Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 08 24, 11:21)
Patikrinau: tu neturi jokios tavo įsivaizduojamo Dievo apsaugos, nuplauta ji kaip vanduo nuo tavęs  cool.gif
Taip kad su tavimi magiškai galima daryti ką tik norisi ir kam tik norisi ax.gif Žodžiu, draugiškai įspėju - būk atsargi ax.gif

Kada subresi?
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 24, 11:31)
Monteverte, tu apsaugų taip pat neturi- biolauką suvarpyčiau kaip rėtį per 15 minučių. Gal galvok retkarčiais, ką šneki ir kuo kitas gąsdini...

Tu nemacius zmigays sugebi suvarpyti biolauka? blink.gif
Netikiu rimtai. Cia fal tik tau taip atrodo?
Ar galvoji parasysi kokiu slykstyniu ir kas nors apsizliumbes begs nuo kompo?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 24, 11:35)


Tu nemacius zmigays sugebi suvarpyti biolauka?  blink.gif
Netikiu rimtai. Cia fal tik tau taip atrodo?
Ar galvoji parasysi kokiu slykstyniu ir kas nors apsizliumbes begs nuo kompo?


Manai, man rūpi tavo tikėjimas? Paprasti bioenergetikai, nematę žmogaus, dirba su jo šablonu. Niekada nemačius žmogaus galima jam ir plaučių uždegimą išgydyti, ir biolauką lazeriais suvarpyti. Yra technikos. Tik viskas turi savas pasekmes- ir išgydymai, ir sušaudymai. Jei neturi KI leidimo, nagų nekiši.
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 24, 03:14)
As savo gimine - dabartine ir proteviu ,  labai patenkinta  mirksiukas.gif  Kaip ir draugais  4u.gif

Pas mus nera piktu mirusiuju  mirksiukas.gif  Visi padedantys ir saugantys  biggrin.gif  Angeliuka irgi saugo  taip kaip ne vienas mirtingasis negaletu  mirksiukas.gif  Nuo tavo "dievu" kurie patarineja kada lova klotis, kad kokia plyta neuzkristu, ar koks lektuvas .... Jis labai stiprus taipogi  wub.gif ir is plytu nesimeto  biggrin.gif

Gimine nera didele bet labai draugiska  wub.gif purvais nesidrabsto  biggrin.gif
Kad jau taip parupo mano gimine  rolleyes.gif net du kartus pakartojai  bigsmile.gif

Manes tavo gimine ne kiek nedomina  mirksiukas.gif gali nesipasakoti  biggrin.gif

Mirusių gal piktų ir nėra, nes visai jus damuštų, bet gyvųjų karma tai labai sunki, pati gi rašei smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 24, 11:31)
Monteverte, tu apsaugų taip pat neturi- biolauką suvarpyčiau kaip rėtį per 15 minučių. Gal galvok retkarčiais, ką šneki ir kuo kitas gąsdini...

Kažin. Mano sistema rodo, kad tu tiesiog emociškai ištroškusi ir labai sunkiai dirbi, kad iš viso kažką pasiektum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 24, 12:22)

Kažin. Mano sistema rodo, kad tu tiesiog emociškai ištroškusi ir labai sunkiai dirbi, kad iš viso kažką pasiektum ax.gif


Tavo sistema klysta...Man šiuo metu rudeninių obuolių rinkimo metas: kai šituos surinksiu, keliausiu į kitą sodą. Jau greitai...O dabar tiesiog nuobodus metas...Visuomet įdomiau ką nors nauja pradėti, o ne senus darbus baigti...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 22:39)
Dokumentini, apie tai, kaip neturintys pinigu indusai, pila pusiau apdegusi lavona i Ganga, kaip maitvanagiai lesa tibetieciu numirelius kalnuose, kai ju artimieji apvynioja lavona bintais ar medziagom, nesa kunus i kalnus, ten supjausto ir ismeto maitvanagiams, apie tai, kaip vyrai verciami moterimis per operacija. Neatsimenu pavadinimo, nors ziauriai slykstu, bet del bendros info verta pazeet. Dabartinemis technologijomis nesunku susiraasti tokiu filmu. Bet kadangi minejai, jog jei nebutu forumo - rinktumeis serialus - tai pirmyn. Tau tik Hose Ignasiju ir zeet.
Papildyta:

Vyro giminej viena nukvakusi bobciara buvo. Senatve psichiatrinej.

Dievuliau, kam tokias baisybes ziuret?
Taip geriau hose kazkoks gal nezinau, man turkiski serialai patinka mirksiukas.gif
Daug meiles, grazios romantiskos, daug jausmu, isgyvenimu smile.gif ir daug isminties apie gyvenima seimoje mirksiukas.gif
O vakar ziurejau trileri, kuri idejau visai idomus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 24, 11:52)
Manai, man rūpi tavo tikėjimas? Paprasti bioenergetikai, nematę žmogaus, dirba su jo šablonu. Niekada nemačius žmogaus galima jam ir plaučių uždegimą išgydyti, ir biolauką lazeriais suvarpyti. Yra technikos. Tik viskas turi savas pasekmes- ir išgydymai, ir sušaudymai. Jei neturi KI leidimo, nagų nekiši.

Tai ko tom technikom nesinaudoji? Nes jau senai tureciau po zeme gulet.
Matai, ka ir sakau, kuom netikiu - tas man nelimpa+ Dievas saugo.
O siaip tikrai esi apsiskaiciusi ezoterines literaturos ir nemazai, aisku, sakei, kad siukslyne, bet pradzia tai buvo.
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 24, 12:54)
Dievuliau, kam tokias baisybes ziuret?
Taip geriau hose kazkoks gal nezinau, man turkiski serialai patinka  mirksiukas.gif
Daug meiles, grazios romantiskos, daug jausmu, isgyvenimu smile.gif ir daug isminties apie gyvenima seimoje  mirksiukas.gif
O vakar ziurejau trileri, kuri idejau visai idomus  biggrin.gif

Matai, kur tam dokumentiniam filme rodo, tai tie zmones( na kur neturtingi indusai pusiau apirusius lavonus i upe vercia, arba Tibeto kalnuose gyvenantys maitvanagiams numirusius zmones suseria) irgi tiki Dievu ar dievais, pas juos tokie paprociai. Siela iskeliauja ar persikunyja kazkur ar i ka nors, o su kunu va taip...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 24, 13:18)
Tai ko tom technikom nesinaudoji? Nes jau senai tureciau po zeme gulet.
Matai, ka ir sakau, kuom netikiu - tas man nelimpa+ Dievas saugo.
O siaip tikrai esi apsiskaiciusi ezoterines literaturos ir nemazai, aisku, sakei, kad siukslyne, bet pradzia tai buvo.




Su strigom nekariauju ax.gif Onkologija savo padarys, man nėra reikalo rankų teptis.
Naudoju daug technikų, ką tik dirbau su viena. Tik jokiose knygose teisybės apie ją nėra. Internete, aišku, taip pat. Ir gerai...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 24, 13:18)

Matai, kur tam dokumentiniam filme rodo, tai tie zmones( na kur neturtingi indusai pusiau apirusius lavonus i upe vercia, arba Tibeto kalnuose gyvenantys maitvanagiams numirusius zmones suseria) irgi tiki Dievu ar dievais, pas juos tokie paprociai. Siela iskeliauja ar persikunyja kazkur ar i ka nors, o su kunu va taip...

Ir ka tuom nori pasakyti, taip zinau,kad ivairiai zmones elgesi pasaulyje, tik nesuprantu, kam i tai ziuret? as uz kuno sudeginima, bet tai nereiskia, kad i tai noriu ziuret, man vaizdas nemalonus.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 24, 11:31)
Monteverte, tu apsaugų taip pat neturi- biolauką suvarpyčiau kaip rėtį per 15 minučių. Gal galvok retkarčiais, ką šneki ir kuo kitas gąsdini...

4u.gif Jai patinka negalvoti biggrin.gif

QUOTE(Monteverte @ 2017 08 24, 12:22)
Mirusių gal piktų ir nėra, nes visai jus damuštų, bet gyvųjų karma tai labai sunki, pati gi rašei smile.gif


Apie karmas nezinau nieko, jokiu knygu ta tematika neskaiciau, bet ant taves ir cia pastebiu: kaip sauki taip atsiliepiame biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 24, 13:27)
Su strigom nekariauju  ax.gif  Onkologija savo padarys, man nėra reikalo rankų teptis.
Naudoju daug technikų, ką tik dirbau su viena. Tik jokiose knygose teisybės apie ją nėra. Internete, aišku, taip pat. Ir gerai...

Onkologija savo padarys tau? Dazniausiai visokie magiju garbintojai, raganos mirsta nuo tokiu ligu arba tiesiog nuproteja.
Na Vanga irgi nuo vezio mire... Bet ji nebuvo nei samane nei ezoterike. Tiesiog nepaaiskinamas fenomenas.
Papildyta:
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 24, 14:38)
Ir ka tuom nori pasakyti, taip zinau,kad ivairiai zmones elgesi pasaulyje, tik nesuprantu, kam  i tai ziuret? as uz kuno sudeginima, bet tai nereiskia, kad i tai noriu ziuret, man vaizdas nemalonus.

Ta, kad is savo meksikietisku ir turku serialu visiskai netobuleji, todel tau mokslas atrodo toks nereikalingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 24 rugpjūčio 2017 - 14:39
QUOTE(cambala @ 2017 08 24, 15:34)
Ta, kad is savo meksikietisku ir turku serialu visiskai netobuleji, todel tau mokslas atrodo toks nereikalingas.

ne tik turku, ne meksikieciu biggrin.gif nu va ka padarysi liksiu nepatobulejusi ir be mokslo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 24, 13:18)
Matai, ka ir sakau, kuom netikiu - tas man nelimpa+ Dievas saugo.

Juokdarė
Papildyta:
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 24, 15:13)
kaip sauki taip atsiliepiame  biggrin.gif

O tu manai, kad aš dėl to liūdžiu ar ką? biggrin.gif
Matai, jei nori, kad žmonės su tavimi normaliai kalbėtų, tu pirmiausia turi būti normali ir išjungti tuos savo žaidėjų žaidimus. Bet tai tu padarei tik po 4 metų praktiškai ir dar kokiu būdu, primesdama vaikus ir auką suvaidinusi. Tai jau vėloka žinok nebežaisti. Bent atsiprašyti galėjai tada, paaiškinti, kad sunkus tau laikas buvo, pvz. mirė kas nors ten, galvelė susukta buvo, baimės visokios, haliucinacijos puolė ar panašiai, tai žinok visi mes žmonės, suprastume. O dabar ko nori? Kad po tiek nesąmonių ir be atsiprašymo kažkas su tavimi gražiai kalbėtų? Parodyk pavyzdį tada, tu gi tokia tobula, angeliška ir dieviškos giminės mirksiukas.gif
Atsakyti