Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Aimeja @ 2017 09 13, 11:05)
Tu matai, šitiek purkštavai, rėkei, kad nerūpiu, o pasirodo aš tau brangi.  bigsmile.gif

Dar ir teksto suvokimo spragos biggrin.gif
Kokiam vienkiemy augai, kad negirdėjai kaip žmonės taip ironiškai sako ant kokio nors nesusipratėlio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 12, 21:40)
Tai puiku tada. Jau matau vieną būsimą gyvūną - cambalą, kuri tiek deda ant vegetarų pastaruoju metu, tiek tyčiojasi. Tai ir ją suvalgys biggrin.gif

Visai nieko kokiu tigru atgimt biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 12:12)
Dar ir teksto suvokimo spragos biggrin.gif
Kokiam vienkiemy augai, kad negirdėjai kaip žmonės taip ironiškai sako ant kokio nors nesusipratėlio biggrin.gif

Oi, dabar jau vartykis. Gi brangi aš tau, pripažink. biggrin.gif

QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 12:14)
Visai nieko kokiu tigru atgimt  biggrin.gif .

Geriau, nei kokia menkaverte. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 09 13, 08:38)
Dievas yra, buvo ir bus. Jis -tikėjimas, meilė ir viltis. Viskas telpa šiuose žodžiuose.

Visokie kliedesiai-aš matau, aš kalbuosi, aš turiu ,,savo'' dievus, o ,,mano'' dievai vienaip ar kitaip daro, aš vaikštau po lygmenis, aš bendrauju, man pasako, aš mokslus baigiau, aš žinau, tai yra arba kažkoks psichikos sutrikimas tegul ir menkas su haliucinacijomis arba gerai apgalvotas mulkinimas žmonių dėl naudos, norėjimo susireikšminti ar neturėjimo ką veikti.  biggrin.gif

O juokingiausia, kai tos kurios tvirtina esančios išskirtinės, na su spec. gebėjimais biggrin.gif , netiki viena kitos gebėjimais-ne ne pas mane net taip,  mano informacija tokia, ne taip nebūna, mano dievai sako kitaip, aš mačiau kitaip.  biggrin.gif

Lygiai raip pat ir as manau, kaip cia surasei.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 09:15)

Papildyta:

Kvaišiuk, visų pirma, žmonės pasiekia nevienodą lygį ir be to yra skirtingos sistemos siekti, skirtingi egregorai, skirtingi Dievai, portalai ir t.t. Aš ir nesakau, kad esu pasiekusi jau kiek Vaižgantė. Tikrai mažiau, bet aš siekiu, o ne toliau briedą varau kaip pvz. tu biggrin.gif
Visata - begalinė. Kad tavo protelis kažko neišvirškina, tai nereiškia, kad to nėra. Kvaili ne tie, kurie mato, kvaili, akli ir kurti tie, kurie nieko nemato. Net gyvūnai užjaučia nelaimę, mirtį, būna mato dvasias, numirėlius. Nematau kuo čia džiaugtis ir didžiuotis, kad matai mažiau už eilinį gyvūną. Patylėtum bent jau gėdingai biggrin.gif

Tu aisku uzpyksi, bet tas ala " tavo pasiekimas, dievai, portalai" yra tavo svaigulystes. Cia tik tau taip atrodo, kad tu auksciau issiaiskinai, supratai kazka ir esi aukstesniam lygmeni. Cia tavo iliuzijos ir fantazijos.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 11:27)
Tu aisku uzpyksi, bet tas ala " tavo pasiekimas, dievai, portalai" yra tavo svaigulystes. Cia tik tau taip atrodo, kad tu auksciau issiaiskinai, supratai kazka ir esi aukstesniam lygmeni. Cia tavo iliuzijos ir fantazijos.

Nu ką čia pripyksi ant žemės kirmėlių biggrin.gif Raždionnyj polzat', lietat' nie umiejet tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 11:35)
Nu ką čia pripyksi ant žemės kirmėlių biggrin.gif Raždionnyj polzat', lietat' nie umiejet tongue.gif

Tai kad tu biski pavaziavus, sufanatejus, rodo tavo elgesys. Kiek yra pasaulyje religiju - jos turi kazkokius rastus, dalinasi info, sviecia zmones, tiksliau tariant, dalinasi gera zinia.
Jau ne viena karta rasau tau, kad idek nuorodas, parasyk kokiu knygu ar rastu pavadinimus, kuom tu remiesi. Bet arba tu sakai, kad " as nesakysiu, man tai daug kainavo, patys ieskokites" lotuliukas.gif arba pabegi biggrin.gif .
Nieko, absoliuviai nieko tu nesuvoki auksciau. Demesio stoka, pilnavercio gyvenimo trukumas ir fanatizmas - tavo religija.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 11:44)
Tai kad tu biski pavaziavus, sufanatejus, rodo tavo elgesys. Kiek yra pasaulyje religiju - jos turi kazkokius rastus, dalinasi info, sviecia zmones, tiksliau tariant, dalinasi gera zinia.
Jau ne viena karta rasau tau, kad idek nuorodas, parasyk kokiu knygu ar rastu pavadinimus, kuom tu remiesi. Bet arba tu sakai, kad " as nesakysiu, man tai daug kainavo, patys ieskokites" lotuliukas.gif arba pabegi biggrin.gif .
Nieko, absoliuviai nieko tu nesuvoki auksciau. Demesio stoka, pilnavercio gyvenimo trukumas ir fanatizmas - tavo religija.

Dalinamasi gera žinia su gerais žmonėmis, o ne su tokiais kaip tu, elementaru biggrin.gif
Aš tikrai turiu su kuo dalintis ir dalinuosi, nepergyvenk tu jau taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 11:51)
Dalinamasi gera žinia su gerais žmonėmis, o ne su tokiais kaip tu, elementaru biggrin.gif
Aš tikrai turiu su kuo dalintis ir dalinuosi, nepergyvenk tu jau taip biggrin.gif

Aha aha. Tavo zinios ne vienoj temoj " oi, as niekam nesakysiu, eikit patys, ieskokit" biggrin.gif .
Daliniesi, daliniesi su savo ciuciku. Nes sioj temoj tiesiog svaigsti. Jau uzteko paskaityt kaip Rivjera tavo tikejima pacitavo biggrin.gif .
" Dievai- tai diiiiiideli milzinai", " sake, kas su Monteverte nesusitaikys, tam nematyti rojaus ir eliziejaus lauku", tau panorejus tavo dievai Vilniu tvinde biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Cia zinok topu topas buvo is taves, kiek as tave forume pazistu. Jei tu nevartotum rusisku posakiu, rimtai galvociau kad tau koki 16 metuku 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 13 rugsėjo 2017 - 12:00
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 12:54)
Aha aha. Tavo zinios ne vienoj temoj " oi, as niekam nesakysiu, eikit patys, ieskokit" biggrin.gif .
Daliniesi, daliniesi su savo ciuciku. Nes sioj temoj tiesiog svaigsti. Jau uzteko paskaityt kaip Rivjera tavo tikejima pacitavo biggrin.gif .
" Dievai- tai diiiiiideli milzinai", " sake, kas su Monteverte nesusitaikys, tam nematyti rojaus ir eliziejaus lauku", tau panorejus tavo dievai Vilniu tvinde biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .
Cia zinok topu topas buvo is taves, kiek as tave forume pazistu. Jei tu nevartotum rusisku posakiu, rimtai galvociau kad tau koki 16 metuku 4u.gif .

Dar tau posakį užvarysiu: Viską galima paaiškinti, bet ne visiems. Dalinčiausi info būtent tada, jei temoje nebūtų tavęs ir Aimėjos. Nes visi kiti žmonės apynormaliai, galima pasiginčyti, nesutikti, galima kai kur pritarti, bet jūs dvi tai iš to savo aukščiausiojo dangaus nukritę ir taip nebepakilę biggrin.gif
Iš ko gi girdžiu? biggrin.gif Kokia neišprusėle reikia būti, kad galvoti, kad jaunų rusakalbių Lietuvoje nebėra, kurie posakius žinotų biggrin.gif Bandei mane apvaryti, eilinį sykį apsijuokei pati biggrin.gif Tikra cvambala smile.gif Girdi, kad kažkur kažkas skalambija, bet vis nežinai kur ir kas biggrin.gif
Atsakyti
Del informacijos deliojimo forume, tai cia tokiu sociai 4u.gif ( o internete tiek info, kad kiekvienam tiks pagal kiekvieno supratima ) 4u.gif
Man patinka paciai susirasti, ne karto Montevertes ar kitu neprasiau kazka ideti 4u.gif
Merginos, internete pilna informacijos, googlinkite ir rasite. Del to ant kazko pykti?

As matau maziau negu mano kate, uzuodziu prasciau negu mano suo 4u.gif Bet del to prasciau ne kiek nesijauciu biggrin.gif

Aimeja, kiekvienas kunigas kreipiasi i Dieva, gal kas antras zmogus melsdziasi ir kreipiasi i Dieva.

Kad kazkas mato, o kazkas ne, tai tikrai nera kliedesiai. Supratau kad tau dar neteko pamatyti, bet gal dar ne velu 4u.gif Beje pabandyk pasigooglinti irgi apie tai, kai kur gal net ir nuotrauku pamatysi, gal kazkam pavyko nufotkinti mirksiukas.gif Juk atskirsi fotoshopa ? 4u.gif Bandyk ivedineti ne lietuviskai, nes lietuviskai maziausiai info (Lietuva juk mazyte ) is 3000000 kiek temaciusiu mirksiukas.gif Nors manau pakankamai nemazai vistiek 4u.gif

Na ir stebek dangu. Monteverte irgi cia taip pat purkstavo kol nepradejo ziureti i dangu. 4u.gif

Tema juk apie Dieva, o ne apie papildus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 13:27)
Dar tau posakį užvarysiu: Viską galima paaiškinti, bet ne visiems. Dalinčiausi info būtent tada, jei temoje nebūtų tavęs ir Aimėjos. Nes visi kiti žmonės apynormaliai, galima pasiginčyti, nesutikti, galima kai kur pritarti, bet jūs dvi tai iš to savo aukščiausiojo dangaus nukritę ir taip nebepakilę biggrin.gif
Iš ko gi girdžiu? biggrin.gif Kokia neišprusėle reikia būti, kad galvoti, kad jaunų rusakalbių Lietuvoje nebėra, kurie posakius žinotų biggrin.gif Bandei mane apvaryti, eilinį sykį apsijuokei pati biggrin.gif Tikra cvambala smile.gif Girdi, kad kažkur kažkas skalambija, bet vis nežinai kur ir kas biggrin.gif

Nu nu biggrin.gif . Manes temoje pirma nebuvo, tai ko nesidalinai? biggrin.gif
Prie ko cia rysakalbiai, ispruse/ neispruse? Tu sovietmeti atsimeni, tau realiai metuku nemazai, o pagal elgesi tik 16.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 13, 14:18)






Kad kazkas mato, o kazkas ne, tai tikrai nera kliedesiai. Supratau kad tau dar neteko pamatyti, bet gal dar ne velu  4u.gif  Beje pabandyk pasigooglinti irgi apie tai, kai kur gal net ir nuotrauku pamatysi, gal kazkam pavyko nufotkinti  mirksiukas.gif  Juk atskirsi fotoshopa ?  4u.gif Bandyk ivedineti ne lietuviskai, nes lietuviskai maziausiai info (Lietuva juk mazyte ) is 3000000 kiek temaciusiu  mirksiukas.gif  Nors manau pakankamai nemazai vistiek  4u.gif

Na ir stebek dangu. Monteverte irgi cia taip pat purkstavo kol nepradejo ziureti i dangu.  4u.gif



Cia man rasot? Jei man, tai man yztenka ti3siog zinoti, viduj savyje jausti kad Dievas yra.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 13, 14:18)
Na ir stebek dangu. Monteverte irgi cia taip pat purkstavo kol nepradejo ziureti i dangu.  4u.gif

Nesakyčiau, kad tai, ką atradau aš yra dėl Dangaus stebėjimo. Dangų stebėdavau jau ir 16 metų naktimis. Greičiau tai asmeninės savybės, puikiai atitinkančios tam tikrų egregorų savybes bei senolių iš tėčio pusės palikimas bei perdavimas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 09 13, 14:30)
Nu nu biggrin.gif . Manes temoje pirma nebuvo, tai ko nesidalinai? biggrin.gif
Prie ko cia rysakalbiai, ispruse/ neispruse? Tu sovietmeti atsimeni, tau realiai metuku nemazai, o pagal elgesi tik 16.

Aš juk puikiai žinau kiek ir kokių seklių turiu. Aimeja pvz. gi ne vegetarė, bet godžiai sau iš paskos atlėkusi slapta skaitė, ką tenais rašau. Nu tai pati supranti, jei supranti, kodėl.

Ok, jei man tik šešiolika, visada gi malonu, jei kas jaunina wub.gif tai lyginant tada mus abi, tu nė negimusi biggrin.gif

Beje, kalbant apie seklius. Vienas jų, kuris smarkiai įkyrus buvo, staigiai ir rimtai apsirgo, pasirodė. Tai va, tokia ta karma ateina, kai pernelyg ilgai ir smarkiai erzinamas energetiškai stipresnis, po rimtų Dievų egregoru esantis žmogus. Silpnesnis visada pralaimi. Taip buvo, yra ir bus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 13 rugsėjo 2017 - 13:40