Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 08 25, 15:45)
Neziuriu serialu, paskutinis mano zeetas buvo " Klonas"  ( taip lyg vadinosi). Ir tai ziurejau, nes aktore lb grazi man buvo ir tais laikais toks kitokio siuzeto.
Kuom tie turkiski ypatingi? Vis tiek tas pats per ta pati, pradzia paziuri, galas aiskus.


Tai gal tau patinka tokie filmai kaip "Emilija iš Laisvės alėjos?" biggrin.gif
Taip, turkų filmai panašūs, bet juose nepamatysi nė vieno prastai vaidinančio aktoriaus. Kartais pažiūriu serialą "Grėjaus anatomija", seniau žiūrėdavau "Daktarą Hausą" ir "Ligoninės priimamąjį", esu pažiūrėjus kelis "Rezidentų" sezonus bei "Moterų gydytojas". Vakar pažiūrėjau vieną "Liuciferio" seriją (visai nieko). Būna, įsijungiu TV kokį kartą per tris mėnesius, tai pažiūriu keletą filmų iš eilės. Visai smagu.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 25, 16:23)
Tai gal tau patinka tokie filmai kaip "Emilija iš Laisvės alėjos?"  biggrin.gif
Taip, turkų filmai panašūs, bet juose nepamatysi nė vieno prastai vaidinančio aktoriaus. Kartais pažiūriu serialą "Grėjaus anatomija", seniau žiūrėdavau "Daktarą Hausą" ir "Ligoninės priimamąjį", esu pažiūrėjus kelis "Rezidentų" sezonus bei "Moterų gydytojas". Vakar pažiūrėjau vieną "Liuciferio" seriją (visai nieko). Būna, įsijungiu TV kokį kartą per tris mėnesius, tai pažiūriu keletą filmų iš eilės. Visai smagu.

Greiciausiai, kad ne, net nes pavadinimas nk nesako.
Man patinka filmai panasus i " A Beutiful Mind" su Raselu Krou , " Seven Pounds" su Vilu Smitu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 25, 17:02)
Greiciausiai, kad ne, net nes pavadinimas nk nesako.




A, tada gyveni arba ne LT, arba giliam kaime. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 25, 17:02)
" Seven Pounds" su Vilu Smitu.

Labai geras filmas, braukiau asaras ziuredama 4u.gif

Ziurejau neseniai grazu lengva filma "Heidi" , toks lengvai grazus ir geras mirksiukas.gif Labai grazi gamta wub.gif Labai primine vaikyste pas seneli biggrin.gif

Gal man paprasti serialai "tame paciame bute" veiksmas ir nelimpa , gamtos trukumas biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 25, 15:16)
Yra labai gerų aktorių...Vakar vieną seriją pasižiūrėjau būtent dėl aktorių. Vienas mano mėgiamiausių- Kıvanç Tatlıtuğ. Ir vyras gražus, aukštas, ir aktorius fantastiškas- kiek jis veidų turi...Dažnai filmus žiūriu ne dėl turinio, o stebiu aktorių darbą.
Kuo tai su dievais susiję? Ir dar kaip...

Butent, mane irgi zavi sis aktorius, jo sugebejimas isikunyti i herojus, superinis, rimtai neesu tiek geru aktoriu maciusi jokiu saliu kinuose. Ir tas sugebejimas isnarstyti zmogaus vidu, taip pervaziuoja per visokius jausmus , iskelia i virsu. Man net zavi ju snekejimo maniera, kaip sakoma neina kalbu isversti tiesiogiai ir aisku verciam kazkaip, bet jauciasi visai kita kalbos struktura. Pvz man ten patinka (aisku nezinau kaip realybeje) kai zmones labai vienas kita jaucia, ju nuotaikas, busenas, net sako daznai vietoj as tave myliu, as tave jauciu. Arba pvz kaip gali nezinoti kokia arbata geria mylimas zmogus. biggrin.gif
Daug isminties apie seimos gyvenima, vyru -moteru, tevu vaiku seneliu santykius, idomu pamastyti apie tai, kas pas mus kakzaip nepuoselejama ir nemokoma seimoje...

Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 25, 15:43)
Ziuriu "Game of Thrones" , keistokas serialas, knygos neskaiciau, si karta noriu paziureti tik filma.
Ziurejau laida kaip stato ta seriala, kaip kuria efektus, tai net ziurisi kitaip, dirbtiniau  rolleyes.gif O kiek ir neaktoriu darbo ten ideta, netgi tu kurie siuna tokius grazius kostiumus, as ten visas detales apziuriu  biggrin.gif

Dievu zmones tiki jau milinonus metu, ne tik kelis tukstantmecius  biggrin.gif tik paskutiniais simtmeciais pradejo moksliskai neigti, bet irgi negali paneigti, patys mokslininkai ima labiau tiketi  mirksiukas.gif

Ziurejau siek tiek, siaip idomu pamastymui apie tai,kaip ir dabar vyksta kovos del valdzios, bet siaip slykstus kinas, nebegaliu ziuret, daug slykstybiu... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 25, 15:45)
Neziuriu serialu, paskutinis mano zeetas buvo " Klonas"  ( taip lyg vadinosi). Ir tai ziurejau, nes aktore lb grazi man buvo ir tais laikais toks kitokio siuzeto.
Kuom tie turkiski ypatingi? Vis tiek tas pats per ta pati, pradzia paziuri, galas aiskus.

oi, niekada galas neaiskus turkisuose kinuose, netgi siuzetas, kaip daugumoje serialu lt, meksikieciu, amerkieciu gali nuspeti kaip kas bus, herojai labai viepusiski gerieciai arba blogieciai. Tukriski kinai labiau primena gyvenima, zmones visapusiski atrodo gerietis, paskui kazka padaro baisaus, paskui lyg vel geras, ir pabaiga niekad nenuspejama ir daznai buna nelabai jau rozine... bet ne del pabaigos ziuriu, o del pacio veiksmo, isjautimo , apmastymu apie musu santykius ir gyvenima...nu ir meile ten labai grazi buna, ne rozine, o tokia gili..
Tikriausiai daug kas skaite knyga jaunysteje Ciauskute, tai va labai grazi ekranizacija nauja sios knygos yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 29, 19:13)
Ziurejau siek tiek, siaip idomu pamastymui apie tai,kaip ir dabar vyksta kovos del valdzios, bet siaip slykstus kinas, nebegaliu ziuret, daug slykstybiu... unsure.gif



Suprantu ka turi omenyje, nes tokiu dalyku tikrai labai daug vyko senoveje, praeitame simtmetyje netgi.....

Karai, valdzia, pinigai vis dar tokie pat ir dabar... tik kita technika. Kai pagalvoji kiek karu tebesitesia , kiek metu....
Gerai kad lietuvaiciai nekaringi zmones biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 29, 20:00)

Gerai kad lietuvaiciai nekaringi zmones  biggrin.gif


Dabar nekaringi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 31, 13:30)
Dabar nekaringi  mirksiukas.gif

Nu ne tokie ir nekaringi biggrin.gif tik ta karinguma nukreipia netinkamai i save ar siaip i kaimyna ...
O kursiai garsejo kaip ir vikingai, zemaiciai irgi daznai puldinejo vakaru europa. Tik va aukstaiciai gal taikingiausi buvo ir diziausi diplomatai...
Papildyta:
Ziuriu Liuciferi visai idmus serialas, daug idomiu minciu. Gal rimtai demonai ne tokie blogi kaip mums bando parodyti, o zmogus pats juk apsiprendzia ka ir kaip daryti....
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 01, 12:11)

Ziuriu Liuciferi visai idmus serialas, daug idomiu minciu. Gal rimtai demonai ne tokie blogi kaip mums bando parodyti, o zmogus pats juk apsiprendzia ka ir kaip daryti....


Taip, apsisprendžia pats žmogus, todėl nieks kits čia nekalts...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 09 01, 12:11)
Gal rimtai demonai ne tokie blogi kaip mums bando parodyti, o zmogus pats juk apsiprendzia ka ir kaip daryti....


O as galvoju, kad jokiu demonu is viso nera mirksiukas.gif
Per sitiek metu dar niekas ne vieno neparode ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 09 01, 15:10)
O as galvoju, kad jokiu demonu is viso nera  mirksiukas.gif
Per sitiek metu dar niekas ne vieno neparode  ax.gif


Ko dar nėra? Elektros, nes nematai? Ko dar? biggrin.gif
Išties tikėjimas demonais nebūtinas- koks skirtumas, kiek jų prilipę ant kupros kartu valkiojasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 09 01, 17:44)
Ko dar nėra? Elektros, nes nematai? Ko dar?  biggrin.gif
Išties tikėjimas demonais nebūtinas- koks skirtumas, kiek jų prilipę ant kupros kartu valkiojasi?  ax.gif

butent
Kaip suprantu jie tik maitinasi musu energija, gal ka ir gundo, bet zmogus pats pasirenka daryti kazka gero ar blogo... unsure.gif
Atsakyti