Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 23, 15:42)
Tas banas vadinosi atostogos Lenkijoje  biggrin.gif Todėl manęs čia ir nebuvo. Ir ne tik todėl- studijų temos pasikeitė. Dievus padėjau šonan.
Daug metu nesu turėjus jokio bano.
Kaip tai ką aš čia darau? Apie dievus diskutuoju. Ir šia tema parašiau pakankamai daug. Va ką tu čia veiki, sudėtingiau suprasti.
Matyt, čia tau reklamos reikia, nes man jos nereikia. N-tąjį kartą kartoju, kad iš ezoterikos pinigų neuždirbinėju jau kiek metų. Tai kam man ta reklama, jei su žmonėmis nedirbu. Čia jau tau kažkokia paranoja. Paranojinis pavydas ar pavydinė paranoja?
Nedirbu šiandien, va imsiu ir pagaišiu laiką pasikandžiojimui. Dėl sportinio intereso. O tu tam labiausiai tinkama.

Nu tai tu diskutuok apie dievus su tais, kurie tiki tais dievais. Ko tu knisies prie tu, kurie tiki vienu? Kuom tau Monte uzkliuvo? Tau nepriimtinos jos izvalgos - valio, apeini posta ir diskutuoji su Monteverte. Bet ne, tau reikua savo trigrasi kisti i kitu uzvalgas. Tai kas cia nires bediskutuoti, reikstis, kai jo supratimas bus sumaltas, isvartytas ir pan.
Butu temoje dvi pozicijos, viena kitai netrukdytu, bet tau taip netinka.

Va va, pas tave tikrai paranojinis pavydas, nes matai, kad yra protingesniu, daugiau zinanciu. O tau taip norisi aukstybese puikuotis.

Kandziokis kiek nori, man visiskai dzin tavo nusikalbejimai.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 15:55)
Nu tai tu diskutuok apie dievus su tais, kurie tiki tais dievais. Ko tu knisies prie tu, kurie tiki vienu? Kuom tau Monte uzkliuvo? Tau nepriimtinos jos izvalgos - valio, apeini posta ir diskutuoji su Monteverte. Bet ne, tau reikua savo trigrasi kisti i kitu uzvalgas. Tai kas cia nires bediskutuoti, reikstis, kai jo supratimas bus sumaltas, isvartytas ir pan.
Butu temoje dvi pozicijos, viena kitai netrukdytu, bet tau taip netinka.

Va va, pas tave tikrai paranojinis pavydas, nes matai, kad yra protingesniu, daugiau zinanciu. O tau taip norisi aukstybese puikuotis.

Kandziokis kiek nori, man visiskai dzin tavo nusikalbejimai.

Chaaa biggrin.gif kas kalba biggrin.gif O tu čia ką veiki? Tai kad būtent TU čia atėjus ir padarei šaršalą bigsmile.gif Didžiai pasipiktinai, kad kiti mato lygmenis, daugiau Dievų nei tu ir ėmei kabinėtis, tyčiotis iš visų kitaip matančių.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 23, 15:50)


Jau tau visur ciucikai ir palaikymai matosi, tik kai tavo ciucikas Aimeja atlekia, tai jau patenkinta būni ir  aiškini kaip jinai netyčia užbėga biggrin.gif

Tu savo tyčiojimusis pirmiausia susirink, tada į kitus badyk. Jau tokia įžeidi daraisi, kad "poniai" nieko negalima parašyt? O tu kaip ant kitų rašai? Akivaizdžiai durnini plius išvaizdą aptarinėji realių žmonių, kurių pavardės nurodytos. O tai jau ne bendrais bruožais parašyta!!! Jau pamiršai kiek šlakuotų, apvalių bruožų ir mažomis akimis moterų įžeidei per tos moters iš FB foto? Kiek įžeidei natūralių, nesidažančių moterų, išvadinai Šapokliakomis? Ok kur dar Daina Boss ančiasnapė anot tavęs?

Kad tu visose temose rasai, tai nenuostabu, kad Aimeja uzklysta.
Melage - as rasiau " anciasnapes tipo". Nemazos akys tos fbukines, o neryskios, eziuk. Ir Sapokliaka tik. Negrazu taip meluoti, negrazu.

Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 23, 15:58)
Chaaa biggrin.gif kas kalba  biggrin.gif O tu čia ką veiki? Tai kad būtent TU čia atėjus ir padarei šaršalą bigsmile.gif  Didžiai pasipiktinai, kad kiti mato lygmenis, daugiau Dievų nei tu ir ėmei kabinėtis, tyčiotis iš visų kitaip matančių.

Prasom pacituoti kur as tyciojaus. Vieninteli buvau parasius, kad tavo dievukams kaip tau iki Marso.
Sarsala padare Vaizgante, nes iskart atejus pasigerejau Moontes mintim, tai jau vaizgantei buvo paminta savimyla, reikejo gi prie manes prisiknust. O kadangi atsikirsti moku, tai ir isejo sarsalyne
.
Laukiu citatu.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 16:03)


Prasom pacituoti kur as tyciojaus. Vieninteli buvau parasius, kad tavo dievukams kaip tau iki Marso.
Sarsala padare Vaizgante, nes iskart atejus pasigerejau Moontes mintim, tai jau vaizgantei buvo paminta savimyla, reikejo gi prie manes prisiknust. O kadangi atsikirsti moku, tai ir isejo sarsalyne
]


Reikėtų cituoti vos ne visus postus, daug laiko užimtų. Akivaizdu, kad tau taip priaugę prie gerklės patyčios, kad nejauti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 23, 16:10)
Reikėtų cituoti vos ne visus postus, daug laiko užimtų. Akivaizdu, kad tau taip priaugę prie gerklės patyčios, kad nejauti.

Apie kitu tikejima mano patycas prasom ikelti.
O jei neturi ka rasyt - tai trigrasio savo nekisk.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 16:15)
Apie kitu tikejima mano patycas prasom ikelti.
O jei neturi ka rasyt - tai trigrasio savo nekisk.


Čia tu neturi ką rašyti šioje temoje.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 23, 16:23)
Čia tu neturi ką rašyti šioje temoje.

Jei sitoj temoj diskutuotu tokie zmones kaip Moonte, Trys kapeikos, dewofsoul, rivjera( visu nebevardinsiu), tai rasyciau. Kadangi virs temos sklando nekokia karma del keliu nariu - tai geriau savo mintis pasilaikyti tylumoj. Ne todel, kad bus issisaipyta, todel kad ju ( miciu, pamastymu) neterst.
Nu o tu ko neberasai i tema?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 16:29)
.
Nu o tu ko neberasai i  tema?


Aukščiau rašiau- šiuo metu dievų tema laikinai padėta lentynon.
Sakysi, o tai ką čia veikiu? Atsakysiu nepaklausta: lauke šalta, lyja, namie nuobodu, reikia tave panervinti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 23, 16:49)
Aukščiau rašiau- šiuo metu dievų tema laikinai padėta lentynon.
Sakysi, o tai ką čia veikiu? Atsakysiu nepaklausta: lauke šalta, lyja, namie nuobodu, reikia tave panervinti.  ax.gif

O kodel dievu tema diskutavai Dievo temoj? Kodel nesusikurei savos, tinkancios tavo pamastymams? Ko reikejo listi i cia?
Lauke nelyja, oras grazus ir manes visai nepazisti - as jau senai nei del nk nesinervuoju ir nk i galva neimu biggrin.gif . Dazniausiai, jei per ilgai kokiohj temoj uzsibunu - tai jau grynai del gero juoko dozes. Va kaip ir toj, paralelinej, kur Ubuntu plesosi.
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 23, 16:54)
O kodel dievu tema diskutavai Dievo temoj? Kodel nesusikurei savos, tinkancios tavo pamastymams? Ko reikejo listi i cia?
Lauke nelyja, oras grazus ir manes visai nepazisti - as jau senai nei del nk  nesinervuoju ir nk i galva neimu biggrin.gif . Dazniausiai, jei per ilgai kokiohj temoj uzsibunu - tai jau grynai del gero juoko dozes. Va kaip ir toj, paralelinej, kur Ubuntu plesosi.


O kodėl tu sau asmeninės temos nesusikūrei? Turiu grupes FB, man jų pakanka.
Po kitas temas nelakstau, paskui nieką nesekioju, man neįdomu, kas kur ir ką rašo. Nesu cekava Zosė.
Atsakyti
va pirmas postas, kur dar taip atsargiai, bet jau ėmei įžeidinėti ir tai padarei TU PIRMA, tavęs niekas iki tol neįžeidinėjo
QUOTE(cambala @ 2017 07 18, 14:11)
Tikekit jus savo Dievais, as aisku atsiprasau, bet nuo tokiu nesamoniu garsiai zvengiu. Klimato kaita vyksta, bloga kanalizacija, va ir potvynis valandai. O jus cia Dievus ipaisot biggrin.gif .
Tai kuom pagonim krikscioniu vienuoliai uzkliuvo? Cia apie triju kryziu kalna kalbu.
Papildyta:

Neprimityvesne nei jusu.

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 23, 17:12)
O kodėl tu sau asmeninės temos nesusikūrei? Turiu grupes FB, man jų pakanka.
Po kitas temas nelakstau, paskui nieką nesekioju, man neįdomu, kas kur ir ką rašo. Nesu cekava Zosė.

O kam? Pamaciau apie " Dieva" , tai maniau, kad apie Ausciausiaji. Butu tema " dievai", net ejus nebuciau.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 23, 17:18)
va pirmas postas, kur dar taip atsargiai, bet jau ėmei įžeidinėti ir tai padarei TU PIRMA, tavęs niekas iki tol neįžeidinėjo

ax.gif

Na ir???
Tai jei nezinai is kur skvalas ar lietus kyla, tai kaip nesijuokti biggrin.gif .

Dar laukiu, daugiau kelk. Bet manau kad pradesi vartytis, nes is kitu tikejimo nesisaipau.
Atsakyti