Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 09 03, 22:32)
Tu rašai Sau, nes esi pilna nuoskaudų ir negali kitiems ir pasauliui atleisti. Blogiausia yra tai, kad nieko įdomaus taip ir neparašei šioje temoje.


O kas parase ?
Juk kazkas parase kazka idomaus mirksiukas.gif

Negaliu netureti nuoskaudu, kai matau pakankamai blogo. Nera musu pasaulis idealus mirksiukas.gif

Jei kazkas daro kazkam bloga, kaip as galiu atleisti? gal dar ranka paspausti ir pagirti ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 03, 22:27)
Gali  4u.gif

Jei as demonu nematau, o tik zmones  ax.gif  kaip tada ?
Ubuntu ar tau patogiau kaltinti demonus, o ne zmones ?
Gal padarei kazka?

Taigi as pries kelis postus rasiua, kad zmones atsakingi uz viska ka daro, kam sneki apie kaltinima?
Bet del to demonai nedingsta. Kai kurie zmones kaip demonai virsta.
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 03, 23:12)
Jei kazkas daro kazkam bloga, kaip as galiu atleisti? gal dar ranka paspausti ir pagirti ?  mirksiukas.gif

O Dievas atleidzia ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 04 rugsėjo 2017 - 11:09
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 02, 10:30)
Ji gi šventa pas mus, tik kitus į doros kelią pastoviai vedžioja, pas ją nei vieno demono ir jokios karmos nėra biggrin.gif tik įdomu iš kur tada nutinka nelaimės? ax.gif

Nu kokia gi visgi tu menkysta. Ka tu jai nori pasakyti apie tas nelaimes?
Tu galvoji, kad tu, tavo artimieji visa gyvenima pragyvens laimese, be jokiu nelaimiu, ligu ir netekciu?
Atsakyti
Cambala, ji parodo kokia ji yra 4u.gif Neverta kreipti demesio , ka ji raso apie mane nepazinodama.
Man tai netinka ir as del to nesinervuoju, nestresuoju. Matau angeliuka, zinau kad jam ten netgi geriau, nei butu cia.
Montevertei to nesuprasti mirksiukas.gif

Ubuntu, as ne Dievas, nezinau atsakymu i tavo klausimus, o kas meluoja kad zino VISKA .....Tai argi ne irodymas kad meluoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 04, 16:18)
Ubuntu, as ne Dievas, nezinau atsakymu i tavo klausimus, o kas meluoja kad zino VISKA .....Tai argi ne  irodymas kad meluoja  mirksiukas.gif

o kas nors sake, kad zino viska?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 07, 15:29)
o kas nors sake, kad zino viska?


Man asmeniskai ne , bet as ir neklausiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 04, 14:01)
Nu kokia gi visgi tu menkysta. Ka tu jai nori pasakyti apie tas nelaimes?
Tu galvoji, kad tu, tavo artimieji visa gyvenima pragyvens laimese, be jokiu nelaimiu, ligu ir netekciu?

Negalvoju, nes nesidedu šventenybe (kaip ne kurie, pirštais jau nerodysim, visi gi mato, skaito) iš švenčiaušiškos giminės biggrin.gif
Aš pvz. žinau ir neneigiu ką blogo mano protėviai yra pridirbę. Galų gale juk tai ne aš pati, už kitus neatsakau. Tai ko čia vaidinti šventesnius už šventus?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 08, 10:33)
Negalvoju, nes nesidedu šventenybe (kaip ne kurie, pirštais jau nerodysim, visi gi mato, skaito) iš švenčiaušiškos giminės biggrin.gif
Aš pvz. žinau ir neneigiu ką blogo mano protėviai yra pridirbę. Galų gale juk tai ne aš pati, už kitus neatsakau. Tai ko čia vaidinti šventesnius už šventus?

Tu tiki karma, tai logiska, kad uz savo proteviu griekus dabar atsakai? Ar ne taip?

Tu puikiausiai supratai mano uzduota klausima tau. Bet i ji neatsakai. Sitoj temoj nesiplesiu, jei dar nesupratai kodel.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 08, 13:56)
Tu tiki karma, tai logiska, kad uz savo proteviu griekus dabar atsakai? Ar ne taip?

Tu puikiausiai supratai mano uzduota klausima tau. Bet i ji neatsakai. Sitoj temoj nesiplesiu, jei dar nesupratai kodel.

Tiesiogiai kažkaip tai riezvai ja netikiu. Tik šiaip domiuosi, įvairių žmonių gyvenimus lyginu. O pabaksnoju ja tik tam, kuris dedasi nežinia kuom smile.gif
Už mano protėvių griekus buvo kam jau atidirbti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 09 08, 14:36)
Tiesiogiai kažkaip tai riezvai ja netikiu. Tik šiaip domiuosi, įvairių žmonių gyvenimus lyginu. O pabaksnoju ja tik tam, kuris dedasi nežinia kuom smile.gif
Už mano protėvių griekus buvo kam jau atidirbti.

Tai matosi, kad neturi savo gyvenimo, kad kitu lygini.
O tu noretum, kad tau tavo karma kas pabaksnotu, kai tavo ciucikas nugais? Ka tu pati galvotum apie toki zmogu?
Atsakyti
Na bent jau kuri laika neatsiranda neigianciu Dieva 4u.gif Tema juk apie Dieva 4u.gif
O kas kur ka vaidina, tai juk ju reikalas ( Kadangi as saves nelaikau sventaja ir niekada taip nerasiau. O jei kam taip atrodo, tai jau ju problema) 4u.gif Jei man bandai prirasyti-dedasi nezinia kuom... Nes as lygiai ta pati parasyciau Tau 4u.gif
Na o jei tu apie koki nors kuniga, kurio as nepazystu, tai jis cia berods ir nerasineja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 09 08, 14:59)
Tai matosi, kad neturi savo gyvenimo, kad kitu lygini.
O tu noretum, kad tau  tavo karma kas pabaksnotu, kai tavo ciucikas nugais? Ka tu pati galvotum apie toki zmogu?

Protingas mokosi iš kitų klaidų, stebi viską, analizuoja, nagrinėja, o kvailas tik iš savų biggrin.gif
Nu jei įsigyčiau ir numirtų be laiko, tai tikrai galvočiau kodėl čia taip, ką tuo likimas nori pasakyti, kokias klaidas galėjau padaryti ir pan. Tik durnas nieko nemąsto ir iš karto bėga kitą pirkti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 08, 15:04)
Na bent jau kuri laika neatsiranda neigianciu Dieva  4u.gif Tema juk apie Dieva  4u.gif
O kas kur ka vaidina, tai juk ju reikalas ( Kadangi as saves nelaikau sventaja ir niekada taip nerasiau. O jei kam taip atrodo, tai jau ju problema)  4u.gif Jei man bandai prirasyti-dedasi nezinia kuom... Nes as lygiai ta pati parasyciau Tau  4u.gif
Na o jei tu apie koki nors kuniga, kurio as nepazystu, tai jis cia berods ir nerasineja  4u.gif

Rašei. Oi kiek tu visko rašei...
Atsakyti