Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 20, 16:49)


Kuriam čia iš mūsų patiktų kitų pamokantis tonas, lyg tai būtum paskutinis kvailys? (forume - dažnas reiškinys, ir, beje, galvoje visai neturiu Moonte biggrin.gif)
Kuriam patinka, kai kitas nepelnytai pučiasi?
Kuriam patinka, kai yra lyginamas ir kas be ko, nužeminamas?
Kuriam patinka eikvot savo dėmesį ir energiją asmeniui, su kuriuo tiesiog nenori bendraut?


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 20, 19:32)


Bet argi tai ne elementari puikybė? Kai savyje jos nedaug turi (visai jos neturėti neįmanoma), gali leisti kitam būti tokiu, koks jis nori būti. Juk tai kiekvieno teisė.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 19:45)
Bet argi tai ne elementari puikybė? Kai savyje jos nedaug turi (visai jos neturėti neįmanoma), gali leisti kitam būti tokiu, koks jis nori būti. Juk tai kiekvieno teisė.


Dievas leidzia viska ?
SM forumas irgi neleidzia visko mirksiukas.gif
As nebijau buti uzblokuota, bet parasysiu viska ka turiu parasyti, kokias man ligas beprirasines " Dievu zinove" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 20, 19:53)
Dievas leidzia viska ?
SM forumas irgi neleidzia visko  mirksiukas.gif
As nebijau buti uzblokuota, bet parasysiu viska ka turiu parasyti, kokias man ligas beprirasines " Dievu zinove"  biggrin.gif


Bet ir įžeidumas nesvietiškas... Parašiau apskritai, netaikiau niekam asmeniškai...
Nesu dievų žinovė. Tarkim, negalėčiau teigti, kad nėra kažkokio vieno Dievo, kuris visa sukūrė ir yra visa ko viršininkas. Nes nežinau. Man teko ir tenka susidurti su paprastais dievais, neturinčiais kažkokių ypatingų įgaliojimų. Jie tokie patys, kaip bet kuris lietuvis- pavydūs, norintys lengvai viską gauti, besivaržantys dėl erdvės ir teritorijos, jei matys, kad kitas daugiau žino, būtinai purvais apdrėbs...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 19:28)
Man svarbu, kuo reikės užmokėti už pagalbą...
Mūsų lygmenyje šiuo metu klaidžioja daug visokių neleistinais būdais atkeliavusių metodikų, kai kurios jos tiesiog pavogtos iš kitų lygmenų. Esmė ta, kad jos neskirtos šiam lygmeniui. Žmonės jomis naudojasi ir nežino, kokios pasekmės laukia, nes visokie guru guriausi aiškina, kad naudojamos "dieviškos" energijos, jokios grėsmės nėra, kad viskas saugu ir t.t. Kai kurie pradeda vadinti save kūrėjais, vizualizuoja, materializuoja, o paskui tvarkingai atsiduria onkologinėse ir kitokiose ligoninėse ir nesupranta, už ką... Tik už viską, ką gauni, už viską, kuo naudojiesi, tenka užmokėti...

Man atrodo, kad blogiau tam, kuris negauna, neturi, vėl antras, o ne pirmas, vėl pralaimi. Tokiu būdu tikrai kelias į kančias, ligas ir t.t.
Požiūrio reikalas.
Be to, tai nereikia būti tokiu durniumi, kad iš visų nieko dėtų aplinkui atiminėti. Gyvenimas pats atsiųs žmones, iš kurių bus galima, kurie bus nusipelnę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 20:39)
Man atrodo, kad blogiau tam, kuris negauna, neturi, vėl antras, o ne pirmas, vėl pralaimi. Tokiu būdu tikrai kelias į kančias, ligas ir t.t.
Požiūrio reikalas.
Be to, tai nereikia būti tokiu durniumi, kad iš visų nieko dėtų aplinkui atiminėti. Gyvenimas pats atsiųs žmones, iš kurių bus galima, kurie bus nusipelnę ax.gif


Du kartus perskaičiau, bet nesupratau, ką norėjai pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 20:49)
Du kartus perskaičiau, bet nesupratau, ką norėjai pasakyti.

Rašei, kad už gautas energijas, materijas ir t.t. reikės susimokėti. O aš rašau, kad jei jau kažko labai trokšti, kad net naudoji nežemiškas galias, eiliniam nesuprantamas, tai vadinasi, žymiai nelaimingesnis ir ligotesnis patapsi to negavęs. Aš taip galvoju.
Aš čia apie pavienius asmenis.
O tie visi guru, "mokytojai" ir pan. bei jų ligos ir užmokesčiai visatai manęs nedomina, nes aš tokius dalykus pasilaikyčiau sau, išties tai ne masėms.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 21:07)
Rašei, kad už gautas energijas, materijas ir t.t. reikės susimokėti. O aš rašau, kad jei jau kažko labai trokšti, kad net naudoji nežemiškas galias, eiliniam nesuprantamas, tai vadinasi, žymiai nelaimingesnis ir ligotesnis patapsi to negavęs. Aš taip galvoju.
Aš čia apie pavienius asmenis.
O tie visi guru, "mokytojai" ir pan. bei jų ligos ir užmokesčiai visatai manęs nedomina, nes aš tokius dalykus pasilaikyčiau sau, išties tai ne masėms.


O gal kuo mažiau norų, tuo mažiau nelaimingumo ir ligų?
Kad tų mokytojų ir guru dabar tiek, kad mokinių trūkumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 21:15)
O gal kuo mažiau norų, tuo mažiau nelaimingumo ir ligų?
Kad tų mokytojų ir guru dabar tiek, kad mokinių trūkumas  biggrin.gif


Sakiau daugiau čia nesivelsiu, bet nesusilaikiau, nes man patiko paryškintas sakinys.
O norai kyla iš nepažaboto ego. Nepatenkinti norai sąlygoja frustracijąs ir ligas smile.gif Čia kiek iš budizmo pavyko įsisavinti smile.gif

Antras teiginys irgi geras biggrin.gif

Pastebėjau, kad pas tuos guru daugiau lankosi jų bendraminčiai, irgi guru, bet ne mokiniai biggrin.gif Čia iš tos serijos kai spektaklio susirenka pasižiūrėt patys aktoriai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 20, 22:27)
Sakiau daugiau čia nesivelsiu, bet nesusilaikiau, nes man patiko paryškintas sakinys.
O norai kyla iš nepažaboto ego. Nepatenkinti norai sąlygoja frustracijąs ir ligas smile.gif Čia kiek iš budizmo pavyko įsisavinti smile.gif

Antras teiginys irgi geras biggrin.gif

Pastebėjau, kad pas tuos guru daugiau lankosi jų bendraminčiai, irgi guru, bet ne mokiniai biggrin.gif Čia iš tos serijos kai spektaklio susirenka pasižiūrėt patys aktoriai...  ax.gif


Na, aš ne budistė, o ir jokios etiketės sau nesu linkusi klijuoti, bet seniai galvoju apie tai, kad norai yra žmogaus žudikai. Kai norų minimaliai (pavalgyti, pamiegoti, pievelėje patysoti ir pan.), gyveni ramiai ir laimingai. Bet jei tik kažko įsigeidei, tuoj prasideda visokios bėdos...

Gali būti, kad tie patys aktoriai- nebesilankau, nežinau...FB vis matau nesibaigiančius skelbimus apie seminarus. Ir dar su laipsniais- visokių ezoterikos daktarų kad priviso... ir magistrų...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 21:15)
O gal kuo mažiau norų, tuo mažiau nelaimingumo ir ligų?

Kas mažai nori, mažai ir gauna
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 22:33)
Na, aš ne budistė, o ir jokios etiketės sau nesu linkusi klijuoti, bet seniai galvoju apie tai, kad norai yra žmogaus žudikai. Kai norų minimaliai (pavalgyti, pamiegoti, pievelėje patysoti ir pan.), gyveni ramiai ir laimingai. Bet jei tik kažko įsigeidei, tuoj prasideda visokios bėdos...

Tiesos yra. Bet visgi kiek laimės hormono išsiskiria, kai noras išsipildo ax.gif
Ir šiaip, nugyventi tiek galimybių ir įspūdžių teikiančioje žemėje minimaliai, sakyčiau nusikaltimas prieš patį save.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 20:05)
Bet ir įžeidumas nesvietiškas... Parašiau apskritai, netaikiau niekam asmeniškai...
Nesu dievų žinovė. Tarkim, negalėčiau teigti, kad nėra kažkokio vieno Dievo, kuris visa sukūrė ir yra visa ko viršininkas. Nes nežinau. Man teko ir tenka susidurti su paprastais dievais, neturinčiais kažkokių ypatingų įgaliojimų. Jie tokie patys, kaip bet kuris lietuvis- pavydūs, norintys lengvai viską gauti, besivaržantys dėl erdvės ir teritorijos, jei matys, kad kitas daugiau žino, būtinai purvais apdrėbs...

Supratau kodel sau pritaikete biggrin.gif nes rasau be ė .

Negalvoju kad Dievas pavydus biggrin.gif Angelai irgi nepavydus mirksiukas.gif Mazai ir pavydziu lietuviu pazistu , labai mazai... Gal todel kad mums nera ko pavydeti, tai niekas ir nepavydi ax.gif
Atsakyti