Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(xor @ 2017 04 23, 14:37)
Manau ir pats Dievas iš kažko kartais gauna dovanas. Ir tai yra gal tiesiog dovanų "tėkmė", primenančia mitybos grandinę.

Mano Dievai labai mėgsta dovanas ir dėmesį. Į tokius žmones atkreipia savo dėmesį ir po to atitinkamai atsidėkoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 18:46)
O, dėkui  4u.gif

O kaip buvo realybėje? Mitai mitais, bet Prometėjas ir dabar tebėra prirakintas kalnuose, esančiuose Gruzijos teritorijoje (todėl gruzinai savo mitą turi, paskelbtą jų epe (Amirani (ამირანი) – mitinis didvyris, Dali ir medžiotojo Dardželani sūnus. Gruziniškas Prometėjo prototipas.))
Dalis to, kas skelbiama mituose, būna tiesa, dalis ne. Kažin, kaip su žmonių sukūrimu?


Jis buvo prirakintas apie 30. Ji islaisvino Herkalio mokytojas kentauras Cheironas nes sutiko mirti vietoj Prometejo. Cheironas sutiko mirti nes heraklis netycia ji suzeide strele, kuri buvo uznuodyta Lernos hidros nuodais. Kentaruas buvo nemirtingu, tad negalejo mirti, o kentejo dideles kancias kurias jam sukele negijanti zaizda, todel sutiko keistis vietomis su Prometejumi.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 15:33)
Manome jei rinksime pliuspunktus, ar musu matais didziausias, barangiausias aukas aukosime daugiau gausime... Abejoju. Tas brangumas ir grozis baisiai salygina.

Priklauso kiek žmogus turi. Dievas niekada pas vargingesnį neužsisakys brangios dovanos, kaip tik pigiausią. Na bet jei tarkime laimėtų žmogus nusipirkęs tik kokį 10-ą loterijos bilietą ir iš karto milijonas (ne metų metais būtų žaidęs, kankinęsis) ir Dievui teduotų vieną skatikėlį, tai turbūt aišku kaip Dievas į tokį pažiūrėtų.
Atsakyti
[quote=Rivieramaya,2017 04 23, 17:18]
Na jei pasidalinant patirtimi kas uz ka kam dovanoja dovanas, tai maniske tokia:

Pamatau kazka grazaus ir tikrai zinau, kad tam zmogui ji labai labai patiks, ar tai uz kazka ?
Padovanoju ir matau kad tam zmogui ji tikrai labai patinka biggrin.gif Ir man gera ir tas zmogus laimingas mirksiukas.gif

Moonte, mano sunui labiausia patinka zvejoti rankomis, be jokiu "irankiu" sekliame upelyje po lietaus wub.gif Pagauni, paleidi, bet pats tas pagavimas rankomis mirksiukas.gif Oho kokia sypsena veide biggrin.gif Dabar jau nebegaudo taip , bet tikiu kad kai tures savo vaiku, pamokys sitaip irgi biggrin.gif

Irankis yra alegorija, beje kaip ir zuvis. Irankiu gali buti ir rankos 4u.gif
Saunuolis sunus, miklus, ne kiekvienas sugeba taip pagauti. O ir sirdis gera.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 19:51)
Jis buvo prirakintas apie 30. Ji islaisvino Herkalio mokytojas kentauras Cheironas nes sutiko mirti vietoj Prometejo. Cheironas sutiko mirti nes heraklis netycia ji suzeide strele, kuri buvo uznuodyta Lernos hidros nuodais. Kentaruas buvo nemirtingu, tad negalejo mirti, o kentejo dideles kancias kurias jam sukele negijanti zaizda, todel sutiko keistis vietomis su Prometejumi.


Taip yra pagal mitą. Man įdomiau, kaip buvo iš tiesų. ax.gif Žinau, kad tiesa yra tai, kad buvo prirakintas, kad buvo lesamos kepenys ir kad jis tebėra prirakintas. Kažkodėl tebėra.
Žinant to dievo charakterį, aišku, ir kodėl jis tą ugnį (o gal informaciją?) iš dievų pavogė ir žmonėms nunešė. Įdomu, kas ištiko žmones, kai gavo tai, kas jiems nepriklausė. (Gal buvo tas pats, kas vyksta dabar, naudojant kitiems lygmenims priklausančią informaciją?)
Atsakyti
Velgi, kodel nepriklause? Aplamai jei permesti akimis Graiku mitologija, kas kam ten priklauso. Nepamirskime Dzeisas uzmuse savo teva Chrona. Beje zinant tavo silpnybe gyvatems, kosmogonijose Chrnona laike hibridiniu Dievu turinciu gyvates kuna ir tris galvas.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 20:08)
Velgi, kodel nepriklause? Aplamai jei permesti akimis Graiku mitologija, kas kam ten priklauso. Nepamirskime Dzeisas uzmuse savo teva Chrona. Beje zinant tavo silpnybe gyvatems, kosmogonijose Chrnona laike hibridiniu Dievu turinciu gyvates kuna ir tris galvas.


O tau nekilo klausimas, kodėl tą patį herojų turi ir graikai, ir gruzinai? Juk bendra tik raidė G...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 20:11)
O tau nekilo klausimas, kodėl tą patį herojų turi ir graikai, ir gruzinai? Juk bendra tik raidė G...


Nekilo. Lygiai taip pat nekyla kad as domejausi ne tik antikos laiku mitologija, bet ir istorija.
Cia lygiai taip galima uzduoti klausima apie Taurida, ar apie Bosforo karalyste... Bet ar tema apie tai?

Beje G raide nieko bendro neturi, graikai Graikija vadina Elada. Grusinai Gruzija vadina Sakartvelo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 balandžio 2017 - 19:24
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 20:21)
Nekilo. Lygiai taip pat nekyla kad as domejausi ne tik antikos laiku mitologija, bet ir istorija.
Cia lygiai taip galima uzduoti klausima apie Taurida, ar apie Bosforo karalyste... Bet ar tema apie tai?


Tema apie dievus, o ne apie mitologiją, apie ją prakalbau tik todėl, kad joje daug tiesos.
Šiaip jau dievų nėra daug, pvz., Ra ir Prometėjas yra tas pats asmuo. Tas asmuo ir dabar niekur nedingęs.
Turiu tokį pomėgį- rašyti kur nors ir mąstyti, man tai padeda susikaupti ir gauti reikalingą informaciją. Turiu šiokių tokių reikaliukų su Prometėjum, todėl ir prakalbau čia apie jį. Kol rašinėjau čia, mąsčiau, ir sužinojau pakankamai daug, bet ne viskas yra tinkama klausytojų ausims, todėl pasiliksiu sau. Niekada neplepu vien dėl plepėjimo, visada turiu tikslų...
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 20:21)


Beje G raide nieko bendro neturi, graikai Graikija vadina Elada. Grusinai Gruzija vadina Sakartvelo.


Mano kaimynai gruzinai Gruziją vadina Georgija. (Jie vienu metu gyvena dviejose valstybėse.)
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 20:27)
Tema apie dievus, o ne apie mitologiją, apie ją prakalbau tik todėl, kad joje daug tiesos.
Šiaip jau dievų nėra daug, pvz., Ra ir Prometėjas yra tas pats asmuo. Tas asmuo ir dabar niekur nedingęs.
Turiu tokį pomėgį- rašyti kur nors ir mąstyti, man tai padeda susikaupti ir gauti reikalingą informaciją. Turiu šiokių tokių reikaliukų su Prometėjum, todėl ir prakalbau čia apie jį. Kol rašinėjau čia, mąsčiau, ir sužinojau pakankamai daug, bet ne viskas yra tinkama klausytojų ausims, todėl pasiliksiu sau. Niekada neplepu vien dėl plepėjimo, visada turiu tikslų...
Papildyta:
Mano kaimynai gruzinai Gruziją vadina Georgija. (Jie vienu metu gyvena dviejose valstybėse.)


O mano vaiksystes drauges tetis Teimuraz Gochasvili istorijos mokytojas, as kartu su jo vaikais Bela ir Amiranu mokiausi gruzinu istorija. Beje graikai Gruzija vadino Kolhida ir Iberija.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 23, 20:34)
O mano vaiksystes drauges tetis Teimuraz Gochasvili istorijos mokytojas, as kartu su jo vaikais Bela ir Amiranu mokiausi gruzinu istorija. Beje graikai Gruzija vadino Kolhida ir Iberija.


Na, matyt, ne šiaip sau aš tokią temą užvedžiau. ax.gif
Tik džiaugiuosi, kad Prometėjas ne lietuviams, o gruzinams atnešė, tie saugo, o lietuviai seniai būtų išdavę ir pardavę...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 23, 20:41)
Na, matyt, ne šiaip sau aš tokią temą užvedžiau.  ax.gif
Tik džiaugiuosi, kad Prometėjas ne lietuviams, o gruzinams atnešė, tie saugo, o lietuviai seniai būtų išdavę ir pardavę...


Absurdas. Mano galva jums deretu pasidometi ne vien antikos laiku mitologija.

Lietuviai, baltu palikuonys, atejo is Indijos. Musu kalba turi tiesiogines sasajas su Sanskritu. Sanskritas yra dirbtina kalba, kuri buvo sukurta, naudojama kaip liturgine t.y. kalba susikalbeti su Dievu. Ja kalbejo tik brahmanai ir auksto luomo zmones.

Taigi, mes lietuviu kalbos pagalba galime be tarpininku susikalbeti su Dievu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 23 balandžio 2017 - 19:52