Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 14:09)
Pyksta, nes juos kalbina tas, kuris pats suklaidintas...

Tai kodel nepyksta , kai kiti suklaidinti kalbina, tik nekelia klausimu? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 14:28)
Kalbam apie gabumus, o ne karmos nulemtą šeimą...

Tai nemanai, kad tai susije? Pagal karma ir gabumai, ir seima su atitinkanciom pamokom?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 14:20)
Išvertus į paprastą kalbą, šneka eina apie naują informaciją ir iniciacijas. Negavęs iniciacijų nesuvoksi naujos informacijos.

Tai ta informacija ir nereikalinga/klaidinga zmogui, kuria tesia kunigai dalinti?
Ir Kristu Nukryziavo ir vis nukryziuoja kasmet ir Prometeja prikale ir kankino/kankina uz tai? ir abu ale nese kazka gero zmonems, as matau daug panasumu unsure.gif
Atsakyti
Sunkios tos jūsų minimos religijos ir tikėjimai ax.gif Todėl ir tikiu tais Dievais, kurie davė žmonėms todėl, kad norėjo, nieko iš niekur nepavogę, o gavę patys per savo išmintį. O kaip žmonės naudosis ta duotybe, tai jau žmonių reikalas.
Todėl tokį gėrį ir laikau paslaptyje. Kam bus lemta, ras pats bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 14:32)
Tai kodel nepyksta , kai kiti suklaidinti kalbina, tik nekelia klausimu?  biggrin.gif
Papildyta:

Tai nemanai, kad tai susije? Pagal karma ir gabumai, ir seima su atitinkanciom pamokom?
Papildyta:

Tai ta informacija ir nereikalinga/klaidinga zmogui, kuria tesia kunigai dalinti?
Ir Kristu Nukryziavo ir vis nukryziuoja kasmet ir Prometeja prikale ir kankino/kankina uz tai? ir abu ale nese kazka gero zmonems, as matau daug panasumu  unsure.gif


Gal pirma derėtų įvardinti, ką vadiname gabumais. Pačių įvairiausių gabumų turi dauguma žmonių, pvz., mano brolis piešė nuo 3 m., aš rašau nuo 8 m. Per daug metų šį tą savose srityse išmokom, nes tobulėjom, be to, šeima/ giminė mums sudarė tinkamas sąlygas. Yra tūkstančiai gabesnių už mus mūsų srityse. Mes abu turim ir kitokių gabumų, sakysit, jie taip pat paveldėti, nes močiutė kalbėjosi su mirusiais kapinėse, o su mama mes galim pasikalbėti apie ezoteriką. (Ją kartais nervina, kodėl mes šioje srityje tiek daug žinom.) Turinčių šios srities gabumus šiame lygmenyje yra tūkstančiai ir tūkstančiai gabesni už mus su broliu. Mūsų su broliu atveju, gabumai ir tai, kas vadinama pamokomis, susiję. Bet nemanau, kad visada susiję.

Prometėjo ir Jėzaus mitai turi panašumų. Tačiau man asmeniškai Prometėjo mite daugiau tiesos nei Jėzaus.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 24, 14:40)
Sunkios tos jūsų minimos religijos ir tikėjimai ax.gif Todėl ir tikiu tais Dievais, kurie davė žmonėms todėl, kad norėjo, nieko iš niekur nepavogę, o gavę patys per savo išmintį. O kaip žmonės naudosis ta duotybe, tai jau žmonių reikalas.
Todėl tokį gėrį ir laikau paslaptyje. Kam bus lemta, ras pats bigsmile.gif


Nabūtinai tai, ką vadini dievais, ir yra dievai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 14:51)
Nabūtinai tai, ką vadini dievais, ir yra dievai.  mirksiukas.gif

Iš esmės man jokio skirtumo, bile draugauja su manim ir man gerai biggrin.gif aš ego žmogus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 24, 15:47)
Iš esmės man jokio skirtumo, bile draugauja su manim ir man gerai biggrin.gif aš ego žmogus ax.gif


Numanau, su kuo tu draugauji. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 16:31)
Numanau, su kuo tu draugauji.  ax.gif

Parašyk į a/ž, patvirtinsiu arba paneigsiu tongue.gif
Atsakyti
As irgi itariu kas per Dievukai. Lilit pagimdyti, jei per klaida liko gyvi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 24, 14:40)
Sunkios tos jūsų minimos religijos ir tikėjimai ax.gif Todėl ir tikiu tais Dievais, kurie davė žmonėms todėl, kad norėjo, nieko iš niekur nepavogę, o gavę patys per savo išmintį. O kaip žmonės naudosis ta duotybe, tai jau žmonių reikalas.
Todėl tokį gėrį ir laikau paslaptyje. Kam bus lemta, ras pats bigsmile.gif

Tai as juk jau sakiau, visi renkames, kas mums patogiau, o tiesa, nu kam ji rupi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 17:34)
As irgi itariu kas per Dievukai. Lilit pagimdyti, jei per klaida liko gyvi.


Tu turbūt nė naminukų egzistavimu netiki...
Atsakyti

Permečiau temą, įspūdis pirmas toks: kokios skirtingos mūsų visų pasaulėžiūros :) 

Dewofsoul, man irgi seniau labai norėdavosi papliurpti su kuo nors apie tai, kad viskas yra mūsų sąmonėje, per puslapių skaičių pamiršau tą žodį :) kad ir dabar atrodo, kad pati sau rašau :) vaikystėje atrodydavo, kad nieko daugiau be manęs nėra, turėdavau įtarimą, kad aplink esantys žmonės vaidina spektaklį. Panašią mintį radau pas Ivanauskaitę kažkurioj knygoj, pamenu, kaip elektra nupurtė, labai sukrėtė, tada ir prisiminiau savo pamirštus įtarinėjimus :D

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 18:21)
Tu turbūt nė naminukų egzistavimu netiki...


O is kur tokios isvados?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 24, 17:34)
As irgi itariu kas per Dievukai. Lilit pagimdyti, jei per klaida liko gyvi.

Nu ir as manau, kad sviesios butybes neuzsiims tokiais dalykais smile.gif Bet juk egozimas pritraukia egoizma unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 24 balandžio 2017 - 19:19