Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 14:36)

Papildyta:

Aš juk puikiai žinau kiek ir kokių seklių turiu. Aimeja pvz. gi ne vegetarė, bet godžiai sau iš paskos atlėkusi slapta skaitė, ką tenais rašau. Nu tai pati supranti, jei supranti, kodėl.

Ok, jei man tik šešiolika, visada gi malonu, jei kas jaunina wub.gif  tai lyginant tada mus abi, tu nė negimusi biggrin.gif

Tu n temu plysauji ta pati per ta pati. Ir n metu. Nieko naujo nerasai, tai kad nori nenori apie tai, kad tu vegane- teletable, kad pas tave gudriausias ciucikas ( vos ne zmogus), kad tu pastoviai narsai vyro telefona, tikrindama ar jis meiluzes neturi- tai cia zinok jau visi forume zino. Sekiot taves nereikia, visa sita info tu tarski plepaluose, kertelej sielai ir vyrai/ moterys.

Oho blink.gif , tu zymiai vyresne uz mane ir tokia suvaikejusi?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 14:45)
Tu n temu plysauji ta pati per ta pati. Ir n metu. Nieko naujo nerasai, tai kad nori nenori apie tai, kad tu vegane- teletable, kad pas tave gudriausias ciucikas ( vos ne zmogus), kad tu pastoviai narsai vyro telefona, tikrindama ar jis meiluzes neturi- tai cia zinok jau visi forume zino. Sekiot taves nereikia, visa sita info tu tarski plepaluose, kertelej sielai ir vyrai/ moterys.
Oho blink.gif , tu zymiai vyresne uz mane ir tokia suvaikejusi?

Nu kad tu cia uzeini tik pasiputoti irgi visi zino mirksiukas.gif ka sioje temoje darai? uzeinat su Aimeja ir knisat tema kaip troliai..vienas tikslas pasidergt is zmoniu...
Ji jaunatviska, o tu suvaikejusi, deja.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 14:45)
Tu n temu plysauji ta pati per ta pati. Ir n metu. Nieko naujo nerasai, tai kad nori nenori apie tai, kad tu vegane- teletable, kad pas tave gudriausias ciucikas ( vos ne zmogus), kad tu pastoviai narsai vyro telefona, tikrindama ar jis meiluzes neturi- tai cia zinok jau visi forume zino. Sekiot taves nereikia, visa sita info tu tarski plepaluose, kertelej sielai ir vyrai/ moterys.

Oho blink.gif , tu zymiai vyresne uz mane ir tokia suvaikejusi?

Tai parašiau naujo šioje temoje, tu niekaip nesuvirškini naujienų biggrin.gif biggrin.gif Vadinasi, tokiems kaip tu tik senos pasakos ir tinka.
Eik tu, meiluže biggrin.gif Ar jau pataisei santykius su savo "ala broliu dvyniu" vyru? biggrin.gif

Tai jau suvaikėjusi ir nusenusi? Ką tik buvau nebrandi. Ar žinai kaip vadinami žmonės, kurie niekaip neapsisprendžia, mėtosi ir vis nestabiliai elgiasi?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 13, 15:36)
Nu kad tu cia uzeini tik pasiputoti irgi visi zino  mirksiukas.gif ka sioje temoje darai? uzeinat su Aimeja ir knisat tema kaip troliai..vienas tikslas pasidergt is zmoniu...
Ji jaunatviska, o tu suvaikejusi, deja.

Tau tai isvis tik po lapais sleptis, sitiek prisidergus ir su visom susikapojus anoj temoj.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 16:07)
Tai parašiau naujo šioje temoje, tu niekaip nesuvirškini naujienų biggrin.gif  biggrin.gif Vadinasi, tokiems kaip tu tik senos pasakos ir tinka.
Eik tu, meiluže biggrin.gif Ar jau pataisei santykius su savo "ala broliu dvyniu" vyru? biggrin.gif

Tai jau suvaikėjusi ir nusenusi? Ką tik buvau nebrandi. Ar žinai kaip vadinami žmonės, kurie niekaip neapsisprendžia, mėtosi ir vis nestabiliai elgiasi?

Na taip, pasakos yra tavo Vilniaus tvindymas. Tikrai pasakos. Bent pazvengt galima, vis ne " Jonukas ir Gretute".

O ka taisyt?

Tai tu savo amziu isdestei taip, kad supratau kad tu vyresne uz mane ( nes as dar negimusi). Tai ir rasau kad suvaikejusi tada. Bet tai koks skirtumas - nesubrendusi ir tiek biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 16:25)
Na taip, pasakos yra tavo Vilniaus tvindymas. Tikrai pasakos. Bent pazvengt galima, vis ne " Jonukas ir Gretute".

O ka taisyt?

Tai tu savo amziu isdestei taip, kad supratau kad tu vyresne uz mane ( nes as dar negimusi). Tai ir rasau kad suvaikejusi tada. Bet tai koks skirtumas - nesubrendusi ir tiek biggrin.gif .

Tai sakai Dievas gali sukelti gaisrą (žiūr. tavo pavyzdį su medžiu ir tavo Dievą), o tvindyti jau niekaip negalėtų tas ar kitas Dievas? Tau dar nenusibodo taip ilgai būti susipykusiai su paprasčiausia logika? biggrin.gif

Santykius. Nes dabar lakstai visa pikta ir nelaiminga, kaip nerami dūšia. Sakau tau, susirgsi kaip ir ta kita seklė ax.gif Matai, viskas labai teisinga ir paprasta: kai žmogus skaičiuoja ne savo metus, ne savo vaikus, ne savo lėkštėn žiūri, ne savo darbo žiūri, ne savo augintinių žiūri, o taip uoliai registruoja svetimus, tai paprasčiausias dalykas jį sugrąžinti į jo paties gyvenimą, kad savo šūdus išsirėbtų, yra liga. Tada nebelieka laiko svetimiems skalbiniams angel.gif

O taip, tau dar daug šūdų suvalgyti iki bent menkos brandos lygio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 16:25)
Tau tai isvis tik po lapais sleptis, sitiek prisidergus ir su visom susikapojus anoj temoj.
Papildyta:
Na taip, pasakos yra tavo Vilniaus tvindymas. Tikrai pasakos. Bent pazvengt galima, vis ne " Jonukas ir Gretute".
O ka taisyt?
Tai tu savo amziu isdestei taip, kad supratau kad tu vyresne uz mane ( nes as dar negimusi). Tai ir rasau kad suvaikejusi tada. Bet tai koks skirtumas - nesubrendusi ir tiek biggrin.gif .

Mergina, tu cia visur su visom kapojiesi tai tau ir vaidenasi. gal uzteks cia tu tavo nesamoniu? i tema ka rasysi ar dergsiesi ir toliau is visu?
Nu kiek galim apaie ta pati per ta pati doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 13, 16:36)
Mergina, tu cia visur su visom kapojiesi tai tau ir vaidenasi. gal uzteks cia tu tavo nesamoniu? i tema ka rasysi ar dergsiesi ir toliau is visu?
Nu kiek galim apaie ta pati per ta pati doh.gif

Ko tu cia kiauksi? Anoj temoj tau mazai?
Tai ir rasyk kazka i tema, o nesivalkiok is paskos.

Va ir Aimeja siandien i tema parase, bet atsiviko Menkaverte ir pradejo issidirbineti.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 13, 04:43)
Monteverte, gi ne nuo gimimo vegetare  mirksiukas.gif ir tau tinka  4u.gif

Vaizgante, cia juos su vaistukais uzmigdo.
Buvau su savo suneke ir atveze viena is avarijos, uzmigde nes jokiu vilciu nebebuvo...

Tai ne uzmigdymas, bet nuzudymas, manau, tai Vaizgante turejo omenyje. Kad tas nuzudymas su vaistasi, tai tik tokie rusis. bet gi gyvunas neuzmiega, o numirsta. Tik kazkodel taip keistai vadina , gal, kad geriau skambetu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 13 rugsėjo 2017 - 15:50
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 16:32)
Tai sakai Dievas gali sukelti gaisrą (žiūr. tavo pavyzdį su medžiu ir tavo Dievą), o tvindyti jau niekaip negalėtų tas ar kitas Dievas? Tau dar nenusibodo taip ilgai būti susipykusiai su paprasčiausia logika? biggrin.gif

Santykius. Nes dabar lakstai visa pikta ir nelaiminga, kaip nerami dūšia. Sakau tau, susirgsi kaip ir ta kita seklė ax.gif Matai, viskas labai teisinga ir paprasta: kai žmogus skaičiuoja ne savo metus, ne savo vaikus, ne savo lėkštėn žiūri, ne savo darbo žiūri, ne savo augintinių žiūri, o taip uoliai registruoja svetimus, tai paprasčiausias dalykas jį sugrąžinti į jo paties gyvenimą, kad savo šūdus išsirėbtų, yra liga. Tada nebelieka laiko svetimiems skalbiniams angel.gif

O taip, tau dar daug šūdų suvalgyti iki bent menkos brandos lygio ax.gif

Vel meluoji. Nerasiau, kad Dievas sukele medyje gaisra. Rasiau, kad tai tiesiog istorija arba net legenda. Net 100% negarantuoju, kad taip buvo. O tu plesaisi, kad tavo dievukas, tau panorejus, Vilniu tvinde.

Siaip tai as linksma, i forume net pazvengt uzeinu, ypac jau i ana Ubuntes bestseleri biggrin.gif .
Niekas, absoliuciai niekas taves nesekioja, ( nors turbut tau labai noretusi) niekas neziuri i tavo lekste ar ciucika. Tiesiog tu tuos dalykus vis pabrezi kart nuo karto. Ir jei parasai, kad tavo ciucikas vos ne zmogaus intelekto - tai manau kiekvienam tokia durnyste isimins biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 16:52)
Vel meluoji. Nerasiau, kad Dievas sukele medyje gaisra. Rasiau, kad tai tiesiog istorija arba net legenda. Net 100% negarantuoju, kad taip buvo. O tu plesaisi, kad tavo dievukas, tau panorejus, Vilniu tvinde.

Siaip tai as linksma, i forume net pazvengt uzeinu, ypac jau i ana Ubuntes bestseleri biggrin.gif .
Niekas, absoliuciai niekas taves nesekioja, ( nors turbut tau labai noretusi) niekas neziuri i tavo lekste ar ciucika. Tiesiog tu tuos dalykus vis pabrezi kart nuo karto. Ir jei parasai, kad tavo ciucikas vos ne zmogaus intelekto - tai manau kiekvienam tokia durnyste isimins biggrin.gif .

Tu meluoji, nes tau tai įprasta taip, kad net nebejauti. Įsivaizduoji, kad teisybę rašai biggrin.gif Tu rašei, kad žmonės labai prašė ženklo, kad Dieva skaip nors jiems atsišauktų, pasirodytų ir jis pasirodė, užliepsnodamas krūmą. Dar rašei, kad fantastiškas jausmas stovėti šalia to krūmo, jaučiasi kažkas dieviško. Tai koks tu tavo Dievo pasekėjas, jei dabar pati gėdyjiesi to, ką parašei? biggrin.gif Aš nesigėdiju, kad parašiau, kad Dievas atėjo per vėtrą, vandenį. Aš gi nežinau, gal dar kas nors šaukė, norėjo ženklo, ne tik aš. Parašiau tik nuo savęs tongue.gif
Žodžiu, mūsų ženklaii išeina lygiaverčiai, bet tu tiek prisišūdinai, tiek apvarei mano Dievus, kad dabar visaip vartaliojies, kai aš tau tėškiau tavo pačios teisybę tau į akis biggrin.gif

Nesekiotum tu ir ta kita aimanuojanti davatka, tai ir nekartotumėt ką aš rašau. Nu jei juokinga, persklaitai šypteli ir eini toliau skaityti. Normalus žmogus taip ir padarytų, bet kai normalumo nerasta, tai ir kabinėjiesi, vis kartoji tą patį, vartai, po to neigi. Net nesuvoki, kad tai pirmiausia nesveika tau pačiai. Vieną dieną suvoksi, kai bus jau vėlu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 16:52)
Vel meluoji. Nerasiau, kad Dievas sukele medyje gaisra. Rasiau, kad tai tiesiog istorija arba net legenda. Net 100% negarantuoju, kad taip buvo. O tu plesaisi, kad tavo dievukas, tau panorejus, Vilniu tvinde.

Siaip tai as linksma, i forume net pazvengt uzeinu, ypac jau i ana Ubuntes bestseleri biggrin.gif .
Niekas, absoliuciai niekas taves nesekioja, ( nors turbut tau labai noretusi) niekas neziuri i tavo lekste ar ciucika. Tiesiog tu tuos dalykus vis pabrezi kart nuo karto. Ir jei parasai, kad tavo ciucikas vos ne zmogaus intelekto - tai manau kiekvienam tokia durnyste isimins biggrin.gif .

Tai sakai Dievas visai toks nieko negalintis? tupi ant debeselio ir ziuri i zeme visiskai bejegis? unsure.gif
Visi gamtos reiskiniai visiskai nuo Dievo nepriklausantys ir zmogus nuo jonepriklausantis, dievas sau , zmogus sau, gamta sau? Sukure viska ir galias prarado ar kaip ?

kai kurie sunes, uz kai kurios zmones protingesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 13 rugsėjo 2017 - 16:49
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 12:54)
Aha aha. Tavo zinios ne vienoj temoj " oi, as niekam nesakysiu, eikit patys, ieskokit" biggrin.gif .
Daliniesi, daliniesi su savo ciuciku. Nes sioj temoj tiesiog svaigsti. Jau uzteko paskaityt kaip Rivjera tavo tikejima pacitavo biggrin.gif .
" Dievai- tai diiiiiideli milzinai", " sake, kas su Monteverte nesusitaikys, tam nematyti rojaus ir eliziejaus lauku", tau panorejus tavo dievai Vilniu tvinde biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .
Cia zinok topu topas buvo is taves, kiek as tave forume pazistu. Jei tu nevartotum rusisku posakiu, rimtai galvociau kad tau koki 16 metuku 4u.gif .


O kas iš to, kad aš čia mėginau dalintis? Jūs grynai kaip mano anyta: jeigu jai pasakai balta, ji pasakys juoda, jei pasakysi juoda, ji tvirtins, kad balta. Jums gi netinka abu variantai: ir kai dalijasi, ir kai nesidalija. Vadinasi, pačios nežinot, ko norit.
Dar papildai užkliuvo. Aš nesu vegetarė, nevartoju jokių papildų. Dabar kasdien triauškiu spanguoles- man jos skanu. Viena netinka, kad papildus vartoja ir yra vegetarė, kita netinka, nors yra ne vegetarė ir papildų nenaudoja...Nupušimas visiškas, kurio diagnozė- boba. Kad tik paloti gautumėt...
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 13, 16:49)
Tai ne uzmigdymas, bet nuzudymas, manau, tai Vaizgante turejo omenyje. Kad tas nuzudymas su vaistasi, tai tik tokie rusis. bet gi gyvunas neuzmiega,  o numirsta. Tik kazkodel taip keistai vadina , gal, kad geriau skambetu?


Būtent. Koks skirtumas, kaip nužudyti? Kas davė tokią teisę?
Atsakyti