Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

O as galvoju, kad jokiu demonu is viso nera mirksiukas.gif
Per sitiek metu dar niekas ne vieno neparode ax.gif

Yra gi matanciu zmoniu.

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 01, 19:33)
Yra gi matanciu zmoniu.


Idomu kodel juos matantys nesukuria temos apie juos, o bando ju rasti kitose temose ? biggrin.gif Kodel ne neklausia, o patys bando juos kazkam pripaisineti, kaip ir ligas ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 01 rugsėjo 2017 - 18:55
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 01, 19:52)
Idomu kodel juos matantys nesukuria temos apie juos, o bando ju rasti kitose temose ?  biggrin.gif Kodel ne neklausia, o patys bando juos kazkam pripaisineti, kaip ir ligas ?  ax.gif


Todėl, kad tavo demonai ilgai turėtų ką veikti, šnibždėdami tau į ausį ir patarinėdami dar penkerius metus rašyti tą patį per tą patį, bet išties tuščiai ir apie nieką... Nes argi tu gali nusiraminti ir liautis? Jei liautumeisi, gal kokia geresnė mintelė į smegeninę ateitų? O dabar matom tik nesibaigiančią paranoją...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 09 01, 17:44)
Ko dar nėra? Elektros, nes nematai? Ko dar?  biggrin.gif
Išties tikėjimas demonais nebūtinas- koks skirtumas, kiek jų prilipę ant kupros kartu valkiojasi?  ax.gif

Ji gi šventa pas mus, tik kitus į doros kelią pastoviai vedžioja, pas ją nei vieno demono ir jokios karmos nėra biggrin.gif tik įdomu iš kur tada nutinka nelaimės? ax.gif
Atsakyti

Ta izvalga sekmingai galima pritaikyti ir paciai, kaip ir betkuriam cia esanciam. Tik jausenomis pagristas "tusciazodziavimas"

Atsakyti
Tai kad regis daugiau čia šventų ir nebėr įskaitant visą giminę, niekas daugiau tuo nesigyrė, nebent praleidau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 09 02, 09:21)
Todėl, kad tavo demonai ilgai turėtų ką veikti, šnibždėdami tau į ausį ir patarinėdami dar penkerius metus rašyti tą patį per tą patį, bet išties tuščiai ir apie nieką... Nes argi tu gali nusiraminti ir liautis? Jei liautumeisi, gal kokia geresnė mintelė į smegeninę ateitų? O dabar matom tik nesibaigiančią paranoją...


As cia 12 metu, kaip ir tu :4u:Man visai idomu paskaityti tavo niekus kartais irgi mirksiukas.gif

Nesnibzda man niekas i ausi mirksiukas.gif
Ar tau snibzda ?

Juk paranoja tai baimine liga, ka daryti jei baimiu neturiu nuo pat mazens 4u.gif

Jei kada isgirsi mano snibzdesi, jis bus - nebijok, neverk, laikykis 4u.gif o ne ka tu girdi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 02, 15:39)
As cia 12 metu, kaip ir tu  :4u:Man visai idomu paskaityti tavo niekus kartais irgi  mirksiukas.gif




O man neįdomu, nes tas pats per tą patį.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 09 02, 16:36)
O man neįdomu, nes tas pats per tą patį.

Na as bent nekuriu nesamoniu , nepripaisineju ligu, negasdinu demonais lotuliukas.gif
Islieku savimi, nepatampu niekieno " zaisliuku " biggrin.gif

As rasau ne del taves Vaizgante, tu irgi islieki savimi mirksiukas.gif dar vis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 01, 19:52)
Idomu kodel juos matantys nesukuria temos apie juos, o bando ju rasti kitose temose ?  biggrin.gif Kodel ne neklausia, o patys bando juos kazkam pripaisineti, kaip ir ligas ?  ax.gif

Ar gali Dievas egzistuoti be demonu?
ar ne dualiame pasualyje mes gyvename?
jei blogio nebutu ar toks pasaulis butu ,kosk yra dabar? aplink matote tik sventuosius ir tyriausios dusios zmones, nusiklatimu nera?
Ar kalbant paie Dieva eina kazkaip apeiti sia tema?
ar tokie pokalbiai ne labiau i tema, nei jusu nuolatinia kivirciai su Monteverte?
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 03, 12:35)
Ar gali Dievas egzistuoti be demonu?
ar ne dualiame pasualyje mes gyvename?
jei blogio nebutu ar toks pasaulis butu ,kosk yra dabar? aplink matote tik sventuosius ir tyriausios dusios zmones, nusiklatimu nera?
Ar kalbant paie Dieva eina kazkaip apeiti sia tema?
ar tokie pokalbiai ne labiau i tema, nei jusu nuolatinia kivirciai su Monteverte?


Gali 4u.gif

Jei as demonu nematau, o tik zmones ax.gif kaip tada ?
Ubuntu ar tau patogiau kaltinti demonus, o ne zmones ?
Gal padarei kazka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 03 rugsėjo 2017 - 21:28
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 02, 16:53)


As rasau ne del taves Vaizgante, tu irgi islieki savimi  mirksiukas.gif  dar vis  4u.gif


Tu rašai Sau, nes esi pilna nuoskaudų ir negali kitiems ir pasauliui atleisti. Blogiausia yra tai, kad nieko įdomaus taip ir neparašei šioje temoje.
Atsakyti