Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 15:54)
Kas kaip moka, tas taip šoka smile.gif
Ar jūs kada svarstėt ir nagrinėjot kiek priklauso, kad ir mūsų Lietuvos dvasininkijai ax.gif Ar žinote kokie jų turtai Vilniuje ir aplink jį? Ir, žinoma, kitur. Ar labai jau jie ten nukenčia, baisiausiomis ligomis suserga? Vienetiniai atvejai. Daugelis žilos senatvės sulaukia. Tie, kurie nesulaukia, galbūt kažką padaro prieš savo buvusius įsitikiimus, suabejoja. O abejoti savimi nereikia, reikia priimti save tokį, koks esi. Ne veltuo turbūt gimstame tokei, kokie gimstame. Kartais neapsimoka perdaug galvoti smile.gif


Tai ar viskas matuojama ligomis siame gyvenime? Galu gale ne visi vienodai tie dvasininkai gyvena, baznyciai turtai priklauso, jiems asmeniskai ne, jau ka asmeniskai sukaupia ta ir turi.. Galu gale juk ne turtai patys is esmes yra blogai, blogas gali buti tik musu elgesys..
Nu va kazkam neapsimoka, kazkam apsimoka. Taip, manau gimstame visi kazkiek skirtingi, skirtingom uzduotim, tikslais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 14:48)
Taip, bet mes visi suvokiam, kad tai nėra suprantama tiesiogiai. mirksiukas.gif  Neateina Dievas į namus susipažinti, nesėdi ant sofos ir neveda pokalbio. Tai daugiau jausminiai dalykai. Mintys.
Taip išeitų, kad turim tikėti visais, kurie sako, kad mato elfus ir angelus, o tokia liga kaip šizofrenija su visa simptomatika, neegzistuoja? Nes visi sako tiesą.


Micheal Talbot savo knygoje "Holograminė visata" tam turi savo gana įdomų paaiškinimą. Nesakau, kad tikiu, nes tiesa turbūt mums niekad iki galo nebus nepažini, bet mintis ten verta dėmesio.

Aš tai tarkim domiuosi viskuo, nes man patinka žinios. Man įdomu. Netikiu horoskopais, bet manęs nepažįstantis žmogus horoskope matė didelę Merkurijau įtaką, ir kad jį kur galas - Merkurijus gi žinios, informacija ir t.t.

Be to įtariu, kad kiekviena tiesa, tikėjimas, filosofija turi tam tikrą tiesios grūdą. dabar sugeria į save viską ir dėlioju savo pasaulio ir egzistencijos dėlionę.

Tarkim kuo toliau, tuo labiau mane pasiekia faktais paremta informacija apie farmacijos mafiją, skiepų žalą, sąmokslus ir t.t. Atsvara tam - holistinis požiūris į žmogų. Holistinis reiškai ne vien kūną, bet ir emocijas. O tam tikrai atvejais kalabama apie dvasią, kuria dar nežinau ar tikiu. Bet jaučiu, kad ateitis žada įdomių dalykų, nes kažkas tikrai vyksta už mūsų akių.

Religijos, vaistai, korporacijos, edukacija, politika - viskas mums tiek daug primetama, kad beveik jau tikiu Roberto Mackevičiaus žodžiais - siekiama, kad žmogus nepažintų savo milžiniškų galimybių.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 21, 17:57)
Roberto Mackevičiaus žodžiais - siekiama, kad žmogus nepažintų savo milžiniškų galimybių.

Pritariu siems zodziams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 21, 18:08)
Pritariu siems zodziams smile.gif


Aš taip pat.

P.S. Man tokia mintelė kilo: o nebūtų įdomu bendraminčiuose kokią plepesių temą sukurti? Akivaizdu, yra norinčių pasipasakoti apie savo domėjimąsi įvairiais dalykais, ir mes išlipam iš šitos temos rėmų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 21 balandžio 2017 - 17:34
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 15:39)
Aišku, kad skaičiau. Ir tai yra žymiai daugiau negu tu čia rašai. Visokių formų ir simptomų.  O aš sakiau, kad kažkuri čia serga? Juokiausi?  hmm.gif Aš sakiau, kad neprisitaikyti nei vienai asmeniškai. Aš ne gydytoja ir nieko įžeisti nenoriu, bet na pati pagalvok, nueitų pas gydytoją, savo šeimos, vaižgantė ar Montevertė ir papasakotų tai ką rašo čia, išsamiai, smulkiai, dar daugiau, kokia būtų reakcija? Be įžeidimų sakau, be patyčių,tiesiog mastau, kaip būtų.
Gero savaitgalio.  4u.gif
Papildyta:

Apie tai ir kalbu-kaip juos atskirti? Pav. kaip tikėti, kad tu tiesą rašai ir sveika t.y. ta matanti, o kažkam haliucinacijos ir serga?  hmm.gif


Ar jums butina viskuo tiketi ? Juk galite ir netiketi, galite galvoti, tai turbut chizofrenija, tai turbut skleroze, tai matyt depresija.... Ir tiek 4u.gif Gal jums bus taip lengviau skaityti sia tema mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 21, 17:57)
Tarkim kuo toliau, tuo labiau mane pasiekia faktais paremta informacija apie farmacijos mafiją, skiepų žalą, sąmokslus ir t.t. Atsvara tam - holistinis požiūris į žmogų. Holistinis reiškai ne vien kūną, bet ir emocijas. O tam tikrai atvejais kalabama apie dvasią, kuria dar nežinau ar tikiu. Bet jaučiu, kad ateitis žada įdomių dalykų, nes kažkas tikrai vyksta už mūsų akių.

Religijos, vaistai, korporacijos, edukacija, politika - viskas mums tiek daug primetama, kad beveik jau tikiu Roberto Mackevičiaus žodžiais - siekiama, kad žmogus nepažintų savo milžiniškų galimybių.

O taip. Vienas didis žmogus, natūraliais gamtos preperatais tūkstančius išgydęs, kurie jau buvo medikų visai nurašyti, dažnai seni, jau su mirties kvapu, yra labai taikliai pasakęs, kad šis amžius, po kažkiek laiko, jei žmonės atsitokės, bus pavadintas Juoduoju medicinos amžiumi.
Turbūt užmuščiau, jei tik aišku gebėčiau tuo metu, jei mane per prievartą imtų skiepyt ar čipuot
Aišku, tai negalioja tuo atveju, jei reiktų keliauti į egzotiškiausias šalis, kur organizmas nepratęs, viskas svetima. Bet kai primeta čiabuviams, skelbia tuos visus skiepijimusis, gyvūnų čipavimus, tai kraujas verda.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 20:58)
O taip. Vienas didis žmogus, natūraliais gamtos preperatais tūkstančius išgydęs, kurie jau buvo medikų visai nurašyti, dažnai seni, jau su mirties kvapu, yra labai taikliai pasakęs, kad šis amžius, po kažkiek laiko, jei žmonės atsitokės, bus pavadintas Juoduoju medicinos amžiumi.
[color=yellow]Turbūt užmuščiau, jei tik aišku gebėčiau tuo metu, jei mane per prievartą imtų skiepyt ar čipuot[/color]
Aišku, tai negalioja tuo atveju, jei reiktų keliauti į egzotiškiausias šalis, kur organizmas nepratęs, viskas svetima. Bet kai primeta čiabuviams, skelbia tuos visus skiepijimusis, gyvūnų čipavimus, tai kraujas verda.


Va va, apie tai tas Robertas ir kalba smile.gif

Vaižgante, aš būčiau labai UŽ temos sukūrima, bet jausčiausi nesmagiai jeigu ir ten prasidėtų verbaliniai karai. Domiuosi įvairiais dalykais, turiu šiek tiek žinių, tikiu, kad kitos turi dar daugiau, tad jeigu plepėtume tikslu - dalintis žiniomis, padėti viena kitai susivokti, bet be žeminimų ir bandymų atverst į "teisingą kelią", tuomet aš UŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 21, 21:46)
Va va, apie tai tas Robertas ir kalba smile.gif

Vaižgante, aš būčiau labai UŽ temos sukūrima, bet jausčiausi nesmagiai jeigu ir ten prasidėtų verbaliniai karai. Domiuosi įvairiais dalykais, turiu šiek tiek žinių, tikiu, kad kitos turi dar daugiau, tad jeigu plepėtume tikslu - dalintis žiniomis, padėti viena kitai susivokti, bet be žeminimų ir bandymų atverst į "teisingą kelią", tuomet aš UŽ smile.gif


Yra teisingas kelias? Aš tokio nežinau. Savojo niekam nesiūlau (tai ne kartą šiame forume esu rašius), nes jis beprotiškai sunkus.
Jei norinčių būtų daugiau, temą galima būtų sukurti. Tiek, kad tos, kurios taip masiškai skaito čia šiomis dienomis, atkeliautų ir ten smile.gif FB man tuo patinka, kad ten galima slaptas grupes sukurti ir intymiai kalbėtis iki soties smile.gif Bet jūsų nė vienos negaliu pakviesti į ten esančią savo grupę.
Atsakyti
Akiane
Ji tikrai turi Dievo dovana 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 22 balandžio 2017 - 03:58
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 22, 04:57)
Akiane
Ji tikrai turi Dievo dovana  4u.gif


Sakyčiau, Akiane yra tik pvz., kad egzistuoja daugybė gyvenimų ir lygmenys, kuriuos ji piešia... Bėda ta, kad nesulauks mergina gilios senatvės, nes naudoja savo ateities energiją.
Yra gi ir tobulai dainuojančių ar grojančių mažamečių. Kartoja tai, ką prisimena, jokia čia dievo dovana...
Atsakyti
Norinčias padiskutuoti plačiau kviečiu į bendraminčius https://www.supermam...0#entry71584551
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 22, 10:30)
Sakyčiau, Akiane yra tik pvz., kad egzistuoja daugybė gyvenimų ir lygmenys, kuriuos ji piešia... Bėda ta, kad nesulauks mergina gilios senatvės, nes naudoja savo ateities energiją.
Yra gi ir tobulai dainuojančių ar grojančių mažamečių. Kartoja tai, ką prisimena, jokia čia dievo dovana...

Gali pakankamai tiksliai nupiesti tai ka atsimena nuo 4 metuku, pakankamai tiksliai budama 8 metuku 4u.gif

Pas ja labai plati atmintis, ypac vizualine.

Zinoma siais laikais galima fotkinti, tureti idealu irodyma 4u.gif
Sapnu ar regejimu ne vienas nenufotkins, o ji nupiesia 4u.gif Tai dovana wub.gif Ji stipri labai nuo pat vaikystes, turi SAVO nuomone apie viska ir Dievas ja labai myli biggrin.gif


Kas yra Dievo dovana jusu nuomone ?
Atsakyti