Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 04 19, 18:48)
"Gaju" pavienyse asmenyse ar kokioje kaimo moterėlių bendruomenėje. Žvelgiant plačiau: plačiais mąstais vagiama, apgaudinėjama, svetimoteriaujama/svetimvyriaujama, senukai jau seniai negerbiami, artimaisiais laikomi tik kraujo giminės plius žmona/vyras, net žudoma.
Negyvenkite saviapgaulėje smile.gif


Na taip, na taip... Kaip visada ratai/batai.
Vel gaistas savo brangu laika...
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 04 19, 17:40)
Kokia religija jus ispazystat?





Nepriklausau jokiai religinei ar politinei grupei biggrin.gif

Tikiu Dievu be religiju pagalbos 4u.gif Nes taip tikrai islieku savimi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 19, 16:19)
Be abejo. Bet tik ginče ar apsikeitime informacija ir gimsta tiesa. [U]O jūs (jūsų gėdai) iš karto nuvertinate pašnekovą, imate jam prikaišioti mažesnį intelektą ar panašiai.


Visa tiesa apie Monteverte atverciama jos pacios gincuose ,tik jai atrodo, kad ji atvercia apie kitus ax.gif

Tegul gincijasi mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 04 19, 19:46)
Visa tiesa apie Monteverte atverciama jos pacios gincuose ,tik jai atrodo, kad ji atvercia apie kitus  ax.gif

Tegul gincijasi  mastau.gif

Ginčuose reikia įrodymų, akivaizdžių faktų. Kur tamstelės faktai apie žaidėjus? Ar vėl tuose sapnininkų paveiksliukuose? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 19, 20:41)
Ginčuose reikia įrodymų, akivaizdžių faktų. Kur tamstelės faktai apie žaidėjus? Ar vėl tuose sapnininkų paveiksliukuose? biggrin.gif


Tai gal pradziai pasivarginkite pati ir pateikite savo teiginiu irodymus, o ne reikalaukite ju is kitu.
Nes kulturingi zmones visu pirma pretenzijas kelia sau, atitinka savo reikalavimu kriterijus.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 21:07)
Tai gal pradziai pasivarginkite pati ir pateikite savo teiginiu irodymus, o ne reikalaukite ju is kitu.
Nes kulturingi zmones visu pirma pretenzijas kelia sau, atitinka savo reikalavimu kriterijus.


Na, ne paslaptis, kad kiekvienas save laiko kultūringu žmogum. Ypač tas, kuris užaugo inteligentų giminėje ir perskaitė daug knygų (jei ką, čia ne tik apie Moonte, bet ir apie mane biggrin.gif ). Tik va mano įrodymai būtų būtent ne iš knygų, tektų drauge po lygmenis pavaikščioti ir pasižiūrėti, kaip ir kas. Būtų įmanoma ir vieną kitą dievą pakalbinti, nukeliavus kad ir laiko tuneliu. Tik tokioms kelionėms reikalingi tam tikri gebėjimai, įdirbis, asmenybės savybės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 21:26)
Na, ne paslaptis, kad kiekvienas save laiko kultūringu žmogum. Ypač tas, kuris užaugo inteligentų giminėje ir perskaitė daug knygų (jei ką, čia ne tik apie Moonte, bet ir apie mane biggrin.gif ). Tik va mano įrodymai būtų būtent ne iš knygų, tektų drauge po lygmenis pavaikščioti ir pasižiūrėti, kaip ir kas. Būtų įmanoma ir vieną kitą dievą pakalbinti, nukeliavus kad ir laiko tuneliu. Tik tokioms kelionėms reikalingi tam tikri gebėjimai, įdirbis, asmenybės savybės  ax.gif


O as jau ta tema esu rasiusi.
Tikejimas tuo ir zavus, kad jam nereikia irodymu. Jei butu irodymai, tuomet tai butu ne tikejimas, o zinojimas, tai kardinaliai skirtingos savokos. Todel kai eina kalba apie Dievo pazinima, pazinimo formas, asmeninius atradimus ir t.t. Man nereikia irodymu.

Na o jei kas reikalauja irodymu, faktu ir t.t. Kokios problemos, va tas zmogelis lai pirmas ir pateikia faktus irodymus, kad Dievas yra/nera. Jei jam tai aktualu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 balandžio 2017 - 20:39
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 21:36)
O as jau ta tema esu rasiusi.
Tikejimas tuo ir zavus, kad jam nereikia irodymu. Jei butu irodymai, tuomet tai butu ne tikejimas, o zinojimas, tai kardinaliai skirtingos savokos. Todel kai eina kalba apie Dievo pazinima, pazinimo formas, asmeninius atradimus ir t.t. Man nereikia irodymu.

Na o jei kas reikalauja irodymu, faktu ir t.t. Kokios problemos, va tas zmogelis lai pirmas ir pateikia faktus irodymus, kad Dievas yra/nera. Jei jam tai aktualu.


Moonte, ne visada įmanoma pateikti raštu. Galėčiau įrodyti, kad egzistuoja ne vienas dievas, kad yra jų daug, bet raštu tai niekaip neįmanoma. Kas iš to tuščio tikėjimo? Kol nepamačiau, tol netikėjau. Sakyčiau, per daug mitologizuoti yra dievai... Bet žmogui to reikia...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 21:42)
Moonte, ne visada įmanoma pateikti raštu. Galėčiau įrodyti, kad egzistuoja ne vienas dievas, kad yra jų daug, bet raštu tai niekaip neįmanoma. Kas iš to tuščio tikėjimo? Kol nepamačiau, tol netikėjau. Sakyčiau, per daug mitologizuoti yra dievai... Bet žmogui to reikia...


Faktus galima susis teminti ir pateikti tiek zodziu tiek rastu, jeigu tai yra faktai. Jei tai ne faktai, tuomet tai tik asmenines prielaidos, hipotezes kurios patenkina zmogaus isvadas.

Kaip jau rasiau, mano tikejimui nera svarbu, nei Dievu skaicius, nei bonusai kurie neva skiriami tikinciajam kuris tiki tam tikru Dievu, praktikuoja tam tikra religija.

Man tikejimas Dievu yra ramstis, akstinas buti geresnei.
Na tarkim mano tevo nera jau 30 metu, o as iki siol pries ka darydama savo veiksmus, idejas bandau ivertinti pagal jo svertus. Lygiai taip pat ir su Dievu jo fiziskai kaip ir nera, o moralineje plotmeje jis turi man didele itaka.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 21:55)
Faktus galima susis teminti ir pateikti tiek zodziu tiek rastu, jeigu tai yra faktai. Jei tai ne faktai, tuomet tai tik asmenines prielaidos, hipotezes kurios patenkina zmogaus isvadas.




Bet dievų juk nenufotografuosi ir jų balsų į diktofoną neįrašysi ax.gif Teoriškai tai įmanoma, bet nei fotoaparato, nei diktofono į šitą lygmenį perkelti nepavyks smile.gif Todėl sudėtinga su tais įrodymais.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 21:07)
Tai gal pradziai pasivarginkite pati ir pateikite savo teiginiu irodymus, o ne reikalaukite ju is kitu.
Nes kulturingi zmones visu pirma pretenzijas kelia sau, atitinka savo reikalavimu kriterijus.

Kurio sakinio įrodymų reik?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2017 04 19, 21:36)
Man nereikia irodymu.

Na o jei kas reikalauja irodymu, faktu ir t.t. Kokios problemos, va tas zmogelis lai pirmas ir pateikia faktus irodymus, kad Dievas yra/nera. Jei jam tai aktualu.

Tai jau nebereikia? Žinojimas yra viskas, tikėti galima ir Velykiniais zuikučiais biggrin.gif Gaila, kad tiek nemažai čia pasisakiusi dabar išsidavėt, kad tik tikite, o ne matėte, jautėte, žinote ax.gif

Ne iš jūsų ir reikalauta buvo, jei ką, tai nereikėjo kištis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 04 19, 22:06)
Bet dievų juk nenufotografuosi ir jų balsų į diktofoną neįrašysi  ax.gif  Teoriškai tai įmanoma, bet nei fotoaparato, nei diktofono į šitą lygmenį perkelti nepavyks smile.gif Todėl sudėtinga su tais įrodymais.


Man irodymu nereikia. Man pakanka jusu patikinimu, kad tai ka jus neva matete, girdejote jus tenkina, jums asmeniskai pagrindzia Dievo-Dievu buvima. Is esmes, ko daugiau reikia.

Juk nevletui sakoma, kad kiekvienas musu link Dievo-Dievu eina skirtingais keliais.

Bent jau mano tikejimo tai neitakoja, nes kaip rasiau tikejimui faktu, irodymu nereikia, nes tuomet tai tampa zinojimu.
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 04 19, 22:34)
Kurio sakinio įrodymų reik?


Tai jau nebereikia? Žinojimas yra viskas, tikėti galima ir Velykiniais zuikučiais biggrin.gif Gaila, kad tiek nemažai čia pasisakiusi dabar išsidavėt, kad tik tikite, o ne matėte, jautėte, žinote ax.gif

Ne iš jūsų ir reikalauta buvo, jei ką, tai nereikėjo kištis ax.gif


1. Irodineti, pagristi reikia ne sakinius, o teiginius.

2. Keista kai zmogus nesugeba perskaityti oponento postus komentuoja, vel eiline, nepagrista litanija apie ratus, kai jam rasoma apie batus. Net samokslo teorija isvede apie mat tariama isdavyste...

Man butu geda rasyti bil tik rasyti, kai nesuvoki ka norejo pasakyti oponentas. Na bet jei jums nuo to geriau, prasom, jokiu problemu. Jusu teise.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 balandžio 2017 - 22:12