Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 16:44)
Ne, simterija yra tik vienas is aspektu. Tikslumas yra viena is siekiamybiu formu. Todel kad gamtoje nera tikslumo, mes zmones senstame, nes lastelems per laika dauginantis nusimusa programa.

Prie ko cia tikslumas? tai ir vykdo lasteles tikslia programa, kai sveikai gyvenat jos sveikos, kai ne serga ir mirsta smile.gif Nezinau, bet visi visatos pazinimo mokslai kalba apie tiksluma biggrin.gif
Nesuprantu visgi kas jums yra tada tikslumas? vyksmas visko kaip noretumet, vienodai, simetriskai? kas?
As suprantu, kaip visko veikima pagal taisykles, pvz desnius, kuriuos pamazu zmones pazysta. Visata nera chaotiska, ji labai tiksli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 20 balandžio 2017 - 15:52
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 16:46)
Vienas smile.gif Kodel nekeicia, man keicia, man svarbu kieno dalis as esu.
Nera butybiu galingesniu uz zmogu, tik zmones dauguma nezino savo potencijos ir galimybiu.
O tos butybes, kurios uzsivadina dievais, taip nori iteikti zmogui  biggrin.gif
Is kur zinot, kad neapgavo? jei nezinot, kad esat uz juos galingesne?
Papildyta:

atvirksciai smile.gif tik ziurint apie kokia stiprybe snekat ...

Ok, lai bus vienas, bet po to tikrai ne vienas atsirad. Ne tik mes, žmonės, dauginamės. Galų gale, neneigsite turbūt bent jau vyriško ir moteriškojo prado? Gi nevienodi, tiesa?

Prajuokinot. Tai jūs tokia galinga, kad sustabdysite pvz. akmenų griūtį ant jūsų? Cunamį? Žaibą? Wow. Tada aš slepiuosi, bijau jūsų bijau.gif

Tai jei žmogus galingiausias, būtybės nėra arba mažiau galingos, tai kaip jos žmogui ką įteikti gali? unsure.gif
Labai didžiulis prieštaravimas pas jus gavosi. Tikiuosi nepabėgsite dabar ir paaiškinsite, nebūsite tokia įžeidi kaip šiandien viena buvo ir nepradėsite pėdų mėtyti ax.gif

Nes būtybė atsišaukia arba ne. Jei atsišaukia, tai ir neapgauna, o jei neatsišaukia, tai ir neatsišaukia. Arba nenori, arba jos tokios nėra, kokia galvojo žmogus (ar sakykim Aš šiuo atveju), kad yra.

Stiprybė yra tiek fizinė, tiek moralinė, tiek energetinė. Toks visada nugalėtojas.
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2017 04 20, 16:46)
Manau ir su tikėjimu bei visais dievais ir dievybėmis yra tas pats. Kaip kažkuri taikliai pasakėt, kad "aš galiu įsivaizduoti, kad stalas yra dievas", iš tikro... tūkstantį kartų sau kartok tai ir patikėsi. Ir manau taip absoliučiai su viskuo. Tikėjimas ar netikėjimas tėra subjektyvus reikalas, kuris priklauso nuo to, kiek mes patys save tuo įtikinam.</p>

Vat tame ir esmė, kad man niekas nieko nekartojo 1000 kartų. Nei vienas asmuo, nei bendruomenė. Aš radau pati, nes taip man buvo lemta, pamačiau ir įsitikinau labai greitai ir net su abejone. Tikrai nesu tas žmogus, kurį galima lengvai paveikti, įtikinti, kažkokios sektos būti įtrauktai ir pripumpuotai ar pan.
Jūs tiesiog neradote. Neduota jums. Visi mes skirtingi ir mirtis visų skirtinga ir po mirties visi būsime skirtingai manau. Vieni geriau, kiti blogiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 20 balandžio 2017 - 16:19
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 17:18)
Ok, lai bus vienas, bet po to tikrai ne vienas atsirad. Ne tik mes, žmonės, dauginamės. Galų gale, neneigsite turbūt bent jau vyriško ir moteriškojo prado? Gi nevienodi, tiesa?
Prajuokinot. Tai jūs tokia galinga, kad sustabdysite pvz. akmenų griūtį ant jūsų? Cunamį? Žaibą? Wow. Tada aš slepiuosi, bijau jūsų bijau.gif
Tai jei žmogus galingiausias, būtybės nėra arba mažiau galingos, tai kaip jos žmogui ką įteikti gali? unsure.gif 
Labai didžiulis prieštaravimas pas jus gavosi. Tikiuosi nepabėgsite dabar ir paaiškinsite, nebūsite tokia įžeidi kaip šiandien viena buvo ir nepradėsite pėdų mėtyti ax.gif
Nes būtybė atsišaukia arba ne. Jei atsišaukia, tai ir neapgauna, o jei neatsišaukia, tai ir neatsišaukia. Arba nenori, arba jos tokios nėra, kokia galvojo žmogus (ar sakykim Aš šiuo atveju), kad yra.
Stiprybė yra tiek fizinė, tiek moralinė, tiek energetinė. Toks visada nugalėtojas.


Dievas nesidaugina jis ir yra viskas ka motot aplink, ems jame dauginames smile.gif Pradas taip aisku yra visas ir visos energijos jame yra...
Zmogus turi potencija ir ja pasinaudojas gali tapti galingiausia butybe, bet turi laisva valia nesinaudoti smile.gif tikiuosi paaiskinau? O zmogaus minciu gale didesne uz visus cunamius smile.gif kad valdyt gamta reikia turet tam teisinga priezasti , ne siaip del pazaidimo...
O kas jums pasake tai tiesa? ka nori ta jums ir pasakoja, o jus tikit smile.gif Yra ir kitos butybes, kurios dar ir apsimetineje kitais, nes auksto lygio butybes is vis tokiu zaidmu nezaidzia...Dievas per tokius zaidimus su zmonem nebendrauja.
Nu jei sakot, kad nugaletojas visada teisus, tai vaidnasi dauguma vyru visada teisus , o moterys ne? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 17:26)
Dievas nesidaugina jis ir yra viskas ka motot aplink, ems jame dauginames smile.gif Pradas taip aisku yra visas ir visos energijos jame yra...
Zmogus turi potencija ir ja pasinaudojas gali tapti galingiausia butybe, bet turi laisva valia nesinaudoti smile.gif tikiuosi paaiskinau? O zmogaus minciu gale didesne uz visus cunamius smile.gif kad valdyt gamta reikia turet tam teisinga priezasti , ne siaip del pazaidimo...
O kas jums pasake tai tiesa? ka nori ta jums ir pasakoja, o jus tikit smile.gif Yra ir kitos butybes, kurios dar ir apsimetineje kitais, nes auksto lygio butybes is vis tokiu zaidmu nezaidzia...Dievas per tokius zaidimus su zmonem nebendrauja.
Nu jei sakot, kad nugaletojas visada teisus, tai vaidnasi dauguma vyru visada teisus , o moterys ne?  unsure.gif

Jūs negalite žinoti ar nesidaugina. Jūs galite tik spėlioti.
Na ir kuris čia žmogus tapo galingiausia būtybe? Jei tapo, tai jis jau nebe žmogus. Jau mažų mažiausia jis milžinas, pusdievis ar t.t.
Tai kas tada man pasakoja? Kas? Įvardykite. Iš esmės, koks mano reikalas kokios tai būtybės, jei jos man padeda? Padeda ir ačiū. Man tada jos dievai. Kodėl nesutinkate?
Žiūrint koks tas vyras. Jei jis tik fizinę stiprybę teturi, o moteris turi daugiau, tai ne, jis nebus stipresnis.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 16:50)
Prie ko cia tikslumas? tai ir vykdo lasteles tikslia programa, kai sveikai gyvenat jos sveikos, kai ne serga ir mirsta smile.gif Nezinau, bet visi visatos pazinimo mokslai kalba apie tiksluma  biggrin.gif
Nesuprantu visgi kas jums yra tada tikslumas? vyksmas visko kaip noretumet, vienodai, simetriskai? kas?
As suprantu, kaip visko veikima pagal taisykles, pvz desnius, kuriuos pamazu zmones pazysta. Visata nera chaotiska, ji labai tiksli.


Jei taip butu nebutu mutaciju, kurios uztikrna evoliucine raida. Butent jos didenybes mutaciju deka, atsirnda ivairios gyvybiu formu ir nebutnai tai itakoja nesveika mityba, ligos, ar dar kas.

Tikslumas man yra siekiamybe. Cia lygiai taip pat jei jus mane prasytumet parodyti balta, ar juoda spalvas, kuriu pasaulyje neegzistuoja fiziskai, net spalvu pasaulyje nera tikslumo. Ar tarkim, jus man galite irodyti kad yra horizontas?

Man labiau patinka tikimybiu teorija, nes manau kad pasaulis nera statiskas, o kintantis, o pokyciai ne visada yra prognozuojami. O jei prognozuojami, tai su plius minus paklaidomis. Gamtoje nera tikslumo, tai zmogus bando gamta iremti i salygino tikslumo remus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 balandžio 2017 - 16:46
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 17:32)
Jūs negalite žinoti ar nesidaugina. Jūs galite tik spėlioti.
Na ir kuris čia žmogus tapo galingiausia būtybe? Jei tapo, tai jis jau nebe žmogus. Jau mažų mažiausia jis milžinas, pusdievis ar t.t.
Tai kas tada man pasakoja? Kas? Įvardykite. Iš esmės, koks mano reikalas kokios tai būtybės, jei jos man padeda? Padeda ir ačiū. Man tada jos dievai. Kodėl nesutinkate?
Žiūrint koks tas vyras. Jei jis tik fizinę stiprybę teturi, o moteris turi daugiau, tai ne, jis nebus stipresnis.


Kodel negaliu? kas man uzdraus zinoti, o ne spelioti?
Kodel butinai milzinas? pusdievis? blink.gif labai nuvertinat zmones...o kas yra tokie tas yra, jie po supermamas tikria nevaiksto smile.gif Buvo toks Jezus, Muchametas, Buda ir dabar yra...
Kas su jumis bendrauja, sakiau, pavydzios, zemos butybes, kurios pacios nieko negali - tik meluoti ir vaidinti smile.gif matot, ta pagalba labai salyginis dalykas, jums atrodo kad padejo tuo metu, bet gal is tikro tik pakenke, gal kazko nesimokot pati per ta pagalba? o gal del kakzokio menknieko gavo is jusu energijos slovinimo, garbinimo ir pan Kaip manot auksto lygio butybems ko reiktu is bendavimo su jumis? padeti jums jusu zemiskuose, buitiniuose reikaluose, neturi ka daugiau veikt? Isivaizduokit nueinat is gatves i didele kompanija, kas su jumis kalbesis administratore ar savininkas? manau daug reiktu siekt, kad susisiekt su svaininku ar ne?
Nu bet jei vyras stipresnis, vadinasi teisus? vyrai retai fiziskai silpnesni uz moteris buna, tai tame plane jau sunkiai moteris vyra nugales...
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 17:44)
Jei taip butu nebutu mutaciju, kurios uztikrna evoliucine raida. Butent jos didenybes mutaciju deka, atsirnda ivairios gyvybiu formu ir nebutnai tai itakoja nesveika mityba, ligos, ar dar kas.
Tikslumas man yra siekiamybe. Cia lygiai taip pat jei jus mane prasytumet parodyti balta, ar juoda spalvas, kuriu pasaulyje neegzistuoja fiziskai, net spalvu pasaulyje nera tikslumo. Ar tarkim, jus man galite irodyti kad yra horizontas?
Man labiau patinka tikimybiu teorija, nes manau kad pasaulis nera statiskas, o kintantis, o pokyciai ne visada yra prognozuojami. O jei prognozuojami, tai su plius minus paklaidomis. Gamtoje nera tikslumo, tai zmogus bando gamta iremti i salygino tikslumo remus.


Tai tai ir yra plano dallis, ligos ir t.t. tai netgi labai tikslu, desnis, darysi, ka ne taip - susirgsi, kur cia jums netikslumas? gersi alkoholi -naikinsi smegenu lasteles, kru netikslumas?
Tai ir yra tikslu pasakymas, kad nera nei baltos, nei juodos spalvos, taip pat yra tiklsus gamtos desniai, o jau ar zmogus juos numatys, tai cia visikai is kitos operos. Visada vienos ar kitos oro mases sukels vienus ar kitus reiskinius, visada vanduo garuos i debesis ir paskui islys ant zemes, o ne atvikrsciai. Visada tuo paciu metu vyksta vandenyno potvyniai ir atoslugiai, visada vienodai keiciasi menulio fazes, zeme nuolat skrieja tuo paciu greiciu ir ta pacia trajektorija apie saule, visata nuolat letai pleciasi...O kad mes kazko nesuvokiam ar nezinom kazkokiu desniu, tai ne desniuose netikslumai...
Jei trumpai gamta labai tiksli, musu suvokimas ir prognozes nebutinai tikslios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 20 balandžio 2017 - 16:57
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 17:46)
Kodel butinai milzinas? pusdievis? blink.gif  labai nuvertinat zmones...o kas yra tokie tas yra, jie po supermamas tikria nevaiksto smile.gif Buvo toks Jezus, Muchametas, Buda ir dabar yra...

Kas su jumis bendrauja, sakiau, pavydzios, zemos butybes, kurios pacios nieko negali - tik meluoti ir vaidinti smile.gif matot, ta pagalba labai salyginis dalykas, jums atrodo kad padejo tuo metu, bet gal is tikro tik pakenke, gal kazko nesimokot pati per ta pagalba? o gal del kakzokio menknieko gavo is jusu energijos slovinimo, garbinimo ir pan Kaip manot auksto lygio butybems ko reiktu is bendavimo su jumis? padeti jums jusu zemiskuose, buitiniuose reikaluose, neturi ka daugiau veikt?

Isivaizduokit nueinat is gatves i didele kompanija, kas su jumis kalbesis administratore ar savininkas? manau daug reiktu siekt, kad susisiekt su svaininku ar ne?
Nu bet jei vyras stipresnis, vadinasi teisus?

O tai Jėzus ne Dievu/Dievo sūnum laikomas?

Jei būtybėms nereiktų visai žmonių ir nieko iš jų, mūsų jau nebeliktų, o dabar esame smile.gif Tie, kurie neįtinka, bukai ir ne į tuos tiki ar visai niekuo netiki - žūva per anksti.
Turbūt nepatikėsite, bet daug dalykų padaroma tiesiog su ramybe, neįdedant didelės energijos. Reikia tik raktų smile.gif

Jei turėsi to, ko nori savininkas, jis ateis irgi.

Moteris irgi gali būti 1.85, išsisportinusi ir "padaryti" kokį tais vidutinį vyrioką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 17:58)
O tai Jėzus ne Dievu/Dievo sūnum laikomas?
Jei būtybėms nereiktų visai žmonių ir nieko iš jų, mūsų jau nebeliktų, o dabar esame smile.gif Tie, kurie neįtinka, bukai ir ne į tuos tiki ar visai niekuo netiki - žūva per anksti.
Turbūt nepatikėsite, bet daug dalykų padaroma tiesiog su ramybe, neįdedant didelės energijos. Reikia tik raktų smile.gif
Jei turėsi to, ko nori savininkas, jis ateis irgi.

Moteris irgi gali būti 1.85, išsisportinusi ir "padaryti" kokį tais vidutinį vyrioką smile.gif

Tai visi zmones Dievo vaikais laikomi ar ne?
Taip butent, toms zemoms butybems musu ir reikia, aukstoms musu nereikia, ypac tokio samoningumo. O kai pakilsime, tai galesime bendradarbiauti tada, o ne tik kazko prasineti smile.gif
Kodel nepatikesiu, daugelis dalyku is vis pasidaro tik teisingai suformavus minti, ir zinoma ramybeje.
Vat butent, kai jam busit lygi ar turesi savybiu, kurios lygevercios jo savybem, antraip atsius menedzeri ar administratore su jumis bendrauti smile.gif Jo laikas per daug brangus, kad pvz kalbetis su kokiu elgetautoju is gatves.
Teoriskai taip ir tokiu buna retai, labai retai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 18:07)
Tai visi zmones Dievo vaikais laikomi ar ne?

Taip butent, toms zemoms butybems musu ir reikia, aukstoms musu nereikia, ypac tokio samoningumo. O kai pakilsime, tai galesime bendradarbiauti tada, o ne tik kazko prasineti smile.gif
Kodel nepatikesiu, daugelis dalyku is vis pasidaro tik teisingai suformavus minti, ir zinoma ramybeje.
Vat butent, kai jam busit lygi ar turesi savybiu, kurios lygevercios jo savybem, antraip atsius menedzeri ar administratore su jumis bendrauti smile.gif Jo laikas per daug brangus, kad pvz kalbetis su kokiu elgetautoju is gatves.

Teoriskai taip ir tokiu buna retai, labai retai smile.gif

Nežinau.

Nemanau, kad jiems reikia lygiaverčių konkurentų. Karų ir taip pilna, ne tik tarp žmonių ar žvėrių. O padaryti tai, kas žmogui yra didelis stebuklas, jiems nesunku, jei žmogus moka prašyti ir po to padėkoti. Ir vėl pasikartosiu - argi taip svarbu kas padeda: aukščiausias ar žemesnis? Juk svarbu, kad padeda, žinai jo vardą ir to gana. Mažiau galvą reikia sukti, sėdint žmogaus kūne, o tai ne vienas toks per giliai besikapstęs per anksti į TEN ir buvo paimtas mirksiukas.gif

Nereikia pavydėti vyrams, abiems lytims savas kelias, savos pamokos, džiaugsmai ir skausmai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 20 balandžio 2017 - 17:16

Moteris irgi gali būti 1.85, išsisportinusi ir "padaryti" kokį tais vidutinį vyrioką smile.gif

Tikrai taip. Aš rugsėjį pradėjau aktyviai sportuoti, susitvarkiau mitybą ir dabar tikrai kokios savigynos atveju įveikčiau paliegusį, aptižusį vyrioką  :ax: :flirt2:   (tai pasigyriau temoje apie dievą :lol: )

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 17:54)
Tai tai ir yra plano dallis, ligos ir t.t. tai netgi labai tikslu, desnis, darysi, ka ne taip - susirgsi, kur cia jums netikslumas? gersi alkoholi -naikinsi smegenu lasteles, kru netikslumas?
Tai ir yra tikslu pasakymas, kad nera nei baltos, nei juodos spalvos, taip pat yra tiklsus gamtos desniai, o jau ar zmogus juos numatys, tai cia visikai is kitos operos. Visada vienos ar kitos oro mases sukels vienus ar kitus reiskinius, visada vanduo garuos i debesis i rpaskui islys ant zemes, o ne atvikrsciai. Visada tuo paciu metu vyksta vandenyno potvyniai ir atoslugiai , visada veinodai keiciasi menulio fazes, zeme nuolat skrieja tuo paciu greiciu ir ta pacia trajektorija apie saule, visata nuolat letai pleciasi...O kad mes kazko nesuvokiam ar nezinom kazkokiu desniu, tai ne desniuose netikslumai...
Jei trumpai gamta labai tiksli, musu suvokimas ir prognozes nebutinai tikslios smile.gif


Na as negaliu gincytis su jusu tikejimu i kazkoki ten plana. Galimai man truksta izvalgos, ziniu, nes negaliu tame izvelgti desningumo.

As kalbu apie mutacijas, kai is vienalascio gyvuno atsirado daug sudetingu gyvunu formu, tame tarpe ir zmogus. Na juk nepaneigsite kad butent jei viska butu vyke tiskliai pagal uzduota programa, nieko panasaus neatsitiktu. TAs netiketumo faktorius, kaip asteroidas, zaibas, elektros iskrova ir panasiai itakojo gyvbes forma, kuri nusimuse nuo programos.

Karta skaiciau straipsni apie duona. Pasirodo, reikia dekoti augalo mutacijai, kuri itakojo kad grudas ilgeliau, stipriau butu pristvirtines varpoje. Pamirsau mokslininku pavarde, gal veliau surasiu, teigia, kad butent duona, gebejimas ja uzauginti, sudare ateityje prielaida kurtis civilizacijom, tai yra salygas kaupti surinktas zinias-isminti ir savaime suprantama ja platinti ir toliau tobulinti pasiekimus.

Ne tiesa. Cia velgi salyginas musu vertinimas kas yra tikslu. Kaip ir suvokimas kokia turi buti juoda ir balta spalvos, nepriklausomai ar jos egzistuoja ar ne. Kokius gamtos desnius patvirtina juodos ir baltos spalvu nebuvimas, nors jei tai yra tik grupes zmoniu susitarimas, asmenine nuostata kokia spalva laikoma juoda ir balta?

Yra desningumai kuriu deka galima numatyti rezultata. Jus kalbate apie fizikines savybes. Bet gamta tik jomis neapsiriboja. Kaip su zemes drebejimais? Kuris daugiau prognozuojamas analizuojant plutos busena, jos pakitimus, aktyvejima.

Na tarkim sakot galima izvelgti cikliskuma... Bet tik su salyga, jei nepakis tarkim objekto trajektorija, mase ir t.t. Elementari fizika. Na tarkim, nesam garantuoti kad SAules planeta neprades atvesti, tie faktoriai itakos Zeme nes viskas susije. Ar kad i Zeme atsitrenkes asteroidas nesukels masine zuti kaip dinozaurai isnyks zinduoliai ir atsiras terpe kitai gyvybes fomai evoliucionuoti. Bent jau as nedrisciau kalbedama apie gamta vartoti termina TIKSLUMAS. Net astoronominiai metai, ir zmoniu sutartiniu metu savoka ir tai palieka prielaida paklaidai. Kad ir dabar teigiama kad astronomine diena ilgeja.

Kad ir dabartine klimato kaita, kuri neatitinka daugiamete norma, priestarauja jusu mintims. Siuo metu keliamos hipotezes.
Kad ir oro prognozes, zmogus sugebejes izvelgti desninguma negali sakyti, kad jis gali prognozuoti 90 proc. tikslumu. Vel visur rasoma paklaida.

O as manau, priesingai kad gamta daugiau megsta interpretuoti. Gebejimas izvelgti tam tikra cikliskuma tai nera pagrindas manyti kad gamtoje viskas tikslu. Siemet atejo pavasaris kaip visada, ciklas nekintantis. Bet sis pavasaris visai nepanasus i praejusiu metu. Va tame ir yra zvaumas kad atsiranda prielaida gamtos spontaniskumui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 balandžio 2017 - 17:41
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 16:19)
Bet pagal pasaka Perkunas ne nubaude, o atkersijo is pavydo, nes jis buvo Jurate isimylejes. Tai kazin kur cia teisingumas?
O Egle zalciu karaliene, zalciai tai simboliai vikingams, nors aisku traktuoti galima ivairiai.



Tarkim, iš pavydo. Dievas turi teisę elgtis taip, kaip išmano, kaip ir pasakoje "Eglė žalčių karalienė" ( Eglė, gyvendama su dievu, gavo iniciacijas ir perėmė tam tikras kūrėjo savybes, todėl ir galėjo vaikus paversti medžiais.)

Žalčiai- simboliai vikingams? O tai kodėl lietuviai upę pavadino žalčių vardu- Šešupė (šešas- žaltys)? Žalčiai yra grynai baltiškas simbolis. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 18:15)
Nežinau.

Nemanau, kad jiems reikia lygiaverčių konkurentų. Karų ir taip pilna, ne tik tarp žmonių ar žvėrių. O padaryti tai, kas žmogui yra didelis stebuklas, jiems nesunku, jei žmogus moka prašyti ir po to padėkoti. Ir vėl pasikartosiu - argi taip svarbu kas padeda: aukščiausias ar žemesnis? Juk svarbu, kad padeda, žinai jo vardą ir to gana. Mažiau galvą reikia sukti, sėdint žmogaus kūne, o tai ne vienas toks per giliai besikapstęs per anksti į TEN ir buvo paimtas mirksiukas.gif




Man svarbu, kuo reikės užmokėti už pagalbą...
Mūsų lygmenyje šiuo metu klaidžioja daug visokių neleistinais būdais atkeliavusių metodikų, kai kurios jos tiesiog pavogtos iš kitų lygmenų. Esmė ta, kad jos neskirtos šiam lygmeniui. Žmonės jomis naudojasi ir nežino, kokios pasekmės laukia, nes visokie guru guriausi aiškina, kad naudojamos "dieviškos" energijos, jokios grėsmės nėra, kad viskas saugu ir t.t. Kai kurie pradeda vadinti save kūrėjais, vizualizuoja, materializuoja, o paskui tvarkingai atsiduria onkologinėse ir kitokiose ligoninėse ir nesupranta, už ką... Tik už viską, ką gauni, už viską, kuo naudojiesi, tenka užmokėti...
Atsakyti