Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 20:49)
Absurdas.
Lietuviai, baltu palikuonis, atejo is Indijos. Musu kalba turi tiesiogines sasajas su Sanskritu. Sanskritas yra dirbtina kalba, kuri buvo sukurta, naudojama kaip liturgine t.y. kalba susikalbeti su Dievu. Ja kalbejo tik brahmanai ir auksto luomo zmones.


Gal nešnekėkim apie tai, nes aš lituanistė ir man ši tema neįdomi. Ir kalbos klausimais turiu savo nuomonę ir nebūtinai ji sutampa su tuo, kas pripažinta mokslažmogių.

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 20:53)
Gal nešnekėkim apie tai, nes aš lituanistė ir man ši tema neįdomi. Ir kalbos klausimais turiu savo nuomonę ir nebūtinai ji sutampa su tuo, kas pripažinta mokslažmogių.


O man idomu, kaip tau antikos mitologija ir sasajos su ja. Ypac idomu, kai tai siejasi su Dievu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 balandžio 2017 - 19:55
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 20:54)
O man idomu, kaip tau antikos mitologija ir sasajos su ja. Ypac idomu, kai tai siejasi su Dievu.


Man antikos mitologija įdomi tik tiek, kiek padeda išsiaiškinti reikiamus klausimus apie dievus. Šįkart gruzinų mitas man padėjo daugiau nei graikų smile.gif Radau kertinius taškus ir galiu toliau tęsti savo tyrinėjimus, kad padaryčiau tai, ką turiu padaryti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 21:00)
Man antikos mitologija įdomi tik tiek, kiek padeda išsiaiškinti reikiamus klausimus apie dievus. Šįkart gruzinų mitas man padėjo daugiau nei graikų smile.gif Radau kertinius taškus ir galiu toliau tęsti savo tyrinėjimus, kad padaryčiau tai, ką turiu padaryti.


Vaizgante, bet man susidare ispudis, kad linkusi uz ausu tuos tariamus faktus pritemti, kaip ta vadinama sasaja su G raide. Giliau pakapscius sasajos isnyksta.

Pagaliau mitologija nepasiriboja vien antikos. Juk yra ir ryt mitologija. Kinijos, Indijos...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 21:24)
Vaizgante, bet man susidare ispudis, kad linkusi uz ausu tuos tariamus faktus pritemti, kaip ta vadinama sasaja su G raide. Giliau pakapscius sasajos isnyksta.

Pagaliau mitologija nepasiriboja vien antikos. Juk yra ir ryt mitologija. Kinijos, Indijos...


Tu juk nežinai, ko aš ieškau, ir kodėl.
Kartais mano ieškojimuose susisieja, atrodytų, nieko bendra neturintys dalykai: Prometėjas ir filmas "Žudikų brolija" (https://www.forumcinemas.lt/Event/305103/ )
Atsakyti

Pristatant si filma, galejo ir parasyti, kad paremta tikrais faktais 🙂..

Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2017 04 23, 21:31)
<p>Pristatant si filma, galejo ir parasyti, kad paremta tikrais faktais 🙂..</p>


Įrankiai retai kada žino, kodėl elgiasi vienaip ar kitaip...
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 23:45)
Ar tu dovanoji dovanas tik su kokia proga ?  Ir tik uz ka nors ?

mano nuomone, tai Dievas jau dave viska viseims ir is karto, kaip butu, jei vienam duotu daugiau, o kitam maziau? kas cia? o paskui zmones kiek kas nori tokius talentus ir ugdosi, tai darbas su savim ir su kazkokia sritim smile.gif ir tikiu kad persinesam isugdytus gabumus i kita gyvenima...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 23, 22:23)
mano nuomone, tai Dievas jau dave viska viseims ir is karto, kaip butu, jei vienam duotu daugiau, o kitam maziau? kas cia? o paskui zmones kiek kas nori tokius talentus ir ugdosi, tai darbas su savim ir su kazkokia sritim smile.gif ir tikiu kad persinesam isugdytus gabumus i kita gyvenima...


Dovanos juk ne tik talentai. Kažin, kas norėtų gimti skurdžių šeimoje, kad ir su dideliu talentu...
Pvz., gimsta berniukas su absoliučia klausa ir smuikininko talentu kur nors pijokų šeimoje giliame kaime. Ir kas iš to talento?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 23 balandžio 2017 - 21:35
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 20:49)
Taigi, mes lietuviu kalbos pagalba galime be tarpininku susikalbeti su Dievu.

Tai kalba, kalba, bet matyt ne su tuo, nes tik kančias tas ant Lietuvos siunčia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 24, 09:07)
Tai kalba, kalba, bet matyt ne su tuo, nes tik kančias tas ant Lietuvos siunčia ax.gif



biggrin.gif

Kalba yra ženklų sistema. Kuo daugiau kalbančių lietuviškai vienoje vietoje, tuo ta ženklų sistema turi didesnę jėgą. Kažkada senąjį tikėjimą pardavę už baltus krikšto marškinius ( perkeltine prasme), dabar savo jėgą lietuvaičiai atiduoda už trupinį aukso, gardaus valgio šaukštą. Pabiro, išsisklaidė visą pasaulį, kalba praranda savo galią...Ir kad tai skatinama, akivaizdu...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 21, 16:43)

Manau, atskirti nėra sudėtinga- tereikia pažiūrėti, kaip žmogus gyvena kasdieninį gyvenimą. Tarkim, mano vyras, su kuriuo gyvenu jau 23 m., neturi jokio supratimo, ką aš veikiu laisvalaikiu. Bet ir aš nesidomiu, apie ką jis kalbasi su draugais alutį gurkšnodamas- kiekvienas turim teisę turėti savo nematomąją pusę.

Kažkaip iš tavo atsakymo, taip ir nesupratau, kuo tas tavo kasdienis gyvenimas ypatingas, kad į jį pažiūrėjus, jau žinotum, kad tu kažkokia matanti. hmm.gif

Daugybė žmonių savo gyvenime yra susidūrę su mistiniais, sunkiai paaiškinamais nutikimais, reiškiniais, sapnais, nuojautom ir kt., vieni į tai nekreipia dėmesio, kiti tai priima normaliai ir iš to pasimoko pasilikdami visa tai sau, o dar treti susireikšmina, pradeda save laikyti aukštesniais, matančiais, galvoja, kad jie kažkokie išskirtiniai, iš to netgi pradeda kurti savo versliukus. biggrin.gif Aišku, tai nėra blogai, gal tik gaila naivių, jais tikinčių žmonių.

Aš manau, kad pasaulyje yra išskirtinių žmonių, kitokių, pavadinkim juos turinčiais išskirtinį ryšį su Dievu (aukštesne jėga), bet aš esu įsitikinusi, kad tokie žmonės nesėdi metų metus SM, nekuria FB grupių, neveda visokių abejotinų seminarų ir t.t, nes jie tokiems niekams neturi nei laiko, nei noro. smile.gif



Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 23:28)
Dovanos juk ne tik talentai. Kažin, kas norėtų gimti skurdžių šeimoje, kad ir su dideliu talentu...
Pvz., gimsta berniukas su absoliučia klausa ir smuikininko talentu kur nors pijokų šeimoje giliame kaime. Ir kas iš to talento?


Pijokų šeima jau gal kraštutinumas, bet daugybė talentingų žmonių, daug pasiekusių, mene, sporte, medicinoje ir t.t, yra gimę kaimuose arba paprastose, neturtingose šeimose, nes tikrą talentą pastebės, pamatys, o šiaip skurdžiumi galima būti ir turtingoje šeimoje, nes yra dar dvasinis skurdas.


O šiaip paskutiniai temos puslapiai tai jau ryškiai ne į temą. smile.gif
Atsakyti