Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Aimeja @ 2017 04 24, 10:26)
Kažkaip iš tavo atsakymo, taip ir nesupratau, kuo tas tavo kasdienis gyvenimas ypatingas, kad į jį pažiūrėjus, jau žinotum, kad tu kažkokia matanti.  hmm.gif




Esu labai patenkinta, kai žmonės nežino, kad esu matanti... Man to nereikia... Buvo laikotarpis, kai mokiausi kitus mokydama. Tai siaubingai vargina. Žmonės yra nepaprastai įžūlūs sutvėrimai. Jei jie žino, kad kažką sugebi, jie tau neduoda ramybės nei dieną, nei naktį. Atsitraukau nuo viso to, ir gyvenu ramiai. Dabar užsiimu tuo, kuo turiu užsiimti. O bendravimas forumuose man leidžia atsikvėpti nuo nuolatinės įtampos. Mano draugai tokie patys kaip aš, jų artimieji ir aplinkiniai išvis nežino, kad jie matantys. Tiesiog ne visi savo sugebėjimus naudoja iš kitų pinigus ištraukti... Yra svarbesnių dalykų nei rūpintis savo piniginės turiniu. Yra darbų, kuriuos būtina padaryti, dėl kurių teko čia gimti.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 24, 10:32)

O šiaip paskutiniai temos puslapiai tai jau ryškiai ne į temą.  smile.gif


Ne į temą, nes kalbam apie dabar tebeesančius dievus, tik jų vardai kiti- nebe Ra, Prometėjas ar Perkūnas? Ar pakeitus vardą kas nors pasikeičia?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 11:38)
Esu labai patenkinta, kai žmonės nežino, kad esu matanti... Man to nereikia... Buvo laikotarpis, kai mokiausi kitus mokydama. Tai siaubingai vargina. Žmonės yra nepaprastai įžūlūs sutvėrimai. Jei jie žino, kad kažką sugebi, jie tau neduoda ramybės nei dieną, nei naktį. Atsitraukau nuo viso to, ir gyvenu ramiai. Dabar užsiimu tuo, kuo turiu užsiimti. O bendravimas forumuose man leidžia atsikvėpti nuo nuolatinės įtampos. Mano draugai tokie patys kaip aš, jų artimieji ir aplinkiniai išvis nežino, kad jie matantys. Tiesiog ne visi savo sugebėjimus naudoja iš kitų pinigus ištraukti... Yra svarbesnių dalykų nei rūpintis savo piniginės turiniu. Yra darbų, kuriuos būtina padaryti, dėl kurių teko čia gimti.

Reikia ir dar kaip. biggrin.gif Daug temų ir ilgą laiką vis bandai (per aplinkui arba tiesiogiai) tą pasakyti -kokia tu išskirtinė. Nukreipi į savo puslapį, tai kokiu tikslu, kad kuo mažiau žinotų? biggrin.gif O šiaip tai tie visi tokie paslaptingi pasakymai-aš darau kas reikia daryti, aš matau, aš negaliu pasakyti, mano misija ir t.t. , kai žmogui pateikiama ,,paslaptis'', sukeliamas smalsumas, abejonė tikėti ar ne, tai yra ryškios psichologinės manipuliacijos ir tiek. Bet tu tą darai puikiai, turi lakią vaizduotę, sugebėjimą kurti, tai tavo stiprioji pusė. Ir yra kas tiki. 4u.gif

Baigiam, tema ne apie tai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 24, 11:02)
Reikia ir dar kaip.  biggrin.gif Daug temų ir ilgą laiką vis bandai (per aplinkui arba tiesiogiai) tą pasakyti -kokia tu išskirtinė. Nukreipi į savo puslapį, tai kokiu tikslu, kad kuo mažiau žinotų?  biggrin.gif O šiaip tai tie visi tokie paslaptingi pasakymai-aš darau kas reikia daryti, aš matau, aš negaliu pasakyti, mano misija ir t.t. , kai žmogui pateikiama ,,paslaptis'', sukeliamas smalsumas, abejonė tikėti ar ne, tai yra ryškios psichologinės manipuliacijos ir tiek. Bet tu tą darai puikiai, turi lakią vaizduotę, sugebėjimą kurti, tai tavo stiprioji pusė. Ir yra kas tiki.  4u.gif

Baigiam, tema ne apie tai.  mirksiukas.gif


Čia tau taip atrodo. Sprendi pagal save.
Jei aš išties negaliu pasakyti, kuo užsiimu, tai ką? O su smalsuoliais neprasidedu- įgriso seniai.
Ir savo puslapį toliau ramiai reklamuosiu, nes kiekvienam rašytojui reikalingi skaitytojai, kitaip- kokia prasmė rašyti?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 15:47)
O kaip su genetika? Tevai yra muzikalus ir vaikai... Taigi nebutina reankarnuotis, gali gimti muziku seimoje.

Tai dazniausiai idirbis, vaikai mato nuo gimimo, kopijuoja, juos treniruoja. O potencija turim beveik visi, jei nera sutrikimu, kokia dali ugdysi nuo gimimo tas ir skleisis.

O siaip, manau, daznai panasios sielos ir susirenka i seima, arba pagal reikiamus gyvenimo kelius...
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 16:25)

Pratęsiant dievų temą. Žmonėms paprastai atrodo, kad dievai jiems dalija meškeres. Ar tikrai Prometėjas pavogė iš dievų ugnį ir ją atidavė žmonėms todėl, kad norėjo gero žmonėms?

Vat as apie ta irgi galvoju. kazin kaip gyveno iki to zmones....matomai turejo kitus energiju saltinius, nesalo, sugebejo isgyventi gamtoje, jos netersdami, maistas irgi dabar jau snekama, kad zalias pats sveikiausias, nei vienas gyvunas arbatos nesiverda.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 11:45)
manau, daznai panasios sielos ir susirenka i seima, arba pagal reikiamus gyvenimo kelius...
[b]Papildyta
Vat as apie ta irgi galvoju. kazin kaip gyveno iki to zmones....matomai turejo kitus energiju saltinius, nesalo, sugebejo isgyventi gamtoje, jos netersdami, maistas irgi dabar jau snekama, kad zalias pats sveikiausias, nei vienas gyvunas arbatos nesiverda.... unsure.gif


O gal tai buvo ne ugnis, o informacija? Juk jei informacija slapta ir žmonės jai nepasiruošę, ji gali nudeginti kaip ugnis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 22:28)
Dovanos juk ne tik talentai. Kažin, kas norėtų gimti skurdžių šeimoje, kad ir su dideliu talentu...
Pvz., gimsta berniukas su absoliučia klausa ir smuikininko talentu kur nors pijokų šeimoje giliame kaime. Ir kas iš to talento?

Taip, zinoma, tik ir sakau, kad nera jokiu dovanu, visi turi ta potencija, kaip ja vystai taip ir turi. Gali ir toje alkoholiku seimoje tobuleti, jei nori, dainavimas nieko nekainuoja smile.gif o ir su didziausiais talentais gali nieko neveikti ir prie didziausiu turtu. Visur yra noras, valia, tikslai ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 11:53)
O gal tai buvo ne ugnis, o informacija? Juk jei informacija slapta ir žmonės jai nepasiruošę, ji gali nudeginti kaip ugnis.  ax.gif

Taip galejo. Tik sakau, jei pagal mita - tai buvo ugnis ir pamascius, jei zmones gyveno gerai ir be tos ugnies, o ji tik atnese zala, tai matomai, ka atnese Prometejes nebuvo gera, nors tai kazkodel taip pateikiama. Kas sukure mita ir kodel, kodel norejo pateikti Prometeja kaip gera dariusi?
Tai gal zinios apie visa sprogstancia energija? ka mes turim dabar, vidaus degimo varikliai?
Aisku gali buti ir bet kokai abstrakti infrormacija...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 11:59)
Taip, zinoma, tik ir sakau, kad nera jokiu dovanu, visi turi ta potencija, kaip ja vystai taip ir turi. Gali ir toje alkoholiku seimoje tobuleti, jei nori, dainavimas nieko nekainuoja smile.gif o ir su didziausiais talentais gali nieko neveikti ir prie didziausiu turtu. Visur yra noras, valia, tikslai ir t.t.

Vistiek priklauso kur gimsi ir duotoji sėkmė. Dainuok tu kiek nori, su prie nugaros pridžiūvusiu pilvu kokioje nors Afrikos gentyje, pamirsi su daina lūpose. Ir dainuok tu kokioje Amerikoje batus valydamas dėdėms, tai ir patapsi kokia Beyonce biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 24 balandžio 2017 - 11:03
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 11:59)
Taip, zinoma, tik ir sakau, kad nera jokiu dovanu, visi turi ta potencija, kaip ja vystai taip ir turi. Gali ir toje alkoholiku seimoje tobuleti, jei nori, dainavimas nieko nekainuoja smile.gif o ir su didziausiais talentais gali nieko neveikti ir prie didziausiu turtu. Visur yra noras, valia, tikslai ir t.t.





Dainuoti taip, bet griežti smuiku reikia nuo mažo vaiko...Pamenu interviu su Pimpiene, ji kalbėjo apie tai, kad kaimuose yra labai talentingų vaikų, bet tėvai atsisako arba neturi galimybių juos vežioti miestan į muzikos mokyklą ir tie talentai neišugdomi...
Neseniai teko koncerte klausytis 11 m. labai talentingos smuikininkės, prieš mane sėdėjo jos tėvai, mačiau, kaip jie spirga, kaip jaudinasi, ir pagavojau, kad gera karma šitos mergaitės- tėvai ją palaiko ir ji gali ugdyti savo įgimtą talentą... O kiek tokių, kurių tėvams tokie dalykai nerūpi?
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 11:59)
]

Taip galejo. Tik sakau, jei pagal mita - tai buvo ugnis ir pamascius, jei zmones gyveno gerai ir be tos ugnies, o ji tik atnese zala, tai matomai, ka atnese Prometejes nebuvo gera, nors tai kazkodel taip pateikiama. Kas sukure mita ir kodel, kodel norejo pateikti Prometeja kaip gera dariusi?
Tai gal zinios apie visa sprogstancia energija? ka mes turim dabar, vidaus degimo varikliai?
Aisku gali buti ir bet kokai abstrakti infrormacija...


Paskaičius mitus apie Prometėją ir Amiraną, visgi ne visos detalės sutampa, nors esmė ta pati...Man irgi neaišku, kodėl Prometėjas vaizduojamas kaip didvyris ir kankinys, kai išties jis buvo tik maištininkas, prikiaulinęs dievams ir žmonėms atnešęs tai, ko jiems nereikėjo...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 12:06)

Papildyta:
Paskaičius mitus apie Prometėją ir Amiraną, visgi ne visos detalės sutampa, nors esmė ta pati...Man irgi neaišku, kodėl Prometėjas vaizduojamas kaip didvyris ir kankinys, kai išties jis buvo tik maištininkas, prikiaulinęs dievams ir žmonėms atnešęs tai, ko jiems nereikėjo...



Jei tuo metu raštas dar neegzistavo, o tikroji istorija buvo perduodama žodžiu, tai kogero po daugybės metų ji liko iškraipyta. Tarkim jei žmonės gavo inforamaciją gi tikrai ją ne el.paštu smile.gif, o kažkokia kita forma. Žmogus gal taip ir nesuprato kas tai yra, nežinojo kaip tai pavadinti, o ir pavadino gal su tuo ką savo kalboje turėjo.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 12:06)
Paskaičius mitus apie Prometėją ir Amiraną, visgi ne visos detalės sutampa, nors esmė ta pati...Man irgi neaišku, kodėl Prometėjas vaizduojamas kaip didvyris ir kankinys, kai išties jis buvo tik maištininkas, prikiaulinęs dievams ir žmonėms atnešęs tai, ko jiems nereikėjo...

Yra zemeje jo pasekeju, bendraminciu? Kuriu tikslas klaidinti zmones?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 24, 12:02)
Vistiek priklauso kur gimsi ir duotoji sėkmė. Dainuok tu kiek nori, su prie nugaros pridžiūvusiu pilvu kokioje nors Afrikos gentyje, pamirsi su daina lūpose. Ir dainuok tu kokioje Amerikoje batus valydamas dėdėms, tai ir patapsi kokia Beyonce biggrin.gif

O kuom geriau butu Beyonce, nei dainuoti Afrikoje gamtoje? bigsmile.gif
Mano mama pasakojo, kad dar atsimena kai vaikystej, jaunystej zmones labai duag dainuodavo kaime, kai dirbdavo. Skaiciau, kad dainuojant darbai lengviaudirbasi, ir apsaugo zmones nuo visokiudepresiju smile.gif Juk dainavimas tai nera pirmiausiai biznio darymas, tai menas, atgaiva sielai, sau paciam. Juk ir menas, ir amatai seniau buvo idiegiami kasdienybeje, grazus namas, siuvineta patalyne, serveteles, rubai, o ne kaip dabar viskas dirbtina ir tuscia, pardudama / perkama. Ir tos muzikos ne tiek daug like geros..
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 24, 12:06)
Dainuoti taip, bet griežti smuiku reikia nuo mažo vaiko...Pamenu interviu su Pimpiene, ji kalbėjo apie tai, kad kaimuose yra labai talentingų vaikų, bet tėvai atsisako arba neturi galimybių juos vežioti miestan į muzikos mokyklą ir tie talentai neišugdomi...
Neseniai teko koncerte klausytis 11 m. labai talentingos smuikininkės, prieš mane sėdėjo jos tėvai, mačiau, kaip jie spirga, kaip jaudinasi, ir pagavojau, kad gera karma šitos mergaitės- tėvai ją palaiko ir ji gali ugdyti savo įgimtą talentą... O kiek tokių, kurių tėvams tokie dalykai nerūpi?


Aplamai Lietuvoje dar kol kas labai daug galimybiu ugdytis talentams, mokyklose daug bureliu, moksleiviu centruose, muzikos mokyklos ir t.t. Vakaruose tai tik turtinguju dazniausiai privilegija smile.gif O jei tevams vaikai nerupi, tai manau daugiau tie vaikai problemu turi, ne tik talentu neugdymas....
Is vis toks jausmas, kad kazkokia yra naikinimo programa lietuviams ir Lietuvai, gal, kad per daug talentingi ir protingi?.... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(xor @ 2017 04 24, 12:51)
Jei tuo metu raštas dar neegzistavo, o tikroji istorija buvo perduodama žodžiu, tai kogero po daugybės metų ji liko iškraipyta. Tarkim jei žmonės gavo inforamaciją gi tikrai ją ne el.paštu smile.gif, o kažkokia kita forma. Žmogus gal taip ir nesuprato kas tai yra, nežinojo kaip tai pavadinti, o ir pavadino gal su tuo ką savo kalboje turėjo.

Cia jau turi buti ne netycinis iskraipymas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 24 balandžio 2017 - 12:03
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 13:00)


O kuom geriau butu Beyonce, nei dainuoti Afrikoje gamtoje?  bigsmile.gif



Nes ji pavalgius ir apsirengus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 24, 13:00)
Yra zemeje jo pasekeju, bendraminciu? Kuriu tikslas klaidinti zmones?



Ar pažįsti tokių?Aš tai ne.
Atsakyti