Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Miškų avietė @ 2017 04 20, 16:46)
nei kam dėkot turiu, nei ką kaltinti. Nei ką garbinti, nei kam aukotis. Jei kažkas kažką gero padaro, tai padėkojo tam žmogui, jei pati pasiekiu tikslą, tai savim pasidžiaugiu dėl atkaklumo. Jei nesiseka, tai tiesiog nesiseka ir tiek.

O šiaip kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad beveik viskas gyvenime priklauso tik nuo saviįtaigos t.y. neurolingvistinio formavimo. Kuo pats save įtikinsi, tą ir turėsi. Manau ir su tikėjimu bei visais dievais ir dievybėmis yra tas pats. Kaip kažkuri taikliai pasakėt, kad "aš galiu įsivaizduoti, kad stalas yra dievas", iš tikro... tūkstantį kartų sau kartok tai ir patikėsi. Ir manau taip absoliučiai su viskuo. Tikėjimas ar netikėjimas tėra subjektyvus reikalas, kuris priklauso nuo to, kiek mes patys save tuo įtikinam.</p>


Aš taip pat. Ir nesuprantu, kodėl kiti tame mato prasmę. Nu iki šiol nesuprantu.

Ir tai labai matosi šioje temoje. Kiekvienas įsitikinęs, kad jo "tikėjimas" yra tas, tikrasis. O visos tuo netikinčios yra kažko "neatradusios", kažko "nesuprantančios", "visatos paslaptims aklos" ir t.t. ir pan. Nu... gal biggrin.gif Aš net visuotinai pripažintais faktais suabejoju, o čia toks tikėjimas visiškai neapčiuopiamu ir labai jau subjektyviu reikalu. Gal pas mane tiesiog tokio gebėjimo nėr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2017 04 21, 08:18)
Aš taip pat. Ir nesuprantu, kodėl kiti tame mato prasmę. Nu iki šiol nesuprantu.

Ir tai labai matosi šioje temoje. Kiekvienas įsitikinęs, kad jo "tikėjimas" yra tas, tikrasis. O visos tuo netikinčios yra kažko "neatradusios", kažko "nesuprantančios", "visatos paslaptims aklos" ir t.t. ir pan. Nu... gal biggrin.gif Aš net visuotinai pripažintais faktais suabejoju, o čia toks tikėjimas visiškai neapčiuopiamu ir labai jau subjektyviu reikalu. Gal pas mane tiesiog tokio gebėjimo nėr smile.gif

Skaitot ir neperskaitot. Dievybės forma ne viena. Kas kurią pasirenka, tam ta vadinasi patinka ir ją tuomet gina. Kas čia neaiškaus?
Ir būtent, kiekvienam savas kelias, mes visi nevienodi. Galbūt kai kam galima įteigti, galima perduoti tikėjimą, religiją, o kiti gi turi atrasti patys, nes dvidešimt metų gali pvz. krikščionys ar musulmonai brukti savąjį dievą, bet nu nelips jis ir tiek. Jau gali žmogus imti galvoti, kad dievo iš viso nėra, gyventi sau ramiai, orientuotas į save ir bac (kaip iš Dievulis iš giedro dangaus), akurat randa, kad yra visokių ir kokių smile.gif
Galbūt tam reikia ryšio ne tik su žeme, reikia bent kiek suprasti ženklus, nuojautas, mokėti pasinerti ir plaukti ten, kur tave neša. Žodžiu, nebūti tuo tipo šiuolaikiniu žmogumi, kuris viską vien tik per protą vertina, o savo intuiciją, trečią akį pilnai išjungęs. Durnas tas protas smile.gif Žino tik tiek, kiek matė ir supranta. Ir ne daugiau. Liūdna būtų vien tik su protu gyventi ax.gif
O prasmė priklauso nuo pačių Dievų, ką jie duoda žmogui ar ką pažada ir ką ima mainais, nes vistiek ima. Gyvenime mokame už viską, visur materija ir energija.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 09:07)
Dievybės forma ne viena. [...] O prasmė priklauso nuo pačių Dievų, ką jie duoda žmogui ar ką pažada ir ką ima mainais, nes vistiek ima.


Nuo to, kad Jūs tuo tikit, tai netampa faktu. Tai Jūsų suvokimas. Ir nieko daugiau.

Aš nebandau pasakyti, kad Jūs klįstate. Sau Jūs esate teisi. Šiuo metu Jūsų tikėjimas yra toks ir Jūs turite pilną teisę juo vadovautis. Nu bet tai vis tiek nepatampa neginčijama tiesa smile.gif O aš netampu akla vien todėl, kad netikiu Jūsų dievais 4u.gif
Atsakyti

Galbūt tam reikia ryšio ne tik su žeme, reikia bent kiek suprasti ženklus, nuojautas, mokėti pasinerti ir plaukti ten, kur tave neša. Žodžiu, nebūti tuo tipo šiuolaikiniu žmogumi, kuris viską vien tik per protą vertina, o savo intuiciją, trečią akį pilnai išjungęs. Durnas tas protas smile.gifŽino tik tiek, kiek matė ir supranta. Ir ne daugiau. Liūdna būtų vien tik su protu gyventi ax.gif
O prasmė priklauso nuo pačių Dievų, ką jie duoda žmogui ar ką pažada ir ką ima mainais, nes vistiek ima. Gyvenime mokame už viską, visur materija ir energija.

Monteverte, jūs juk protinga moteris, bet jau čia tai pasakėt... jeigu ne žmogaus protas, tai mes dabar čia išvis nediskutuotumėme, nes nebūtų nei interneto, nei kompiuterio, nei tos pačios elektros. Būtent dėl žmogaus gebėjimo protauti vyksta visas mokslo progresas ir aiškinamos visatos paslaptys. Giliais viduramžiais žmogaus protas buvo nuvertinamas, ko paseoje tuomet ir galvojo, kad žemė yra kvadratinė ir ją laiko drambliai, protaujančius mokslininkus persekiojo ir degino ant laužų, nors būtent jie ir nešė šviesą tais tamsiais laikais. Ne kažkokie "giliai dvasingi" tikintieji, o būtent mokslo žmonės darė didžiausią progresą.

Tarp kitko neseniai skaičiau vienos kažkokios ale buvusios žymios moteriškės pasakojimus, kaip nuvyko į Indiją, ten nušvito ir dabar jau pati kitus moko dvasingumo priežasčių. Tai ji irgi teigė, kad ale žmonės per daug išaukština protą, ir per daug nužemina intuiciją ir t.t. Pagalvojau, kad "o ką daugiau toje Indijoje sakyti, kai beraštystė, skurdas ir tamsuma dar giliai įsišakniję". Beje, argi nepastebėjot, kad tų visu gurų, nušvitusiųjų, dvasingųjų ir t.t. daugiausiai varganose šalyse, o ekonomiškai stipriose, pažangiose dominuoja racionaliai mąstančios visuomėnės? Pvz Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje? Man atrodo tai labai daug ką sako. Ten, kur išsilavinimo, ekonomiškai sotaus gyvenimo stoka, ten labiau klesti visokie "dvasingi" judėjimai ir pan. Aš tikrai nenuvertinu visų tų emocinių dalykų, bet jeigu ne žmogaus protas, tai mes išvis dar prie geldų sėdėtume :)

Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2017 04 21, 09:18)
nepatampa neginčijama tiesa smile.gif

Ginčyjasi tik tie, kurie nepatyrę to paties arba tiki kardinaliai skirtingais dievais. Pvz. vieni kančios, atleidimo, o kiti kovos dievais. Tai kaip nesiginčys? Tie kas tiki ir žino tuos pačius dievus, neturi dėl ko ginčytis.
Kai kartais užeinu pas saviškius žmones, nors jie skirtingų lyčių, skirtingo amžiaus, skirtingose šalyse gimę, išsibarstę po visą pasaulį, mes ir norėdami neturime dėl ko ginčytis ar pyktis, nes viską išjautėme vienodai, matėm vienodus dalykus. Mes tik galime dalintis pavyzdžiais, tam tikrais ženklais, kad o man taip, o man štai šitaip, nes mus supa skirtinga aplinka, todėl situacijos įdomios ir skirtingos.
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 04 21, 09:40)
Monteverte, jūs juk protinga moteris, bet jau čia tai pasakėt...

Aš sakau, kad vienas protas visko neišneštų, jei nebūtų pas daugelį kitų pojūčių. Kitą kartą žiurkė gaunasi protingesnė už jūreivį, nes ji pirma pajaučia, kad laivas paskęs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 04 21, 09:40)
<p>Monteverte, jūs juk protinga moteris, bet jau čia tai pasakėt... jeigu ne žmogaus protas, tai mes dabar čia išvis nediskutuotumėme, nes nebūtų nei interneto, nei kompiuterio, nei tos pačios elektros. Būtent dėl žmogaus gebėjimo protauti vyksta visas mokslo progresas ir aiškinamos visatos paslaptys.


Mokslo progresas?
Progreso apskritai nėra. Jokioje srityje. Ir nėra jokios evoliucijos.
Kažkodėl tie, kurie dabar sėdi prie kompų, taip regresavo, taip vaizduotė atbuko, kad niekaip nesukurtų tokių pasakų, kokias sukūrė žmonės tais laikais, kai rašto nebuvo.
O kompai ir kiti "pasiekimai" yra pasiimti iš kitų lygmenų.
Niekas neišgalvoja to, ko kažkur nėra.
Visos knygos yra padiktuojamos.
Labai geras pavyzdys yra Mendelejevo lentelė: ją susapnavo. Buvo pasirinktas žmogus ir per jį perduota ta lentelė. Taip yra su viskuo, ką mes čia drįstame vadinti atradimais, išradimais. Neįmanoma išrasti to, kas jau kažkur nebuvo išrasta.
Jei norit gauti informacijos apie dievus, pradėkit skaityti fantastines knygas ir žiūrėti fantastinius filmus. Kažkodėl filmuose vaizduojami elfai vaizduojami taip, kaip jie iš tikrųjų atrodo savame lygmenyje. Nei scenaristas, nei režisierius tikrai nebuvo tame lygmenyje. Reikiamiems žmonėms duodami reikiami vaizdai ir jie pavaizduoja tai, kas yra iš tiesų. Ga su nedideliais nukrypimais (pvz., elfai vaizduojami medžiojantys, bet išties jie yra vegetarai ir lankų nesinešioja).
Atsakyti

Mokslo progresas?
Progreso apskritai nėra. Jokioje srityje. Ir nėra jokios evoliucijos.
Kažkodėl tie, kurie dabar sėdi prie kompų, taip regresavo, taip vaizduotė atbuko, kad niekaip nesukurtų tokių pasakų, kokias sukūrė žmonės tais laikais, kai rašto nebuvo.
O kompai ir kiti "pasiekimai" yra pasiimti iš kitų lygmenų.
Niekas neišgalvoja to, ko kažkur nėra.
Visos knygos yra padiktuojamos.
Labai geras pavyzdys yra Mendelejevo lentelė: ją susapnavo. Buvo pasirinktas žmogus ir per jį perduota ta lentelė. Taip yra su viskuo, ką mes čia drįstame vadinti atradimais, išradimais. Neįmanoma išrasti to, kas jau kažkur nebuvo išrasta.
Jei norit gauti informacijos apie dievus, pradėkit skaityti fantastines knygas ir žiūrėti fantastinius filmus. Kažkodėl filmuose vaizduojami elfai vaizduojami taip, kaip jie iš tikrųjų atrodo savame lygmenyje. Nei scenaristas, nei režisierius tikrai nebuvo tame lygmenyje. Reikiamiems žmonėms duodami reikiami vaizdai ir jie pavaizduoja tai, kas yra iš tiesų. Ga su nedideliais nukrypimais (pvz., elfai vaizduojami medžiojantys, bet išties jie yra vegetarai ir lankų nesinešioja).

:D  :D  :D  :D 

Ačiū už gerą humoro dozę.

Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 04 21, 10:42)
Ačiū už gerą humoro dozę.</p>

Nereikia juoktis. Čia panašiai kaip juoktis mokykloje iš formulės, kurios nesupranti smile.gif
Elfai blizgučius mėgsta, panašiai kaip mūsų čigonai smile.gif
Atsakyti
Kalbant apie progresą, koks gali būti progresas, kai čia susirinkusios moterys kalba kažkur perskaitytais/išgirstais sakiniais? Prisiskaitėt knygų, prisiskaitėt straipsnių internete, prisižiūrėjot visokių filmukų, o dabar čia diskutuojat. Savų minčių gi nėra, tik svetimos. Ir kadangi savų minčių nėra, jums juokinga, kai rašau apie elfus, rašau tai, ką žinau ir patyriau asmeniškai. Jau prieš rašydama žinojau, kad atrodys juokingai- gi atsirado čia kažkokia išsišokėlė. Taip, tie, kurie turi savų žinių, savų patirčių, o ne užsiima pamėgdžiojimu, atrodo juokingai.
Būtų kur kas prasmingiau, jei čia pasidalintume asmeniškomis patirtimis. Pvz. (toliau juokitės iš to, ką parašysiu): nukeliaujam laiko tuneliu į Egipto laikus, pasiskirstom dievus ir juos pastebim savaitę kitą, o tada čia parašom, ką kuri matėt, jautėt, išgyvenot. Tarkim, kokie buvo tikri Ra ir Izidės santykiai, kaip buvo iš tiesų, o ne ką rašo istorikai. (Istorijos nelaikau mokslu, tai tik interpretacijos. )
O dabar- vienas sakinys iš vienos knygos, kitas sakinys iš kitos knygos, tai toks apibrėžimas, tai anoks. Kokia prasmė būti papūga?
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 11:01)
Elfai blizgučius mėgsta, panašiai kaip mūsų čigonai smile.gif


Nėra ten jokių blizgučių, todėl jie negali jų ir mėgti. Jie ten labai paprastai gyvena, laikas slenka lėčiau nei pas mus, ilgaamžiai, gyvena didelėmis šeimomis, ten įprasta turėti dešimt ir daugiau vaikų. Nebūtų besijuokiančių, papasakočiau daugiau. Tai vienas iš mano mėgstamiausių lygmenų, gera ten pailsėti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 21, 11:29)
Nėra ten jokių blizgučių, todėl jie negali jų ir mėgti. Jie ten labai paprastai gyvena, laikas slenka lėčiau nei pas mus, ilgaamžiai, gyvena didelėmis šeimomis, ten įprasta turėti dešimt ir daugiau vaikų. Nebūtų besijuokiančių, papasakočiau daugiau. Tai vienas iš mano mėgstamiausių lygmenų, gera ten pailsėti.

Iš žmonių patinka jiems gauti dovanų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 11:40)
Iš žmonių patinka jiems gauti dovanų mirksiukas.gif


Su įprastu žmogaus kūnu pas elfus neįmanoma patekti, o ir priims jie tik tą, kuris jų ženklą turi. Tai nėra su visais draugiškai bendraujantys sutvėrimai. Jie nepageidauja nieko svetimo.

Tiesa, už tai, kad sėdim prie kompų, teko susimokėti- info apie kompus šiam lygmeniui davė vienas iš robotų lygmenų (robotų lygmenų yra daug). Pasekmės matosi jau mūsų vaikuose- kurti jie nebemokės, tik kopijuoti. Bendrauti taip pat nemokės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaižgantė: 21 balandžio 2017 - 11:03
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 21, 12:01)
Elfai blizgučius mėgsta, panašiai kaip mūsų čigonai smile.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 21, 12:29)
Nėra ten jokių blizgučių, todėl jie negali jų ir mėgti.


Tai kuri dabar teisi? unsure.gif

O šiaip tai temoje reikia atskirti tikėjimą (bet kokį) ir haliucinacijas.
Atsakyti