Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 19, 19:23)
Nepriklausau jokiai religinei ar politinei grupei  biggrin.gif
Tikiu Dievu be religiju pagalbos  4u.gif  Nes taip tikrai islieku savimi  biggrin.gif  4u.gif

Ir saunu, tik is kur pasidaret isvadas, kad Dievas nubaudzia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 20, 02:30)
Ir saunu, tik is kur pasidaret isvadas, kad Dievas nubaudzia?  4u.gif

mačiau .....žinau

šlykšti tu Monteverte 4u.gif O aš pasižiurėsiu šį kartą į tavo skausmą ir be gailesčio.... Tavęs tikrai negaila......niekam....net ir tavo Dievams . 4u.gif
Atsakyti
O jei rimtai, kam jums tie dievai (ar Dievas) reikalingi? unsure.gif Idėjiškai ten visokių teorijų yra, bet realiai - koks skirtumas, yra ten tas Dievas (Dievai), ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 23:01)
Man butu geda rasyti bil tik rasyti, kai nesuvoki ka norejo pasakyti oponentas. Na bet jei jums nuo to geriau, prasom, jokiu problemu. Jusu teise.

Gėda jums, gėda... Tai ir gėdykitės, nes nuo pat pradžių diskusija su jumis nesirišo. Jūs tos net savo gėdos, nuo kurios pradėjome, galiausiai neišaiškinote, o mintys ėmė šokinėti. Net nebepagrindėte to teiginio su bandele. Prasta jūs pašnekovė ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 20, 04:29)
šlykšti tu Monteverte  4u.gif  O aš pasižiurėsiu šį kartą į tavo skausmą ir be gailesčio.... Tavęs  tikrai negaila......niekam....net ir tavo Dievams . 4u.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dar ką nors parašyk, visada labai pralinksmini bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2017 04 20, 08:37)
O jei rimtai, kam jums tie dievai (ar Dievas) reikalingi?  unsure.gif Idėjiškai ten visokių teorijų yra, bet realiai - koks skirtumas, yra ten tas Dievas (Dievai), ar ne?

Tokie dalykai nepasakojami, tai paslaptis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2017 04 20, 09:37)
O jei rimtai, kam jums tie dievai (ar Dievas) reikalingi?  unsure.gif Idėjiškai ten visokių teorijų yra, bet realiai - koks skirtumas, yra ten tas Dievas (Dievai), ar ne?

O jei rimtai, tai koks tikslas tokių klausimų? unsure.gif Kam tau reikia žinoti? Rimtai rūpi? biggrin.gif Gerbiu žmogų, kuris netiki, gyvena sau, bet nelenda ir neklausinėja (tai labai protingi žmonės) -kam jums tie Dievai, koks skirtumas yra tas Dievas ar ne, nes koks skirtumas ką atsakys žmogus, juk vistiek netiki ir tas atsakymas sulauks tam tikrų patyčių, juk jau išsakei savo nuomonę, netiki, tai netiki. Kažką naujo turi pasakyti tuo klausimu? Kam klausti dar? Jei žmogus tiki, tai matyt jam reikia ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2017 04 20, 08:37)
O jei rimtai, kam jums tie dievai (ar Dievas) reikalingi?  unsure.gif Idėjiškai ten visokių teorijų yra, bet realiai - koks skirtumas, yra ten tas Dievas (Dievai), ar ne?


Pritariu Aimejos mintim. Kita vertus, manau kad Hmmm yra is tu zmoniu, kuris nuosirdziai tai domina, o ne siaip kad ir pasipesioti, islieti savo tulzi, uzduoda klausimus.

Kodel zmogus, neprilausomai kur jis gyvena, kokia sankloda, gali buti visiskai izoliuota gentis, bet anksciau ar veliau zmogus pradeda ieskoti butent Dievo, Dieviskojo prado (cia gi nesvarbu kaip pavadinsi). Vienoka ar kitokia forma zmogus linksta link Dievo.

Ir dar pastebejau, dazniausiai zmogus apie Dieva susimasto rimtai po 30 metu. Proto ir jegu zydejimo metu. Kodel?

QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 09:28)
Gėda jums, gėda... Tai ir gėdykitės, nes nuo pat pradžių diskusija su jumis nesirišo. Jūs tos net savo gėdos, nuo kurios pradėjome, galiausiai neišaiškinote, o mintys ėmė šokinėti. Net nebepagrindėte to teiginio su bandele. Prasta jūs pašnekovė ax.gif
Papildyta:

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif dar ką nors parašyk, visada labai pralinksmini bigsmile.gif
Papildyta:

Tokie dalykai nepasakojami, tai paslaptis mirksiukas.gif


Negalima kurcia priversti girdeti, kaip akla matyti, o nebili kalbeti.

Lygiai taip pat negli paaiskinti zmogui kas yra suru, saldu, kartu, jei jis niekada nebuvo patyres tu skoniu. Taip ir su geda ir priezastimis kurios vercia patirti geda.
**********************

Einant per temas atkreipiau demesi, kad Jus jau ne viename zmoguje, siame forume sukelete pasislykstejima savimi, verciau savo bendravimu... Jums tai norma?
***********

Jokios paslapties tame nera, nereikia susireiksminti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 balandžio 2017 - 09:30
QUOTE(Aimeja @ 2017 04 20, 09:41)
O jei rimtai, tai koks tikslas tokių klausimų?  unsure.gif Kam tau reikia žinoti? Rimtai rūpi?  biggrin.gif  Gerbiu žmogų, kuris netiki, gyvena sau, bet nelenda ir neklausinėja (tai labai protingi žmonės) -kam jums tie Dievai, koks skirtumas yra tas Dievas ar ne, nes koks skirtumas ką atsakys žmogus, juk vistiek netiki ir tas atsakymas sulauks tam tikrų patyčių, juk jau išsakei savo nuomonę, netiki, tai netiki. Kažką naujo turi pasakyti tuo klausimu? Kam klausti dar?  Jei žmogus tiki, tai matyt jam reikia ir tiek.


Nu tai matyt rūpi, jei klausiu. Nelabai suprantu, kuo klausimas "ar Dievas egzistuoja" yra geresnis ar tinkamesnis už klausimą "kam Dievas žmogui apskritai reikalingas". Čia kažkoks draudžiamas klausimas?

Ir aš nesityčioju iš atsakymų. Arba bent jau labai stengiuosi to nedaryti. Aš galiu nepritarti arba suabejoti argumentacija, bet nematau reikalo tyčiotis.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 10:22)
Ir dar pastebejau, dazniausiai zmogus apie Dieva susimasto rimtai po 30 metu. Proto ir jegu zydejimo metu. Kodel?


Pajunta, kad jau ritasi į antrą gyvenimo pusę po truputį ir bando įprasminti savo buvimą čia, žemėje. Žmogus iš esmės yra labai susireikšminusi būtybė, kuri dažniausiai negali patikėti, kad ji gali būti tiesiog dar viena eilinė gyvybės forma, kuri tiesiog gimsta ir miršta. Ne, žmogui reikia būti reikšmingesniam ir svarbesniam, nes su buvimu eiline gyvybės forma jis negali susitaikyti. Iš čia atsiranda Dievai, kurie absoliučia dauguma atveju yra nieko daugiau, nei paties žmogaus atspindys, tik "dieviškesne" forma. Šitoje temoje tai irgi labai matosi. Ypatingai pasižiūrėjus į Monteverte Dievus smile.gif

Mano tokia nuomonė šiame gyvenimo etape smile.gif Ir aš tikrai nesuprantu, ką papildomo gyvenimui duoda asmeninio Dievo (nes pas kiekvieną šioje temoje jis - asmeninis, individualiai pritaikytas toks) turėjimas. Geru žmogumi galima būti ir be to. Ir šiaip... man rodos, kad geriau būti sau sąžiningu ir aplinkiniams teisingu, nes to norisi iš vidaus. O ne todėl, kad "dievas" to reikalauja ar rekomenduoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 20 balandžio 2017 - 09:32
QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 10:22)
Pritariu Aimejos mintim. Kita vertus, manau kad Hmmm yra is tu zmoniu, kuris nuosirdziai tai domina, o ne siaip kad ir pasipesioti, islieti savo tulzi, uzduoda klausimus.

Kodel zmogus, neprilausomai kur jis gyvena, kokia sankloda, gali buti visiskai izoliuota gentis, bet anksciau ar veliau zmogus pradeda ieskoti butent Dievo, Dieviskojo prado (cia gi nesvarbu kaip pavadinsi). Vienoka ar kitokia forma zmogus linksta link Dievo.

Ir dar pastebejau, dazniausiai zmogus apie Dieva susimasto rimtai po 30 metu. Proto ir jegu zydejimo metu. Kodel?
Negalima kurcia priversti girdeti, kaip akla matyti, o nebili kalbeti.

Lygiai taip pat negli paaiskinti zmogui kas yra suru, saldu, kartu, jei jis niekada nebuvo patyres tu skoniu.
**********************

Einant per temas atkreipiau demesi, kad Jus jau ne viename zmoguje, siame forume sukelete pasislykstejima savimi, verciau savo bendravimu... Jums tai norma?
***********

Jokios paslapties tame nera, nereikia susireiksminti.

Viskas galima, jei tvirtai žinai, ką rašai. O vat kai pilstomas skystas vandenėlis, žmogus pats savyje pasimetęs, tai jam prasideda visos bėdos: negaliu to, niekas manęs nesupranta, geriau nebekalbėkme apie tą ir aną ir t.t. smile.gif

Tai visuomet taip buvo ir bus, kad silpni, vargšai žmogeliai nekenčia stipresnių ir bando visada ir visais atvejais bei visais laikais juos nuversti, nužeminti. Ir kai nepavytksta, tai iš pykčio net kaista savo apgailėtinose "sultyse", syvuose smile.gif

Jūsų tikėjime gal ir nėra, o maniškis visas pats paslaptis smile.gif Taip kad nekalbėkite už visus
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2017 04 20, 10:31)
Iš čia atsiranda Dievai, kurie absoliučia dauguma atveju yra nieko daugiau, nei paties žmogaus atspindys, tik "dieviškesne" forma. Šitoje temoje tai irgi labai matosi. Ypatingai pasižiūrėjus į Monteverte Dievus smile.gif

Jūs labai klystate. Kadangi šnekate apie tai, ko visai nežinote, nestudijavote, nejautėte, nematėte, neišbandėte, tai jūsų rašliava juokinga atrodo. Kvaila lyginti žmogų su Dievais. Žinoma, kiekvienas pats sau laisvas ir dieviškas viduje gali jaustis, bet tai tik jausmas, o realybėje vat ims ir užkris plyta ant galvos ir viskas, po jausmo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2017 04 20, 10:31)
Pajunta, kad jau ritasi į antrą gyvenimo pusę po truputį ir bando įprasminti savo buvimą čia, žemėje. Žmogus iš esmės yra labai susireikšminusi būtybė, kuri dažniausiai negali patikėti, kad ji gali būti tiesiog dar viena eilinė gyvybės forma, kuri tiesiog gimsta ir miršta. Ne, žmogui reikia būti reikšmingesniam ir svarbesniam, nes su buvimu eiline gyvybės forma jis negali susitaikyti. Iš čia atsiranda Dievai, kurie absoliučia dauguma atveju yra nieko daugiau, nei paties žmogaus atspindys, tik "dieviškesne" forma. Šitoje temoje tai irgi labai matosi. Ypatingai pasižiūrėjus į Monteverte Dievus smile.gif

Mano tokia nuomonė šiame gyvenimo etape smile.gif Ir aš tikrai nesuprantu, ką papildomo gyvenimui duoda asmeninio Dievo (nes pas kiekvieną šioje temoje jis - asmeninis, individualiai pritaikytas toks) turėjimas. Geru žmogumi galima būti ir be to. Ir šiaip... man rodos, kad geriau būti sau sąžiningu ir aplinkiniams teisingu, nes to norisi iš vidaus. O ne todėl, kad "dievas" to reikalauja ar rekomenduoja.


Panasiai as buciau parasiusi kokius 15 metu atgal. Diduma Jusu ir mano minciu sutampa. Bet man Dievas yra tas pats kas ir tevyne, tautybe, nors ranka ant sirdies padejus net butu sunku nusakyti kas as istiesu esu, cia velgi kaip ir su Dievu, cia daugiau priklauso nuo to kuo as save laikau. Ar tai yra puikybes israiska, susireiksminimas, gal. Kosmopolitizmo salininkai greiciausiai taip manytu, nes jiems tai nera vertybe. Man gi tai savasties dalis.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 10:42)
Viskas galima, jei tvirtai žinai, ką rašai. O vat kai pilstomas skystas vandenėlis, žmogus pats savyje pasimetęs, tai jam prasideda visos bėdos: negaliu to, niekas manęs nesupranta, geriau nebekalbėkme apie tą ir aną ir t.t. smile.gif

Tai visuomet taip buvo ir bus, kad silpni, vargšai žmogeliai nekenčia stipresnių ir bando visada ir visais atvejais bei visais laikais juos nuversti, nužeminti. Ir kai nepavytksta, tai iš pykčio net kaista savo apgailėtinose "sultyse", syvuose smile.gif

Jūsų tikėjime gal ir nėra, o maniškis visas pats paslaptis smile.gif Taip kad nekalbėkite už visus



1. Pasakykite tai Sizifui. Itariu jam turetu palengveti, nors abejoju.

2. Parasiau ir istryniau. Rezultas bus toks pat kaip ir su "Geda" nulinis. Tik parasysiu rusu isminti "Блажен кто верует" (Palaimintas kas tiki). Turintis ziniu bagaza supras ka norejau pasakyti.

3. Ir vel susireiksminimas, patvirtinantis Hmmm izvalgas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 20 balandžio 2017 - 09:58
QUOTE(Moonte @ 2017 04 20, 10:51)
1. Pasakykite tai Sizifui. Itariu jam turetu palengveti, nors abejoju.

2. Parasiau ir istryniau. Rezultas bus toks pat kaip ir su "Geda" nulinis. Tik parasysiu rusu isminti "Блажен кто верует" (Palaimintas kas tiki). Turintis ziniu bagaza supras ka norejau pasakyti.

3. Ir vel susireiksminimas, patvirtinantis Hmmm izvalgas.

Koks jo adresas, pasakysiu, kad taip prašote smile.gif

Na ir smagu, vadinasi, mes abi palaimintos mirksiukas.gif

Tikrai taip, čia galioja darželio laikų patarlė: kas pirmas pasakė, ant savęs pasisakė. Jūs be galo susireikšminusi, kadangi paneigėte ką tik mano tikėjimą ir mano Dievus ir jų paslaptį, taip bandydama įteigti, kad egzistuoja tik tai, kuo tikite jūs. Negražu taip daryti. Baikite taip elgtis, o tai ir visas palaiminimas pradings biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 20 balandžio 2017 - 10:02
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 11:02)
Koks jo adresas, pasakysiu, kad taip prašote smile.gif

Na ir smagu, vadinasi, mes abi palaimintos mirksiukas.gif

Tikrai taip, čia galioja darželio laikų patarlė: kas pirmas pasakė, ant savęs pasisakė. Jūs be galo susireikšminusi, kadangi paneigėte ką tik mano tikėjimą ir mano Dievus ir jų paslaptį, taip bandydama įteigti, kad egzistuoja tik tai, kuo tikite jūs. Negražu taip daryti. Baikite taip elgtis, o tai ir visas palaiminimas pradings biggrin.gif


1. Hadas
2. Kitokio atsakymo tiketis ir nederejo.
3. Ar komentarai reikalingi, postai puikiai apibudina autoriu.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 20, 04:29)
mačiau .....žinau

Kur matet? is kur zinot?
Atsakyti