Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 13:46)
Nesprendziu, o itariu, turiu tokia prielaida, jei jau pradedama blusinetis zodziuose.
Savaime suprantama. Mane gali nuvilti, kai pereinama nuo diskusijos prie blusinejimosi kaip kas turi rasyti, kaip kas raso ir t.t.
Labai atsiprasau, kad aplamai drisau isitperpti ir parasyti ka as galvoju apie tokius klausimus, butent sios temos kontekste. Pazadu daugiau nevarginti Jus savo beprasmybiu paklodemis neva ne i tema.
Man svarbu buti suprastai, nes norisi adekvacios diskusijos. Kaip sakant sangrazinio veiksmo, ne blusinejimosi ne i tema.
Na o jei jau jums nesvarbu lakoniskai nelakoniskai, tai kam tos pastabos del rasymo, juo lab isvados apie oponenta, kodel jis raso butent taip, ar ne kitaip ir kuo tai susije su gvildenama tema.
Atsakyti nereikia. Tai daugiau retoriniai...


Matote pas jus vieni poreikiai pas mane kiti smile.gif
Kam cia atsiprasineti? isiterpti galit kur norit, juk cia viesa diskusija, tik nereikia isivaizudoti kad zinai geriau uz kita jo poreikius ir siekius 4u.gif
Sakiau, kad nesvarbu koks bus atsakymas, svarbu, jis butu, o del jusu ilgo teksto parasiau pastebejima, nes vargina skaityti, sunku minti pagauti biggrin.gif bet nei jis nuvilia, nei diziugina, rasot, kaip mokat, as rasau, kaip as moku ir viskas.
O zmones manau, raso tai, kas jiems svarbu, nesvarbu, kad kitam, gal tai nera svarbu ir aplamai visos diskusijos yra daugiau pokalbis su savimi ir saves pazinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 20 balandžio 2017 - 13:02
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 20, 13:59)
O man kūrėjo kaip tokio personifikuoto reiškinio taaaip nereikia. Aš nenoriu melstis kažkam, man nereikia tėvo, brolio ar kažkokio personifikuoto objekto. Aš tikiu į energiją ir man to užtenka. Buzidmas tokiems kaip aš  labai tinkama filosofija.

Kitaip čia ir nepritikėsi, nes mums, kol mes čia ant šios žemės, tik energija ir duota. Nu aišku, plius fizinės jėgos, čia jau kas be ko ir nediskutuotina netgi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 14:03)
Kitaip čia ir nepritikėsi, nes mums, kol mes čia ant šios žemės, tik energija ir duota. Nu aišku, plius fizinės jėgos, čia jau kas be ko ir nediskutuotina netgi.


Nežinau, kokią konkrečiai energiją turi galvoje, nes jos skirstomos šiek tiek. Visi gimstame su maximaliu gyvybinės energijos kiekiu, jis yra inkstuose. Kuo žmogus emocingesnis, tuo greičiau ją išnaudoja. Pasipildom šiek tiek- kvėpuodami, valgydami, kitus vampyruodami.
Jei žiūrim plačiau- viskas yra energija. Tik mums įstatytas toks regėjimas, kad matom tai, ką turim matyti, ir ne daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 09:28)

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif dar ką nors parašyk, visada labai pralinksmini bigsmile.gif
Papildyta:



Zinojau kad megsti komplimentus butent tokius irnesakyk.gif Sekanti karta pariebinsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 13:54)
Is esmes, zemeje viskas yra salygina, jokio tiklsumo nera. Tarkim matai, cia jaut rodos negali buti vietos netiklsumui. Ilgio, laiko, turio, mases, tankio, visi jie yra susitarimo rezultatas, egzistuojantys su plius minus paklaidom. AR tarkim etalonas, horizontas, vakuumas cia velgi viskas baisiai salygina.
Dievo suspaprastinti iki vartotojisko lygmens neimanoma, nors istiesu bandymu yra dau. Viena is tokiu man yra religijos.

kaip tai nera tikslumo? blink.gif super tikslumas visur, paziurekti i atomus, kaip ten viskas tikslu, i gamta, kur to tikslumo nera? nebent musu mintyse, kai nemokam mastyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 20 balandžio 2017 - 13:16
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 20, 14:10)
Zinojau kad megsti komplimentus butent tokius  irnesakyk.gif  Sekanti karta pariebinsiu  bigsmile.gif

Tai aišku. Kai kraujo prasiliesi, tai dar didesnis pyktis suims biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 14:07)
Nežinau, kokią konkrečiai energiją turi galvoje, nes jos skirstomos šiek tiek. Visi gimstame su maximaliu gyvybinės energijos kiekiu, jis yra inkstuose. Kuo žmogus emocingesnis, tuo greičiau ją išnaudoja. Pasipildom šiek tiek- kvėpuodami, valgydami, kitus vampyruodami.
Jei žiūrim plačiau- viskas yra energija. Tik mums įstatytas toks regėjimas, kad matom tai, ką turim matyti, ir ne daugiau.

Dievišką
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 14:01)

O zmones manau, raso tai, kas jiems svarbu, nesvarbu, kad kitam, gal tai nera svarbu ir aplamai visos diskusijos yra daugiau pokalbis su savimi ir saves pazinimas


Tiesa. Ir aš dabar priverčiau save susimąstyti šia tema rimčiau. Su tais dievais sudėtinga yra, nes išties jie nėra mums įprasti asmenys. Pv., dabar tenka nemažai reikalų turėti su Perkūnu. Nemalonūs tie reikalai, man labiau patiktų, kad jų nebūtų. Ir taip netikėtai atsirado noras giliau pažiūrėti į pasaką "Jūratė ir Kastytis", nes visose pasakose daug tiesos, tik ją reikia mokėti sau perskaityti, išsiversti iš simbolių kalbos.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 14:20)
Tiesa. Ir aš dabar priverčiau save susimąstyti šia tema rimčiau. Su tais dievais sudėtinga yra, nes išties jie nėra mums įprasti asmenys. Pv., dabar tenka nemažai reikalų turėti su Perkūnu. Nemalonūs tie reikalai, man labiau patiktų, kad jų nebūtų. Ir taip netikėtai atsirado noras giliau pažiūrėti į pasaką "Jūratė ir Kastytis", nes visose pasakose daug tiesos, tik ją reikia mokėti sau perskaityti, išsiversti iš simbolių kalbos.

4u.gif taip
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 14:19)


Dievišką


Na, čia ginčytinas klausimas, tarkim, mūsų terminija skiriasi. Tai, ką vadini dieviška, aš vadinu kūrėjo energija. Kai kurie šiame lygmenyje gyvenantys žmonės kažkiek jos turi.
Atsakyti
hi.gif
Seku šią diskusiją.. Moonte, man jūsų postai čia labai įdomūs, įžvalgūs, mintys protingos. Ačiū jums, nes tokie postai kartais išjudina mąstymą bei paskatina naujų sinapsinių jungčių susidarymą thumbup.gif
Atsakyti
Kuriančioji energija.

Va. O šiaip tai nepiktai ir be moralų rašau, bet taaaip juokinga skaityt diskusijas apie Dievą ir dvasingumą, kai visi be išimties dalyviai per savo EGO nemato nieko kito biggrin.gif Peršasi išvada, kad tie dievai, kuriuos ten matot, pažįstat, bendraujat, išjaučiat ir visaip kitaip - tai ne kas kita kaip pačių ego apraiškos.

Kada bus įmanomas dialogas be asmeniškumų? Net tos, kurios dedatės neva tai apšvitintom, nušvitusiom asmeniškumus taip pat puikiai įvyniojat į neutralias frazes kaip ir tiesiai šviesiai įžeidimus rašantis žmogus smile.gif Taip kad geresnių čia nėra.

Jau vemt verčia nuo tokių pezalų: patyrimai, bagažai, išjautimai, "aš matai asmeniškai pažįstu penkis dievus", "o aš tris" ir kitoks pimpalų matavimasis. Nu, kas dar ko daugiau?

Iš principo niekam nesakyčiau kiek ko perskaičius ir prityrus, nes kai pasakai, kad turi tam tikrų žinių, amžinai atsiranda tokių, kurie negali pasidžiaugt už kitą, o vietoj to "bet aš vistiek daugiau, geriau, fainiau".

Nejau tie dievai neapšvitino jūsų gėrėtis ir džiaugtis viena už kitą? Tebus žmogus perskaitęs katekizmą pirmą kartą, jeigu tai jam padės jaustis laimingesniu ir darys jo aplinką laimingą - reikia tik džiaugtis.

Tepažįsta jis vieną krikščionių dievą, ir ką? Jūsų tobulesnis? Apskritai, jeigu leidžiatės sau vertinti Dievą, tai koks iš jo dievas?

Pamastymai iš šono, jokių asmeniškumų.

O šiaip, įdomu paskaitinėt ;)
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 14:23)


Na, kadangi Perkūnas yra dievas, kurį žino visos čia esančios, galima ir apie jį kažkiek pasišnekėti.
Pamąsčiau dabar apie pasaką. Žiūrint iš lygmenų įstatymų pusės, Jūratė yra undinė, o Kastytis- žmogus, ir jų sąjunga pažeidžia įstatymus. Todėl Perkūnas juos ir nubaudė. Sakyčiau, grynai didaktinė pasaka, bet kažkodėl kaip didaktinė ji nėra įvardijama.
Pažiūrėkim į pasaką "Eglė žalčių kalalienė". Eglė yra žmogus, o Žilvinas (Žilžinas)- baltų dievas, matyt, dievams tie įstatymai negalioja, kad gimtų nauja padarų rūšis, šiuo atveju- medžiai. Drebulė gavosi brokuota (ūkiškai kalbant).
Perkūnas pasakoje yra baudėjas. Sakyčiau, teisingas baudėjas.
Na, būdama šiame kūne, jį pažįstu kitokį- piktą, kerštingą...
Papildyta:
QUOTE(dewofsoul @ 2017 04 20, 14:37)
Kuriančioji energija.

Va. O šiaip tai nepiktai ir be moralų rašau, bet taaaip juokinga skaityt diskusijas apie Dievą ir dvasingumą, kai visi be išimties dalyviai per savo EGO nemato nieko kito biggrin.gif Peršasi išvada, kad tie dievai, kuriuos ten matot, pažįstat, bendraujat, išjaučiat ir visaip kitaip - tai ne kas kita kaip pačių ego apraiškos.

Kada bus įmanomas dialogas be asmeniškumų? Net tos, kurios dedatės neva tai apšvitintom, nušvitusiom asmeniškumus taip pat puikiai įvyniojat į neutralias frazes kaip ir tiesiai šviesiai įžeidimus rašantis žmogus smile.gif Taip kad geresnių čia nėra.

Jau vemt verčia nuo tokių pezalų: patyrimai, bagažai, išjautimai, "aš matai asmeniškai pažįstu penkis dievus", "o aš tris" ir kitoks pimpalų matavimasis. Nu, kas dar ko daugiau?

Iš principo niekam nesakyčiau kiek ko perskaičius ir prityrus, nes kai pasakai, kad turi tam tikrų žinių, amžinai atsiranda tokių, kurie negali pasidžiaugt už kitą, o vietoj to "bet aš vistiek daugiau, geriau, fainiau".

Nejau tie dievai neapšvitino jūsų gėrėtis ir džiaugtis viena už kitą? Tebus žmogus perskaitęs katekizmą pirmą kartą, jeigu tai jam padės jaustis laimingesniu ir darys jo aplinką laimingą - reikia tik džiaugtis.

Tepažįsta jis vieną krikščionių dievą, ir ką? Jūsų tobulesnis? Apskritai, jeigu leidžiatės sau vertinti Dievą, tai koks iš jo dievas?

Pamastymai iš šono, jokių asmeniškumų.

O šiaip, įdomu paskaitinėt ;)


Yra vienetai moterų, kurios sugeba parašyti postą taip, kad nieko neįžeistų. Labai norėčiau taip išmokti, bet, matyt, man nelemta. Deja, pacituotas postas tik įsilieja į tų įžeidinėjančių gretas...
Atsakyti