Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 12:01)


O šiaip tai temoje reikia atskirti tikėjimą (bet kokį) ir haliucinacijas.


Tema ne apie tikėjimą, klausimas konkretus.

Pasirinkau teisingą kelią- rašau fantastines noveles. Rašytojo niekas neapkaltins haliucinacijomis, pasakys: o, kokia fantazija bigsmile.gif
Kas norėtumėt jas paskaityti, mano profilyje yra nuoroda į puslapį.
O čia, matyt, patylėsiu, tegul toliau kalba papūgos smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 12:01)
Tai kuri dabar teisi?  unsure.gif




Ji remiasi knygomis. Aš neprieštarauju. Apie elfus daug prirašyta. Kas kuo nori, tas tuo tiki.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 21, 11:53)
Su įprastu žmogaus kūnu pas elfus neįmanoma patekti, o ir priims jie tik tą, kuris jų ženklą turi. Tai nėra su visais draugiškai bendraujantys sutvėrimai. Jie nepageidauja nieko svetimo.

Nereikia niekur brautis. Bet jei kažką naudoji čia žemėje, kas jiems priklauso, pageidautina atsidėkoti.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 21, 12:17)
Ji remiasi knygomis. Aš neprieštarauju. Apie elfus daug prirašyta. Kas kuo nori, tas tuo tiki.

Neskaičiau nei vienos knygos apie elfus, net filmų tikriausiai nesu žiūrėjus.
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 12:01)
Tai kuri dabar teisi?  unsure.gif

O šiaip tai temoje reikia atskirti tikėjimą (bet kokį) ir haliucinacijas.

Kiekvienas savo patyrime teisus, jei iš tiesų patyrė. Normalu, kad apie tuos, kurių nėra ant žemės matomų, kiekvienas turi savo supratimą ir patirtį, kuri gali skirtis.
Čia panašiai kaip atskristų vienas ateivis į Afriką ir pamatytų juodos spalvos žmones, kurie badauja, o kitas atskristų pas baltus, kurie vilos visko pertekę. pargrįžę susitiktų ir vienas sakytų, kad žmonės tik tkie, o kitas ginčytų ir durnintų aną, kad žmonės kitokie.

O pagimdyti iš šventosios dvasios jau ne haliucinacija?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 12:21)
Nereikia niekur brautis. Bet jei kažką naudoji čia žemėje, kas jiems priklauso, pageidautina atsidėkoti.
Papildyta:

Neskaičiau nei vienos knygos apie elfus, net filmų tikriausiai nesu žiūrėjus.


Neįsivaizduoju, ką galima naudoti šiame lygmenyje. Teko man jų prašyti eliksyro, bet naudoju ne čia, o ten, kur man jo reikėjo...Nėra taip, kad kažkur braunuosi iš smalsumo. Būna reikalų...
Bet mes jau nukrypom nuo temos, nes elfai nėra dievai.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 12:24)
.

O pagimdyti iš šventosios dvasios jau ne haliucinacija?


thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 12:24)

Kiekvienas savo patyrime teisus, jei iš tiesų patyrė. Normalu, kad apie tuos, kurių nėra ant žemės matomų, kiekvienas turi savo supratimą ir patirtį, kuri gali skirtis.
Čia panašiai kaip atskristų vienas ateivis į Afriką ir pamatytų juodos spalvos žmones, kurie badauja, o kitas atskristų pas baltus, kurie vilos visko pertekę. pargrįžę susitiktų ir vienas sakytų, kad žmonės tik tkie, o kitas ginčytų ir durnintų aną, kad žmonės kitokie.





Žinai, mudvi kalbam ne apie tą patį lygmenį. Elfų lygmuo, apie kurį aš kalbu, yra gana toli nuo mūsų lygmens. Jame gyvena tik dviejų rūšių mąstantys gyventojai- paviršiuje elfai, po žeme nykštukai. Bet šalia mūsų lygmens yra toks lygmuo, kurio gyventojus jaučia ir mato daugybė žmonių. Pvz., visi žinom naminukus, miško dvaseles ir pan. Yra ir padarėliai, panašūs į elfus, apie kuriuos aš rašiau, bet tavo minimi yra nedidukai, taip, jie išties ir dovanas mėgsta, ir blizgučius.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 13:24)
O pagimdyti iš šventosios dvasios jau ne haliucinacija?


Jei pradėsiu čia rašyti, kad aš pagimdžiau iš šventosios dvasios, tada taip, tai bus haliucinacija.


Man tikėjimas daugiau jausmas, kai žmogus tiki Dievu (visokiu pavidalu), aukštesne jėga, dievybe, likimu, elfais ar Perkūnu, net nežinau kaip pavadinti, kai tikėjimo negali nei pamatuoti, nei tiksliai apibūdinti, tai jutimas , kad yra kažkas aukščiau, bet tai neturi nieko bendro, kad su tuo ,,kažkuo'' aš kalbuosi, einu pas juos pailsėti, pabūti, kažką imu iš jų, atiduodu, matau juos kalbuosi ir t.t. Nes man tai jau žmogaus haliucinacijos. Bet čia mano nuomonė be jokių įžeidimų. Nei viena nepriimkit asmeniškai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 21 balandžio 2017 - 11:57
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 12:54)
Jei pradėsiu čia rašyti, kad aš pagimdžiau iš šventosios dvasios, tada taip, tai bus haliucinacija.
Man tikėjimas daugiau jausmas, kai žmogus tiki Dievu (visokiu pavidalu), aukštesne jėga, dievybe, likimu, elfais ar Perkūnu, net nežinau kaip pavadinti, kai tikėjimo negali nei pamatuoti, nei tiksliai apibūdinti, tai jutimas , kad yra kažkas aukščiau, bet tai neturi nieko bendro, kad su tuo ,,kažkuo'' aš kalbuosi, einu pas juos pailsėti, pabūti, kažką imu iš jų, atiduodu, matau juos kalbuosi ir t.t. Nes man tai jau žmogaus haliucinacijos. Bet čia mano nuomonė be jokių įžeidimų. Nei viena nepriimkit asmeniškai.  smile.gif

Bet žmogus irgi gali valdyti energijas, kai to išmoksta, gauna įvairius raktus ir t.t.
Aišku, negimdyti iš dvasios, bet kai ką gali...
Todėl vieni tik tiki ir jaučiasi eiliniais žmogeliais, galinčiais tik ribotai kiek gali dauguma paprastų žmonių, o kiti išsidrąsina ir išbando daugiau. Ir tame nėra haliucinacijos. Tai gyvenimas, tikra.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 13:11)
Bet žmogus irgi gali valdyti energijas, kai to išmoksta, gauna įvairius raktus ir t.t.
Aišku, negimdyti iš dvasios, bet kai ką gali...
Todėl vieni tik tiki ir jaučiasi eiliniais žmogeliais, galinčiais tik ribotai kiek gali dauguma paprastų žmonių, o kiti išsidrąsina ir išbando daugiau. Ir tame nėra haliucinacijos. Tai gyvenimas, tikra.


Bet išties, žmonės tiki haliucinacijomis... Tai ir pastojimas nuo šventosios dvasios, kurios buvimas taip pat haliucinacija, ir angelo pasirodymas Marijai, ir prisikėlimas iš mirusiųjų...

Jeigu žmogus tiki, kad Marijai pasirodė angelas, kodėl jis negalėtų pasirodyti ir kitiems? Marijai gali, tai tikėjimas, o jei sodo kaimynas matys angelus, čia jau haliucinacija. Ir ne tik matys, bet ir kalbėsis biggrin.gif
Koks ribotas yra žmogaus protas...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 18:15)
Nežinau.
Nemanau, kad jiems reikia lygiaverčių konkurentų. Karų ir taip pilna, ne tik tarp žmonių ar žvėrių. O padaryti tai, kas žmogui yra didelis stebuklas, jiems nesunku, jei žmogus moka prašyti ir po to padėkoti. Ir vėl pasikartosiu - argi taip svarbu kas padeda: aukščiausias ar žemesnis? Juk svarbu, kad padeda, žinai jo vardą ir to gana. Mažiau galvą reikia sukti, sėdint žmogaus kūne, o tai ne vienas toks per giliai besikapstęs per anksti į TEN ir buvo paimtas mirksiukas.gif
Nereikia pavydėti vyrams, abiems lytims savas kelias, savos pamokos, džiaugsmai ir skausmai smile.gif


Nu kaip nezinote, juk saket Jezus Dievo sunus, tai tas pats saltinis teigia, kad visi zmones Dievo vaikai. Taip pat Jezus sako tapkite tokie tobuli kaip jusu dangiskasis tevas smile.gif jei jau remtis tuo saltiniu smile.gif

Nu gal ju ir yra toks poreikis, kad zmogus per daug negalvotu? o tie stebuklai zmogui ne kazi kokia nauda daro, o va klausimas, ka gauna darytojai tu stebuklu?

Oi, as nepavydziu smile.gif tik sakau, kad dauguma ju stipresni fiziskai, bent uz mane tikrai, bet mazuma uz mane stipresni dvasiskai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 19:28)
Tarkim, iš pavydo. Dievas turi teisę elgtis taip, kaip išmano, kaip ir pasakoje "Eglė žalčių karalienė" ( Eglė, gyvendama su dievu, gavo iniciacijas ir perėmė tam tikras kūrėjo savybes, todėl ir galėjo vaikus paversti medžiais.)

Žalčiai- simboliai vikingams? O tai kodėl lietuviai upę pavadino žalčių vardu- Šešupė (šešas- žaltys)? Žalčiai yra grynai baltiškas simbolis.  ax.gif
Papildyta:
Man svarbu, kuo reikės užmokėti už pagalbą...
Mūsų lygmenyje šiuo metu klaidžioja daug visokių neleistinais būdais atkeliavusių metodikų, kai kurios jos tiesiog pavogtos iš kitų lygmenų. Esmė ta, kad jos neskirtos šiam lygmeniui. Žmonės jomis naudojasi ir nežino, kokios pasekmės laukia, nes visokie guru guriausi aiškina, kad naudojamos "dieviškos" energijos, jokios grėsmės nėra, kad viskas saugu ir t.t. Kai kurie pradeda vadinti save kūrėjais, vizualizuoja, materializuoja, o paskui tvarkingai atsiduria onkologinėse ir kitokiose ligoninėse ir nesupranta, už ką... Tik už viską, ką gauni, už viską, kuo naudojiesi, tenka užmokėti...


Turejau omeny etnokulturiska aiskinima sios pasakos, ne aplamai zalciu, o tik sioje pasakoje, kadangi buvo kovos su vikingasi, jie atplaukdavo grobdavo zmones. Ju laivai buvo kaustyti gelezim, tai atrode kaip gyvates juroje, is cia zalcio atplaukiancio per jura simbolis.

Vat butent niekas nieko niekam uz dyka neduoda, kaip sakoma uz dyka tik suris pelekautuose biggrin.gif
Pastebejau ... zmogus pasiskaites kelias knygas jau tampa dvasiniu mokytoju, bet keisciausia atsiranda pasekeju.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 21:07)
Rašei, kad už gautas energijas, materijas ir t.t. reikės susimokėti. O aš rašau, kad jei jau kažko labai trokšti, kad net naudoji nežemiškas galias, eiliniam nesuprantamas, tai vadinasi, žymiai nelaimingesnis ir ligotesnis patapsi to negavęs. Aš taip galvoju.


Manau, vienu ir kitu atveju galutinis rezultatas nedziugins. Budizmas berods sako, kad visos kancios is troskimu smile.gif As ta suprantu taip, kad arba prisigalvoji sau problemu(noru, troskimu, planu ) ir tada didvyriskai jas sprendi arba paprasciausiai gyveni ir mokaisi tobuleti...beda su norais ta, kad jie niekad nesibaigia, o apetitas auga bevalgant, ir kol kas nezinai kiek tau kainuos ta paglaba is uzribio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 12:54)
Jei pradėsiu čia rašyti, kad aš pagimdžiau iš šventosios dvasios, tada taip, tai bus haliucinacija.
Man tikėjimas daugiau jausmas, kai žmogus tiki Dievu (visokiu pavidalu), aukštesne jėga, dievybe, likimu, elfais ar Perkūnu, net nežinau kaip pavadinti, kai tikėjimo negali nei pamatuoti, nei tiksliai apibūdinti, tai jutimas , kad yra kažkas aukščiau, bet tai neturi nieko bendro, kad su tuo ,,kažkuo'' aš kalbuosi, einu pas juos pailsėti, pabūti, kažką imu iš jų, atiduodu, matau juos kalbuosi ir t.t. Nes man tai jau žmogaus haliucinacijos. Bet čia mano nuomonė be jokių įžeidimų. Nei viena nepriimkit asmeniškai.  smile.gif


Primine pasakyma, kai mes meldziames -tai malda, kai Dievas atsako - tai sizofrenija smile.gif Gal beda tame ir yra, kad zmones nori tik tiketi, kuo jie nori, tureti patogu "dieva", o ne pazinti, bendrauti mirksiukas.gif Juk net jei remiesi krikscionybe, tai Dievas kviecia pokalbiui, kviecia tobuleti, pazinti ji..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 21 balandžio 2017 - 13:16
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 21, 14:12)
Nu kaip nezinote, juk saket Jezus Dievo sunus, tai tas pats saltinis teigia, kad visi zmones Dievo vaikai. Taip pat Jezus sako tapkite tokie tobuli kaip jusu dangiskasis tevas smile.gif jei jau remtis tuo saltiniu smile.gif

Nu gal ju ir yra toks poreikis, kad zmogus per daug negalvotu? o tie stebuklai zmogui ne kazi kokia nauda daro, o va klausimas, ka gauna darytojai tu stebuklu?

Oi, as nepavydziu smile.gif tik sakau, kad dauguma ju stipresni fiziskai, bent uz mane tikrai, bet mazuma uz mane stipresni dvasiskai smile.gif

Vat butent niekas nieko niekam uz dyka neduoda, kaip sakoma uz dyka tik suris pelekautuose  biggrin.gif 

Manau, vienu ir kitu atveju galutinis rezultatas nedziugins. Budizmas berods sako, kad visos kancios is troskimu smile.gif

Nu šiaip aš apie Jėzų ne ką težinau. Man tai krikščionių religija, tikėjimas sunkus, kupinas kančios, raudų norint kažką gauti. Arba čia aš nemoku gauti lengvai iš jų, nes jie man netinka, o aš nepatinku jiems. Vaikystėje buvau gerutis vaikas, bet kažkur nuo 7 metų jau iš kažkur "velnių prisiėdžiau", tai gal ir nebeįtikau jėzusiukams smile.gif
Dėl savų Dievų, tai labai norėčiau būti jų vaikas/draugas, o ar esu, dar nežinau. Dar mano patirtis menkoka, į guru dar nepretenduoju tikrai smile.gif

Manau, kad žmonės tam ir gimė žmonėmis, o ne dievais, kad galėtų daryti tik mažus stebuklus, nes didžiuliai ne pagal jėgas.

Tai matote, balansas duotas, moterims kiek kiti įrankiai artimesni nei pati fizinė jėga.

Už dyką niekas negaunama. Net savo mamoms mokame: meile, atsaku, atgaliniu rūpesčiu. Dievai ne išimtis. Jei jie geri ir supratingi konkrečiam asmeniui, daug neprašo smile.gif

Kodėl nedžiugins? Jei nebūsi goduolis ir neatiminėsi "padriad" iš visų visko, nebūsi princese, kuri jau nebežino ko nori, kad sako "pūskite mane pūskite", tai viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 14:39)

Idomiai, gal ne taip suprantu, bet kazkaip jusu visa filosofija pagrista gavimu ? Kur ko gaunu lengviau, daugiau, geriau tas ir gerai? Gal rimtai visi zmones skirtingu rusiu, kaip kazkas nesenai sake? unsure.gif
Man kazkaip kiti prioritetai svarbiau, mano pacios tobulejimas, ismokimas kazko, o gavimas, nezinau , ka jus tuirt omeny su tuo gavimu? Juk neimanoma is kitu kazka gauti savo dvasei, ar imanoma? o materialus dalykai, nu kiek jie svarbus, kad zast tuos zaidimus?
p.s. visos pasakos apie noru pildymus baigiasi ne kaip biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 21 balandžio 2017 - 13:49
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 21, 15:12)
Juk net jei remiesi krikscionybe, tai Dievas kviecia pokalbiui, kviecia tobuleti, pazinti ji..

Taip, bet mes visi suvokiam, kad tai nėra suprantama tiesiogiai. mirksiukas.gif Neateina Dievas į namus susipažinti, nesėdi ant sofos ir neveda pokalbio. Tai daugiau jausminiai dalykai. Mintys.
Taip išeitų, kad turim tikėti visais, kurie sako, kad mato elfus ir angelus, o tokia liga kaip šizofrenija su visa simptomatika, neegzistuoja? Nes visi sako tiesą.


Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 21, 14:12)




Primine pasakyma, kai mes meldziames -tai malda, kai Dievas atsako - tai sizofrenija smile.gif Gal beda tame ir yra, kad zmones nori tik tiketi, kuo jie nori, tureti patogu "dieva", o ne pazinti, bendrauti  mirksiukas.gif Juk net jei remiesi krikscionybe, tai Dievas kviecia pokalbiui, kviecia tobuleti, pazinti ji..


Šauniai pasakyta: žmonės nori turėti patogų dievą. 10 balų clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 14:48)
Taip, bet mes visi suvokiam, kad tai nėra suprantama tiesiogiai. mirksiukas.gif  Neateina Dievas į namus susipažinti, nesėdi ant sofos ir neveda pokalbio. Tai daugiau jausminiai dalykai. Mintys.
Taip išeitų, kad turim tikėti visais, kurie sako, kad mato elfus ir angelus, o tokia liga kaip šizofrenija su visa simptomatika, neegzistuoja? Nes visi sako tiesą.

O va jau suprantam visi skirtingai smile.gif jei tiketi Biblija, tai visai normalu susitikti dvasines butybes, su jomis sneketis, angelai, velniai, ir netgi Dievas, pasirodo vis kazkam ir bendrauja. Ar tikit Biblija ar ne?
Juk net Jezu vadina Dievu, isikunyjusi ir snekejusi su zmonemis ar ne taip? Marija is vis su kunu paimta i dangu blink.gif Taip pat kriskcionis tiki, kad ostija kuria valgo yra Jezaus isikunijas kunas ir vynas - kraujas blink.gif tai jei gali isikunyti i sausaini ir vyna, tai manau gali ir i kuna ar siaip kazkaip pasirdyt, ar ne?
Nu tai nesurista, jei zmogus sako, kad mato, tai dar nereiskia, kad taip is tiesu ir yra, gal tai tik haliucinacijos ar tik vaizduote smile.gif Todel baznycia nei neigia, nei tvirtina visu apreiskimu, bendravimo su Marija, Jezumi ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 21, 12:54)
Jei pradėsiu čia rašyti, kad aš pagimdžiau iš šventosios dvasios, tada taip,[u] tai bus haliucinacija.

o kai tai sake Marija, buvo kas? haliucinacija ar tikrove? Kai skaitom Biblija ar mes priimam viska kas ten surasyta, ar tik patogias sau vietas? ar tik ne man viskas gali atsitikti, tik ne man Dievas gali liepti statyti Nojaus arka? ar jau kazkaip tas bendravimo laikas isseko ir Dievas nebebendrauja su zmonem?
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 20, 19:53)
Dievas leidzia viska ?
SM forumas irgi neleidzia visko  mirksiukas.gif
As nebijau buti uzblokuota, bet parasysiu viska ka turiu parasyti, kokias man ligas beprirasines " Dievu zinove"  biggrin.gif

Taip ir neatsaket is kur pasidaret isvadas, kad Dievas baudzia, jei rasot, kad leidzia viska, ar neleidzia visko? Jei leidzia, tai ko baust? o jei neleidzia, kaip zinot ko neleidzia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 21 balandžio 2017 - 13:57