispjauti i savo karma, as nerenku pliuspunktu. Tiesiog stengiuosi gyventi saziningai, kaip liepia sirdis, kaip moke mane tevai, nemeluodama sau.

TAm kad buti pavizdziu vaiku reikia buti asmenybe, ne vien reproduktoriumi, todel jei esi harmoninga asmenybe negali apsiriboti vien vaiku auginimu.

Taigi, isvada, nereikia nuvertinti nei vieno zmogaus egzistencijos etapo.
Kita vertus, nemaza dalis zmoniu pasiriboja tuo kad vaikas butu pamaitintas, parengtas, o apie dvasinius reikalus nemotais. Del sios priezasties Lietuvoje klesti smurtas, zudosi zmones. Beje kai kurie uz tai permeta atsakomybe Dievui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 balandžio 2017 - 12:52
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 13:50)
Tuomet kaip ir auginant nuosavus.
Is esmes viska galima subanalinti ziurint is ciniko pozicijos.

Bent jau man, saziningai, visiskai nusispjauti i savo karma, as nerenku pliuspunktu. Tiesiog stengiuosi gyventi saziningai, kaip liepia sirdis, kaip moke mane tevai, nemeluodama sau.

TAm kad buti pavizdziu vaiku reikia buti asmenybe, ne vien reproduktoriumi, todel jei esi harmoninga asmenybe negali apsiriboti vien vaiku auginimu.

Taigi, isvada, nereikia nuvertinti nei vieno zmogaus egzistencijos etapo.
Kita vertus, nemaza dalis zmoniu pasiriboja tuo kad vaikas butu pamaitintas, parengtas, o apie dvasinius reikalus nemotais. Del sios priezasties Lietuvoje klesti smurtas, zudosi zmones. Beje kai kurie uz tai permeta atsakomybe Dievui.


Keista, kad moteris vartoja žodį "reproduktorius"...
Savaime suprantama, kad jokia moteris, auginanti vaikus, neapsiriboja vien tik vaikų auginimu, nes tai neįmanoma. Tačiau ji neturėtų būti ir darbiniu arkliu, išlaikančiu šeimą...
Sakyčiau"harmoninga asmenybė" yra tik dailiai skambantis žodžių junginys...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 20:40)
Dievai dabar orgijomis užsiėmę, nėra jiems kada į šitą lygmenį akį užmesti...


doh.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 13:32)
Karmos balansavimas auginant svetimus vaikus nėra pasišventimas...

Tai, kas vadinama dvasingumu, puikiai realizuojama auginant vaikus, nes yra vienintelis auklėjimo metodas- asmeninis pavyzdys. Jei nori, kad vaikai nesirgtų, kad užaugtų padorūs žmonės, privalai labai daug dirbti su savimi. Tai be galo sunku.


hmm.gif O jei zmones savu neturi ir svetimus augina dar geriau nei kai kurie savus ? Kai tikri tevai palieka juos sava valia ( ne mirties atveju) ?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 13:57)
Keista, kad moteris vartoja žodį "reproduktorius"...
Savaime suprantama, kad jokia moteris, auginanti vaikus, neapsiriboja vien tik vaikų auginimu, nes tai neįmanoma. Tačiau ji neturėtų būti ir darbiniu arkliu, išlaikančiu šeimą...
Sakyčiau"harmoninga asmenybė" yra tik dailiai skambantis žodžių junginys...


Visu pirma esu zmogus-asmenybe, mano lytiskumas yra svarbus tik kai kalbama apie reprodukcija. Nes mano lytis neitakoja, nei morales, nei kulturos, nei intelekto, nei kitu zmogaus gyvenimo aspektu, kurie nesusije su dauginimusi. Todel vertindama zmogaus polegius, tame ir savo, as vertinu ju etiskuma, lyties kriterijus man nesvarbus.

Jokio keistumo nera, tai elementarus, nesupoetintas terminas, nusakantis esme. Jus gi neglumina rasyti "sedeti ofise", kai zmones ofisuose dirba, vyksta kurybinis procesas. Tad nereikia blusinetis ir kabinetis prie zodziu.

Beje, mano galva, religijos velgi vienas is budu diskriminuoti zmogu-asmenybe pagal lyti. Kas su dievu nieko bendro neturi.

Harmoninga asmenybe yra siekiamybe. Jei zmogus sustoja vystytis, jis sustabareja, degraduoja. Taigi, reikia suvokti siekiamybes esme, tada nebus vien skambu...
Cia panasiaikaip su tekanciu vandeniu, nustojus teketi jis tampa pelke-bala.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 balandžio 2017 - 13:16
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 25, 14:12)
doh.gif
hmm.gif  O jei zmones savu neturi ir svetimus augina dar geriau nei kai kurie savus ?  Kai tikri  tevai palieka juos sava valia ( ne mirties atveju) ?


Kas pamatuos- geriau ar blogiau? Kaip išmano, taip augina. Jei neturi savų, matyt, irgi ne šiaip sau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 14:18)
Kas pamatuos- geriau ar blogiau? Kaip išmano, taip augina. Jei neturi savų, matyt, irgi ne šiaip sau.


Lygiai taip pat kas pamatuos, dauginimosi kiekybes nauda... Ypac kai tai siejasi su neva dvasingumu. Nes tuomet iskyla kalusimas kiek reikia pagimdyti vaiku kad taptum dvasingu?

Ar tarkim, be atsakomybes sejant savo sekla yra dvasingumo pozymis? Nes tokiu vyru reproduktoriu yra aibes, beje kaip ir moteru, kurios tiekia pastovu papildyma i globos namus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 balandžio 2017 - 13:22
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 13:50)
Bent jau man, saziningai, visiskai nusispjauti i savo karma, as nerenku pliuspunktu. Tiesiog stengiuosi gyventi saziningai, kaip liepia sirdis, kaip moke mane tevai, nemeluodama sau.

Dauguma taip gyvena. Skirtumas tik tas, kad kiekvieno sąžinė suprantama savaip, kiekvienam širdis liepia kitką ir tėvai moko kitko.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 14:20)
Lygiai taip pat kas pamatuos, dauginimosi kiekybes nauda... Ypac kai tai siejasi su neva dvasingumu. Nes tuomet iskyla kalusimas kiek reikia pagimdyti vaiku kad taptum dvasingu?

Ar tarkim, be atsakomybes sejant savo sekla yra dvasingumo pozymis? Nes tokiu vyru reproduktoriu yra aibes, beje kaip ir moteru, kurios tiekia pastovu papildyma i globos namus.


Sakyčiau, gyvūnai dvasingiau vaikus augina nei žmonės. O žmogui, nutolusiam nuo prigimties, dera pirma sau užduoti klausimą: kodėl man reikalingas vaikas? ar mokėsiu jį auginti? ar turėsiu jam ką duoti? ar užteks brandos ir sąmoningumo? Kai moteris žino, kodėl gimdo vaikus, su kiekvienu vaiku tampa vis turtingesnė. Tokių turtų neatneša jokie kūrybiniai darbai ofisuose.
Vyrams yra kitaip. Jų augimas ne per vaikus ir ne per šeimą. Tačiau kadangi dažnas nutolęs nuo prigimties, užmiršo, ką turėtų daryti, kaip turėtų gyventi, ko siekti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 15:28)
Tokių turtų neatneša jokie kūrybiniai darbai ofisuose.


Įdomu, kokius turtus atneša sėdėjimas SM? Pasakyk, tu gi viską žinai. nail.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 14:28)
Sakyčiau, gyvūnai dvasingiau vaikus augina nei žmonės. O žmogui, nutolusiam nuo prigimties, dera pirma sau užduoti klausimą: kodėl man reikalingas vaikas? ar mokėsiu jį auginti? ar turėsiu jam ką duoti? ar užteks brandos ir sąmoningumo? Kai moteris žino, kodėl gimdo vaikus, su kiekvienu  vaiku tampa vis turtingesnė. Tokių turtų neatneša jokie kūrybiniai darbai ofisuose.
Vyrams yra kitaip. Jų augimas ne per vaikus ir ne per šeimą. Tačiau kadangi dažnas nutolęs nuo prigimties, užmiršo, ką turėtų daryti, kaip turėtų gyventi, ko siekti...


Pati sau priestarauji, nes neva dvasingi gyvunai sau tokiu klausimu neuzduoda. Uzejo ruja ir fiziologiskai dauginasi.

Man labai patinka, vis turtingesne- cia reik suprasti savo ego tenkina, o kaip vaikuciai, kas jie yra? Ar vis del to irankis pasitenkinimui, praturtejimui?

O kas yra prigimtis, kai kalba eina apie zmogu-asmenybe, ne dvasingus gyvulius? Nuo akda gyvuliams yra aktualu etikos ir morales normos-Dekalogas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 balandžio 2017 - 13:45