Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 23:09)
Na tai zeekik. Svarbu patinka.


Na ne, pasirinkau filmą apie tamplierius- anie mane domina kuris laikas mirksiukas.gif Prisiminimai, t'sakant smile.gif
https://www.youtube....h?v=ZSVz6bG23VU
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 23, 23:15)
Na ne, pasirinkau filmą apie tamplierius- anie mane domina kuris laikas  mirksiukas.gif  Prisiminimai, t'sakant smile.gif
https://www.youtube....h?v=ZSVz6bG23VU

Oo. Neblogai.
Tarp kitko, Kristaus kuno bazilikoj, Jeruzalej irgi yra Tamplieriu ordino stampai ( rusy). Naturaliai islike. Grazus, ispudingi.
Gero ziurejimo. Man, asmeniskai, patiko.

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 23:58)
Oo. Neblogai.
Tarp kitko, Kristaus kuno bazilikoj,  Jeruzalej irgi yra Tamplieriu ordino stampai ( rusy). Naturaliai islike. Grazus, ispudingi.
Gero ziurejimo. Man, asmeniskai, patiko.


Man įdomiau dabartis- ką tamplieriai dabar veikia mirksiukas.gif Jie niekur nedingo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 24, 00:11)
Man įdomiau dabartis- ką tamplieriai dabar veikia  mirksiukas.gif  Jie niekur nedingo.  rolleyes.gif

Nemanau, kad tave domina. Domintu - ieskotum galo, kontaktu...
Greiciausiai tavo rasysena dabar diskusijai palaikyt, del to " sportinio intereso".

Mane tai pvz domina kodel Kristaus kryzio medine liekana ir drobes - skepetos gabaliukai laikomi Romoj, o ne Jeruzalej.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 24, 00:31)
Nemanau, kad tave domina. Domintu - ieskotum galo, kontaktu...



O jei aš juos radau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 23, 21:25)
Tu geriau žiūrėkis purvo savo giminėje, kodėl ten tokie dalykai vyksta mirksiukas.gif



As savo gimine - dabartine ir proteviu , labai patenkinta mirksiukas.gif Kaip ir draugais 4u.gif

Pas mus nera piktu mirusiuju mirksiukas.gif Visi padedantys ir saugantys biggrin.gif Angeliuka irgi saugo taip kaip ne vienas mirtingasis negaletu mirksiukas.gif Nuo tavo "dievu" kurie patarineja kada lova klotis, kad kokia plyta neuzkristu, ar koks lektuvas .... Jis labai stiprus taipogi wub.gif ir is plytu nesimeto biggrin.gif

Gimine nera didele bet labai draugiska wub.gif purvais nesidrabsto biggrin.gif
Kad jau taip parupo mano gimine rolleyes.gif net du kartus pakartojai bigsmile.gif

Manes tavo gimine ne kiek nedomina mirksiukas.gif gali nesipasakoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 24 rugpjūčio 2017 - 02:35
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 24, 00:48)
O jei aš juos radau?  rolleyes.gif

Tai gal ir radai, net Lietuvoj 9 ar kiek ten ju yra. O kitose salyse turbut dar daugiau.
Bet tamplieriai nuo baznycios neatsiriboja. Lietuvoj katalikai butinai turi but, kitur ortodoksai. O tau, kaip suprantu, baznycia ne prie sirdies, tai kaip jie tave domina?
Ir dar vienas idomu- Auksciausiuju netiki, bet tipo kazkokiu pragaru tiki? Nes rasei, kad kazkas linksminosi , kazka bure su zemem kapu, o dabar liepsnose dega. Tai cia kur tos liepsnos?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 24, 09:19)
Tai gal ir radai, net Lietuvoj 9 ar kiek ten ju yra. O kitose salyse turbut dar daugiau.
Bet tamplieriai nuo baznycios neatsiriboja. Lietuvoj katalikai butinai turi but, kitur ortodoksai. O tau, kaip suprantu, baznycia ne prie sirdies, tai kaip jie tave domina?
Ir dar vienas idomu- Auksciausiuju netiki, bet tipo kazkokiu pragaru tiki? Nes rasei, kad kazkas linksminosi , kazka bure su zemem kapu, o dabar liepsnose dega. Tai cia kur tos liepsnos?


Oho, kiek klausimų ax.gif
Atsakysiu tik tiek, kad jei turim raktus, tai jais duris ir atrakinam, o už jų- žinios, kurios ne visiems prieinamos...Kam jos skirtos, tie jomis ir naudojasi...
Triklostė liepsna neturi nieko bendro nei su rojum, nei su pragaru...Kas ją sukūrė, tas ir naudojasi, o kas naudojasi, kam neskirta, tik pirštus apsidegina...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 24, 10:59)
Oho, kiek klausimų  ax.gif
Atsakysiu tik tiek, kad jei turim raktus, tai jais duris ir atrakinam, o už jų- žinios, kurios ne visiems prieinamos...Kam jos skirtos, tie jomis ir naudojasi...
Triklostė liepsna neturi nieko bendro nei su rojum, nei su pragaru...Kas ją sukūrė, tas ir naudojasi, o kas naudojasi, kam neskirta, tik pirštus apsidegina...

Na geriau jau klausimai i tema, nei nenusisnekejimai ne i tema.

Buna ir atvirksciai - neturi raktu , islauzi duris ir naudojies...

Na tai ok, netiki Dievu, kaip pvz Hmm, kas trukdo tau palaikyt normalia diskusija ir tema be blevyzgu?

Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 24, 11:17)
Na geriau jau klausimai i tema, nei nenusisnekejimai ne i tema.

Buna ir atvirksciai - neturi raktu , islauzi duris ir naudojies...

Na tai ok, netiki Dievu, kaip pvz Hmm, kas trukdo tau palaikyt normalia diskusija ir tema be blevyzgu?


Be blevyzgų? Aš ne Geraltas, kad su strigomis atvirai kalbėčiausi...

Tai va šiame lygmenyje taip įvairios "dvasinės praktikos" ir naudojamos- duris išlaužus...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 21:40)
O kas tau draudzia? Varyk savo vudu ant manes- pazeesim mirksiukas.gif .
Kadangi as tokiom nesamonem netikiu, tai pas mane ir apsauga nuo Dievo yra. O tu tiki- tai kaip zinia - viskas tau grizta atgal, su kaupu 4u.gif .

Nu ir kur as girdejau sita issivartyma??? bigsmile.gif Ai, taigi , jei neklystu Aimejai rasei biggrin.gif .

Patikrinau: tu neturi jokios tavo įsivaizduojamo Dievo apsaugos, nuplauta ji kaip vanduo nuo tavęs cool.gif
Taip kad su tavimi magiškai galima daryti ką tik norisi ir kam tik norisi ax.gif Žodžiu, draugiškai įspėju - būk atsargi ax.gif

Atsakyti
Monteverte, tu apsaugų taip pat neturi- biolauką suvarpyčiau kaip rėtį per 15 minučių. Gal galvok retkarčiais, ką šneki ir kuo kitas gąsdini...
Atsakyti