Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 28, 13:37)
Manau tie atvejau buvo karmos padariniai, o ne kazkokios magijos veikimas. Kalbejom apie magja, kai kazkas taip sugalvoja paveikti kita.
Nemanau, kad sviesumas apsprendziamas  naslaiciu gelbejimu, neaisku kokia ju karma ir kas is tikruju jiems butu paglaba. O gamta puoseleti tap manau visiems reiktu  biggrin.gif manau visi gaunam to ka nusipelem.

Taip galima tik filosofuoti...

Tai manai, kad veikia tik karma, o žmogus žmogaus niekaip? Aš tai manau, kad ir žmogus žmogų veikia. Net be magijos. Nu pvz.: būna gi juk, kad stipresnės energetikos bendradarbiai ar klasiokai užėda kažkokį kitą bendradarbį ar klasioką visaip ir tas net nusižudo. Tai kažin ar čia karma ar tiesioginis poveikis žmogui. O kaip čigonės hipnotizuoja, kad žmogus kelioms valandoms praranda protą, nubėga namo, pasiima pinigus, brangenybes ir atneša atgal čigonei į kitą miesto galą. Taip, taip, ji tai iš paskos nebėga smile.gif O po to nesupranta po kiek laiko kaip jis taip galėjo pasielgti. Aš tai čia karmos nematau, o tik poveikį.
Apie šviesumą kokį tais man tai iš viso keista ir net juokinga diskutuoti. Pati Visata yra griaunanti ir vėl kurianti, juoda ir balta, vadinasi taip reikia. Kiekvienas turi tamsiąją pusę, o jei kas tą neigia, tai nežinau. Apsimetėlis ir tiek smile.gif
Atsakyti

Tai manai, kad veikia tik karma, o žmogus žmogaus niekaip? Aš tai manau, kad ir žmogus žmogų veikia. Net be magijos. Nu pvz.: būna gi juk, kad stipresnės energetikos bendradarbiai ar klasiokai užėda kažkokį kitą bendradarbį ar klasioką visaip ir tas net nusižudo. Tai kažin ar čia karma ar tiesioginis poveikis žmogui. O kaip čigonės hipnotizuoja, kad žmogus kelioms valandoms praranda protą, nubėga namo, pasiima pinigus, brangenybes ir atneša atgal čigonei į kitą miesto galą. Taip, taip, ji tai iš paskos nebėga smile.gifO po to nesupranta po kiek laiko kaip jis taip galėjo pasielgti. Aš tai čia karmos nematau, o tik poveikį.
Apie šviesumą kokį tais man tai iš viso keista ir net juokinga diskutuoti. Pati Visata yra griaunanti ir vėl kurianti, juoda ir balta, vadinasi taip reikia. Kiekvienas turi tamsiąją pusę, o jei kas tą neigia, tai nežinau. Apsimetėlis ir tiek smile.gif

taip veikia ir kuriasi nauja karma, o veiki akaip ir pati pastebi silpnesni. Sviesus zmogus visada bus stiprsesnis, nes negatyvi energija silpnina zmogu. Pvz kai zmogus pyksta jis darosi silpnesnis viduje. Pvz rytu kovos menai sako, jei supykai, jau pralaimejai.

Gal nelabai susisnekam kas yra sviesumas? man tai sugebejimas valdyti savas energijas, emocijas, ir nepasiduoti joms. Turim visi neigiamas emocijas ir energijas, bet ar jos mus valdo ar mes jas is cia ir ateina ta stirpybe ir sviesios mintys. ar per diena galvosi kazka negero ar gero, taip save ir kuri. Sviesus man nera tolygus kazkoks pozytyvus, pukuotas.

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 29, 01:47)
Sviesus zmogus visada bus stiprsesnis, nes negatyvi energija silpnina zmogu.

Pritariu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Todel Dievas ir dave laisve buti savimi, padeda islikti savimi , o ne kitu kabinanamoms "etiketems" 4u.gif Geris visada geriau biggrin.gif
Jei esi geras kam apsimetineti blogu ?
Kodel blogi nori apsimetineti gerais ? Geras ne vienas nenori apsimetineti blogu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai apie gerumą norit?
Kaip jums ši kinų patarlė? mirksiukas.gif "Kalbėti apie gerumą nėra gerai, reikia taip ir elgtis."

oo, šitas tai iš viso aukšto pilotažo: "Geriausieji patiria visa, kas blogiausia." – Seneka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 29 rugsėjo 2017 - 14:11
Jie patarles rase is savo patirties 4u.gif
Kai kam tinka, o kai kam atvirksciai mirksiukas.gif

Kalbeti apie geruma tikrai nera blogai 4u.gif Buti geru pavyzdziu savo vaikams- labai svarbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia geras https://www.alfa.lt/...adomo-sonkaulio bent jau logiškiau būtų, šaunuolis mokslininkas bigsmile.gif
Atsakyti

Kokia įdomi tema.. Dievu tikiu, ir keista, kad ta rasydamas jauciuos keistai - lyg prisipazindamas, kad tikiu ir kad kartais i baznycia su zmona nueinam atrodyciau koks kiek trenktas. Prisimenu, kai kazkada po ikurtuviu namuose pasikabinom kryzeli - oho, kiek visokiu komentaru sulaukem tiek is seimos, tiek is draugu - gal ne tiek izeidzianciu, kiek visi tikrai buvo stipriai nustebe, arba neturedavo, ka pasakyti, arba ka kvailai pajuokaudavo.. 

Bet i tema - taip, Dievu tikiu, tikiu, kad yra kazkas auksciau, tikiu, kad reikia tiketi, kad tikejimas veda i prieki, tikiu, kad seimoje santykiai grazesni, jei abu yra tikintys, tikiu, kad tikintys (nuosirdziai) yra geresni ir harmoningesni zmones.. 

Atsakyti

Idomios eilutes is Biblijos, ka manot? Izaijo 44 skyrius:

1„Klausyk, Jokūbai, mano tarne, ir Izraeli, kurį išsirinkau.spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c2Taip sako Viešpats, kuris tave padarė ir sukūrė tave dar įsčiose: ‘Nebijok, mano tarne Jokūbai ir Ješurūnai, kurį išsirinkau.spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c3Aš išliesiu vandens sroves ant išdžiūvusios žemės ir ant dykumų; išliesiu savo dvasios ant tavo palikuonių ir savo palaiminimą ant tavo vaikų,spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c4jie žels kaip žolė prie vandens, kaip gluosniai prie tekančio upelio.spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c5Aš esu Viešpats ir kito nėra; nėra kito dievo šalia manęs. Aš sujuosiau tave, nors nepažinai manęs,Vienas sakys: ‘Aš esu Viešpaties’, kitas vadinsis Jokūbo vardu, trečiasis rašys savo ranka: ‘Viešpaties’ ir pasivadins Izraeliu’ ”.spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c6kad žmonės visame pasaulyje žinotų, jog kito nėra šalia manęs. Aš esu Viešpats ir niekas kitas.Bet Viešpats, Izraelio karalius, jo atpirkėjas, kareivijų Viešpats, sako: „Aš esu pirmasis ir paskutinysis, be manęs nėra kito dievo.spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c7Aš darau šviesą ir sukuriu tamsą, duodu ramybę ir sukuriu pikta. Aš, Viešpats, visa tai darau.Kas yra toks, kaip Aš? Tegul jis pasirodo, praneša, paskelbia ir išdėsto, kas buvo praeityje ir kas įvyks.spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c8Terasoja dangūs iš aukštybių, telieja debesys teisumą! Žemė teželdina išgelbėjimą ir teišsprogsta teisumas! Aš, Viešpats, tai sukūriau.Nebijokite ir nenusigąskite! Aš jums jau seniai sakiau ir pranešiau: jūs esate mano liudytojai. Be manęs nėra kito dievo, Aš nežinau jokio”.spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c9Vargas tam, kuris vaidijasi su savo Kūrėju, molio šukė su puodžiumi. Ar sako molis puodžiui: ‘Ką darai?’ arba dirbinys savo dirbėjui: ‘Tu esi neišmanėlis!’?Visi stabų dirbėjai yra niekas, jų darbas jiems nenaudingas. Jie patys sau yra liudytojai, jie nieko nesupranta ir nemato, todėl jie bus sugėdinti.spacer.gif?t=4b93cd7f1f76df9c2c1783aae5c10Vargas tam, kuris sako savo tėvui: ‘Kodėl mane pagimdei?’ arba moteriai: ‘Kodėl gimdai?’ ”
Atsakyti
Baisiausia tai tas "mano tarne" biggrin.gif Bet jei kam patinka tarnauti, tai 4u.gif

Ir įdomiausia iš kur ta mintis, kad nėra kito Dievo. Ir dar po šiai dienai pabrėžia: Neturėk kitų Dievų, tik mane vieną". Tai iš kur tokios mintys iš viso, jei kiti absoliučiai neegzistuoja? Aiškumui įrodymų nereikia, aiškumas ir taip aiškus. O čia per amžius bando įrodyti ir vis nesėkmingai biggrin.gif

O dėl to pikta, tai viskas tvarkoje. Nieko naujo. Demokratiją, kalinių teises ir pan. sukūrė bailūs žmonės, bet ne Dievai.
Atsakyti
Ubuntu, juk ne Dievas biblija rase mirksiukas.gif
Paskaitinek kaip eiline knyga , parasyta lygiai taip pat tik kita tema 4u.gif
Atsakyti

Ubuntu, juk ne Dievas biblija rase mirksiukas.gif
Paskaitinek kaip eiline knyga , parasyta lygiai taip pat tik kita tema 4u.gif

tai zinom ane Dievas, bet kazkas mano ,kad dievo ikvepti mzones rase. ir jei tiki Biblija, tai idomu, kaip jei supranta sias eiltutes...

Atsakyti