Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 16:34)
Gali pakankamai tiksliai nupiesti tai ka atsimena nuo 4 metuku, pakankamai tiksliai budama 8 metuku  4u.gif

Pas ja labai plati atmintis, ypac vizualine.

Zinoma siais laikais galima fotkinti, tureti idealu irodyma  4u.gif
Sapnu ar regejimu  ne vienas nenufotkins, o ji nupiesia  4u.gif Tai dovana  wub.gif Ji stipri labai nuo pat vaikystes, turi SAVO nuomone apie viska  ir Dievas ja labai myli  biggrin.gif
Kas yra Dievo  dovana jusu nuomone ?


Derėtų neužmiršti,kad Akiane yra žydų vaikas. O žydai ugdo vaikų gabumus. Tik va toje šeimoje augti jai tikrai nebuvo lengva...

Tai, ką kiti vadina dievo dovana, aš vadinu įdirbiu per daugelį gyvenimų. Jei yra įdirbis kažkurioje srityje, tu tai tarsi prisimeni (būna, kad ir susapnuoji), ir darai...Arba, jei yra įdirbis, tu lengvai išmoksti. Ir atvirkščiai. Pvz., niekada nebūčiau muzikantė, nes įdirbio šioje srityje neturiu. O va apie keliavimą per lygmenis pasiskaičiau knygoje ir man tai lengvai pavyko... Nes taid aryta daugybę gyvenimų...Argi tai kažkokio dievo dovana? Tikrai ne...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 22, 16:41)
Derėtų neužmiršti,kad Akiane yra žydų vaikas. O žydai ugdo vaikų gabumus. Tik va toje šeimoje augti jai tikrai nebuvo lengva...

Tai, ką kiti vadina dievo dovana, aš vadinu įdirbiu per daugelį gyvenimų. Jei yra įdirbis kažkurioje srityje, tu tai tarsi prisimeni  (būna, kad ir susapnuoji), ir darai...Arba, jei yra įdirbis, tu lengvai išmoksti. Ir atvirkščiai. Pvz., niekada nebūčiau muzikantė, nes įdirbio šioje srityje neturiu. O va apie keliavimą per lygmenis pasiskaičiau knygoje ir man tai lengvai pavyko... Nes taid aryta daugybę gyvenimų...Argi tai kažkokio dievo dovana? Tikrai ne...


Na mano sesuo gime ne zydu seimoje, nors man tai jokio skirtumo, kaip kad jums, JI piese be jokiu mokytoju, pati ( mane irgi ismoke ) , piesia iki siol wub.gif Dabar kai kurie "mokytojai" netgi stengiasi nukopijuoti ax.gif

Vadinasi jusu sritis keliavimas per knygu lygmenis 4u.gif Man tai irgi neskamba kaip dovana ....


Ka kiti galvojate apie Dievo dovanas?

As galvoju kad Dievas mums labai daug dovanojo: gyvybe, ora , vandeni, gamta , gyvunija, augalija.......Ko neturi kitos planetos ..... Jokie mokslininkai nepajegus to sukurti ten kur to nera.... Ir nesukurs biggrin.gif ax.gif Nebent tik vizualia apgaule rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 16:53)


Vadinasi jusu sritis keliavimas per knygu lygmenis  4u.gif  Man tai irgi neskamba kaip dovana ....
Ka kiti galvojate apie Dievo dovanas?




Knygų lygmenis? Geras pavadinimas biggrin.gif Mano gabumai apskritai susiję su ezoterika. Ir tokie, kurių už pinigus neparduosi, kaip tai daro dauguma visokių guru smile.gif
Dovana yra tai, ką gauni veltui, o gabumų veltui niekas nedalija- reikalingos ir tam tikros charakterio savybės, kurioms atsirasti taip pat reikalingas daugybės gyvenimų įdirbis...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 22, 17:13)
Knygų lygmenis? Geras pavadinimas  biggrin.gif  Mano gabumai apskritai susiję su ezoterika. Ir tokie, kurių už pinigus neparduosi, kaip tai daro dauguma visokių guru smile.gif
Dovana yra tai, ką gauni veltui, o gabumų veltui niekas nedalija- reikalingos ir tam tikros charakterio savybės, kurioms atsirasti taip pat reikalingas daugybės gyvenimų įdirbis...


Kitiems uztenka ir vieno gyvenimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 17:27)
Kitiems uztenka ir vieno gyvenimo  mirksiukas.gif


Pvz? Net įdomu pasidarė.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 22, 17:31)
Pvz? Net įdomu pasidarė.

Jei zmogus nieko blogo nepadaro per viena gyvenima ? ( Cia beje ne mano nuomone, bet siame forume perskaityta).

Mano nuomone tokia kad as reinkarnacija ( apart drugeliu) netikiu mirksiukas.gif Atejome mes i si pasauli ne kaip kokia reinkarnacija ir ne prievarta. Vadinasi ir ne privartauti ar versti kitus kazka tai daryti. Atejome i pasauli laisvai, su palaima ir turime lygiai tokia pat laisve graziai nugyventi. Kas nenori graziai, nori kazkokio tai blogio- ta ir gaus SAU 4u.gif

Su Žemės diena 4u.gif birthday.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 18:29)
Jei zmogus nieko blogo nepadaro per viena gyvenima ? ( Cia beje ne mano nuomone, bet siame forume perskaityta).


]


Tai sugeba tik tie, kurie miršta būdami kūdikiais...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 22, 18:34)
Tai sugeba tik tie, kurie miršta būdami kūdikiais...

Nepraeje jokiu lygiu ? ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 18:42)
Nepraeje jokiu lygiu ?  ax.gif  mirksiukas.gif


99.9 proc žmonių ir nereikia jokių lygių. Gi sakiau, kad savo kelio nesiūlau niekam.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 16:53)
Ka kiti galvojate apie Dievo dovanas?


O šiaip toks klausimas kilo: Kodėl Dievas turėtų dovanoti dovanas ? (t.y už ką)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xor: 22 balandžio 2017 - 19:05
QUOTE(xor @ 2017 04 22, 20:05)
O šiaip toks klausimas kilo: Kodėl Dievas turėtų dovanoti dovanas ? (t.y už ką)



Ar tu dovanoji dovanas tik su kokia proga ? Ir tik uz ka nors ?
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 23:45)
Ar tu dovanoji dovanas tik su kokia proga ?  Ir tik uz ka nors ?



Dovanojimas tik už ką nors kogero yra pačio žmogaus (arba Dievo) nuoprendis: "Ir štai, jis dabar gaus dovaną nuo manęs, nes aš pats nusprendžiau, kad jis jos vertas (t.y už kažką)". Bet tai labiau yra tiesiog atlygis.

Savo klausimą "už ką" galima papildyti dar ir "dėl ko". Platesnis spektras smile.gif

Žodį "Dovana" gal paprasčiau pakeisti į "Davimas". Pats davimas manau yra didis dalykas, bet ir tai jį kiekvienas gali suprasti skirtingai. Man su davimu ar dovanojimu yra kolkas prasti popieriai.




Atsakyti