Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

Negriausiu jusu tikejimo apie tas apsaugas, bet kaip pvz su reinkarnacija tada? Na taip, gal jus ir netikit, nes as pati ja pilnai netikiu, bet pvz indusai ( ir tikejimas ju lb senas, Montevertej tikrai toli iki tu ismastymu) ja tiki, tai kaip pas juos su mirusiju skverbimaisis i gyvuju gyvenimus? Nes mirsta zmogus, siela persikunyja i koki pvz liuta, tai kas artimus gyvuosius saugo?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 11, 15:03)
Jei tai tavo mylimas vaikas ar mama, taip, bus tau apsauga. Bet lygiai taip pat gali veikti tave,mane ar bet ką kitą kaip tik nori koks nors despotiškas protėvis ir neigiamai.


Kodel galvoji kad despotiskas protevis aplamai turi nors mazyte galimybe kazka paveikti ?

Cambala, as reinkarnacija tikrai netikiu, nes nesu maciusi ne vieno varianto.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 11, 15:40)


Cambala, as reinkarnacija tikrai netikiu, nes nesu maciusi ne vieno varianto.

Tai aisku kad mirtingieji nemato, kur po mirties keliauja siela. Cia tik kiekvieno speliojimai. Nieko nera irodyta, niekas negali teigti kad butent taip, o ne kitaip.
Esu kazkada skaicius vienos exstrasenses straipsbi, kad kai zmogus mirsta, ji mato kazkokius neva siulus tarp numirelio ir gyvuju artimuju. Pilnai taip gali buti, galbut ir tas vadinamas sielos buvimo kazkoks laikotarpis zemeje po mirties yra.

Ir su Dievu taip. Va Monteverte ju isivaizduoja daug diiiideliu milzinu ir dar viena Auksciausia, tai man tiesiog idomu kodel reikia svaistyti savo energija ir mintis tiems daug ir dideliu, o ne Vienam?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 11, 13:53)
Tai kad tema ne apie karmas, bet nesvarbu.
Jau kazkur kertelej sieloj esu rasius, kad vieni dievobaimingi, nieko nenuskriaudziantys mirsta jauni, palike mazus vaikus naslaiciai, kiti pvz mazi vaikiukai suserga baisiom ligom, o kokie zmogzudziai, baisus nusikalteliai ir ju vaikai gyvena laimingi ir visko perteke. Tai kaip cia su ta isliekancia karma?
Tai sakai, koki suni masina suvazineja, tai suns seimininkas arba jo proteviai kazka prisidirbe buvo?

Tai tik karma visa tai ir paaiskina, o kaip kitaip tai paasikinti? Ka uzsidirbai is ankstensiu gyvenimu ta ir turi. Priedo kuriesi ir siame ir suveda karma zmones, kuriems reikia tam tikru patirciu ar ivykdyti tam tikrus dalykus, kaip as suprantu, nebutinai ivyksta toks pats veiksmas , manau, bet kazkas panasaus. Taigi , jei mzogus siame gyvenima dirba nusiklatimus ir atrodo gerai gyvena, tai dar nereiskia, kad taip ir gerai gyvens visa gyvenima ir dar nereiskia,akd kitame nebus dar baisiau...
Kaip tame anekdote, kai skesta laivas ir zmogus meldziasi, sako Dieve nejau uz mano nuodemes dabar visa laiva paskandinsi? O Dievas atsako, kad zinotum, kiek jus visus i ta laiva rinkau...nu toks juodas jumoras.
dar pastebejau, kad karma labai greit veikia paskutiniu metu...netinkama mitnis ir bac gauni per galva nuo gyvenimo... unsure.gif


_____________________________________________________________________________
Bet man kilo mintis nesenai apie ta Dievo atleidima, ar tikrai jis kazka atleidzia?? Juk vis tiek savo turim atkenteti ir atsiimti uzmokesti uz kiekveina savo veiksma. ar yra kazkoks budas kazkaip kitaip ispirkti savo kaltes. Iv relgijos , ekstrasenai kazka siulo, bet ar tai is tikro veikia, stai kas man idomu....
Atsakyti
Cambala, negaliu nieko parasyti apie reinkarnacija, nes nelabai tikiu ka skur skaiciau, bet 100% tikiu tuo ka matau, galiu paliesti, nufotografuoti, parodyti. Gal kiti mato ir gali kazkam parodyti, man to niekas neparode, tai as tuo ir nesidomiu.

Ubuntu, manau gauname pamokas is Dievo, kurias turime ismokti, turime pasitaisyti klaidas ir t.t.

Gal taip ir atsirado karmos ir reinkarnacijos savoka taipogi, nes kazkam pasirode kad gal duodamas antras gyvenimas, gal net ir trecias ir t.t. Gal kaip kokia viltis beviltiskoje situacijoje ar kazkas panasaus.

As tuo tikrai nesidomiu, domiuosi tik tuo ka pamatau ir ieskau atsakymu tam paaiskinti .

Negaleciau be tokios patirties teigti jog taip yra 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 11, 19:39)
Cambala, negaliu nieko parasyti apie reinkarnacija, nes nelabai tikiu ka skur skaiciau, bet 100%  tikiu tuo ka matau, galiu paliesti, nufotografuoti, parodyti. Gal kiti mato ir gali kazkam parodyti, man to niekas neparode, tai as tuo ir nesidomiu.  

Ubuntu, manau gauname pamokas is Dievo, kurias turime ismokti, turime pasitaisyti klaidas ir t.t.

Gal taip ir atsirado karmos ir reinkarnacijos savoka taipogi, nes kazkam pasirode kad gal duodamas antras gyvenimas, gal net ir trecias ir t.t. Gal kaip kokia viltis beviltiskoje situacijoje ar kazkas panasaus.

As tuo tikrai nesidomiu, domiuosi tik tuo ka pamatau ir ieskau atsakymu tam paaiskinti .

Negaleciau be tokios patirties teigti jog taip yra  4u.gif

Taip mes visi sskirtingi, as duomiuosi dalykais ir tais ,kuriu nebutinai galima pamatyti ar kazkiap palietsi? Kaip paliesi meile? kaip paliesi savo siela, dvasia? Yra zmoniu, kruie mato praeitus gyvenimus ir man tai kazkaip atrodo savaime suprantama. Ir galu gale tai sudelioj aviska i vietas. Kodle veians zmogus gimsta veinoj eaplinkoje kitas kitoje, kodle vienas gimsta su talentais , kitas be, vienas daug serga, anskti mirsta kitas senatvei, nros atrodo visa gyvnima nieko nedaro tik sau kenkia, nu neikaip as to negaliu paaiskinti kitaip. Be to kakzaip absurdiskai butu tik veinas gyveniams, kas tas 100m pries amzinybe? kam mes tada cia isvis? Ir tas amzinas pragaras irgi absudiskai, koks tas mylintis dievas, jei sukure savo vaikams amzina pragara, kai kazkas amzinam rojui? kaip galetu kazkas dziaugtis rojui, jei nors vienas artimasis butu pragare?
Ir kodel tada vienems vienos tada pamokos ,kitiems kitos?
Tikrai nemanau, kad tiek daug zmoniu meluoja, per tike daug amziu, kad mato praeitus gyvenimus.
Galu gale net kriskcionybe pripazino reinkarnacijas iki viduramziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 11 rugsėjo 2017 - 18:56
QUOTE(cambala @ 2017 09 11, 15:21)
Negriausiu jusu tikejimo apie tas apsaugas, bet kaip pvz su reinkarnacija tada? Na taip, gal jus ir netikit, nes as pati ja pilnai netikiu, bet pvz indusai ( ir tikejimas ju lb senas, Montevertej tikrai toli iki tu ismastymu) ja tiki, tai kaip pas juos su mirusiju skverbimaisis i gyvuju gyvenimus? Nes mirsta zmogus, siela persikunyja i koki pvz liuta, tai kas artimus gyvuosius saugo?

Daug kas kuo tiki, įskaitant ir nepagrįstai, neišmano senovinių mitų reikšmių, per tiesiogiai priima pvz. Mano info tokia, kad žmogus ir atgimsta žmogumi. Tik labai sunku atgimti pvz. savižudžiui, labai staigiai žuvusiam, nužudytam ir pan. Ne veltui juk siekiamybė yra rami, ilga senatvė, gražus užgesimas ramiai sau lovoje, tiesa? Ar neigsi?
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 11, 15:40)
Kodel galvoji kad despotiskas protevis aplamai turi nors mazyte galimybe kazka paveikti ?

Cambala, as reinkarnacija tikrai netikiu, nes nesu maciusi ne vieno varianto.

Negalvoju, aš tai tiksliai žinau. Aš tai savo akimis mačiau: žmogų prieš ir po despotiško protėvio apsėdimo.
Užbėgsiu už akių: ne ne, nelakstė lubom ar sienom tas žmogus, tieisog tam tikri tipiški standartiški simptomai, kai užsėda negyvėlis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 09 11, 15:56)
Ir su Dievu taip. Va Monteverte ju isivaizduoja daug diiiideliu milzinu ir dar viena Auksciausia, tai man tiesiog idomu kodel reikia svaistyti savo energija ir mintis tiems daug ir dideliu, o ne Vienam?

O tam, kad pačiam Aukščiausiam žmonės jau nerūpi, dzin jam ax.gif O iki vieno iš Aukštųjų dar reikia prasibrauti, užsitarnauti vardą kaip sakoma. Nebūk naivi, kad tik pašauki ir gauni ant lėkštutės biggrin.gif Jei taip būtų, tai ir nebūtų pas žmones jokių ligų, netikėtų mirčių, nelaimių ir t.t.
Žinok geriau žvirblis saujoje, mažesnis Dievas, jei taip galima sakyti, nei briedis girioje.
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 11, 18:58)
Bet man kilo mintis nesenai apie ta Dievo atleidima, ar tikrai jis kazka atleidzia?? Juk vis tiek savo turim atkenteti ir atsiimti uzmokesti uz kiekveina savo veiksma. ar yra kazkoks budas kazkaip kitaip ispirkti savo kaltes. Iv relgijos , ekstrasenai kazka siulo, bet ar tai is tikro veikia, stai kas man idomu....

Nieko jis neatleidžia. Tikrinkit per elementarius pavyzdžius, kad ir iš savo aplinkos. Realiai net ne nuo to dievo, nuo kurio žmonės įsivaizduoja tas žmonių likimas ir eina tikriausiai. Dievai irgi savo likimus turi/turėjo. Kai kurie jų buvo žmonės, vėliau sudievinti ir t.t. ir dabar atsišaukia, jei kas moka kreiptis. Nėra viskas taip paprasta kaip atrodo paprastam, nesigilinusiam žmogeliui. Pradžių pradžia Žemės gyvybės sukūrimo iš viso nežinoma, tai kaip galima viską taip primityviai suvokti?
Ar pamenat dar tą Strazdauskaitės istoriją? Gi šeima berods ypatingai religinga, tvarkinga, matėsi ant mamos veido, kad taip stadartiškai tariant - gera moterytė, o kas dukrai nutiko, ką ji kaip motina iškenčia? Tai kaip gerasis jų dievas tai leistų? Nes nieko jis nesprendžia, vat todėl. Jam pačiam gal gaila, kad taip.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 11, 22:03)
Daug kas kuo tiki, įskaitant ir nepagrįstai, neišmano senovinių mitų reikšmių, per tiesiogiai priima pvz. Mano info tokia, kad žmogus ir atgimsta žmogumi. Tik labai sunku atgimti pvz. savižudžiui, labai staigiai žuvusiam, nužudytam ir pan. Ne veltui juk siekiamybė yra rami, ilga senatvė, gražus užgesimas ramiai sau lovoje, tiesa? Ar neigsi?
Papildyta:


Papildyta:

O tam, kad pačiam Aukščiausiam žmonės jau nerūpi, dzin jam ax.gif O iki vieno iš Aukštųjų dar reikia prasibrauti, užsitarnauti vardą kaip sakoma. Nebūk naivi, kad tik pašauki ir gauni ant lėkštutės biggrin.gif Jei taip būtų, tai ir nebūtų pas žmones jokių ligų, netikėtų mirčių, nelaimių ir t.t.
Žinok geriau žvirblis saujoje, mažesnis Dievas, jei taip galima sakyti, nei briedis girioje.
Papildyta:

Nieko jis neatleidžia. Tikrinkit per elementarius pavyzdžius, kad ir iš savo aplinkos. Realiai net ne nuo to dievo, nuo kurio žmonės įsivaizduoja tas žmonių likimas ir eina tikriausiai. Dievai irgi savo likimus turi/turėjo. Kai kurie jų buvo žmonės, vėliau sudievinti ir t.t. ir dabar atsišaukia, jei kas moka kreiptis. Nėra viskas taip paprasta kaip atrodo paprastam, nesigilinusiam žmogeliui. Pradžių pradžia Žemės gyvybės sukūrimo iš viso nežinoma, tai kaip galima viską taip primityviai suvokti?

Ar pamenat dar tą Strazdauskaitės istoriją?

Tavo info apie tai, kad zmones atgimsta zmonemis, nieko nesako. Tai tik tavo iliuzija ir mintys. Realiai NIEKAS nezino kaip yra.
O siekiamybe pas zmogu yra ne sio gyvenimo baigtis, o tai kas jo laukia po mirties.


Tai nespresk pagal savo egzistavima apie visus. Nes tau tikrai dauk ko mokytis, suprasti. Dabar jau aisku, ko tuzina dievuku garbini ir kodel tau Auksciausias neprieinamas, nesuprantamas.

Dievas atleidzia tik tuo atveju, jei nusidejelis tikrai suvokia savo klaidas ir sieloje del ju gailisi.

O ka Strasdauskaite? Ubuntes paskaicius anoj temoj, tai jin nusidejele buvo, nes su bernu gyveno. Mazu dar kontraceptikus rijo. Kaip si versija, tau Ubunte? Ka tu ten apie gyvenima ir lyt santykius ir KT kalbejai?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 11, 22:47)
Tavo info apie tai, kad zmones atgimsta zmonemis, nieko nesako. Tai tik tavo iliuzija ir mintys. Realiai NIEKAS nezino kaip yra.
O siekiamybe pas zmogu yra ne sio gyvenimo baigtis, o tai kas jo laukia po mirties.
Tai nespresk pagal savo egzistavima apie visus. Nes tau tikrai dauk ko mokytis, suprasti. Dabar jau aisku, ko tuzina dievuku garbini ir kodel tau Auksciausias neprieinamas, nesuprantamas.

Dievas atleidzia tik tuo atveju, jei nusidejelis tikrai suvokia savo klaidas ir sieloje del ju gailisi.

O ka Strasdauskaite? Ubuntes paskaicius anoj temoj,  tai jin nusidejele buvo, nes su bernu gyveno. Mazu dar kontraceptikus rijo. Kaip si versija, tau Ubunte? Ka tu ten apie gyvenima ir lyt santykius ir KT kalbejai?

Tai ruošies avyte atgimt (geriausiu atveju)? Nu sėkmytės tada biggrin.gif

Nekalbėk už visus. Ne visi siekia tik svaičioti apie ateitį, yra kas ir dabartimi džiaugiasi. Ypač kai bent jau Žemėje ta ateitis tokia miglota: nenormaliai besidauginantys radikalai ir užterštumas. kaži kas ten iš jos liks po 100 metų.

Lygtais tau prieinamas. Tau kol kas nei vienas neprieinamas. Su Jėzu gal būtų tau lengviau, jei krikštyta, lankytumei bažnyčią, bet tu nė pro kur netinki po jo egregoru. Tau tik blogiau sektis imtų. Tau tik pas karo dievą, bet tu nemoki į jį kreiptis biggrin.gif

Tai liksi be atleidimo? "Dievas atleidzia tik tuo atveju, jei nusidejelis tikrai suvokia savo klaidas ir sieloje del ju gailisi." Ar kasdien gailiesi, kai su manimi arba Ubuntu pykstiesi, įžeidinėji? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 11 rugsėjo 2017 - 21:56
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 11, 22:54)
Tai ruošies avyte atgimt (geriausiu atveju)? Nu sėkmytės tada biggrin.gif

Nekalbėk už visus. Ne visi siekia tik svaičioti apie ateitį, yra kas ir dabartimi džiaugiasi. Ypač kai bent jau Žemėje ta ateitis tokia miglota: nenormaliai besidauginantys radikalai ir užterštumas. kaži kas ten iš jos liks po 100 metų.

Lygtais tau prieinamas. Tau kol kas nei vienas neprieinamas. Su Jėzu gal būtų tau lengviau, jei krikštyta, lankytumei bažnyčią, bet tu nė pro kur netinki po jo egregoru. Tau tik blogiau sektis imtų. Tau tik pas karo dievą, bet tu nemoki į jį kreiptis biggrin.gif

Tai liksi be atleidimo? "Dievas atleidzia tik tuo atveju, jei nusidejelis tikrai suvokia savo klaidas ir sieloje del ju gailisi." Ar kasdien gailiesi, kai su manimi arba Ubuntu pykstiesi, įžeidinėji? ax.gif

Bla bla bla... Nieko protingo ar konkretaus.

As Auksciausiuoju tikiu, o tu gali sliauzioti pagal pagoniu akmenukus 4u.gif . Nesakau, kad tai blogai, bet laaaabai toli nuo nomalaus suvokimo. Tiesiog tai tuk tavo suvokimas ir man jis neidomus. Tai kad gali sioj temoj nevargti, nesiplesti, o tiesiog apeiti mano postus.

Ko cia gailetis? Menkavertes ir grynai dvasines menkystos, kuri visas kt vartojancias vadina paleistuvem besikrusanciom ir zmogzudem blink.gif ? Ka nusipelno- ta is daugelio nariu ir gavo. Ar ne karma? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 11, 23:28)
Bla bla bla... Nieko protingo ar konkretaus.

As Auksciausiuoju tikiu, o tu gali sliauzioti pagal pagoniu akmenukus 4u.gif . Nesakau, kad tai blogai, bet laaaabai toli nuo nomalaus suvokimo. Tiesiog tai tuk  tavo suvokimas ir man jis neidomus. Tai kad gali sioj temoj nevargti,  nesiplesti, o tiesiog apeiti mano postus.

Ko cia gailetis? Menkavertes ir grynai dvasines menkystos, kuri visas kt vartojancias vadina paleistuvem besikrusanciom ir zmogzudem blink.gif ? Ka nusipelno- ta is daugelio nariu ir gavo. Ar ne karma? mirksiukas.gif

Nori konkretumo - skaityk atitinkamą literatūrą, senovės rankraščius.

Tikėk tikėk, jei daugiau neturi ką veikti biggrin.gif "Normalus" suvokimas. Ir kas tai yra? Lakstyti ir dergtis iš paskos forumiečių ir po to aiškinti kaip Aukščiausiu tiki? biggrin.gif Baisiau nei davatka biggrin.gif
O tu gal gali kitose temose nevargti tada? Vistiek nei tu mane pakeisi, nei ką. Galime taip sutarti?

Tai tu sakai esi geresnė, kuri dabar atgal koneveikia ir gailėtis neturi ko? biggrin.gif Tu dar blogesnė tada, jei supranti savo protu kitų blogybes ir nuodėmes (anot tavęs), bet kartoji tą patį, atsakai tuo pačiu. Nu kuris Aukščiausias Dievas to moko? biggrin.gif
Gal įgauk pagaliau proto ir brandos?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 11, 23:42)
Nori konkretumo - skaityk atitinkamą literatūrą, senovės rankraščius.

Tikėk tikėk, jei daugiau neturi ką veikti biggrin.gif "Normalus" suvokimas. Ir kas tai yra? Lakstyti ir dergtis iš paskos forumiečių ir po to aiškinti kaip Aukščiausiu tiki? biggrin.gif Baisiau nei davatka biggrin.gif
O tu gal gali kitose temose nevargti tada? Vistiek nei tu mane pakeisi, nei ką. Galime taip sutarti?

Tai tu sakai esi geresnė, kuri dabar atgal koneveikia ir gailėtis neturi ko? biggrin.gif Tu dar blogesnė tada, jei supranti savo protu kitų blogybes ir nuodėmes (anot tavęs), bet kartoji tą patį, atsakai tuo pačiu. Nu kuris Aukščiausias Dievas to moko? biggrin.gif
Gal įgauk pagaliau proto ir brandos?

Tai galu gale pavadinimu ir nuorodu jau senai i tavo literatura ir rastus laukiu ax.gif . Bet tai kad tu nk nestudijavai ir neskaitei, tik sakemis ant vandena rasaai ir bla bla bla...

Tai ir nevarkit abi su atsilikusia ubunte eikit i pagoniu ir viduramziu, veganu- vegetaru - pesk O taru temas ir bendraukit ten nesibaisedamos visavalgiais ir normaliais zmonemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 11 rugsėjo 2017 - 23:22