Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 09 11, 13:53)
Tai kad tema ne apie karmas, bet nesvarbu.



O kas karmą sukūrė? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 11, 22:03)
Mano info tokia, kad žmogus ir atgimsta žmogumi. Tik labai sunku atgimti pvz. savižudžiui, labai staigiai žuvusiam, nužudytam ir pan. Ne veltui juk siekiamybė yra rami, ilga senatvė, gražus užgesimas ramiai sau lovoje, tiesa? Ar neigsi?



Mano info kitokia. Būna, duoda paskutinį šansą gimti žmogum, žmogus jo neišnaudoja, dar daugiau mėšlo prisidaro, sunaikinama jo žmogiškoji gyvastis, ir gimsta jis gyvūnu ir gimsta juo daugybę kartų. Pasavanoriauk bet kurioje prieglaudoje nors pusmetį, akys atsivers... Būna vienetinių atvejų, kai leidžiama gimti gyvūnu, kad būtų galima greičiau subalansuoti karmą. (Bet tada jau nenugyvensi ant sofos ir kasomu pagurkliu.)
Mano namuose visi esantys gyvūnai yra buvę žmonėmis, o dabar jai nebegali gimti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Ir visi mano seni pažįstami, todėl man ir kliuvo...Man pačiai karmos balansavimas ketvirtus metus šuniui sauskelnes keisti... Bet esu prisidėjus prie to, kad jis negali gimti žmogum.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 09 12, 20:42)
O kas karmą sukūrė?  mirksiukas.gif
Papildyta:
Mano info kitokia. Būna, duoda paskutinį šansą gimti žmogum, žmogus jo neišnaudoja, dar daugiau mėšlo prisidaro, sunaikinama jo žmogiškoji gyvastis, ir gimsta jis gyvūnu ir gimsta juo daugybę kartų. Pasavanoriauk bet kurioje prieglaudoje nors pusmetį, akys atsivers... Būna vienetinių atvejų, kai leidžiama gimti gyvūnu, kad būtų galima greičiau subalansuoti karmą. (Bet tada jau nenugyvensi ant sofos ir kasomu pagurkliu.)
Mano namuose visi esantys gyvūnai yra buvę žmonėmis, o dabar jai nebegali gimti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Ir visi mano seni pažįstami, todėl man ir kliuvo...Man pačiai karmos balansavimas ketvirtus metus šuniui sauskelnes keisti... Bet esu prisidėjus prie to, kad jis negali gimti žmogum.

Karmos savoka- zmones 4u.gif pagal savo patirti...


Cia gyvunu prieglaudos tuscios beveik, darbuotojai patys susitvarko, zmones tiesiog isgraibsto jei kas atsiranda, o jei blogo charakterio grazina ir pranesa, tada jau nebeleidzia niekam paimti, uzmigdo.
Norint priglausti turi atitikti visus reikalaujamus standartus. Ypac kad vezioti pas veterinarus reguliariai. O vizitai neblogai kainuoja, mes savoms turime draudimus kaip ir zmonems.
Jei neatsiranda norinciu paimti taipogi migdo.

Sunus savanoriavo pernai, myli jis gyvunus, bet sake mums gyvunu ir taip uztenka 4u.gif Paglobojo, bet daugiau neuzsireike, man ko gero visu ten uzsireiktu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 09 12, 20:42)
Mano namuose visi esantys gyvūnai yra buvę žmonėmis, o dabar jai nebegali gimti dėl pačių įvairiausių priežasčių. Ir visi mano seni pažįstami, todėl man ir kliuvo...Man pačiai karmos balansavimas ketvirtus metus šuniui sauskelnes keisti... Bet esu prisidėjus prie to, kad jis negali gimti žmogum.

Tai puiku tada. Jau matau vieną būsimą gyvūną - cambalą, kuri tiek deda ant vegetarų pastaruoju metu, tiek tyčiojasi. Tai ir ją suvalgys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 12, 21:10)
Karmos savoka- zmones  4u.gif pagal savo patirti...
Cia gyvunu prieglaudos tuscios beveik, darbuotojai patys susitvarko, zmones tiesiog isgraibsto jei kas atsiranda, o jei blogo charakterio grazina ir pranesa, tada jau nebeleidzia niekam paimti, uzmigdo.
Norint priglausti turi atitikti visus  reikalaujamus standartus. Ypac kad vezioti pas veterinarus reguliariai. O vizitai neblogai kainuoja, mes savoms turime draudimus kaip ir zmonems.
Jei neatsiranda norinciu paimti taipogi migdo.

Sunus savanoriavo pernai, myli jis gyvunus, bet sake mums gyvunu ir taip uztenka  4u.gif Paglobojo, bet daugiau neuzsireike, man ko gero visu ten uzsireiktu  biggrin.gif


Ne užmigdo, o užmuša. Ar šunį užmušti, ar vaiką,- atsakomybė ta pati...
Atsakyti
Monteverte, gi ne nuo gimimo vegetare mirksiukas.gif ir tau tinka 4u.gif

Vaizgante, cia juos su vaistukais uzmigdo.
Buvau su savo suneke ir atveze viena is avarijos, uzmigde nes jokiu vilciu nebebuvo...
Atsakyti
Dievas yra, buvo ir bus. Jis -tikėjimas, meilė ir viltis. Viskas telpa šiuose žodžiuose.

Visokie kliedesiai-aš matau, aš kalbuosi, aš turiu ,,savo'' dievus, o ,,mano'' dievai vienaip ar kitaip daro, aš vaikštau po lygmenis, aš bendrauju, man pasako, aš mokslus baigiau, aš žinau, tai yra arba kažkoks psichikos sutrikimas tegul ir menkas su haliucinacijomis arba gerai apgalvotas mulkinimas žmonių dėl naudos, norėjimo susireikšminti ar neturėjimo ką veikti. biggrin.gif

O juokingiausia, kai tos kurios tvirtina esančios išskirtinės, na su spec. gebėjimais biggrin.gif , netiki viena kitos gebėjimais-ne ne pas mane net taip, mano informacija tokia, ne taip nebūna, mano dievai sako kitaip, aš mačiau kitaip. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 13, 04:43)
Monteverte, gi ne nuo gimimo vegetare  mirksiukas.gif ir tau tinka  4u.gif

Vaizgante, cia juos su vaistukais uzmigdo.
Buvau su savo suneke ir atveze viena is avarijos, uzmigde nes jokiu vilciu nebebuvo...

Nuo gimimo tokių labai mažai. Tai nebeliktų žmonių tada Žemėje visai, pamąstyk. Svarbiausia, kad žmogus susivokia ir auga intelektualiai. O kas nesusivokia, tas žemiau už gyvulį. Na taip išeina ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aimeja @ 2017 09 13, 08:38)
O juokingiausia, kai tos kurios tvirtina esančios išskirtinės, na su spec. gebėjimais biggrin.gif , netiki viena kitos gebėjimais-ne ne pas mane net taip,  mano informacija tokia, ne taip nebūna, mano dievai sako kitaip, aš mačiau kitaip.  biggrin.gif

Kvaišiuk, visų pirma, žmonės pasiekia nevienodą lygį ir be to yra skirtingos sistemos siekti, skirtingi egregorai, skirtingi Dievai, portalai ir t.t. Aš ir nesakau, kad esu pasiekusi jau kiek Vaižgantė. Tikrai mažiau, bet aš siekiu, o ne toliau briedą varau kaip pvz. tu biggrin.gif
Visata - begalinė. Kad tavo protelis kažko neišvirškina, tai nereiškia, kad to nėra. Kvaili ne tie, kurie mato, kvaili, akli ir kurti tie, kurie nieko nemato. Net gyvūnai užjaučia nelaimę, mirtį, būna mato dvasias, numirėlius. Nematau kuo čia džiaugtis ir didžiuotis, kad matai mažiau už eilinį gyvūną. Patylėtum bent jau gėdingai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 10:15)
Kvaišiuk, visų pirma, žmonės pasiekia nevienodą lygį ir be to yra skirtingos sistemos siekti, skirtingi egregorai, skirtingi Dievai, portalai ir t.t. Aš ir nesakau, kad esu pasiekusi jau kiek Vaižgantė. Tikrai mažiau, bet aš siekiu, o ne toliau briedą varau kaip pvz. tu biggrin.gif
Visata - begalinė. Kad tavo protelis kažko neišvirškina, tai nereiškia, kad to nėra. Kvaili ne tie, kurie mato, kvaili, akli ir kurti tie, kurie nieko nemato. Net gyvūnai užjaučia nelaimę, mirtį, būna mato dvasias, numirėlius. Nematau kuo čia džiaugtis ir didžiuotis, kad matai mažiau už eilinį gyvūną. Patylėtum bent jau gėdingai biggrin.gif

Papildų gausus ir ilgas vartojimas turi pasekmes kaip matau. doctor.gif Ko taip skaudžiai reaguoji, aš net ne tau rašiau, kam tu man aiškini savo kvaišas nesąmones. biggrin.gif Jetau kokia tu vis dėlto nesubrendus dar. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2017 09 13, 09:27)
Papildų gausus ir ilgas vartojimas turi pasekmes kaip matau.  doctor.gif Ko taip skaudžiai reaguoji, aš net ne tau rašiau, kam tu man aiškini savo kvaišas nesąmones.  biggrin.gif Jetau kokia tu vis dėlto nesubrendus dar.  biggrin.gif

A jau ne man rašei biggrin.gif Aha aha, nykštukams turbūt rašei biggrin.gif
Dar ir papildų pavydi. Nu suprantu, nelinksma gyventi nesubalansuotai, su pastoviais trūkumais, sulėtėja, aptinsta ir smegenų veikla. Vargšytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 10:47)
Dar ir papildų pavydi. Nu suprantu, nelinksma gyventi nesubalansuotai, su pastoviais trūkumais, sulėtėja, aptinsta ir smegenų veikla. Vargšytė 4u.gif

Oho, tau taip rimtai būna jei neišgeri papildų? blink.gif Tai tada taip, tau jų tikrai reikia. Vargšytė, užjaučiu. 4u.gif

Na o dabar jau pradėk galvot, kaip tu čia kietai pasakei ir aš pabėgau, rymok ir lauk. Gal parašys. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aimeja: 13 rugsėjo 2017 - 09:00
QUOTE(Aimeja @ 2017 09 13, 09:55)
Oho, tau taip rimtai  būna jei neišgeri papildų? blink.gif  Tai tada taip, tau jų tikrai reikia. Vargšytė, užjaučiu.  4u.gif

Na o dabar jau pradėk galvot, kaip tu čia kietai pasakei ir aš pabėgau, rymok ir lauk. Gal parašys.  biggrin.gif

Diu ju ryd in ingliš? bigsmile.gif

Brain Fog Cause #1: You Are Eating the Wrong Foods tongue.gif
Brain Fog Cause #2: Nutritional Deficiencies

Tai va, brangioji. Konsultuokis pas mane geruoju apie papildus, kol nevėlu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 13, 11:11)

Tai va, brangioji. Konsultuokis pas mane geruoju apie papildus, kol nevėlu biggrin.gif

Tu matai, šitiek purkštavai, rėkei, kad nerūpiu, o pasirodo aš tau brangi. bigsmile.gif
Atsakyti