Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 21:33)
O man nera rodiklis asocialus, ar ne. Kaip nesvarbu kiek servisu turi. Man svarbu, demesys vaikam. Ir ju neisnaudojimas. Man nepriimtina, kai vaikai vaikus augina. Taip ir vaiku atimama vaiksyte. Kita vertus vaikai engali nesti atsakomybes uz kitus vaikus, jie nera neapmokama darbo jega.




O man labai priimtinas Stravinskų vaikų auginimo stilius. Yra sudaryti grafikai, kada kas kur ruošia pamokas, kada kas ką dirba. Visi vaikai turi savo pareigas. Užaugusieji padeda jaunėliams. Tie, kurie jau gali dirbti, vasaromis dirba. Šitie vaikai išmokomi dirbti, jausti atsakomybę.
Autoservisą paminėjau todėl, kad tėtis pajėgus išlaikyti šeimą ir tuo rūpinasi, o ne pašalpomis. Mergina toje šeimoje tik viena, penkiolika sūnų. Nemanau, kad jie prarado vaikystę. Jie gavo daug daugiau- pagrindus gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 21:40)
O man labai priimtinas Stravinskų vaikų auginimo stilius. Yra sudaryti grafikai, kada kas kur ruošia pamokas, kada kas ką dirba. Visi vaikai turi savo pareigas. Užaugusieji padeda jaunėliams. Tie, kurie jau gali dirbti, vasaromis dirba. Šitie vaikai išmokomi dirbti, jausti atsakomybę.
Autoservisą paminėjau todėl, kad tėtis pajėgus išlaikyti šeimą ir tuo rūpinasi, o ne pašalpomis. Mergina toje šeimoje tik viena, penkiolika sūnų. Nemanau, kad jie prarado vaikystę. Jie gavo daug daugiau- pagrindus gyvenimui.


Cia tu taip manai. As gi tokios laimes priesui nelinkeciau. Galimai todel, kadlabai daug maciau vaiku kuriuos tevai paverte vergais, zmonemis.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 21:44)
Cia tu taip manai. As gi tokios laimes priesui nelinkeciau. Galimai todel, kadlabai daug maciau vaiku kuriuos tevai paverte vergais, zmonemis.


Na, jie ne kaime gyvena ir hektarų runkelių neravi...
O man gražu, nes ir mano išlepusį vidurinėlį išsitempė praėjusią vasarą kroviku padirbėti.

Tik ką tai bendra turi su tema? Gi siūliau plepalus perkelti į bendraminčius, tik kai kurios bijo, kad į savo sektą neįtraukčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 21:01)
Kita vertus, ar kas susimastet, kodel zmones islose loterijoje milijonus netampa laimingais? Tik vienetai, pripazista kad pinigai jiems atnese laime.

Todėl, kad kvaili ir visai giminei, draugams išpasakoja. Tam tikri dalykai turi likti slaptais.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 21:01)

Kita vertus, ar kas susimastet, kodel zmones islose loterijoje milijonus netampa laimingais? Tik vienetai, pripazista kad pinigai jiems atnese laime.


Vieni uždirba milijonus ir tai laiko tiesiog savo darbo pasekme, bet yra ir tokių žmonių, kurie net nesugeba su pinigais tvarkytis. Atsnainus požiūris, tingumas, puikybė laimėti pinigai gal dar giliau įtraukti į bėda. Gal tokiems tai yra lyg šansas atsistoti ant kojų savo viduje. Visi kurie, mano jog piniguose laime, išloštus pinigus greitai vėjais paleide kogero atsiduria dar didesnėje savo pačių iškastoje duobėje.
Egoistas jausis vis tiek blogai. Altruistas - taip pat, kaip ir anksčiau.
Atsakyti
Kai žmogus uždirba miljonus, viena, kai išlošia- gauna tokį srautą energijos, kuris nuneša stogą... Todėl lieka ir be namų, ir be draugų, be nieko...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 21:48)
Na, jie ne kaime gyvena ir hektarų runkelių neravi...
O man gražu, nes ir mano išlepusį vidurinėlį išsitempė praėjusią vasarą kroviku padirbėti.

Tik ką tai bendra turi su tema? Gi siūliau plepalus perkelti į bendraminčius, tik kai kurios bijo, kad į savo sektą neįtraukčiau biggrin.gif


Mano sunus vienturtis nuo mazumes dirbo, seima pinigu niekada nestokojo. Jam teko padirbeti bet koki darba, net vienu metu kai jam buvo 13 metu laiptines vale, nes norejo buti nepriklausomu, uzdirbti savo reikmem pinigus. Nera gedingo darbo, yra gedinga apgaudineti, vogti, buti haliavshchiku-veltedziu. Bet kaip minejai tai nieko bendro su tema neturi. Nors gerai pagalvojus, ir tai galima uz ausu pritempti prie jos.

Nieko nebijau, net mirties. Nors gerai pagalvojus as bijau skausmo, bet Dievas apdovanojo zmogu savybe, kai jis jaucia dideli, nepakeliama skausma, jo organizmas "issijungia"- zmogus praranda samone, pasineria i koma.

Siaip "slabo" mane neveikia, o tam, kad pakeisti manonuomone, kuri nera nekintanti, tik reikia mane itikinanciu argumentu, vercianciu perziureti isankstines nuostatas. Tad sektom, ar dar kam nors as esu ganetinai atspari. Yra mazai kalbliuku, kurie mane gali uzkabinti, ypac kai is esmes man nieko is dievo nereikia, halaivos asn nesivaikau, o ir nemirtingumo as sieku ne pliuspunktu rinkimu.

O del temos manau, kad bendraminciuose mums cia visom atejusiom truksta "bendramintiskumo".

QUOTE(xor @ 2017 04 24, 22:57)
Vieni uždirba milijonus ir tai laiko tiesiog savo darbo pasekme, bet yra ir tokių žmonių, kurie net nesugeba su pinigais tvarkytis. Atsnainus požiūris, tingumas, puikybė laimėti pinigai gal dar giliau įtraukti į bėda. Gal tokiems tai yra lyg šansas atsistoti ant kojų savo viduje. Visi kurie, mano jog piniguose laime, išloštus pinigus greitai vėjais paleide kogero atsiduria dar didesnėje savo pačių iškastoje duobėje.
Egoistas jausis vis tiek blogai. Altruistas - taip pat, kaip ir anksčiau.


Pinigai (zuvis) tik tuomet atnesa laime, kai yra paciu uzdirbami, naudojant turimas-dievo dovanotas "meskeres".
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 20:18)
Nu ir as manau, kad sviesios butybes neuzsiims tokiais dalykais smile.gif Bet juk egozimas pritraukia egoizma  unsure.gif


Tokie zmones yra lengviausiai manipuliuojami. Yra didele tikimybe kad pakliusi i nelabojo pinkles, tai jis linkes i barterinius mainus, mainais uz paslaugas, noru ispildyma reikalaudamas is zmogaus nemirtinga siela.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 25 balandžio 2017 - 07:59
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 08:58)
Tokie zmones yra lengviausiai manipuliuojami. Yra didele tikimybe kad pakliusi i nelabojo pinkles, tai jis linkes i barterinius mainus, mainais uz paslaugas, noru ispildyma reikalaudamas is zmogaus nemirtinga siela.

Geroji ir šviesioji Moonte, kodėl tokia gera ir šviesia būdama taip norite kitą sumenkinti? Klausiau jūsų jau kelintą kartą, niekaip neatsakote, o toliau vis tą patį varote. Tai kuri čia blogietė? Kuri čia negeras, pagiežingas, piktas žmogus?
Aš bent jau juokais jus prisimenu su ta bandele, o jūs žiūriu nejuokais jau velniais, parduotomis dūšiomis svaidotės.
Fui, pasmirdo žinokit ax.gif
Atsakyti
Šiaip tai būtų malonu grįžti prie temos, o ne kalbėti apie vienturčius (ir ką su vienu vaiku būčiau veikus- skūka zelionaja). Idealus variantas būtų pakalbėti apie projektą Egiptas, nes jį analizuojant gerai matosi, kaip organizuojamas lygmens valdymas, bet dauguma čia esančių pašnekovų gali remtis tik tuo, kas rašoma mitologijoje, o ten teisybės šnipštas...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 25, 10:11)
Šiaip tai būtų malonu grįžti prie temos, o ne kalbėti apie vienturčius (ir ką su vienu vaiku būčiau veikus- skūka zelionaja). Idealus variantas būtų pakalbėti apie projektą Egiptas, nes jį analizuojant gerai matosi, kaip organizuojamas lygmens valdymas, bet dauguma čia esančių pašnekovų gali remtis tik tuo, kas rašoma mitologijoje, o ten teisybės šnipštas...


Yra ir kitu zmoniu vaikai, nebutinai apsiriboti vien savais mirksiukas.gif Cia siaip pastebejimas.

Man sis projektas visai neidomus, ypac ziurint is nudienos konteksto, etikos ir morales, zmogaus kaip asmenybes tobulejimo prasme. Tobulejima as laikau dvasingumo siekimas. Kodel dvasingumas, nes tikiu kad siela yra nemirtinga.

Zinoma, jei jus, man nepateiksite kokio akstino susidometi jais.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 10:24)
Yra ir kitu zmoniu vaikai, nebutinai apsiriboti vien savais  mirksiukas.gif Cia siaip pastebejimas.

Man sis projektas visai neidomus, ypac ziurint is nudienos konteksto, etikos ir morales, zmogaus kaip asmenybes tobulejimo prasme. Tobulejima as laikau dvasingumo siekimas. Kodel dvasingumas, nes tikiu kad siela yra nemirtinga.

Zinoma, jei jus, man nepateiksite kokio akstino susidometi jais.


Na, jei žinotum tai, ką žinau aš, būtų tikrai įdomu. biggrin.gif Bet kokia prasmė čia savo žinias ant padėklo paduoti? Tuoj kas nors parašys, kad tai vaižgantės fantazijos.
Tobulėjimas, dvasingumas... Dar visai neseniai tai buvo ir mano siekis. Išties tai tik gražūs ir tušti žodžiai... Nežinau, kas yra siela, o nemirtingais mus padaro nuveikti darbai (tikrai ne pastatytas namas, pasodintas medis ir užaugintas išpaikintas vienturtis). Šiaip jau, kaip įsitikinau praktiškai, žmogų sunaikinti neįmanoma, nes jis labai sudėtingas daugiasluoksnis tvarinys...Neįmanoma, nes pradėjus naikinti tvarinį, naikini ir jo kūrėją...Todėl nori nenori, esi nemirtingas, nes kūrėjas nori išlikti ax.gif Rašiau rašiau ir susipainiojau. Gaunasi taip, kad taip ar anaip esi nemirtingas, tai kurių galų stengtis? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 25, 10:24)
Man sis projektas visai neidomus, ypac ziurint is nudienos konteksto, etikos ir morales, zmogaus kaip asmenybes tobulejimo prasme. Tobulejima as laikau dvasingumo siekimas. Kodel dvasingumas, nes tikiu kad siela yra nemirtinga.


Tiesa, kad šiais laikais amenybės tobulėjimui yra palankesnės sąlygos. Tiesa ir tai, kad palankios sąlygos ir nuosmukiui.

Įsivaizduokit žmogų purviną, smirdanti žmogų, neturinčio poreikio praustis, nes labai tingi į vonią įlipti, sakanti, jog tai neapsimoka, nes vis tiek susipurivinsi, laiko gaišimas, nes dar ir galvą poto reikia džiovinti. Ką toks žmogus daro ? Susiranda aliejukų, kvapiklių. Apsivelka lininius drabužius. Paskatinėja mandrų citatų ir sako poto, kad laiko save dvasingu.

Kas tas dvasingumas ?
Atsakyti