Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 13:24)
Matote, ten, kur kas nors turi žinias, patirtį ir t.t. ir pamato, kad oponentas absoliučiai nesigaudo, svaičioja kažkur kažką ir neapgina savo tiesų, tai praktiškai neįmanoma nepažeminti.
Bet kai žmogus pats neįveikia savo užduotos temos, pvz. su gėda ir bandelėmis, ir dar ima oponentą žeminti, tai jau yra virš visko.


Jei į diskusijas šiame forume žiūri kaip į smagų paplepėjimą, argi būtina kažką įrodinėti? Ir apskritai- ar mes privalome kažką kažkam įrodyti? Ir ar tai turi kokią nors prasmę? Juk visi vaikystėje kol nenusideginom liepsna, tol nežinojom, kaip skauda. O jei ta liepsna yra ne šiame lygmenyje, tai galima fantazuoti į valias apie jos karštumą ir pavojingumą bei kitus aspektus.

Nauda yra tada, kai pats kažką atrandi ir suvoki. Ir tas tavo suvokimas tampa tavo paties dalimi. Kito suvokimas negali tapti tavo paties dalimi, todėl tik paklausai, akimis ir ausimis paklapsi, ir viskas... Ir tai vadinama mandagia diskusija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 13:06)
SM as esu jau 2 desimtmeti ir tie kas mane pazita zino kad rasau paklodes. Ir tai tikrai nera pozymis kuri jus bandote izvelgi.

Man idomumas yra tame, patekti vaizdzia alegorija savo mintim.

Tai ir uzduokite klausimus apie tai. Mano litanijos ir jusu perdetas lakoniskumas, gali buti ivairiai suprastas. Perskaitykite savo pirmini klausima ir sulyginkite su tuo ka jus istiesu norejote suzinoti... Oponento atsakymas jus butu nuvyles, ne del jo kaltes, o del jusu lakoniskumo. Ne viskas visiem yra savaime suprantama.

Man tautybe tai mano saknys, mentalitetas, kultura kuri mane kaip asmenybe itakoja. Zingeidumas, zinios tai siekiamybe, ne vien charakterio savybe, beje kuri irgi itakoja ir formuoja zmogu kaip asmenybe. O jei jus norite isvis lakonsikai as esu Homo sapiens. Bet ar nebusiu apkaltinta sarkazmu, ar noru zeminti...


Jus nesperskite uz mane kas mane nuviltu ir kas ne 4u.gif as siaip gal geriau palauksiu atsakymo tos moters, kurios kausiu smile.gif ir is vis kaip gali atskaymas nuvilti? klausi, kas idomu, atsako kaip nori, kai lukesciu nekuri tai niekas ir nenuvilia smile.gif As ir uzdaviau toki klausima, koki norejau uzduoti biggrin.gif
Taip, kartais idomu sneketi alegorijom, tik kad jus man atraset kazka ko as neklausiau, trumpiau sakant ne i tema smile.gif
O jums svarbu kas kuom jus kaltina, jei zinot savo tikruosius ketinimus? As nenoriu nei lakooniskai, nei nelakoniskai, as tik paklausiau man idomu, kaip zmogus supranta, kas yra savastis, jus atsakote, taip kaip jus mokate ir kaip supranatate, viskas yra gerai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 20 balandžio 2017 - 12:38
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 13:30)
Jei į diskusijas šiame forume žiūri kaip į smagų paplepėjimą, argi būtina kažką įrodinėti? Ir apskritai- ar mes privalome kažką kažkam įrodyti? Ir ar tai turi kokią nors prasmę? Juk visi vaikystėje kol nenusideginom liepsna, tol nežinojom, kaip skauda. O jei ta liepsna yra ne šiame lygmenyje, tai galima fantazuoti į valias apie jos karštumą ir pavojingumą bei kitus aspektus.

Nauda yra tada, kai pats kažką atrandi ir suvoki. Ir tas tavo suvokimas tampa tavo paties dalimi. Kito suvokimas negali tapti tavo paties dalimi, todėl tik paklausai, akimis ir ausimis paklapsi, ir viskas... Ir tai vadinama mandagia diskusija smile.gif

Aišku, maloniausia net ne diskutuoti, o dalintis patirtimi su savo lygmens žmonėmis, kurie patyrę tą patį ar panašiai.
Nes diskusija su tuo, kuris primeta tik savo matymą šioje temoje neįmanoma. Dievų ne vienas ir jie ne tik meilė, jie viskas bigsmile.gif Jei būtų tik meilė, Moonte mane, jus ir visus kitus labai mylėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 13:35)
Jus nesperskite uz mane kas mane nuviltu ir kas ne


Perskaičiau "jūs neperskite". Sakyčiau, labai į temą... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šita diskusija yra beprasmė tol, kol bus sutarta - kas yra dievas. Nes jei vienai dievas citrinų arbata, o kitai - dyzelinis variklis, tokia diskusija yra beprasmiška ir beviltiška smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 13:35)
Aišku, maloniausia net ne diskutuoti, o dalintis patirtimi su savo lygmens žmonėmis, kurie patyrę tą patį ar panašiai.
Nes diskusija su tuo, kuris primeta tik savo matymą šioje temoje neįmanoma. Dievų ne vienas ir jie ne tik meilė, jie viskas bigsmile.gif Jei būtų tik meilė, Moonte mane, jus ir visus kitus labai mylėtų biggrin.gif


Aš irgi turiu pomėgį primesti savo matymą. Ir manęs niekas nemyyyyli cray.gif
Papildyta:
QUOTE(Ciccio @ 2017 04 20, 13:37)
Šita diskusija yra beprasmė tol, kol bus sutarta - kas yra dievas. Nes jei vienai dievas citrinų arbata, o kitai - dyzelinis variklis, tokia diskusija yra beprasmiška ir beviltiška smile.gif


Diskusija visada beprasmė, kai kalbasi aklasis ir kurčiasis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2017 04 20, 13:20)
- ar galima pamatyti mintį, suvokti emocijos realumą - taip, galima, mintis yra elektros impulsas, o emocijos - cheminių medžiagų balansas žmogaus hormoninėje sistemoje. O visa kita... jei dievas yra meilė, tai jis iš esmės yra cheminių medžiagų serotonino/dopamino/oksitocino balansas biggrin.gif Iš visų montės įžvalgų galima padaryti išvadą - pavadink stalą dievu ir jis egzistuos biggrin.gif

O pacia minti ar imanoma pamatyti, pvz as galvoju apie ta stala, jus matote mano minti? as fanatzuoju, jus matote mano fantazijas? Ar ta pati dalyka vadinam meile? Palei jus kintant hormonams ir meile kinta?
ciai siaip pastebejimas.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 13:35)
Jus nesperskite uz mane kas mane nuviltu ir kas ne  4u.gif as siaip gal geriau palauksiu atsakymo tos moters, kurios kausiu smile.gif ir  is vis kaip gali ataskaymas nuvilti? klausi, kas idomu, atsako kaip nori, kai lukesciu nekuri tai niekas ir nenuvilia smile.gif  As ir uzdaviau toki klausima, koki norejau uzduoti  biggrin.gif
Taip, kartais idomu sneketi alegorijom, tik kad jus man atraset kazka ko as neklausiau, trumpiau sakant ne i tema smile.gif
O  jums svarbu kas kuom jus kaltina, jei zinot savo tikruosius ketinimus? As nenoriu nei lakooniskai nei nelakoniskai, as tik paklausiau man idomu, kaip zmogus supranta, kas yra savastis, jus atsakote, taip kaip jus mokate ir kaip supranatate, viskas yra gerai  4u.gif


Nesprendziu, o itariu, turiu tokia prielaida, jei jau pradedama blusinetis zodziuose.
Savaime suprantama. Mane gali nuvilti, kai pereinama nuo diskusijos prie blusinejimosi kaip kas turi rasyti, kaip kas raso ir t.t.
Labai atsiprasau, kad aplamai drisau isitperpti ir parasyti ka as galvoju apie tokius klausimus, butent sios temos kontekste. Pazadu daugiau nevarginti Jus savo beprasmybiu paklodemis neva ne i tema.

Man svarbu buti suprastai, nes norisi adekvacios diskusijos. Kaip sakant sangrazinio veiksmo, ne blusinejimosi ne i tema.

Na o jei jau jums nesvarbu lakoniskai nelakoniskai, tai kam tos pastabos del rasymo, juo lab isvados apie oponenta, kodel jis raso butent taip, ar ne kitaip ir kuo tai susije su gvildenama tema.

Atsakyti nereikia. Tai daugiau retoriniai...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 20, 13:36)
Perskaičiau "jūs neperskite". Sakyčiau, labai į temą...  lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif teisingai nepreskite uz mane, kai noresiu papersiu pati lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2017 04 20, 13:37)
Šita diskusija yra beprasmė tol, kol bus sutarta - kas yra dievas. Nes jei vienai dievas citrinų arbata, o kitai - dyzelinis variklis, tokia diskusija yra beprasmiška ir beviltiška smile.gif


Niekada nebuvo to ir nebus. Pagrindine is Dievo savybiu - neaprepiamas zmogaus protui.

Is esmes, zemeje viskas yra salygina, jokio tiklsumo nera. Tarkim matai, cia jaut rodos negali buti vietos netiklsumui. Ilgio, laiko, turio, mases, tankio, visi jie yra susitarimo rezultatas, egzistuojantys su plius minus paklaidom. AR tarkim etalonas, horizontas, vakuumas cia velgi viskas baisiai salygina.
Dievo suspaprastinti iki vartotojisko lygmens neimanoma, nors istiesu bandymu yra dau. Viena is tokiu man yra religijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 balandžio 2017 - 13:00
QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 13:54)


Is esmes, zemeje viskas yra salygina, jokio tiklsumo nera. Tarkim matai, cia jaut rodos negali buti vietos netiklsumui. Ilgio, laiko, turio, mases, tankio, visi jie yra susitarimo rezultatas, egzistuojantys su plius minus paklaidom. AR tarkim etalonas, horizontas, vakuumas cia velgi viskas baisiai salygina.


Na taip, nes gyvename hologramoje.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 18, 21:28)
Va čia tai topas  bigsmile.gif

Žmogai yra tokie savininkiški, kad va ėmė ir dievus išsidalijo  lotuliukas.gif Jaučiu, atėjau paskutinė, ir man nė vieno nebeliko  cray.gif

O man kūrėjo kaip tokio personifikuoto reiškinio taaaip nereikia. Aš nenoriu melstis kažkam, man nereikia tėvo, brolio ar kažkokio personifikuoto objekto. Aš tikiu į energiją ir man to užtenka. Budizmas tokiems kaip aš labai tinkama filosofija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dewofsoul: 20 balandžio 2017 - 13:25