Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 17:34)
As irgi itariu kas per Dievukai. Lilit pagimdyti, jei per klaida liko gyvi.

Lilit jūs Lilit, eikit už bandelę atgailaut geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 24, 20:37)
Lilit jūs Lilit, eikit už bandelę atgailaut geriau biggrin.gif


Aš tai tikiu, kad Monteverte jau nušvitus, o visos kitos joje mato kažkokią egoistę, išnaudojančią juodus dievukus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 20:18)
Nu ir as manau, kad sviesios butybes neuzsiims tokiais dalykais smile.gif Bet juk egozimas pritraukia egoizma  unsure.gif

O iš kur žemėje badas, maras, karai, konkurencija, savižudybės ir t.t.? Kur tada būna tie anot kai kurių vien tik gėrio dievai? Kur pasislėpę sėdi? biggrin.gif
Faktas, kad Dievai kaip ir žmonės, su visais jausmais, už tai juos ir myliu, nes jiems viskas nesvetima tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 24, 20:37)
Lilit jūs Lilit, eikit už bandelę atgailaut geriau biggrin.gif


Be komentaru. Tamstos postas, apie jus daugiau pasako nei jus norejote pasakyti apie mane. Bet tiek to, reikskites, reikskites visam savo grazume.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 24, 20:39)
O iš kur žemėje badas, maras, karai, konkurencija, savižudybės ir t.t.? Kur tada būna tie anot kai kurių vien tik gėrio dievai? Kur pasislėpę sėdi? biggrin.gif
Faktas, kad Dievai kaip ir žmonės, su visais jausmais, už tai juos ir myliu, nes jiems viskas nesvetima tongue.gif


Dievai dabar orgijomis užsiėmę, nėra jiems kada į šitą lygmenį akį užmesti...
Atsakyti
Cia ziuriu pastoviai aKcentuojamas kaip kazkoks tai siaubas baubas nepriteklius, suprask turtas yra palaima, ar garantas talentui vystyti. Vos ne Dievo dovana.

Manyciau kad turtas yra pervertintas, nors... As nemanau kad turtas yra blogai, bet ne pats turtas yra blogis, o zmogaus poziuris i turta. Vieniems turtas tai gyvenimo prasme, kitiems, turtas tai tik priemone tikslams pasiekti. Velgi, ne turto kiekis atestuoja zmogaus sekminguma, o "vaisiai" kuriuos zmogus pasieke savo darbu-kuryba.

Taigi, mano artimi zmones. Vienas ju gime labai turtingoje seimoje, bet likimas isikiso ir is dideles turtingos seimos liko tik jis ir grupele moteru su vaikais ant ranku, truko maisto, jau nekalbu apie kitka. Kitas gi mano seimos narys buvo naslaiciu, kuri isaugino netekejusios moteriskes. Abu tie zmones, nepriklausomai nuo aplinkybiu, savo talentu, savaime suprantama ir didelio darbo deka pasieke labai daug. TAigi..

Jei mane paklaustu kokioje seimoje as noreciau gimti. Turbut noreciau gimti nematerialiai apsirupinusiu seimoje, o pas dvasingus zmones, nes man svarbiau patenkinti dvasinius poreikius, nei kuniskus. Is esmes zmogui pakanka patenkinti minimalius kuniskus poreikius, kad butu laimingu. Visa kita tai perteklinis poreikis vartoti.
***********

Kita vertus, ar kas susimastet, kodel zmones islose loterijoje milijonus netampa laimingais? Tik vienetai, pripazista kad pinigai jiems atnese laime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 24 balandžio 2017 - 20:06
QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 21:01)
r didelio darbo deka pasieke labai daug. TAigi..




Kas, tavo nuomone, yra dideli pasiekimai?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 21:06)
Kas, tavo nuomone, yra dideli pasiekimai?


Isvystyti savo talenta, atnesti nauda zmonems-visuomenei.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 21:08)
Isvystyti savo talenta, atnesti nauda zmonems-visuomenei.


Mąsčiau dabar, koks man žinomas didžiausias pasiekimas. Ir nusprendžiau, kad pirmąją vietą duočiau ne kokiai nors žuvelei Rūtai, o netoli gyvenančiai Dainai Stravinskienei, pagimdžiusiai 17-a vaikų. Ši moteris save realizavo 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 21:17)
Mąsčiau dabar, koks man žinomas didžiausias pasiekimas. Ir nusprendžiau, kad pirmąją vietą duočiau ne kokiai nors žuvelei Rūtai, o netoli gyvenančiai Dainai Stravinskienei, pagimdžiusiai 17-a vaikų. Ši moteris save realizavo 100 proc.


Fiziologiskai taip.
Siaip, as manau, kad ne kiekybe svarbu, o kokybe.

Pagaliau kiekvienas zmogus sioje zemeje turi savo misija.
As pazistu viena asocialia seima, kuri pagimde 18 vaiku, ar tai gyvenimo prasmingumo pozymis, labai abejoju.

Kita vertus, as turiu savo poziuri i daugiavaikes seimas. Man patinka tos seimos kur tevai nesa atsakomybe uz savo atzalas, o ne permeta savo atsakomybe vyresniems vaikams, kurie su kiekvienu nauju seimos nariu privalo atlikti tevu prievoles, nors jie yra tik vaikai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 24 balandžio 2017 - 20:25
QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 21:23)
Kaip fiziologiskai taip.
Siaip, as manau, kad ne kiekybe svarbu, o kokybe.

Pagaliau kiekvienas zmogus sioje zemeje turi savo misija.
As pazistu viena asocialia seima, kuri pagimde 18 vaiku, ar tai gyvenimo prasmingumo pozymis, labai abejoju.


Mano paminėta šeima nėra asociali, jie turi du namus, tėtis autoservisą.

Misijomis netikiu...Neturiu aš jokios misijos... Lopom karmines skyles ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 21:26)
Mano paminėta šeima nėra asociali, jie turi du namus, tėtis autoservisą.

Misijomis netikiu...Neturiu aš jokios misijos... Lopom karmines skyles ir tiek...


O man nera rodiklis asocialus, ar ne. Kaip nesvarbu kiek servisu turi. Man svarbu, demesys vaikam. Ir ju neisnaudojimas. Man nepriimtina, kai vaikai vaikus augina. Taip ir vaiku atimama vaiksyte. Kita vertus vaikai engali nesti atsakomybes uz kitus vaikus, jie nera neapmokama darbo jega.

Kam misijomis tiketi. Reikia gyventi, kad veliau nebutu gaila del veltui issvaistytu metu.
Atsakyti