Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Dievas egzistuoja? (2 tema)

QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 17:37)
Tai tu net nematei, kad Rivjera Maya žaidė su nikais? Prirašydavo bile ko ir įdėdavo mano niką? Jinai žaidė, o tu už gryną pinigą paėmei biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Pliam, cambala, nu nusivažiavai tu visiškai ax.gif


Ką veiktumėt, jei uždarytų šitą temą? ax.gif
Jaučiu, dievai stebi ir nesupranta, į ką- tėvą ar motiną- tokie keisti kūriniai atsigimė? Mokslinykai rašo, kad protu paprastai būna į blondinę motiną...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 22, 18:36)
Ką veiktumėt, jei uždarytų šitą temą?  ax.gif
Jaučiu, dievai stebi ir nesupranta, į ką- tėvą ar motiną- tokie keisti kūriniai atsigimė? Mokslinykai rašo, kad protu paprastai būna į blondinę motiną...

lotuliukas.gif
eitume serialu ziuret lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 13:29)
As su tavim sioj temoj nebediskutuosiu, nes is anos temos kur  izeidineji visas moteris, viena aisku, kad tu protiskai neigali

O tau visi zmones, kruie nepritaria tavo poziuriu tampa protiskai neigalus ir cia kaip suprantu diagnoze nuotoline, ne bandymas saipytis ar izeisti ? bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 14:42)
Nenustebciau, jei ir skaite. Ypac tokios teorijas rasancios, kad moteris nevaisinga, nes buvo paleistuve praejusiam gyvenime biggrin.gif . O kaip su nevaisingais vyrais? Kuom jie buvo?

O kas cia keisto, tai irgi gal paleistyviais mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 16:27)
O kurioj vietoj as rasiau, kad esu krikscione??? blink.gif
Man neaiskink ka man rasyti sioje temoje. Tema apie tai ar egzistuoja Dievas, o ezoterikes prasom i ju skyreli 4u.gif .

Tu net netiki Dievu... mirksiukas.gif
Butent apie Dieva, ne religijas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 22, 18:36)
Mokslinykai rašo, kad protu paprastai būna į blondinę motiną...

Didesnes nesamones neisejo sugalvot? Siaip anekdotai tik apie blondes vaiksto, bet tik anekdotu pavidale ir pasilieka.
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 22, 19:03)


O tau visi zmones, kruie nepritaria tavo poziuriu tampa protiskai neigalus ir cia kaip suprantu diagnoze nuotoline, ne bandymas saipytis ar izeisti ?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif



Būna neprofesionalūs meninykai, būna ir neprofesionalios psichiatrės... hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 08 22, 19:03)

Papildyta:

O tau visi zmones, kruie nepritaria tavo poziuriu tampa protiskai neigalus ir cia kaip suprantu diagnoze nuotoline, ne bandymas saipytis ar izeisti ?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Papildyta:



Tu net netiki Dievu... mirksiukas.gif


Tikrai ne. Bet jau kaip pasirodei anoj temoj, tai be jokiu izeidinejimu, tau varztai atsisuke. Gi visos ten tau ta raso, vienos tiesiai, kitos per aplinkui. Tai ka sitoj temoj su tavim diskutuot, jei jau mali beli ka, knisies prie bet ko( kad ir tom vedom), kad tik butu kur isliet savo pagieza.
O tavo koks reikalas ka skaitau, kuo tikiu? As taves anoj temoj siandien klausiau kidel tau taip rupi svetimu moteru gyvenimai? Ar savo neturi?

Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 22, 19:47)
Būna neprofesionalūs meninykai, būna ir neprofesionalios psichiatrės... hmm.gif

Buna ezoteriniu knygu prisisvietusios burejos- sarlatanes, isduodancios niekuo nepatvirtinancius popiergalius, kur nei vienij saly, nei vienam univere tokiu mokslu net nera. "Balzamas" gyvenimo pasiklydusiems ir silpnuciams vargsams zmoguciams, nes jie tiesiog nesupranta, kad turi reikala su ezoterine sarlatane.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 17:37)
Tai tu net nematei, kad Rivjera Maya žaidė su nikais? Prirašydavo bile ko ir įdėdavo mano niką? Jinai žaidė, o tu už gryną pinigą paėmei biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Pliam, cambala, nu nusivažiavai tu visiškai ax.gif


Monteverte, ka Cambala prisimena , o tu pati ne, as 100 % tavo idejau , be jokiu gramatiniu pataisymu biggrin.gif

Nezaidziu su nicais ar dar su kuo nors. Parasai zmonems komentarus, kurie tinka tik tau paciai, tai toki pat atsakyma ir gauni biggrin.gif

Galiu vel ideti, man nesunku, viskas sioje temoje, o tu greitai labai pamirsti ka parasai mirksiukas.gif
Todel nenuostabu kad pamirsti ir kai pasitaisai ax.gif

Na ka padarysi....As atlaikiau tikrai nemazai tavo uzmarsumo 4u.gif Gal vis tik jau isidek koki paveiksleli su sviesiaplauke grazuole mirksiukas.gif Paivairinimui, gal tada labiau seksis prisiminti ka rasai, taisai.... 4u.gif O gal tikrai pades biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 08 22, 20:10)
Monteverte, ka Cambala prisimena , o tu pati ne, as 100 % tavo idejau , be jokiu  gramatiniu pataisymu  biggrin.gif

Nezaidziu su nicais ar dar su kuo nors. Parasai zmonems komentarus, kurie tinka tik tau paciai, tai toki pat atsakyma ir gauni  biggrin.gif

Galiu vel ideti, man nesunku, viskas sioje temoje, o tu greitai labai pamirsti ka parasai  mirksiukas.gif
Todel nenuostabu kad pamirsti ir kai pasitaisai  ax.gif

Na ka padarysi....As atlaikiau tikrai nemazai tavo uzmarsumo  4u.gif Gal vis tik jau isidek koki paveiksleli su sviesiaplauke grazuole  mirksiukas.gif Paivairinimui, gal tada labiau seksis prisiminti ka rasai, taisai....  4u.gif  O gal tikrai pades  biggrin.gif

Tai jau neigsi, kad postus taisei? Kad viską išvartydavai, kai argumentų neturėjai? Ir prikūrei savo?Protingas supras, jei skaitė, o durnam gi neįrodysi.
Pirma gal įdėk tą postą, dėl kurio mane taip kaltinai. Niekaip vis neįdedi, o laikas eina ax.gif
Tik nesukurk, nes žinok už tokią "kūrybą", kai perdarai mano postus pati, o pridedi mano niką, žinok teisinė atsakomybė gresia
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 21:28)
Tai jau neigsi, kad postus taisei? Kad viską išvartydavai, kai argumentų neturėjai? Ir prikūrei savo?Protingas supras, jei skaitė, o durnam gi neįrodysi.
Pirma gal įdėk tą postą, dėl kurio mane taip kaltinai. Niekaip vis neįdedi, o laikas eina ax.gif
Tik nesukurk, nes žinok už tokią "kūrybą", kai perdarai mano postus pati, o pridedi mano niką, žinok teisinė atsakomybė gresia

OMG.
Monteverte, tu aferisciu aferiste, juk anoj temoj ( kai ikeliau si tavo absurda) kaip ir patvirtinai savo dievuku " pasnabsdejima tau". Gi rasei " kazi kas" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Isverstasjure montverte biggrin.gif .
Gal jau nieko nebekomentuok, nes jei uzknisi, tai priminsiu TAU kokius papildus kazkada rekomendavai AZ 4u.gif .
Papildu platintoja - darbdave biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 19:52)

Buna ezoteriniu knygu prisisvietusios burejos- sarlatanes, isduodancios niekuo nepatvirtinancius popiergalius, kur nei vienij saly, nei vienam univere tokiu mokslu net nera. "Balzamas" gyvenimo pasiklydusiems ir silpnuciams vargsams zmoguciams, nes jie tiesiog nesupranta, kad turi reikala su ezoterine sarlatane.


Čia tipo mane pašiepti norėjai? Jau greičiau pati sau diagnozę išsirašei: tau nesibaigianti PMS, klimaksas ar chroniškas nedapistitas, kad visas puoli kaip kokia rujojanti karvė? Paskutiniu metu vien tvarto leksikonas tavo postuose. Gal jau laikas savais mėšlais pasirūpinti, o ne šioje temoje drabstytis?
Bėk skųstis, kad mane užbanintų. Nepavyko iš pirmo karto. Visas išvadinai visaip, tai gal jau pati nešdinkis į temas, kur labiau tinka tvarto leksika, užuot kitas iš čia varius? Turiu didelę kantrybę, bet tu peržengei visas ribas. Visos psichės, šarlatanės, tokios, anokios, tai ką tu čia tada veiki? Išsivemti ateini?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2017 08 22, 22:35)
OMG.
Monteverte, tu aferisciu aferiste, juk anoj temoj ( kai ikeliau si tavo absurda) kaip ir patvirtinai savo dievuku " pasnabsdejima tau". Gi rasei " kazi kas" biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif . Isverstasjure montverte biggrin.gif .
Gal jau nieko nebekomentuok, nes jei uzknisi, tai priminsiu TAU kokius papildus kazkada rekomendavai AZ 4u.gif .
Papildu platintoja - darbdave biggrin.gif .

Eik tu kvaištelėjusi bobelė tikra. Aš tokių žodžių net nevartoju, neprisiminčiau net gerai kažkokių ten eliziejų, nei man jie rūpi ir prie ko jie nežinau biggrin.gif

O tu galvoji mane išgąsdinsi? biggrin.gif Aš masei žmonių patariu ir patarsiu, nors nieko nepardavinėju. Žmonės patys ir perkasi po patarimo. Supermamoje ištisa tema apie tai yra, kur bendraminčiai renkasi biggrin.gif Tu ką nežinojai? blink.gif biggrin.gif Tik kiti žmonės žmoniški, asmeniškai dėkoja už patarimus, nuo savęs pataria ką išbandė ir gerinasi sveikatą, ne taip kaip tu, dar manaisi, kad man kažkaip pakenksi, išviešinsi tipo blink.gif nors tai seniausiai vieša. Nu tikrai taip sveikas žmogus nesielgia unsure.gif Aš tau rimtai sakau, tau kažkas pasidarė, kreipkis pagalbos, nes nebesi ta normali forumietė cambla, kuri buvai. Gaila tavęs kaip žmogaus...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2017 08 22, 22:43)
chroniškas nedapistitas

lotuliukas.gif geras dar tokio nebuvau girdejusi
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 08 22, 21:28)
Tai jau neigsi, kad postus taisei? Kad viską išvartydavai, kai argumentų neturėjai? Ir prikūrei savo?Protingas supras, jei skaitė, o durnam gi neįrodysi.
Pirma gal įdėk tą postą, dėl kurio mane taip kaltinai. Niekaip vis neįdedi, o laikas eina ax.gif
Tik nesukurk, nes žinok už tokią "kūrybą", kai perdarai mano postus pati, o pridedi mano niką, žinok teisinė atsakomybė gresia

essen.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2017 03 08, 00:44)
Tai čia jūsų Dievas, bet deja, jis ne vienas, kad ir kaip jūs norėtumėt smile.gif Maniškis Aukščiausias visai ne taip sako. Bijau jus išgąsdinti, tai gal nesakysiu ką smile.gif
Nebent tas artimas ir yra artimas, t.y. vaikas, mama, tėvas, vyras, tada sutinku smile.gif



QUOTE(Monteverte @ 2017 04 17, 10:20)
Juokas ima biggrin.gif Taip myli, kad leidžia pvz. būti tragiškai nužudytiems ar pan. cool.gif
Dievai, o ne Dievas, pirmiausia, atsišaukia tik tiems, kurie žino kaip ir kur kreiptis ir ką pasiūlyti mainais.



QUOTE(Monteverte @ 2017 04 20, 11:28)
Sakė, jei nesusitaikysite su Monteverte, Rojaus ir Eliziejaus laukų jums nematyt, sunkų akmenį pati stumdysite be galo smile.gif
Ale gi kaip jūs tais žmonėmis netikite. Gerai, kad bent Dievu tikite.
Išties, apibūdina.
Papildyta:

Pritariu, bet ačiū Dievams, yra ir geresnių Dievų, kurie labiau apsaugo wub.gif


Nepatingejau biggrin.gif
Atsakyti